[ Strona Główna ˇ Galeria ˇ SzukajGrudzień 05 2021 14:40:07 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Deklaracja dostępności
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2021/2022
Kontakt

_ _
{ Przedszkole }
Słoneczka

Tygryski

Biedronki

Motylki

Krasnoludki

_ _
{ NAUKA ZDALNA }

TEAMS

Kształcenie na odległość - poradnik

Ochrona danych osobowych a zdalne nauczanie - poradnik uodo

Poradnik - nauczyciele, dyrektorzy

_ _
{ Dla Uczniów }
e-nauczanie
Pasma edukacyjne
ZDALNE LEKCJE

Zadania dla klasy VIII

MEN
OKE Kraków

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Agnieszka Goral, tel. 846857509 e-mail: iod@frampol.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Oferty }
Zapytanie

Rozstrzygnięcie

_ _
{ Przetargi }
Listopad 2020

Październik 2019

Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Wytyczne sanitarne MEiN, MZ i GIS, rekomendacje Wojewody Lubelskiego }
| Szanowni Rodzice i Opiekunowie! Drodzy Uczniowie!
W związku z ciągle występującym zagrożeniem epidemicznym na terenie kraju i dynamicznym wzrostem liczby zakażeń w naszym województwie, przypominam o konieczności przestrzeganie wytycznych sanitarnych MEiN, MZ i GIS dla przedszkoli i szkół oraz rekomendacji Wojewody Lubelskiego i służb mu podległych.
Pamiętajmy:
Do szkoły może uczęszczać uczeń bez objawów infekcji lub choroby zakaźnej,

Minimalna odległość pomiędzy osobami: 1,5 m.

Częste mycie rąk (lub dezynfekcja rąk), ochrona podczas kichania i kaszlu, unikanie dotykania oczu, nosa i ust.

Stosowanie maseczki w przestrzeniach wspólnych, gdy nie można zachować dystansu.

Z poważaniem
Teresa Moskwa - p.o. dyrektor Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu
|
_ _
{ Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu. }
| Miś jest mały i puchaty
Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest gruby jak ta kula
Misia zawsze się przytula.

Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest 25 listopada, lecz w naszym przedszkolu misiowe święto zostało przeniesione na 1 grudnia. W tym dniu bohaterami są nasi pluszowi przyjaciele, towarzysze smutnych i radosnych chwil. Niestety ze względu na obostrzenia związane z pandemią Covid-19 nasze świętowanie miało trochę inny przebieg. W tym roku dzieci nie mogły przynieść do przedszkola swoich ulubionych misiów, gdyż jest to zabronione.
Ten dzień był pełen wrażeń, na przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Wszystkie dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie bawiły się przy misiowych piosenkach, były zabawy ruchowe i plastyczne. Nie możemy też zapomnieć o wspaniałej atrakcji, którą była misiowa fotobudka. Dzieci były zachwycone robiąc sobie w niej zdjęcia. Na koniec dnia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz słodką niespodziankę.
Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.
|
_ _
{ W Świątecznej Krainie Dwujęzycznego Przedszkolaka }
| Grupa Tygryski z naszego przedszkola bierze udział w I edycji projektu W Świątecznej Krainie Dwujęzycznego Przedszkolaka. Podczas realizacji projektu dzieci nauczą się bożonarodzeniowych piosenek, wierszyków oraz zabaw w języku angielskim, wykonają "ekologiczną" pracę plastyczną związaną z tematyką świąteczną.
|
_ _
{ Spotkania w zakresie profilaktyki pozytywnej }
| W listopadzie 2021 roku uczniowie z naszej szkoły brali udział w spotkaniach w zakresie profilaktyki pozytywnej, zorganizowanych przez Centrum Rozwiązywania Problemów Społecznych.
Warsztaty prowadzone były w trzech grupach wiekowych:
klasy I - III Smok czy smog?
klasy IV - VI Jak uczyć się szybko i efektywnie?
klasy VII - VIII W poszukiwaniu siebie - trening wyznaczania celów.
Cele warsztatów odnosiły się do szeregu czynników wspierających uczniów w ich codziennym funkcjonowaniu. Najmłodsi uczniowie otrzymali wskazówki, jak radzić sobie ze smutnymi sytuacjami w swoim życiu. Starsza grupa uczniów dowiedziała się jak zorganizować miejsce i czas nauki aby była efektywna. Cel warsztatów klas VII i VIII nastawiony był na rozwój mocnych stron i zasobów uczniów, dzięki którym stają się oni bardziej odporni na działanie czynników ryzyka. Spotkania w zakresie profilaktyki pozytywnej również odbyły się online dla Rady Pedagogicznej pt. Profilaktyka suicydalna i przeciwdziałanie osamotnieniu oraz dla rodziców pt. W świetle tabletów i smartfonów. Wszystkie spotkania były finansowane przez Organ Prowadzący szkołę.
|
_ _
{ Osiągnięcia plastyczne Milenki Hołyst }
| W grupie dzieci 6-letnich - "Krasnoludki", wytrwale realizujemy cele wychowania przedszkolnego i kierunki polityki oświatowej, nieustannie wychodząc naprzeciw potrzebom naszych wychowanków. Jedną z nich jest potrzeba wyrażenia siebie. Każdy przedszkolak otrzymuje w naszej grupie właściwe warunki do rozwijania swoich pasji, talentów, umięjętności. Zachęcamy dzieci do uczestnictwa w konkursach wewnątrzszkolnych, jak i zewnętrznych, dzięki czemu mogą one brać aktywny udział w życiu lokalnej społeczności.
Milenka Hołyst z sukcesem zaprezentowała naszą grupę i przedszkole w Konkursie Plastycznym "Kolory Niepodległości", zorganizowanym przez Kuratorium Oświaty w Lublinie Delegatura w Zamościu.
Dziewczynka zdobyła wyróżnienie. Ponadto, praca Milenki zatytułowana "Moje przedszkole" została zakwalifikowana do I Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Konstrukcyjnego "Przedszkolak Przyjacielem Natury". Dziewczynka wzięła też udział w akcji "Kartka dla Obrońców Granic" - zorganizowanej przez Fundację Niepodległości.
Wychowawczynią Milenki jest pani Marta Hetman, która dba o rozwijanie umiejętności plastycznych dziewczynki.
|
_ _
{ ZEBRANIA Z RODZICAMI DZIECI PRZEDSZKOLNYCH }
| Szanowni Rodzice i Opiekunowie!
Zebrania rodziców dzieci przedszkolnych z wychowawcami odbędą się 25 listopada 2021 r. (czwartek) według poniższego harmonogramu z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Oddział 3-latkówBIEDRONKI - P. Małgorzata Łapińska - godz. 16.00 – wejście od północy,

