[ Strona Główna ˇ Galeria ˇ FacebookGrudnia 05 2022 11:53:29 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Deklaracja dostępności
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2022/2023
Kontakt

_ _
{ TEAMS }

TEAMS

_ _
{ Dokumenty }

Statut

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ Stołówka }
Regulamin
Deklaracja
_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Ewa Myszkowiak, tel. 604521364 e-mail: biuro@myszkowiak.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 9
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 43
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: JustynaZ
_ _
{ JESTEŚMY NA FACEBOOK'U }
|
Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu

Przedszkole we Frampolu

|
_ _
{ Onko Mikołaj 2022 }
| Zakończyliśmy akcję Onko Mikołaj 2022.
Od 8 listopada do 2 grudnia 2022 r. nasi wolontariusze zbierali w szkole: zabawki edukacyjne, klocki, puzzle, książeczki, materiały plastyczne, słodycze i kocyki dla dzieci z oddziału onkologii i ortopedii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Dziękujemy wszystkim, którzy okazali wielkie serce!
Pamiętajmy, że mały gest ma wielkie znaczenie.
|
_ _
{ Na brązowo }
| Na rozegranych 1 grudnia Mistrzostwach Powiatu biłgorajskiego w pływaniu nasi reprezentanci upodobali sobie brązowe medale zdobywając ich aż 20 zarówno w Igrzyskach Dzieci jak i Młodzieży. Jedynie piękny wyjątek zrobiła Martyna Marek płynąc na indywidualnie na 50 m stylem grzbietowym po srebrny medal. Na tym samym dystansie Bartłomiej Semczuk był trzeci. Dodatkowo w Igrzyskach Młodzieży brąz zdobyła drużyna dziewcząt w sztafecie 6x25 stylem dowolnym. Wraz z Martyną płynęły Natalia Budzyńska, Izabela Czajka, Zofia Knapik, Zofia Grabacz, Patrycja Myszak. Drużyna chłopców Bartłomiej Semczuk, Maciej Brytan, Kacper Bielak, Karol Tchórzewski, Jakub Zdunek, Albert Gawda po zaciętej walce była IV. W Igrzyskach Dzieci zarówno dziewczęta jak i chłopcy zdobyli jakby inaczej brązowe medale w pływaniu drużynowym. Na sukces zapracowali Maja Omiotek, Aleksandra Maciurzyńska, Emilia Śliwińska, Karolina Małer, Róża Dudek, Oliwia Dyl, Natalia Myszak, Maciej Kołodziej, Mikołaj Bednarz, Miłosz Lipiński, Filip Pyda, Maciej Kiełbasa Kacper Olszyński, Kajetan Futyma, Antoni Liwak. Bez medali ale w dobrym czasie na 50 m stylem dowolnym płynęły Natalia Budzyńska IV m. i Izabela Czajka V m. Dziękujemy za emocje i trzymamy kciuki za Martynę i Bartka w półfinale wojewódzkim.
|
_ _
{ Laboratoria Przyszłości }
| Mija kolejny miesiąc nauki szkolnej i kolejny miesiąc pracy z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości. W listopadzie uczniowie przygotowywali uroczystość Narodowego Święta Niepodległości, uczestniczyli w Biegu Niepodległości. Wykorzystywali sprzęt nagłaśniający, mikrofony, gimbal, aparat fotograficzny. Sprzęt utrwalający wyjątkowe chwile zabrali ze sobą na wycieczkę do Warszawy uczniowie klas VI-VIII. Pudełka dźwiękowe wykorzystywali uczniowie klas młodszych podczas nauki języka angielskiego. Krosna zaintrygowały uczniów kl. II a, a efekt pracy zachwycił początkujących tkaczy. Stacja pogodowa także była ciekawym urozmaiceniem lekcji przyrody. Stałym zainteresowaniem cieszą się klocki konstrukcyjne i roboty. |
_ _
{ ŚWIĄTECZNE WARSZATY Motylków i Tygrysków w Doboszówce }
| Dnia 24 listopada 2022 roku grupa Motylki i Tygryski wybrała się wraz ze swoimi wychowawczyniami do gospodarstwa agroturystycznego Doboszówka, słynącego z działalności edukacyjnej. Przedszkolaki wzięły udział w warsztatach pt. Wioska świętego Mikołaja. Program warsztatów był imponujący, najpierw były zajęcia cukiernicze i wypiek pierniczków, tworzenie dekoracji na choinkę, a następnie tańce i śpiewanie piosenek o Mikołaju. Po pysznym obiedzie odwiedziliśmy jeszcze mini zoo, gdzie mogliśmy nakarmić lamy, kozy, barany oraz króliki. Odwiedził nas również św. Mikołaj, który zamiast saniami i z reniferami, przyjechał na koniu. Wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni i czekamy na kolejną wycieczkę z niecierpliwością. Dziękujemy rodzicom za pomoc w opiece nad dziećmi. |
_ _
{ Światowy Dzień Czystego Powietrza }
| W listopadzie obchodzimy Światowy Dzień Czystego Powietrza. Nasza szkoła również włączyła się w obchody tego święta. Starsi uczniowie stworzyli piękne plakaty, które ozdobiły szkołę, natomiast młodsi uczniowie z klas I-III, w klasach poprzez eksperymenty sprawdzali czy powietrze naprawdę istnieje, jaki ma kształt i czy powietrze może się ubrudzić. Zaprojektowali miasta bez smogu i łapacze pyłów. Dowiedzieli się co to jest smog i jak powstaje. Pamiętajmy, że powietrze który oddychamy ma wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. |
_ _
{ Narodowe Święto Niepodległości w naszej szkole }
| 14 listopada 2022 r. był kolejnym dniem obchodów Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole. Z okazji 104. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę odbyła się uroczysta akademia, której motywem przewodnim były słowa "Wolność kocham i rozumiem". Występy młodzieży szkolnej zostały poprzedzone wspólnym odśpiewaniem hymnu narodowego. Historia drogi Polaków do niepodległości, którą przedstawiali prowadzący uroczystość, była przeplatana recytacją wierszy, odgrywaniem scenek rodzajowych na tle nastrojowej muzyki, tańcem i pięknym śpiewem szkolnego zespołu wokalnego. Wykonywane przez uczniów pieśni o charakterze patriotycznym przyczyniły się do głębszej refleksji nad tym wyjątkowym dla każdego Polaka świętem.

