[ Strona Główna ˇ GaleriaMarzec 20 2019 12:54:24 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki 2018/2019

Galeria
Projekt "Ćwiczyć każdy może"

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Tomasz Nowakowski.
e-mail: iod@rodokontakt.pl

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }
STATUT

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 34
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Krystyna
_ _
{ Przetargi }
Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Witamy na stronie Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu }
| |
_ _
{ Koncertowy piątek }
| W piątek 15 marca nasze lekcje zostały urozmaicone poprzez dwa koncerty muzyczne: "Bajka muzyczna" dla klas 0-IV i program "Ludowo, rozrywkowo i klasycznie" dla klas V-VIII i gimnazjum. Prowadzili je pan Jacenty Ignatowicz - muzyk ludowy, gawędziarz, folklorysta, a przy tym finalista IV edycji programu telewizyjnego "Mam talent" i pan Krzysztof Orzechowski - muzyk multiinstrumentalista oraz wokalista.
Panowie przenieśli nas w klimat Beskidu Żywieckiego. Koncert urozmaicały opowieści o życiu i zwyczajach górali, które były przeplatane góralskimi przyśpiewkami. Nasi uczniowie mieli okazję usłyszeć melodie zagrane na różnych góralskich instrumentach muzycznych. Poznaliśmy m.in. piszczałkę i fujarki pasterskie, trombitę, okarynę, multanki, złóbcoki (skrzypce góralskie) i kozę (dudy żywieckie). Wrażenie wywarł też popis pana Jacentego na zielonym liściu. Podczas koncertów znajomością różnych melodii wykazywali się także nasi uczniowie. Taka lekcja z pewnością na długo pozostanie nam w pamięci!
|
_ _
{ Dzień Liczby Pi }
| Liczba π (Pi) do dziś nie przestaje budzić ciekawość i uważana jest dzięki swojej długiej obecności w historii matematyki oraz w wielu współczesnych dziedzinach matematyki i fizyki za jedną z podstawowych stałych matematycznych. Na jej cześć obchodzony jest na całym świecie Dzień Liczby π, który przypada 14 marca (3. miesiąc, 14. dzień), czyli zaokrąglenie liczby π do dwóch miejsc po przecinku.
W naszej szkole zaakcentowaliśmy to święto poprzez propagowanie informacji o samej liczbie π oraz o najważniejszych tradycjach związanych z tym świętem. Uczniowie na lekcjach poznali historię liczby π, fascynującej, nieskończonej i oryginalnej na tyle, żeby stać się tematem zadań i ciekawostek z nią związanych. W tym dniu na lekcjach matematyki młodsi uczniowie wykonywali modele figur przestrzennych starsi natomiast rozwiązywali szarady i łamigłówki matematyczne.
|
_ _
{ Emocje na siatkarskich parkietach. }
| Bardzo dobrze zaprezentowały się nasze siatkarskie 4 - ki dziewcząt. Siatkarki z klas V i VI zwyciężyły w Międzygminnych Igrzyskach Dzieci odbywających się w Goraju. Następnie bez straty seta w Tarnogrodzie zostały Mistrzyniami Powiatu Biłgorajskiego. Natomiast na etapie półfinałowym Mistrzostw Województwa zajęły wysokie trzecie miejsce. Dziękujemy dziewczętom za sportową walkę, zaangażowanie i GRATULUJEMY OSIĄGNIĘTEGO SUKCESU!!!
Skład reprezentacji: Bielak Karolina, Kiełbasa Kamila, Knapik Amelia, Komornik Julia, Kozioł Maja, Kozioł Zuzanna, Swatowska Kaja, Tryka Anna, Węgierak Wiktoria, Wojciechowska Vanessa.
|
_ _
{ III Olimpiada Matematyczna dla przedszkolaków }
| Dnia 12 marca odbyła się III Olimpiada Matematyczna dla przedszkolaków organizowana przez Katolickie Przedszkole im. św. Jana Pawła II w Biłgoraju. Nasze przedszkole reprezentował chłopiec z grupy Motylki -Damian Kiełbasa. Konkurs przebiegał w przyjaznej i wesołej atmosferze. Nikt nie wrócił z pustymi rękami, każdy z uczestników dostał dyplom oraz mały upominek.
Gratulujemy Damianowi i życzymy dalszego rozwijania matematycznych zainteresowań.
|
_ _
{ Pokazy zawodów... }
| W dniu dzisiejszym ósmoklasiści i uczniowie klas trzecich gimnazjum brali udział w Pokazach Zawodów przygotowanych przez Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju. Podczas pokazów przyszli technicy pojazdów samochodowych, mechanicy, elektrycy, elektronicy, mechatronicy, informatycy i ekonomiści przedstawili swoje zawodowe umiejętności ukazując specyfikę zawodów, w których się kształcą. Dla ósmoklasistów szkoła oferuje dwa dodatkowe kierunki kształcenia - naukę w zawodach technik programista i technik rachunkowości.
Rozmowa ze starszymi kolegami z pewnością ułatwi uczniom podjęcie właściwej decyzji edukacyjno - zawodowej.
|
_ _
{ Czytanie w przedszkolu }
| W ramach ogólnopolskiej akcji "Cała Polska czyta dzieciom" wydawnictwo MAC włączyło się aktywnie do promowania czytelnictwa wśród dzieci. W naszym przedszkolu gościła pani Ewa Charytanowicz, która w każdej z grup przeczytała opowiadanie z cyklu "Gdy Pola się zgubi". Dzieci z zainteresowaniem słuchały, a następnie wypowiadały się na jego temat. Dziękujemy pani Ewie za miłe spotkanie i zachęcanie dzieci do częstego kontaktu z książką. |
_ _
{ Dzień Kobiet w przedszkolu }
| "8 marca dzień radosny,
dużo kwiatów, dużo wiosny..."

