[ Strona Główna ˇ GaleriaPaździernik 19 2018 11:40:12 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki 2018/2019

Galeria
Projekt "Ćwiczyć każdy może"

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Tomasz Nowakowski.
e-mail: iod@rodokontakt.pl

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }
STATUT

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 31
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ElKa
_ _
{ Przetargi }
Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Impreza profilaktyczna „Powiedz Nie!” }
| 30 listopada 2017 r. w naszej szkole odbyła się Impreza Profilaktyczna „Powiedz Nie!”. Uroczystość uatrakcyjniły spektakle grup PaTPORT Frampol i Chełm oraz scenka klasy IV b szkoły podstawowej. Zaproszenie przyjęła również grupa PaTPORT Aleksandrów.
Na uroczystości obecni byli następujący goście:
Funkcjonariusz Komendy Wojewódzkiej w Lublinie – podkomisarz Monika Kostecka, Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju – sierżant sztabowy Joanna Klimek i sierżant sztabowy Waldemar Buczek,
Funkcjonariusze Posterunku Policji we Frampolu – starszy sierżant Magdalena Węsek i starszy sierżant Paweł Albiniak,
SymPaTyk – pan Mariusz Rozwód,

Inspektor do spraw kultury, sportu, zdrowia i koordynacji Gminnego Centrum Informacji - pani Wiesława Chołota,
Zastępca Przewodniczącej Rady Rodziców SZS we Frampolu – pani Magdalena Boguszewska
.
Przed publicznością, jako pierwsi wystąpili czwartoklasiści, którzy w swojej scence słowno-muzycznej zaakcentowali zgubne skutki alkoholu i nikotyny. Pokazali również, jak skutecznie odmówić, aby nie ulec nałogom. Następnie, kapitan grupy PaTPORT z Frampola, Patrycja Szabat zaprezentowała film, przedstawiający dwuletnią działalność grupy w ramach ogólnopolskiego programu „Profilaktyka a Ty”. Kolejnym punktem była premiera spektaklu profilaktycznego pt. „Dziewczyna z rzeką w tle”, przedstawiającego historię dziewczyny, która podobnie jak wiele osób w jej wieku, przeżywa trudne rozstania, depresję, poczucie winy, gniew, brak tolerancji. Gdy świat staje się nie do zniesienia, próbuje znaleźć w sobie siłę i odwagę, aby zacząć jeszcze raz i uwierzyć w lepszy świat. Następnie grupa PaTPORT Chełm przedstawiła spektakl profilaktyczny „Krzesła”. Główną część Imprezy Profilaktycznej zakończyła „Belgijka”, zatańczona przez młodzież i zaproszonych gości. Po wspólnym posiłku, PaTowicze prezentowali pokazy muzyczno – wokalne oraz taneczne, udowadniając, że bez zniewalających umysł i ciało używek można wspaniale się bawić. Oczywiście również zatańczono Wygłupiaczka i inne tańce integracyjne, które nieodłącznie kojarzą się ze spotkaniami młodzieży na patowskich imprezach, a na zakończenie został zaśpiewany hymn PaT. Impreza Profilaktyczna „Powiedz NIE!” przeszła już do historii. Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły w niej udział oraz przyczyniły się do jej organizacji. Szczególne podziękowania za pomoc finansową, umożliwiającą przeprowadzenie uroczystości składamy Urzędowi Miejskiemu we Frampolu oraz rodzicom, którzy przygotowali rekwizyty i stroje do spektaklu „Dziewczyna z rzeką w tle”.
|
_ _
{ Komentarze }
| Brak komentarzy. |
_ _
{ Dodaj komentarz }
| Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze. |
_ _
{ Oceny }
|
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
|
_ _