[ Strona Główna ˇ GaleriaWrzesień 21 2019 19:46:21 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki 2019/2020

Galeria
Projekt "Ćwiczyć każdy może"

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Agnieszka Korgul, tel. 846857509 e-mail: iod@frampol.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }
STATUT

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Cyberprzemoc }
Ważne linki

Artykuł

_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 37
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: IOleszek
_ _
{ Przetargi }
Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Witamy na stronie Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu }
| |
_ _
{ Zebranie z Rodzicami }
| Zebranie z Rodzicami uczniów klas I-VIII

odbędzie się w dniu 19 września 2019 r. (czwartek) – godz. 16.00

Plan spotkania:
- Zebranie ogólne na HALI
- Spotkania z wychowawcami w klasach.

O godz. 17.00 - Zebranie Rady Rodziców Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu w pracowni komputerowej - sala nr 9 (I piętro w budynku głównym).
Zapraszam
Dyrektor
Elżbieta Chmiel
|
_ _
{ 80. rocznica bombardowania Frampola }
| 13 września 1939 roku to najtragiczniejsza data w historii Frampola. Kilkanaście niemieckich samolotów zrównało z ziemią ponad 80 proc. zabudowań miasta.
W 80. rocznicę bombardowania naszej miejscowości odbyła się uroczystość, na którą przybyło wielu znamienitych gości. Swoją obecnością zaszczycili nas Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki, Wicepremier Jacek Sasin, Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek, Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski, Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubelskiego Michał Mulawa, Dyrektor Lubelskiego Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej Marcin Krzysztofik, Starosta Biłgorajski Andrzej Szarlip, Przewodniczący Rady Powiatu Marian Kurzyna oraz inni parlamentarzyści i przedstawiciele różnych instytucji. Licznie przybyli także mieszkańcy Frampola i okolic oraz nasza społeczność szkolna. Dołączyli również uczniowie wraz ze swoimi nauczycielami ze szkół podstawowych: w Radzięcinie, Teodorówce, Woli Radzięckiej. Czytaj więcej
|
_ _
{ Akcja NARODOWE CZYTANIE 2019 w naszej szkole }
| Akcja Narodowe Czytanie organizowana jest przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej od 2012 roku. Społeczność naszej szkoły włączyła się do ogólnopolskiej akcji Narodowe czytanie w 2016 roku, czytając fragmenty powieści Henryka Sienkiewicza pt. Quo vadis. Następnie czytano Wesele Stanisława Wyspiańskiego i Przedwiośnie Stefana Żeromskiego.
