[ Strona Główna ˇ NAUKA ZDALNA ˇ Zdalne przedszkoleWrzesień 30 2020 00:53:14 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2020/2021
Kontakt

_ _
{ NAUKA ZDALNA }
NAUKA ZDALNA

TEAMS

Kształcenie na odległość - poradnik

Ochrona danych osobowych a zdalne nauczanie - poradnik uodo

Poradnik - nauczyciele, dyrektorzy

_ _
{ Dla Uczniów }
e-nauczanie
Pasma edukacyjne
ZDALNE LEKCJE

Zadania dla klasy VIII

MEN
OKE Kraków

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ Konkursy }
Terminy
Regulamin
Wymagania
_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Agnieszka Goral, tel. 846857509 e-mail: iod@frampol.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Cyberprzemoc }
Ważne linki

Artykuł

_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 9
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 42
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Mrekiel
_ _
{ Przetargi }
Październik 2019

Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Bezpieczny powrót do szkół }
| BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKÓŁ - Dowiedz się więcej

10 ZASAD DLA UCZNIA

WSKAZÓWKI DLA RODZICA

|
_ _
{ Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania 2020 w naszej szkole }
| Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania został ogłoszony przez Polską Izbę Książki i jest obchodzony 29 września. To świetna okazja, by uświadomić dzieciom, tym starszym i tym młodszym, jakie korzyści przynosi głośne czytanie i dlaczego warto czytać. Wśród zalet głośnego czytania należy wspomnieć choćby kilka: rozwijanie wyobraźni, wzbogacanie słownictwa, poprawianie pamięci i koncentracji, a przede wszystkim wprowadzanie w ciekawy świat literatury. Z tej okazji w naszej szkole w grupach przedszkolnych odbyły się zajęcia czytelnicze, podczas których najmłodsze dzieci - trzylatki śledziły dzieje przyjaźni tytułowego bohatera z książeczki Miś Bari, zaś starsze - zapoznały się z opowieścią o życiu i przemijaniu ukazaną w utworze Jesień liścia Jasia. Dzieci chętnie słuchały ciekawych historii i głośno wymieniały się swoimi spostrzeżeniami. Musimy pamiętać, że czytanie jest proste, ciekawe a dzieci to uwielbiają. |
_ _
{ Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka }
| Moi drodzy rzecz jest taka, mamy dziś Dzień Przedszkolaka!
Najlepszego przedszkolaki i dziewczyny i chłopaki.
Zdrowia, szczęścia Wam życzymy, "sto lat, sto lat" zanucimy.
Niech Wam zawsze słońce świeci, CUDOWNOŚCI nasze dzieci!


Jak co roku, we wrześniu, w całej Polsce obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym roku świętowaliśmy wyjątkowo 21 września i tylko w swoich grupach.
Dzień Przedszkolaka to święto ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.
Wspólne gry, zabawy, konkursy, zajęcia plastyczne i wiele innych atrakcji przygotowanych przez wychowawczynie grup, dostarczyły mnóstwo emocji i uśmiechu. Nie zabrakło także energicznej muzyki, która porywała wszystkich do tańca. Każdy dzielny przedszkolak otrzymał dyplom lub został odznaczony medalem. To był wyjątkowy dzień! Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
|
_ _
{ Dzień Kropki }
| 15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki - święto kreatywności, odwagi i współpracy. Również i w naszej szkole w tym dniu kropki, groszki, grochy, kółka i kółeczka ukryły się na ubraniach, przedmiotach, w zadaniach matematycznych. Zainspirowani historią małej Vashti tworzyliśmy własne prace z kropką w roli głównej. Powstałe „dzieła” pokazały, że każdy z nas ma bogatą wyobraźnię i mnóstwo pomysłów. Okazało się przy tym, że bardzo wiele rzeczy potrafimy zrobić. Wystarczy tylko uwierzyć w siebie …. A wszystko zaczęło się od zwykłej kropki. |
_ _
{ 81. rocznica bombardowania Frampola }
| Każdego roku 13 września przeżywamy rocznicę bombardowania naszego miasta. Od tragicznego wydarzenia w 1939 roku minęło 81 lat. Tegoroczna uroczystość odbyła się, ze względu na pandemię, zgodnie z zaleceniami GIS. Harcerze z drużyny działającej w naszej szkole zaciągnęli warty przy Pomniku Niepodległości. Zapalili także znicze przy tablicy upamiętniającej ofiary, a władze miasta na czele z burmistrzem Panem Józefem Rudym złożyły wiązankę kwiatów. W ten sposób wyraziliśmy pamięć i oddali cześć tym, co zginęli podczas tego tragicznego w historii naszej miejscowości wydarzenia. |
_ _
{ Oferta ubezpieczenia uczniów NNW }
| Przewodnicząca Rady Rodziców informuje, że została wybrana oferta ubezpieczenia uczniów NNW. Poniżej oferta ubezpieczenia i link do strony. Prosimy rodziców o zapoznanie się ze szczegółami oferty. Polisa płatna jest elektronicznie, rodzic wypełnia formularz internetowy.