Oddział 3-4-latkówSŁONECZKA - P. Elżbieta Karczmarzyk - godz. 16.30 – wejście główne schodami od ul. Gorajskiej – sala nr 3 w budynku głównym,

Oddział 4-latkówTYGRYSKI - P. Dorota Kwiatkowska - godz. 16.30 – wejście boczne od ul. Gorajskiej - sala nr 7 w budynku głównym,

Oddział 5-latkówMOTYLKI - P. Magdalena Serocka - godz. 16.00 – wejście główne schodami od ul. Gorajskiej – sala nr 8 w budynku głównym,

Oddział 6-latkówKRASNOLUDKI - P. Marta Hetman - godz. 16.00 – wejście od dziedzińca - sala nr 4 w segmencie edukacji wczesnoszkolnej.

OBOWIĄZUJE STOSOWANIE MASECZEK I DEZYNFEKCJA RĄK

Z poważaniem
Teresa Moskwa
p.o. dyrektor Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu
|
_ _
{ Zawieszenie zajęć stacjonarnych }
| W związku z objęciem większości dzieci i uczniów kwarantanną zawieszam
zajęcia w oddziale 5-latków Przedszkola we Frampolu i w klasie III a Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu od 19 do 25 listopada 2021 r. (włącznie)
zajęcia w oddziałach: 3-4-latki i 4-latki Przedszkola we Frampolu od 22 do 29 listopada 2021 r. (włącznie).
W tym okresie zajęcia realizowane będą z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
Materiały do zajęć w przedszkolu będą umieszczane na stronie szkoły w panelu "Przedszkole" w zakładkach poszczególnych grup.
Uczniowie klasy III a będą uczyć się zdalnie w aplikacji Teams na platformie Office 365.
Dzieci, które nie zostały objęte kwarantanną mogą uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych w grupie mieszanej 3-, 4-, 5- latki.
Teresa Moskwa – p.o. dyrektor Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu
|
_ _
{ Poznaj Polskę - wycieczka do Lublina i Kozłówki }
| Dnia 19 listopada 2021 roku uczniowie klas VI, VIIa i VIIb uczestniczyli w wycieczce do Lublina i Kozłówki zorganizowanej w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pn. Poznaj Polskę. Celem wyjazdu było poznanie dziedzictwa kulturowego regionu oraz zapoznanie z najważniejszymi zabytkami stolicy naszego województwa.

Pierwszym etapem wędrówki szlakiem naszych przodków było zwiedzanie Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie – skansenu, na terenie którego znajdują się zabytki architektury drewnianej, murowanej i zbiory etnograficzne z rejonu dawnego województwa lubelskiego. Spacerując ścieżkami skansenu mieliśmy okazję zobaczyć zagrodę Książków z Teodorówki.
Następnie udaliśmy się Stare Miasto, gdzie w nieszablonowy sposób poznawaliśmy historię i zabytki starego królewskiego Lublina. Uczestnicząc w grze miejskiej pt. Tajemnice lubelskich pieczęci uczyliśmy się współdziałania, pracy zespołowej, logicznego działania, pracy z mapą, orientacji w terenie. Mimo niezbyt sprzyjającej aury wszyscy bawili się świetnie.
Po obiedzie pojechaliśmy do Kozłówki by zwiedzić późnobarokową rezydencję magnacką, będącą dawną siedzibą arystokratycznych rodów Bielińskich i Zamoyskich. Już od wejścia zostaliśmy miło przywitani przez przewodniczkę, która pogłębiła naszą wiedzę na temat rodu Zamoyskich oraz historii Polski.