Dzień kobiet dla naszych dziewczynek okazał się pełnym wrażeń i miłych gestów ze strony kolegów. Tego dnia chłopcy złożyli swoim Paniom oraz koleżankom najserdeczniejsze życzenia. Nie zabrakło uroczych upominków Panie obdarowano kwiatami, zaś dziewczynki,drobnymi upominkami, innymi w każdej z grup. Nasi najmłodsi mężczyźni spisali się na medal. Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech.
|
_ _
{ Super Dziewczyna }
| Dzień Kobiet w szczególny sposób obchodziły dziewczyny z klas I - III naszej szkoły. Z okazji ich święta - 8 marca - chłopcy przygotowali dla nich konkursy, zadania i pytania umożliwiające wybór klasowej SUPER DZIEWCZYNY. Było wiele śmiechu, zabawnych sytuacji ale też rywalizacji. Bo każda dziewczyna starała się sprostać zadaniom. A miały za zadanie, np. skakać przez skakankę w dużych, męskich butach. przechodzić pod poprzeczką, która systematycznie się obniżała, rozśmieszać kolegów i ich zaskakiwać. Każde zadanie było punktowane. Po zmaganiach Mały Samorząd Uczniowski nagrodził SUPER DZIEWCZYNY upominkami. Otrzymały je: Emilka Śliwińska z kl. I a, Wiktoria Stańczyk z kl. I b, Martynka Małek z kl. II i Zosia Garbacz z kl. III. GRATULUJEMY!!! |
_ _
{ Dzień Otwarty w przedszkolu }
| Dnia 07.03.2019 r. w naszym przedszkolu odbył się Dzień Otwarty. Na początku wszystkich zebranych gości przywitała serdecznie pani dyrektor mgr inż. Elżbieta Chmiel oraz nasi wychowankowie. Następnie każda z grup zaprezentowała swój repertuar, który związany jest z życiem przedszkola.
Po części artystycznej kandydaci na przyszłych przedszkolaków udali się do sali Biedronek, gdzie mogli bliżej poznać panie oraz pobawić się przedszkolnymi zabawkami. W tym czasie rodzice mieli możliwość zapoznania się z informacjami dotyczącymi przedszkola oraz otrzymali wskazówki dotyczące adaptacji dzieci. Następnie odbyły się warsztaty na temat "Wiosenny kwiatek", gdzie dzieci wspólnie z rodzicami wyklejały kontur hiacynta.
Był też słodki poczęstunek, aby odpocząć na chwilę od zabawy. Na koniec każdy z uczestników tego wyjątkowego dnia został obdarowany słodkim upominkiem. Było bardzo dużo radości, ale to dopiero początek dobrej zabawy, która czeka dzieci już od września.
|
_ _
{ Kiermasz Rozmaitości }
| W okresie Wielkiego Postu pomagamy dzieciom z krajów misyjnych. 6 marca Szkolne Koło Wolontariatu wraz z Drużyną Harcerską zorganizowało Kiermasz Rozmaitości. Przedsięwzięcie polega na tym, że uczniowie ofiarowują na ten cel swoje maskotki, figurki, gry, książki, puzzle, przybory szkolne itp., które następnie są sprzedawane na kiermaszu. Taka forma akcji uczy dzielenia się tym, co mamy z innymi. W tym roku udało nam się zebrać 573 zł. Suma ta zasili konto Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wzięli udział w akcji!

|
_ _
{ Nart ciąg dalszy }
| Po realizacji Programu z narciarstwa zjazdowego na stoku w Chrzanowie przyszedł czas na wyjazd w nasze Polskie Góry. Grupa 26 uczniów naszej szkoły doskonaliła swoje umiejętności na obozie w Zakopanem w drugim tygodniu ferii. Pogoda dopisała. Dużo śniegu w pięknym słońcu i wiele atrakcji. Jeździliśmy na stokach Białki Tatrzańskiej oraz Słowacji. Po nartach odpoczywaliśmy w Parku Wodnym, kinie i kręgielni. Nie mogło zabraknąć też słynnych Krupówek, na których można było zakupić pamiątki. Czas minął bardzo szybko, ale wróciliśmy wypoczęci. Do zobaczenia za rok!! |
_ _
Strona 1 z 172 1 2 3 4 > >>