[ Strona Główna ˇ GaleriaLuty 28 2020 03:56:55 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki 2019/2020
Kontakt

Galeria
Projekt "Ćwiczyć każdy może"

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ Konkursy }
Terminy
Regulamin
Wymagania
_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Agnieszka Korgul, tel. 846857509 e-mail: iod@frampol.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }
STATUT

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Cyberprzemoc }
Ważne linki

Artykuł

_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 39
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: EwaBlicharz
_ _
{ Przetargi }
Październik 2019

Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 }
|
 
 
W środę 19 czerwca odbyła się w naszej szkole Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2018/2019.
Społeczność uczniowska, nauczyciele, dyrekcja, przedstawiciele władz lokalnych i licznie zgromadzeni rodzice udali się najpierw do kościoła, gdzie odbyła się Msza św., po czym wszyscy zebrani udali się do szkoły. Uroczystość na hali widowiskowo - sportowej zaczęła się od wystąpienia Dyrektora SZS we Frampolu - Pani Elżbiety Chmiel, która powitała wszystkich przybyłych i zwróciła uwagę na historyczny moment, jakim jest ukończenie szkoły przez ostatni rocznik gimnazjalistów. Po odśpiewaniu hymnu państwowego nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły młodszym kolegom. Następnie absolwenci szkół: Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego i Gimnazjum we Frampolu złożyli uroczyste ślubowanie. Polonezem w wykonaniu absolwentów zaczęła się krótka część artystyczna, której myślą przewodnią było hasło: "Nic dwa razy się nie zdarza...". Wspominano wspólnie przeżyte chwile w szkole, dziękowano nauczycielom, rodzicom i wszystkim innym pracownikom, a młodszym koleżankom i kolegom dawano dobre rady. Refleksyjne recytacje i piękne piosenki dostarczyły słuchaczom wielu wzruszeń i przypomniały absolwentom, że dziś kończy się pewien etap w ich życiu, które jest "bezustannym odkrywaniem samego siebie" i "stąd pójdą każdy w swoją stronę".
Po części artystycznej najlepsi uczniowie gimnazjum i szkoły podstawowej odebrali z rąk Pani Dyrektor Elżbiety Chmiel świadectwa z wyróżnieniem, nagrody i dyplomy. Burmistrz Frampola - Pan Józef Rudy wręczył Statuetkę Najlepszego Absolwenta Gimnazjum Małgorzacie Radomskiej z kl. III c, a Przewodniczący Rady Miejskiej - Pan Lech Kaczor Statuetkę dla Najlepszego Absolwenta Szkoły Podstawowej Kacprowi Skibie z kl. VIII a. Docenieni zostali także uczniowie, którzy aktywnie działali w drużynie ZHP, sklepiku szkolnym, mieli 100% frekwencję oraz największe osiągnięcia sportowe. Rodzice absolwentów o najwyższych średnich ocen otrzymali listy gratulacyjne. Pani Dyrektor podziękowała również tym rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w życie szkoły. Z kolei przedstawicielki Rady Rodziców: Pani Magdalena Boguszewska i Pani Małgorzata Dyl dziękowały za trud włożony w edukację i wychowanie dzieci. Na zakończenie Pani Dyrektor przypomniała o bezpieczeństwie w czasie wakacji i życzyła wszystkim udanego wypoczynku. Ostatnim punktem uroczystości była długo oczekiwana chwila przez wszystkich uczniów - spotkania w salach, gdzie wychowawcy wręczali świadectwa. Moment ten był początkiem zasłużonego dla wszystkich wakacyjnego odpoczynku.
|
_ _
{ Komentarze }
| Brak komentarzy. |
_ _
{ Dodaj komentarz }
| Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze. |
_ _
{ Oceny }
|
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
|
_ _