[ Strona Główna ˇ GaleriaStyczeń 24 2020 20:36:50 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki 2019/2020
Kontakt

Galeria
Projekt "Ćwiczyć każdy może"

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ Konkursy }
Terminy
Regulamin
Wymagania
_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Agnieszka Korgul, tel. 846857509 e-mail: iod@frampol.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }
STATUT

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Cyberprzemoc }
Ważne linki

Artykuł

_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 39
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: EwaBlicharz
_ _
{ Przetargi }
Październik 2019

Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Witamy na stronie Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu }
| |
_ _
{ Hej kolęda, kolęda... }
| Uczniowie naszej szkoły 10 stycznia 2020 r. wzięli udział w IX Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek Hej kolęda, kolęda... zorganizowanym przez Szkolę Podstawową w Teodorówce. Konkurs rozgrywany był w trzech kategoriach wiekowych: klasy 0-II, klasy III-V i klasy VI-VIII. Naszą szkołę reprezentowało dziewięcioro uczniów: Gabriela Korniak, Gabriela Grabowska, Maria Zalewa, Malwina Białas, Martyna Alterman, Zuzanna Futyma, Aleksandra Jasińska, Wiktoria Pawlos i Alessandra Pyda. Pierwsze miejsce w kategorii klas III-V zajęła Martyna Alterman z kl. V, zaś drugie w tej samej kategorii Zuzanna Futyma z klasy V. Wyróżnienie w najmłodszej kategorii otrzymała Gabriela Grabowska. GRATULUJEMY!!!
|
_ _
{ Bezpieczne ferie }
| W ostatnim dniu nauki, przed zimowym wypoczynkiem, odbył się apel poświęcony bezpieczeństwu podczas ferii zimowych. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego podkreślili wagę prezentowanych informacji zapoznając wszystkich z podstawowymi zasadami postępowania w różnych sytuacjach. Uczniowie chętnie wysłuchali przestróg, uwag oraz informacji o tym jak zachować się podczas ferii aby wypocząć i w pełnym zdrowiu wrócić do szkoły. Dodatkowo wyświetlany był film instruktażowy o zagrożeniach podczas zabawy na lodzie na odkrytych awenach.
Mamy nadzieję, że te ostrzeżenia wszyscy uczniowie wezmą sobie do serca i będą dbali o własne bezpieczeństwo.
W tym dniu również miała miejsce uroczystość, podczas której Pani Dyrektor wręczyła legitymacje szkolne uczniom klas pierwszych.
W zdrowym ciele, zdrowy duch - tym hasłem żegnamy się na dwa tygodnie ze szkołą.
|
_ _
{ Zebranie z Rodzicami }
| Zebranie z Rodzicami SP - KLASYFIKACJA ŚRÓDROCZNA w r. szk. 2019/2020

odbędzie się w dniu 10 stycznia 2020 r. (piątek) o godz. 16.00.

Plan spotkania:

- Zebranie ogólne na Hali
- Spotkania z wychowawcami w klasach.
- Indywidualne konsultacje rodziców z nauczycielami przedmiotów.
|
_ _
{ W świątecznym klimacie }
|
30 grudnia 2019 r. odbyło się spotkanie opłatkowe Rady Miejskiej we Frampolu, na którym nasi uczniowie zaprezentowali montaż bożonarodzeniowy. Poprzez piękny śpiew kolęd i pastorałek oraz recytację wzruszających wierszy wprowadzili podniosły, świąteczny nastrój. Skłonili wszystkich zgromadzonych do zatrzymania się i refleksji nad tajemnicą narodzin Bożego Syna.
Uczniów przygotowali: p. Joanna Korgul i p. Krzysztof Jasiński.
|
_ _
{ Wesołych Świąt! }
|

Niech Święta Bożego Narodzenia przyniosą wiele radosnych przeżyć, wewnętrzny spokój, przebaczenie i miłość,

a wiara doda otuchy i sił w zmaganiu się z codziennością.

Życzę błogosławieństwa Bożej Dzieciny w każdym dniu Nowego 2020 Roku.

Moc Bożego Narodzenia: Moc miłości, Moc życzliwości, Moc przebaczenia, Moc pokoju niech trwają w nas jak najdłużej.

