[ Strona Główna ˇ GaleriaWrzesień 20 2018 18:57:03 ]
{ Inspektor Ochrony Danych }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Tomasz Nowakowski.
e-mail: iod@rodokontakt.pl

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki 2018/2019

Galeria
Projekt "Ćwiczyć każdy może"

_ _
{ Dokumenty }
STATUT

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ SZKIZ }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 9
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 31
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ElKa
_ _
{ Przetargi }
Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Witamy na stronie Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu }
| |
_ _
{ Zebranie z rodzicami }
| Serdecznie zapraszamy Rodziców uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum na zebranie, które odbędzie się w dniu 24 września 2018 r. (poniedziałek) o godz.16.00.

Program:
- Zebranie ogólne na HALI
- Spotkania z wychowawcami w klasach.

O godz. 17.30 - Zebranie Rady Rodziców Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu w pracowni komputerowej - sala nr 9 (I piętro w budynku głównym).

|
_ _
{ W kinie i ZOO }
| Tradycyjnie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zajęciach edukacyjnych w zamojskim zoo. W tym roku Ogród Zoologiczny obchodzi jubileusz 100-lecia powstania placówki i dlatego program edukacyjny głównie obejmował tematykę historii jej rozwoju. Wychowankowie dodatkowo uzyskali wiadomości o różnorodności biologicznej i zagrożeniach w naturze prezentowanych gatunków zwierząt oraz szczególnego udziału współczesnych ogrodów zoologicznych w ich ochronie.
Kolejnym punktem programu naszego wyjazdu był udział w projekcji filmu Dywizjon 303. Historia prawdziwa. Uczniowie z dużym zainteresowaniem śledzili bohaterskie czyny pododdziału lotnictwa myśliwskiego Polskich Sił Powietrznych w Wielkiej Brytanii podczas bitwy o Anglię w 1940 roku. Ten Polski film, wyreżyserowany przez Denisa Delića powstał na podstawie słynnej książki Arkadego Fiedlera "Dywizjon 303". Projekcja filmu oraz lekcja w zoo miały miejsce dnia 12.09.2018 r.
|
_ _
{ Uczciliśmy rocznicę bombardowania Frampola }
| 13 września 1939 roku to bardzo ważna data w historii naszego miasta.
To właśnie wtedy został zbombardowany Frampol, który Niemcy potraktowali jako miejsce ćwiczeń: testowali nowe bomby zapalające i szkolili lotników. Teren wybrano ze względu na specyficzny układ ulic przypominający tarczę strzelecką. O tym tragicznym w skutkach wydarzeniu pamiętają uczniowie naszej szkoły.
W tym roku, wzorem poprzedniego, przygotowali ulotkę informacyjną o okolicznościach i skutkach zbombardowania Frampola.
Grupa harcerzy najpierw udała się do sal lekcyjnych, gdzie przypomniała uczniom historię naszej miejscowości z 13 września - początku II wojny światowej. Następnie udała się na teren miasta, aby porozmawiać na temat tego wydarzenia z lokalną społecznością i pracownikami najważniejszych instytucji.
Ta forma upamiętnienia rocznicy bombardowania spotkała się z zainteresowaniem mieszkańców Frampola. Bieżący rok jest dla nas szczególny - świętujemy 100 - lecie odzyskania niepodległości przez Polskę, a więc staramy się pogłębić wiedzę historyczną dotyczącą naszego kraju i "Małej Ojczyzny".
|
_ _
{ Zainaugurowaliśmy Narodowe Czytanie 2018 }