Drogi Rodzicu!
Wejdź na stronę, zapoznaj się z ofertą zakresu ubezpieczenia i po akceptacji opłać elektronicznie.
Przystąpienie do ubezpieczenia grupowego od następstw nieszczęśliwych wypadków dla uczniów jest dobrowolne.

https://sprzedaz.wiener.pl/ubezpieczenieoswiata/g/10067

Oferta ubezpieczenia uczniów SZS

Na Państwa pytania chętnie odpowie Doradca ds. Ubezpieczeń
Pani Elżbieta Proń
Niezależny Doradca ds. Ubezpieczeń i Finansów
Tel. 696421832
e-mail: elapron25@gmail.com
|
_ _
{ Pierwsze zebranie SU w bieżącym roku szkolnym }
| W piątek 11 września 2020 odbyło się zebranie Samorządu Uczniowskiego. Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele samorządów klasowych, przewodnicząca i opiekunowie SU oraz Pani Dyrektor Elżbieta Chmiel i Pani Wicedyrektor Teresa Moskwa. Po powitaniu i przedstawieniu porządku zebrania podano do wiadomości, iż w nowym roku szkolnym 2020/2021 funkcję przewodniczącej SU będzie pełniła Kamila Kiełbasa z kl. VIII a, zaś opiekunkami, zgodnie z wynikami wyborów, zostały Pani Sylwia Larwa i Pani Maria Małyszek. Następnie zaopiniowano dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w bieżącym roku szkolnym. Istotnym punktem porządku zebrania było przypomnienie najważniejszych zasad bezpieczeństwa obowiązujących w szkole w związku z pandemią COVID-19. Uczniowie ustosunkowali się do zaistniałego problemu, uznając go za bardzo ważny. Gospodarze klas zobowiązali się do przypominania kolegom o konieczności zachowania dystansu i dbania o higienę rąk. Na koniec tradycyjnie zebrano również pomysły oraz wnioski do działalności Samorządu Uczniowskiego w bieżącym roku.

Zachęcamy wszystkich do aktywnego angażowania się w pracach SU, kreatywnych działań oraz wzajemnej współpracy.
|
_ _
{ Kurs e-learningowy dla dzieci }
|
|
_ _
{ Zebrania z rodzicami }
| Szanowni Rodzice i Opiekunowie!
Stan epidemii wymusza zmiany w naszym życiu. Dotyczy to również szkoły, dlatego pierwsze zebrania z rodzicami przeprowadzimy bezpośrednio w klasach.
Podczas zebrań stacjonarnych pracujemy w reżimie sanitarnym.
Proszę o zapoznanie się ze szczegółowym harmonogramem:
HARMONOGRAM SPOTKAŃ WRZEŚNIOWYCH
|
_ _
{ Opłaty za OBIADY - informacje }
| W bieżącym roku szkolnym wpłaty na obiady będą dokonywane na konto bankowe:
nr konta 76 9604 0005 0000 1182 2000 0300
Wpłat należy dokonywać do 10. dnia każdego miesiąca.
Tytuł wpłaty:
Opłata za obiady - imię i nazwisko dziecka, klasa, miesiąc.

Zgłoszenia odwołania obiadu należy dokonywać w przeddzień nieobecności dziecka do godz. 15.30, za wyjątkiem weekendu - nieobecność dziecka można zgłosić w poniedziałek rano, do godz. 8.30.

Opłata za obiady uczniowskie we wrześniu wynosi: 46,20 zł.
Jeżeli dokonywane były wpłaty w marcu 2020 r., - odliczamy 28,30 zł. I wówczas opłata za wrzesień - 17,90 zł.
|
_ _
{ Akcja „Narodowe Czytanie” w naszej szkole }
| Wraz z początkiem roku szkolnego rozpoczęliśmy działania związane z promocją czytelnictwa. Doskonałą okazją, aby uczniowie docenili wartość czytania oraz spotkali się z przepięknymi utworami literatury polskiej jest powtarzana od kilku lat akcja „Narodowe Czytanie”. W tym roku w pierwszą sobotę września Polacy w wielu miejscowościach w kraju i za granicą z inicjatywy Pary Prezydenckiej czytali dramat Juliusza Słowackiego pt. ,,Balladyna”.
Uczniowie naszej szkoły, podobnie jak w poprzednich latach, wzięli również aktywny udział w tym wydarzeniu, które odbyło się w piątek 4 września. Najpierw zapoznali się z treścią listu Prezydenta Andrzeja Dudy skierowanego do uczestników akcji oraz informacjami na temat tragedii Juliusza Słowackiego pt. ,,Balladyna”, która jest wybitnym dziełem polskiego romantyzmu podejmującym problem dobra i zła na świecie. Odpowiedzieliśmy także na apel Wojewody i Lubelskiego Kuratora Oświaty i uczestniczyliśmy w transmisji on-line Narodowego Czytania dramatu przez przedstawicieli władz wojewódzkich, aktorów i uczniów z Lublina.
Następnie chętni uczniowie z klas: IV – VIII pod opieką nauczycielek języka polskiego i bibliotekarza rozpoczęli tradycyjne czytanie z podziałem na role, z książką w ręku oraz z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Tekst dramatu był wyświetlany także na tablicach multimedialnych, dzięki czemu był widoczny dla wszystkich, nie tylko czytających. Uczniowie bardzo żywo reagowali na treść dramatu. Wielu z nich zaciekawionych treścią utworu zapozna się z całością książki, która należy do obowiązkowych lektur w szkole podstawowej.
|
_ _
Strona 1 z 195 1 2 3 4 > >>