Podczas tegorocznej odsłony akcji Narodowe Czytanie Para Prezydencka zaproponowała Nowele polskie. Prezydent Andrzej Duda z Małżonką dokonali wyboru ośmiu lektur na ósme Narodowe Czytanie. Wśród propozycji znalazł się utwór Bolesława Prusa pt. Katarynka, który jest jedną z obowiązkowych lektur w szkole podstawowej. Tę piękną nowelę wybraliśmy do wspólnego czytania.
W piątek 6 września społeczność szkoły spotkała się na hali widowiskowo-sportowej, aby wysłuchać pozytywistycznego utworu czytanego przez chętnych z klas IV - VIII. Pani Dyrektor Elżbieta Chmiel powitała zebranych i zapoznała wszystkich z listem od Prezydenta Andrzeja Dudy. Ponad trzydzieścioro uczniów przygotowanych przez nauczycielki języka polskiego przeniosło słuchaczy w świat bohaterów książki: pana mecenasa i niewidomej dziewczynki.
Własne egzemplarze noweli tradycyjnie można było opatrzyć pamiątkową pieczęcią.
Akcja Narodowe Czytanie odbyła się również w Bibliotece Publicznej we Frampolu. Podobnie jak w latach poprzednich Pani Dyrektor i uczniowie pod opieką pań: polonistek i bibliotekarki wzięli w niej udział. Razem z innymi czytali nowele: Dym Marii Konopnickiej i Orkę Władysława Stanisława Reymonta. Wspólnie spędzone 7 września sobotnie przedpołudnie przybliżyło zebranym tragiczne losy Marcysia pracującego w fabryce i ciężką sytuację rodziny chłopskiej w XIX wieku.
Tegoroczna akcja Narodowe Czytanie pozwoliła biorącym w niej udział na nowo odkryć piękno polskich nowel.
|
_ _
{ Rok szkolny 2019/2020 rozpoczęty! }
| Uczniowie naszej szkoły z radością powitali kolejny rok szkolny. W poniedziałek 2 września o godzinie 8.30 zebraliśmy się na dziedzińcu. Po raportach przewodniczących Samorządu Uczniowskiego, wciągnięciu flagi na maszt odśpiewano hymn państwowy. Uczniów, rodziców i nauczycieli powitała Pani Dyrektor Elżbieta Chmiel. Głos również zabrał Burmistrz Frampola – Pan Józef Rudy, składając najlepsze życzenia na nowy rok szkolny. Następnie udaliśmy się do kościoła parafialnego pw. Św. Jana Nepomucena i Matki Bożej Szkaplerznej. Po Mszy Świętej odbyło się w szkole spotkanie z dyrekcją i wychowawcami klas. Delegacja uczniów pod opieką Pana Zenona Tchórzewskiego zapaliła znicze na grobach byłych nauczycieli naszej szkoły oraz na mogiłach żołnierskich. |
_ _
{ Obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej }
|
W tym roku obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej odbyły się w niedzielę 1 września. Uczniowie i nauczyciele wzięli udział we Mszy Świętej. Następnie wraz z innymi delegacjami złożyli wieńce przed Pomnikiem Niepodległości. Podobnie jak podczas innych ważnych uroczystości harcerze pełnili warty.
|
_ _
{ Dowozy uczniów od 3 września 2019 r. }
| Dowozy uczniów od 3 września 2019 r. |
_ _
{ Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020 }
|
Program
Uroczystości Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2019/2020
w Samorządowym Zespole Szkolnym we Frampolu
2 września 2019 r.