Dyrekcja Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu

|
_ _
{ Spotkania Opłatkowe w grupach przedszkolnych }
|
Tradycyjnie ostatniego dnia zajęć przed Świętami Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu odbyły się Spotkania Opłatkowe w grupach. Była wspólna modlitwa, życzenia, dzielenie się opłatkiem, wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek oraz poczęstunek przygotowany przez rodziców, którym serdecznie dziękujemy. Wrażeń i radości nie da się opisać.
|
_ _
{ Światło, które daje moc... }
| Światło, które daje moc... dodaje nam odwagi, byśmy na nowo sięgnęli do korzeni naszej harcerskiej służby, które wywodzą się z uniwersalnych, kulturowych i etycznych wartości chrześcijaństwa. One uczą nas kochać Boga, ojczyznę i drugiego człowieka jako bliźniego. Dziś wiemy, że bez przypomnienia i zrozumienia tych wartości, nie potrafimy na nowo odkryć idei skautingu i twórczo wykorzystać dziedzictwa 100 lat służby Związku Harcerstwa Polskiego - z takim przesłaniem naczelnego kapelana ZHP oraz życzeniami harcerze naszej szkoły udali się do miejscowych urzędów i instytucji, aby przekazać Ogień Betlejemski.
Betlejemskie Światło Pokoju przekazywane jest na świecach Caritas. Mamy nadzieję, że w czasie Świąt Bożego Narodzenia stanie się żywym znakiem pokoju, nadziei i miłości.
|
_ _
{ Wigilijny piątek }
|
"Bóg się rodzi..." - słowa tej kolędy a także innych rozbrzmiewały w piątkowe przedpołudnie we wszystkich klasach naszej szkoły. Podczas wigilijnych spotkań po wspólnej modlitwie czytany był fragment Pisma Świętego i tradycyjnie odśpiewano kolędę. Uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Następnie zasiedli do poczęstunku przygotowanego przez rodziców, którym za pomoc serdecznie dziękujemy.
|
_ _
{ Konkurs świąteczny dla klas I - III }
| W grudniu Mały Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs plastyczny pt: Najpiękniejsza dekoracja bożonarodzeniowa na drzwiach klasy. Do udziału w nim zostali zaproszeni wszyscy uczniowie klas I - III. Zadaniem uczniów każdej klasy było wspólne wykonanie w szkole oryginalnej i estetycznej dekoracji bożonarodzeniowej na zewnętrznych drzwiach swojej sali. Komisja konkursowa w składzie p. Maria Małyszek, p. Sylwia Larwa i uczennice klas najstarszych Marta Kapica i Kamila Kiełbasa oceniły prace zgodnie z przyjętymi kryteriami konkursu. Zdaniem komisji wszystkie prace zasługują na pochwałę i uznanie, ponieważ zostały wykonane ciekawymi technikami plastycznymi z wykorzystaniem różnych materiałów. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbyło się 18 grudnia 2019 r.
Oto wyniki konkursu:
I miejsce: III i IIa
II miejsce: IIb i Ia
III miejsce: Ib
Gratulujemy wszystkim klasom.
|
_ _
{ Jasełka bożonarodzeniowe }
| Dnia 19 grudnia 2019 roku, odbyły się w naszej szkole jasełka bożonarodzeniowe pt: Jasełka na wesoło. Zostały przygotowane przez uczniów klasy III szkoły podstawowej pod opieką ks. Pawła Zubrzyckiego. Oprawą muzyczną zajmował się pan Krzysztof Jasiński wraz z uczennicami, które śpiewały nasze tradycyjne kolędy. Sceneria jasełek została przygotowana przez panie wychowawczynie z oddziałów przedszkolnych. O wyznaczonej godzinie wszystkie klasy wraz z wychowawcami przybyły na nasza halę gimnastyczną. Przedstawienie rozpoczęło się wystąpieniem Pani Dyrektor Elżbiety Chmiel, która zaprosiła nas do obejrzenia jasełek oraz wspólnego kolędowania.
Wiele emocji wywołało przedstawienie jasełkowe. Było śmieszne i wzruszające. Zgodnie z tradycją byli Maryja i Józef, aniołowie i diabły, były także nawiązania do współczesności, szczególnie rozbawiające obecną publiczność. Spektakl, zawierający zarówno partie mówione, jak i śpiewane (widzowie mogli usłyszeć znane kolędy), został ciepło przyjęty przez zebranych i nagrodzony gromkimi brawami. Na zakończenie głos ponownie zabrała Pani Dyrektor, która złożyła wszystkim zebranym życzenia bożonarodzeniowe. Uczniowie klasy III wykazali się świetną grą aktorską, a śpiewane kolędy dopełniły całości przedstawienia. Jasełka będą zapamiętane przez wszystkich, a na kolejne, już za rok czekamy z niecierpliwością.
|
_ _
{ Koncert na skrzypce i fortepian... }
| W obecnym roku szkolnym, nasze przedszkole realizuje Program związany z Wewnątrzszkolnym Systemem Doradztwa Zawodowego. W ramach obszaru "Świat zawodów i rynek pracy" czterolatki z grupy II , poznały zawody związane z muzyką. 18 grudnia na zajęcia dydaktyczne została zaproszona mama Fabianka - pani Edyta Frelas, która opowiadała dzieciom o swojej muzycznej pasji. Przedszkolaki mogły podziwiać wygląd i brzmienie skrzypiec, jak również wysłuchać "na żywo" koncertu i delektować się pięknym brzmieniem tego instrumentu. Ponadto, podczas tego niezwykłego, muzycznego wydarzenia, dzieci miały możliwość zaśpiewać poznane pastorałki i kolędy, a tło muzyczne stanowiły skrzypce i barwa fortepianu. Piękne dźwięki muzyki wypełniły wnętrze sali. Pani Edycie akompaniowała wychowawczyni grupy - p. Marta Hetman. Wrażenia z koncertu z całą pewnością pozostaną na długo w pamięci dzieci. |
_ _
Strona 1 z 187 1 2 3 4 > >>