[ Strona Główna ˇ GaleriaGrudzień 06 2019 20:08:46 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki 2019/2020
Kontakt

Galeria
Projekt "Ćwiczyć każdy może"

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ Konkursy }
Terminy
Regulamin
Wymagania
_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Agnieszka Korgul, tel. 846857509 e-mail: iod@frampol.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }
STATUT

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Cyberprzemoc }
Ważne linki

Artykuł

_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 39
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: EwaBlicharz
_ _
{ Przetargi }
Październik 2019

Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ ZIELONA SZKOŁA – ostatni raz... }
| Po raz ostatni grupa gimnazjalistów i ósmoklasistów w dniach 22 – 31 maja brała udział w zajęciach Zielonej Szkoły w Kołobrzegu. Podczas 10 - dniowego pobytu uczestnicy mieli możliwość poznania historii oraz fauny i flory Pomorza Zachodniego, a także uczestniczenia w wielu atrakcyjnych zajęciach i wycieczkach wzdłuż polskiego wybrzeża.
Dokładnie zwiedziliśmy Kołobrzeg, poznając uroki tego nadmorskiego kurortu - spacerowaliśmy po dzielnicy uzdrowiskowej, kompleksie parków z podświetlanymi fontannami, Starówce, porcie. Byliśmy w Bazylice Konkatedralnej, w której filary podtrzymujące dach są pochylone. Ze szczytu latarni morskiej oglądaliśmy piękne widoki, m.in. na port, z którego wypłynęliśmy w rejs po morzu. W Muzeum Oręża Polskiego zapoznaliśmy się z historią i tradycją Wojska Polskiego oraz Ziemi Kołobrzeskiej. Kulturę i muzykę nadmorską poznaliśmy uczestnicząc w Pirackiej Przygodzie. Duże wrażenie wywarło na nas Muzeum 6D - Maszoperia z malowidłami wykonanymi w technice 3D, Muzeum Bursztynu, Muzeum Minerałów oraz Muzeum Figur Woskowych. Wspaniałych wrażeń dostarczyła nam również wizyta w Oceanarium. Oczarowywał nas Ogród Marzeń Hortulus w Dobrzycy, w którym mieliśmy możliwość podziwiania roślinności w różnych ogrodach tematycznych oraz Ogrody Hortulus Spectabilis z labiryntem i wieżą widokową. Będąc w Skansenie Chleba w Ustroniu Morskim poznaliśmy historię młynarstwa i piekarstwa oraz sami spróbowaliśmy swoich sił piekąc pyszne bułeczki, czy mieląc ziarno. Braliśmy również udział w warsztatach ceramicznych.
W czasie całodniowej wycieczki zwiedziliśmy północno - zachodnią część Polski. Spacerowaliśmy Aleją Gwiazd i po molu w Międzyzdrojach. Podziwialiśmy uroki Wolińskiego Parku Narodowego z jeziorkiem Turkusowym i żubrowiskiem, braliśmy udział w zajęciach w Wiosce Słowian i Wikingów.
Podczas całej wyprawy nie zabrakło też okazji na sprawdzenie swych umiejętności. Graliśmy w grę miejską i w mini golfa, pokonywaliśmy tory przeszkód w parku linowym. Wiele emocji dostarczyła nam zabawa w Pomerania Fun Park - największym parku rozrywki na Pomorzu Zachodnim, seanse w kinie 8D oraz Quiz na zakończenie Zielonej Szkoły.
Pogoda w Kołobrzegu umożliwiła wędrówki po plaży, oglądanie wschodów i zachodów słońca.
|
_ _
{ Komentarze }
| Brak komentarzy. |
_ _
{ Dodaj komentarz }
| Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze. |
_ _
{ Oceny }
|
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
|
_ _