[ Strona Główna ˇ NAUKA ZDALNA ˇ Zdalne przedszkoleSierpień 05 2020 13:21:04 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2020/2021
Kontakt

_ _
{ NAUKA ZDALNA }
NAUKA ZDALNA

TEAMS

Kształcenie na odległość - poradnik

Ochrona danych osobowych a zdalne nauczanie - poradnik uodo

Poradnik - nauczyciele, dyrektorzy

_ _
{ Dla Uczniów }
e-nauczanie
Pasma edukacyjne
ZDALNE LEKCJE

Zadania dla klasy VIII

MEN
OKE Kraków

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ Konkursy }
Terminy
Regulamin
Wymagania
_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Agnieszka Goral, tel. 846857509 e-mail: iod@frampol.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }
STATUT

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Cyberprzemoc }
Ważne linki

Artykuł

_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 10
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 42
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Mrekiel
_ _
{ Przetargi }
Październik 2019

Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Minął rok szkolny... }
| Drodzy Nauczyciele, Szanowni Rodzice, Uczniowie!
Dobiegł końca rok szkolny 2019/2020.
Wszyscy w kalendarzu swojego życia zapiszemy go jako wyjątkowy i trudny, zapamiętamy jako czas pełen wyzwań i wytężonej pracy.
Z względu na wytyczne GIS nie mogliśmy spotkać się na tradycyjnej uroczystości zakończenia roku szkolnego.
Ta niecodzienna, długo trwająca sytuacja spowodowana pandemią, była dla wszystkich niezwykle stresogenna. Stanowiła poważne wyzwanie dla każdego z nas.
Uważam, patrząc na ten proces z perspektywy niemal czterech miesięcy, że udało nam się wspólnie sprostać wymaganiom, jakie postawił przed nami COVID-19.
Był to okres ogromnych zmian w obszarze funkcjonowania szkoły, który pozwolił jednak wypracować wiele wartościowych rozwiązań.
Od szkoły i przedszkola wymagało zupełnie nowej organizacji pracy, a od nauczycieli kreatywności oraz wykorzystania innych niż dotychczas metod dydaktycznych. Z kolei uczniowie musieli przyzwyczaić się do nowego sposobu przekazywania wiedzy i uczenia się. Potrzebne było również wielkie wsparcie ze strony rodziców oraz ich współpraca ze szkołą.
Dzięki zaangażowaniu i determinacji wielu osób, na wszystkich poziomach w naszej szkole i przedszkolu, w zdecydowanej większości kształcenie i nauka na odległość przebiegała sprawnie, bez większych problemów. Wszystkim tym, którzy przez wiele tygodni z entuzjazmem, zapałem i poświęceniem wykonywali swoje obowiązki, przekazuję wyrazy szacunku i uznania.
Dziękuję Wam, drodzy Nauczyciele za to, że pamiętaliście, iż po drugiej stronie komputera siedzi żywy mały człowiek, że targają nim emocje i uczucia, a także niepewność i ograniczenia, na które nie ma wpływu.
Dziękuję, że przyświecała Wam myśl, iż czasem mniej znaczy więcej, że ważne jest, by towarzyszyć uczniowi, być z nim, wspierać go w sytuacjach trudnych.
Dziękuję Rodzicom za zaangażowanie w ten trudny proces edukacji zdalnej, za to, że dla dobra swoich pociech próbowaliście pomagać, pilnowaliście, by dzieci pracowały systematycznie, a przede wszystkim dawaliście im wsparcie emocjonalne. Dziękuję, że potrafiliście pokonać frustrację i zmęczenie.
Na ręce Burmistrza Frampola, Pana Józefa Rudego składam podziękowanie dla Organu Prowadzącego za dobrą współpracę, za troskę o nasze dzieci, za pozyskiwanie sprzętu, jakże pomocnego w pracy zdalnej.
Przede wszystkim dziękuję Uczniom, którzy z dnia na dzień znaleźli się w zupełnie innej rzeczywistości i jej sprostali. Stanowicie najważniejsze ogniwo łańcucha, jakim jest szkoła. Wszystko, co robimy, robimy z myślą o Was.
Wszyscy już wiemy, że szkoła to nie tylko budynek, w którym się naucza, ale społeczność, którą tworzą wspólnie: nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, rodzice i uczniowie. Na każdym z tych podmiotów spoczywa wielka odpowiedzialność.
Doświadczyliśmy, że nawet najlepsze i najnowocześniejsze technologie nie zastąpią bezpośredniego kontaktu i nie stworzą przestrzeni do nawiązywania relacji oraz budowania więzi, które rodzą się w szkolnych murach.
Rozpoczynamy wakacje - oczekiwany przez wszystkich czas letniego wypoczynku i wytchnienia od codziennych obowiązków. Pod wieloma względami tegoroczne wakacje będą różnić się od tych, które znamy. Pamiętajmy o reżimie sanitarnym.
Niech letnie dni upłyną wszystkim pod znakiem pięknej pogody. Niech to będzie czas wolny od zmartwień, czas bezpiecznego wypoczynku, czas nabierania siły, energii oraz inspiracji do pracy i nauki w nowym roku szkolnym.
Życzę, aby ten trudny okres zakończył się, a 1 września 2020 r. każdy mógł przekroczyć próg własnej szkoły.
Spokojnych i bezpiecznych wakacji!

Z serdecznymi pozdrowieniami
Elżbieta Chmiel - dyrektor Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu
|
_ _
{ Komentarze }
| Brak komentarzy. |
_ _
{ Dodaj komentarz }
| Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze. |
_ _
{ Oceny }
|
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
|
_ _