| Tegoroczna akcja Narodowe Czytanie 2018 odbywa się w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Zadecydowano, że Polacy spotkają się przy lekturze dzieła Stefana Żeromskiego pt. "Przedwiośnie". Powieść jest obrazem przeżyć naszych przodków będących świadkami przywrócenia ojczyzny po 123 latach zaborów na mapę świata. W całej Polsce w różnych miejscach utwór ten będzie czytany 8. września 2018 r. Społeczność uczniowska naszej szkoły spotkała się przy lekturze w hali widowiskowo-sportowej w piątek. Wszyscy wykazali duże zainteresowanie akcją. Wzięło w niej udział ponad 40 osób. Uczniowie przygotowali gazetki poświęcone życiu i twórczości pisarza oraz ekspozycję bibliofilską wydawnictw książkowych wielkiego prozaika. Po przeczytaniu przez Panią wicedyrektor Teresę Moskwę okolicznościowego listu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dzieci, młodzież i nauczyciele przystąpili do czytania utworu, który bardzo zainteresował zebranych. Być może wspólna lektura zainspirowała wielu do poznania powieści w całości, a także innych dzieł pisarza. Prowadzący zachęcali także do sięgania po utwory Antologii Niepodległości przygotowanej z myślą o Roku Jubileuszu i spędzania wolnego czasu z piękną polską literaturą. Na zakończenie spotkania można było podejść do stolika po opatrzenie własnych egzemplarzy ,,Przedwiośnia" upamiętniającą pieczęcią.
|
_ _
{ Rozpoczęliśmy rok szkolny 2018-2019 }
| Uczniowie Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu 3 września 2018 r. o godzinie 8.30 uroczyście rozpoczęli nowy rok szkolny 2018-2019. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego odebrała meldunki od gospodarzy klas, po czym nastąpiło wciągnięcie flagi na maszt i odśpiewanie naszego hymnu państwowego. Szkolną uroczystość swoją obecnością uświetnili sekretarz Gminy Frampol p. Józef Rudy i przewodniczący Rady Miejskiej p. Wojciech Kowalik. Następnie uczniowie, nauczyciele i przedstawiciele władz samorządowych złożyli wieńce pod Pomnikiem Niepodległości i udali się na Mszę Świętą. Po powrocie do szkoły pani wicedyrektor Teresa Moskwa zapoznała zebranych z organizacją pracy, złożyła uczniom i ich rodzicom oraz nauczycielom życzenia na nowy rok szkolny. Po spotkaniu uczniów z wychowawcami w klasach delegacja uczniów, nauczycieli udała się na cmentarz i zapaliła znicze na grobach żołnierzy poległych za ojczyznę oraz zmarłych nauczycieli. |
_ _
{ Narodowe Czytanie 2018 }
| W Samorządowym Zespole Szkolnym we Frampolu Narodowe Czytanie 2018 zostanie zainaugurowane 7 września. Fragmenty powieści "Przedwiośnie" Stefana Żeromskiego czytać będą uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum wraz z nauczycielami od godziny 9:50 do godziny 11:30 w hali widowiskowo-sportowej. W przedsięwzięciu wezmą udział starsze grupy przedszkolne. Poprzedzi je odczytanie listu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i krótka prelekcja przybliżająca sylwetkę Stefana Żeromskiego. Akcji towarzyszyć będzie ekspozycja bibliofilska wydawnictw książkowych prozaika, dramaturga i publicysty.
Zapraszamy Burmistrza Frampola, rodziców i wszystkich mieszkańców.
8 września dyrekcja, nauczyciele i uczniowie, tradycyjnie już, będą czytać powieść w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury we Frampolu wraz z całą społecznością Gminy Frampol.
|
_ _
{ Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019 }
|
Program
Uroczystości Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2018/2019
w Samorządowym Zespole Szkolnym we Frampolu
3 września 2018 r.


