[ Strona Główna ˇ NAUKA ZDALNA ˇ Zdalne przedszkoleCzerwiec 05 2020 05:18:16 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki 2019/2020
Kontakt

_ _
{ NAUKA ZDALNA }
NAUKA ZDALNA

TEAMS

Kształcenie na odległość - poradnik

Ochrona danych osobowych a zdalne nauczanie - poradnik uodo

Poradnik - nauczyciele, dyrektorzy

_ _
{ Dla Uczniów }
e-nauczanie
Pasma edukacyjne
ZDALNE LEKCJE

Zadania dla klasy VIII

MEN
OKE Kraków

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ Konkursy }
Terminy
Regulamin
Wymagania
_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Agnieszka Goral, tel. 846857509 e-mail: iod@frampol.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }
STATUT

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Cyberprzemoc }
Ważne linki

Artykuł

_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 42
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Mrekiel
_ _
{ Przetargi }
Październik 2019

Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Przestrzegajmy Regulaminu Uczniów }
| Nasze prawa i obowiązki zapisane są w Regulaminie Uczniów opracowanym na podstawie Statutu Szkoły. W poniedziałek, 30 września w naszej szkole odbył się apel, podczas którego przypomniane zostały postanowienia Regulaminu, których wszyscy musimy przestrzegać, aby nie naruszać praw innych oraz tworzyć bezpieczną i przyjazną szkołę. Zapisy Regulaminu wskazują nam też na kulturalne zachowanie i uczą zasad savoir vivre. Pamiętamy, że Regulamin Uczniów to nie tylko obowiązki i zakazy, ale także prawa i przywileje.
Podczas apelu Pani Dyrektor zwróciła uwagę na nowy zapis Regulaminu, dodany po zasięgnięciu opinii Rady Rodziców, obowiązujący od 1 października 2019 roku. Zgodnie z zapisem, obowiązuje całkowity zakaz korzystania z telefonów komórkowych na terenie szkoły. Z telefonu komórkowego w szkole można korzystać jedynie po uzyskaniu zgody nauczyciela np. podczas lekcji do realizacji procesu dydaktycznego.
Podczas apelu Pani Dyrektor położyła również nacisk na strój szkolny i wygląd, który nie powinien wzbudzać kontrowersji. Ubranie nie może zawierać wulgarnych i obraźliwych nadruków, również w językach obcych. Na terenie szkoły obowiązuje zakaz stosowania makijażu, manicure i farbowania włosów. Podczas uroczystości szkolnych, środowiskowych, egzaminów bądź na polecenia dyrektora, wychowawcy lub innego nauczyciela obowiązuje strój galowy. Dla dziewcząt jest to biała bluzka i granatowa, czarna bądź grafitowa spódnica lub długie spodnie, zaś dla chłopców biała koszula i granatowe, czarne lub grafitowe spodnie, ewentualnie garnitur.
Celem zapewnienia nam wszystkim bezpieczeństwa w Regulaminie Uczniów znajduje się również zapis o kategorycznym zakazie biegania i zabaw zagrażających bezpieczeństwu podczas przerw śródlekcyjnych. Jeśli chcemy, aby nasze prawa nie były łamane, musimy wypełniać też nasze obowiązki. Zaniedbywanie obowiązków, zachowania destruktywne, agresywne oraz brak szacunku naruszają prawa innych, dlatego wobec takich zachowań są wyciągane konsekwencje zgodnie z postanowieniami Regulaminu Uczniów.
|
_ _
{ Komentarze }
| Brak komentarzy. |
_ _
{ Dodaj komentarz }
| Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze. |
_ _
{ Oceny }
|
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
|
_ _