W dalszej części szkolnego celebrowania Święta Niepodległości wzięli udział najmłodsi uczniowie, czyli klasy I-III ze swoimi wychowawczyniami. W ramach akcji "Tobie śpiewamy Ojczyzno" zgromadzili się w hali sportowo-widowiskowej, aby wspólnie śpiewać pieśni patriotyczne i legionowe. Gośćmi specjalnymi byli: pan dyrektor Paweł Kołodziej i pani wicedyrektor Teresa Moskwa. Radośnie i wesoło przy dźwiękach gitary pana dyrektora wybrzmiały pieśni: Pierwsza kadrowa, Przybyli ułani, Co to jest niepodległość?, Szara piechota. Podczas spotkania panowała podniosła i uroczysta atmosfera oraz poczucie dumy z bycia Polakami.
|
_ _
{ Biegali dla Niepodległej! }
| 10 listopada 2022 r. po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią dzieci i młodzież z terenu Gminy Frampol uczciła Rocznicę Odzyskania Niepodległości biorąc udział w III Gminnym Biegu dla Niepodległej. Przed startem wszyscy uczestnicy biegu, kibice oraz goście ubrani w biało-czerwone barwy wspólnie odśpiewali hymn państwowy. Później odbyła się część sportowa. Ponad 80 zawodników ze SP we Frampolu, Teodorówce i Woli Radzięckiej wystartowało na dystansie 1918 metrów i ukończyło bieg w dobrym zdrowiu dobiegając do mety usytuowanej na frampolskim rynku przy fontannie. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe medale i słodycze oraz wzięli udział w losowaniu nagród. Najlepszym wręczono puchary. Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji imprezy Gminie Frampol, Bankowi Spółdzielczemu we Frampolu, Firmie Budokomplex K. Dolińskiego, Bilka-Bis A. Węgierak.
Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach. Dziewczęta 2010 i młodsze: I miejsce Karolina Małer, II Emilia Śliwińska, III Maja Anuszkiewicz wszystkie SP Frampol. Chłopcy 2010 i młodsi: I miejsce Maciej Kołodziej SP Frampol, II Szymon Malinowski SP Teodorówka, III Patryk Sędzin SP Teodorówka. Dziewczęta 2008-2009 I miejsce Karolina Małyszek, II Martyna Alterman, III Izabela Czajka wszystkie SP Frampol. Chłopcy 2008-2009 I miejsce Sylwester Sosnowy SP Teodorówka, II Maciej Brytan SP Frampol, III Kacper Bielak SP Frampol. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczczenia biegiem Święta Odzyskania Niepodległości!!
|
_ _
{ Dwa razy na podium! }
| Na rozgranych w dniu 18 października w Tarnogrodzie Powiatowych Igrzyskach w badmintonie nasze drużyny dziewcząt i chłopców stanęły na podium. Dziewczęta uplasowały się na II miejscu a chłopcy na III. W drodze do sukcesów pokonały drużyny z Gromady, Aleksandrowa i Biłgoraja. Zwłaszcza chłopcy zdobyli podium po dramatycznym meczu z badmintonistami z Biłgoraja, w którym decydujący punkt w grze pojedynczej przy stanie meczu 2:2 zdobył Karol Tchórzewski, wcześniej wspólnie z Kacprem Bielakiem wygrywając grę deblową. W składzie srebrnej drużyny dziewcząt grały Natalia Budzyńska i Weronika Wach.
Serdecznie gratulujemy!!
|
_ _
{ Zaproszenie do udziału w III Biegu Gminnym dla Niepodległej }
|
|
_ _
{ Konkurs Plastyczny „Kolory Niepodległości” }
| Dzieci przedszkolne i uczniowie klas I - IV wzięli udział w Konkursie Plastycznym "Kolory Niepodległości", który został zorganizowany przez posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Tomasza Zielińskiego, a współorganizatorami byli: Kuratorium Oświaty w Lublinie Delegatura w Zamościu oraz Instytut Pamięci Narodowej w Warszawie. Tematyka konkursu dotyczyła drogi Polaków do niepodległości, postaci zaangażowanych w walkę o wolność Ojczyzny, polskich symboli narodowych. Na konkurs wpłynęło wiele ciekawych i pomysłowych prac ukazujących czym dla najmłodszego pokolenia jest niepodległość, jak ją rozumieją i jakie ma kolory.
Szkolna Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów na szczeblu szkolnym, których prace zostały przekazane do etapu powiatowego.
Laureaci konkursu w przedszkolu: Natalia Śliwińska, Damian Kapica, Karolina Hołyst.
Laureaci konkursu w szkole: Izabela Krajewska, Zuzanna Paluch, Milena Hołyst.
Gratulujemy!
|
_ _
Strona 1 z 228 1 2 3 4 > >>