godz. 830 Rozpoczęcie uroczystości na dziedzińcu szkolnym:
  •  raporty przewodniczących SU
  •  wciągnięcie flagi na maszt
  •  hymn państwowy
  •  wystąpienie okolicznościowe.
godz. 845 Przemarsz ulicami Frampola i złożenie wieńców przed Pomnikiem w Rynku.

godz. 900 Msza Święta w kościele parafialnym pw. Św. Jana Nepomucena i Matki Bożej Szkaplerznej.

godz. 1000
  •  Spotkania uczniów z dyrekcją oraz wychowawcami klas w szkole.
  •  Zapalenie zniczy na grobach byłych nauczycieli tutejszej szkoły oraz na mogiłach żołnierskich przez delegacje nauczycieli i uczniów.

Dowozy uczniów w dniu 3 września 2018 r.
Dowozy uczniów od 4 września 2018 r.

|
_ _
{ Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2018/2019 }
|
Szkolny zestaw podręczników obowiązujący w roku szkolnym 2018/2019
w Samorządowym Zespole Szkolnym we Frampolu


Przedszkole we Frampolu

Pomoce---------Wyprawka przedszkolaka


Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu

Religia----Klasa I----Klasa II----Klasa III----Klasa IV----Klasa V----Klasa VI----Klasa VII----Klasa VIII


Gimnazjum we Frampolu

Religia----Klasa III

|
_ _
{ Radość, która przemienia się w dziękuję jest największą wdzięcznością }
| Zakończył się rok szkolny 2017/2018. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą, w której uczestniczyli burmistrz pan Tadeusz Niedźwiecki, nauczyciele, uczniowie i rodzice. Następnie w hali widowiskowo-sportowej po odśpiewaniu hymnu państwowego i ślubowaniu absolwentów Gimnazjum we Frampolu odbyła się część artystyczna, podczas której uczniowie kończący szkołę zatańczyli poloneza, Aneta Borsuk i Brajan Alterman w imieniu trzecioklasistów podziękowali dyrekcji, nauczycielom i rodzicom za wychowanie, pracę, troskę i pomoc, na które zawsze mogli liczyć. Uroczystość została uświetniona przez wiersze w wykonaniu Julii Błazik i Alicji Dziwury, piosenki z akompaniamentem perkusyjnym i gitarowym, prezentowane przez Julię Liwak i Dominika Piętaka oraz przygotowane przez uczniów wspomnienia w postaci filmu. Następnie głos zabrali szanowni goście: Burmistrz Miasta i Gminy Frampol pan Tadeusz Niedźwiecki i przewodnicząca Rady Rodziców pani Agnieszka Szczęch. Pani Dyrektor Elżbieta Chmiel wręczyła uczniom nagrody książkowe i świadectwa z wyróżnieniem oraz podziękowania rodzicom za współpracę i zaangażowanie w życie szkoły. Statuetkę Najlepszego Absolwenta Gimnazjum otrzymał Mikołaj Dubiel z kl. III b. Rodzice uczniów o najwyższych średnich ocen otrzymali listy gratulacyjne. Na zakończenie Pani Dyrektor przypomniała o bezpieczeństwie w czasie wakacji i życzyła wszystkim udanego wypoczynku. |
_ _
{ Pożegnanie przedszkola }
| Żegnamy się z przedszkolem,
z lalkami, z zabawkami
A z największym żalem, z naszymi paniami.
Zaraz po wakacjach będziemy już w szkole
A w myślach nam zostanie przedszkole wesołe.

We czwartek 21 czerwca 2018 r. w naszym przedszkolu miała miejsce piękna uroczystość; zakończenia roku dla grup młodszych i pożegnanie sześciolatków, którzy od września rozpoczną naukę w I klasie Szkoły Podstawowej. Spotkanie rozpoczęło się uroczystym polonezem w wykonaniu sześciolatków. Następnie dzieci zaprezentowały program słowno - muzyczny, który z wielkim zainteresowaniem obejrzeli rodzice, panie Dyrektorki oraz goście. Występom towarzyszyły radość, oklaski, wzruszenie a nawet łzy. Po zakończeniu występów, głos zabrała pani dyrektor Elżbieta Chmiel, dziękując dzieciom za występ, życząc im dalszych sukcesów w szkole. Dzieci na pamiątkę ukończenia przedszkola otrzymały z rąk pani Dyrektor dyplomy. Młodszym dzieciom dyplomy wręczyły panie wychowawczynie. Po uroczystościach przyszedł czas na niespodziankę. Niektóre grupy wybrały się na pizzę lub lody.
|
_ _
{ Sport przez duże S }
| Dnia 20 czerwca 2018 r. uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum uczestniczyli w spotkaniu z Panem Michałem Zdunkiem - lekkoatletą amatorem. Jego hobby , to biegi długodystansowe, głównie maratony i półmaratony. Gość bardzo ciekawie opowiadał nam o swoich pasjach, ciężkich treningach oraz kulisach takich biegów. Zaprezentował stój biegacza, filmiki z maratonów oraz puchary zdobyte na różnych imprezach w kraju i za granicą. Dzieci i młodzież miała możliwość zadawania pytań dotyczących pasji Pana Michała. Uczniowie podziękowali za przybycie i udzielenie interesujących informacji. Mamy nadzieję, że po jego wystąpieniu przybędzie kolejnych pasjonatów biegów długich i powiększy się krótka lista maratończyków z terenu Gminy Frampol.
|
_ _
Strona 1 z 162 1 2 3 4 > >>