Wracając do domu w wyśmienitych humorach, uczniowie już planowali kolejne podróże.
|
_ _
{ ZEBRANIA Z RODZICAMI }
| Szanowni Rodzice i Opiekunowie!
Zapraszam na spotkania z wychowawcami poświęcone śródokresowej analizie wyników nauczania i zachowania uczniów w roku szkolnym 2021/2022. Zebrania odbędą się 18 listopada 2021 r. (czwartek) według poniższego harmonogramu z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.
Klasa I a - godz. 16.00 – wejście od dziedzińca - sala nr 14 – piętro w segmencie edukacji wczesnoszkolnej
Klasa I b - godz. 16.00 – wejście boczne od ul. Gorajskiej - sala nr 5 - parter w segmencie edukacji wczesnoszkolnej

Klasa II – godz. 16.30 – wejście od dziedzińca przy bibliotece – sala nr 13 - piętro w segmencie edukacji wczesnoszkolnej
Klasa III a – godz. 16.30 - wejście od dziedzińca - sala nr 12 - piętro w segmencie edukacji wczesnoszkolnej

Klasa III b – godz. 16.00 - wejście od dziedzińca przy bibliotece – sala nr 6 - parter w segmencie edukacji wczesnoszkolnej
Klasa IV a – godz. 16.00 – wejście główne schodami od ul. Gorajskiej – sala nr 6 – piętro w segmencie głównym

Klasa IV b – godz. 16.30 - wejście boczne od ul. Gorajskiej - sala nr 7 - piętro w segmencie głównym
Klasa V – godz. 16.30 – wejście od północy – sala nr 7 – piętro w segmencie północnym
Klasa VI – godz. 16.30 - wejście główne schodami od ul. Gorajskiej – sala nr 8 - piętro w segmencie głównym

Klasa VII a – godz. 17.00 - wejście boczne od ul. Gorajskiej - sala nr 1.2 – piętro w segmencie południowym
Klasa VII b – godz. 17.00 - wejście od dziedzińca - sala nr 1.5 - piętro w segmencie południowym
Klasa VIII a – godz. 17.00 - wejście od północy - sala nr 6 - piętro w segmencie północnym
Klasa VIII b – godz. 17.00 - wejście od dziedzińca przy bibliotece - sala nr 9 - piętro w segmencie północnym.


OBOWIĄZUJE STOSOWANIE MASECZEK I DEZYNFEKCJA RĄK
Z poważaniem
Teresa Moskwa
p.o. dyrektor Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu

|
_ _
{ Szkolny Konkurs Wiedzy o Świętym Janie Pawle II }
| W październiku uczniowie poszerzali wiedzę na temat życia i pontyfikatu św. Jana Pawła II. 14 chętnych uczniów z klas V-VIII wzięło udział w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Świętym Janie Pawle II zorganizowanym przez panią Joannę Korgul. Odbył się on 4 listopada 2021 r. i miał formę testu składającego się z 30 pytań otwartych i zamkniętych. Uroczyste rozwiązanie konkursu nastąpiło 10 listopada. Pani dyrektor Teresa Moskwa wręczyła dyplomy i nagrody tym, którzy uzyskali najlepsze wyniki:
I miejsce - (ex aequo) Katarzyna Wójcik (kl. VIII a) i Olga Futyma (kl. VIII a),
II miejsce - Malwina Białas (kl. VII a),
III miejsce - (ex aequo) Maria Kaczor (kl. VII a) i Wiktoria Kaczor (kl. VII b).

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za zapał w poznawaniu życia naszego Wielkiego Rodaka i życzymy sukcesów w przyszłości!!!
|
_ _
{ „Przedszkolaki do hymnu” }
| Podobnie jak w ubiegłym roku, dzieci z przedszkola we Frampolu wzięły udział akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki "Szkoła do hymnu". W środę, 10.11.2021 r., w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości, o symbolicznej godzinie 11:11 na dolnym holu wspólnie odśpiewano czterozwrotkowy hymn państwowy "Mazurek Dąbrowskiego".
Ważne jest, by od najmłodszych lat zapoznawać dzieci z symbolami narodowymi oraz kształtować w nich poczucie tożsamości narodowej i miłość do Ojczyzny.
|
_ _
Strona 1 z 211 1 2 3 4 > >>