godz. 830 Rozpoczęcie uroczystości na dziedzińcu szkolnym:
  • raporty przewodniczących SU
  • wciągnięcie flagi na maszt
  • hymn państwowy
  • wystąpienie okolicznościowe.
godz. 900 Msza Święta w kościele parafialnym pw. Św. Jana Nepomucena i Matki Bożej Szkaplerznej.

godz. 1000
  • Spotkania uczniów z dyrekcją oraz wychowawcami klas w szkole.
  • Zapalenie zniczy na grobach byłych nauczycieli tutejszej szkoły oraz na mogiłach żołnierskich przez delegacje nauczycieli i uczniów.

Dowozy uczniów w dniu 2 września 2019 r.
|
_ _
{ Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2019/2020 }
|
Szkolny zestaw podręczników obowiązujący w roku szkolnym 2019/2020
w Samorządowym Zespole Szkolnym we Frampolu

Przedszkole we Frampolu

Pomoce---------Wyprawka przedszkolaka

Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu

Religia----Klasa I----Klasa II----Klasa III----Klasa IV----Klasa V----Klasa VI----Klasa VII----Klasa VIII

|
_ _
{ UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 }
|
 
 
W środę 19 czerwca odbyła się w naszej szkole Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2018/2019.
Społeczność uczniowska, nauczyciele, dyrekcja, przedstawiciele władz lokalnych i licznie zgromadzeni rodzice udali się najpierw do kościoła, gdzie odbyła się Msza św., po czym wszyscy zebrani udali się do szkoły. Uroczystość na hali widowiskowo - sportowej zaczęła się od wystąpienia Dyrektora SZS we Frampolu - Pani Elżbiety Chmiel, która powitała wszystkich przybyłych i zwróciła uwagę na historyczny moment, jakim jest ukończenie szkoły przez ostatni rocznik gimnazjalistów. Po odśpiewaniu hymnu państwowego nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły młodszym kolegom. Następnie absolwenci szkół: Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego i Gimnazjum we Frampolu złożyli uroczyste ślubowanie. Polonezem w wykonaniu absolwentów zaczęła się krótka część artystyczna, której myślą przewodnią było hasło: "Nic dwa razy się nie zdarza...". Wspominano wspólnie przeżyte chwile w szkole, dziękowano nauczycielom, rodzicom i wszystkim innym pracownikom, a młodszym koleżankom i kolegom dawano dobre rady. Refleksyjne recytacje i piękne piosenki dostarczyły słuchaczom wielu wzruszeń i przypomniały absolwentom, że dziś kończy się pewien etap w ich życiu, które jest "bezustannym odkrywaniem samego siebie" i "stąd pójdą każdy w swoją stronę".
Po części artystycznej najlepsi uczniowie gimnazjum i szkoły podstawowej odebrali z rąk Pani Dyrektor Elżbiety Chmiel świadectwa z wyróżnieniem, nagrody i dyplomy. Burmistrz Frampola - Pan Józef Rudy wręczył Statuetkę Najlepszego Absolwenta Gimnazjum Małgorzacie Radomskiej z kl. III c, a Przewodniczący Rady Miejskiej - Pan Lech Kaczor Statuetkę dla Najlepszego Absolwenta Szkoły Podstawowej Kacprowi Skibie z kl. VIII a. Docenieni zostali także uczniowie, którzy aktywnie działali w drużynie ZHP, sklepiku szkolnym, mieli 100% frekwencję oraz największe osiągnięcia sportowe. Rodzice absolwentów o najwyższych średnich ocen otrzymali listy gratulacyjne. Pani Dyrektor podziękowała również tym rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w życie szkoły. Z kolei przedstawicielki Rady Rodziców: Pani Magdalena Boguszewska i Pani Małgorzata Dyl dziękowały za trud włożony w edukację i wychowanie dzieci. Na zakończenie Pani Dyrektor przypomniała o bezpieczeństwie w czasie wakacji i życzyła wszystkim udanego wypoczynku. Ostatnim punktem uroczystości była długo oczekiwana chwila przez wszystkich uczniów - spotkania w salach, gdzie wychowawcy wręczali świadectwa. Moment ten był początkiem zasłużonego dla wszystkich wakacyjnego odpoczynku.
|
_ _
{ Zakończenie roku w przedszkolu }
| We wtorek 18 czerwca 2019 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia roku w przedszkolu i pożegnanie 6-latków.
Był to dzień szczególny, pełen przeżyć dla przedszkolaków, rodziców i nauczycielek. Pod czujnym okiem Pań, dzieci przygotowały część artystyczną, a tym samym wzbogaciły ten dzień swoim występem.
Po powitaniu przez panią Dyrektor 6-latki zatańczyły polski taniec narodowy - Polonez. Młodsi koledzy i koleżanki zaśpiewali piosenki, wierszykami pożegnali starszych kolegów kończących przedszkole. Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy wspólnie myśleliśmy o naszych przedszkolakach.
|
_ _
{ Biedroneczki dekorują babeczki }
|
W ramach zajęć Poznajemy zawody naszych rodziców w poniedziałek 17 czerwca, grupę Biedronek odwiedziła mama Alana, aby wspólnie z dziećmi udekorować przygotowane przez siebie pyszne babeczki. Przedszkolaki z wielką ochotą i zaangażowaniem zabrały się do tego zadania. Każdy miał własny pomysł na udekorowanie swojej babeczki, dzieci do wyboru miały kilka rodzajów lukru, kolorowe cukierki i ozdoby w różnych kształtach. Kolorowe i pyszne babeczki szybko zniknęły z talerzy.
|
_ _
Strona 1 z 180 1 2 3 4 > >>