[ Strona Główna ˇ GaleriaSierpień 21 2019 22:48:40 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki 2019/2020

Galeria
Projekt "Ćwiczyć każdy może"

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Agnieszka Korgul, tel. 846857509 e-mail: iod@frampol.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }
STATUT

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Cyberprzemoc }
Ważne linki

Artykuł

_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 37
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: IOleszek
_ _
{ Przetargi }
Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2019/2020 }
|
Szkolny zestaw podręczników obowiązujący w roku szkolnym 2019/2020
w Samorządowym Zespole Szkolnym we Frampolu

Przedszkole we Frampolu

Pomoce---------Wyprawka przedszkolaka

Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu

Religia----Klasa I----Klasa II----Klasa III----Klasa IV----Klasa V----Klasa VI----Klasa VII----Klasa VIII

|
_ _
{ UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 }
|
 
 
W środę 19 czerwca odbyła się w naszej szkole Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2018/2019.
Społeczność uczniowska, nauczyciele, dyrekcja, przedstawiciele władz lokalnych i licznie zgromadzeni rodzice udali się najpierw do kościoła, gdzie odbyła się Msza św., po czym wszyscy zebrani udali się do szkoły. Uroczystość na hali widowiskowo - sportowej zaczęła się od wystąpienia Dyrektora SZS we Frampolu - Pani Elżbiety Chmiel, która powitała wszystkich przybyłych i zwróciła uwagę na historyczny moment, jakim jest ukończenie szkoły przez ostatni rocznik gimnazjalistów. Po odśpiewaniu hymnu państwowego nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły młodszym kolegom. Następnie absolwenci szkół: Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego i Gimnazjum we Frampolu złożyli uroczyste ślubowanie. Polonezem w wykonaniu absolwentów zaczęła się krótka część artystyczna, której myślą przewodnią było hasło: "Nic dwa razy się nie zdarza...". Wspominano wspólnie przeżyte chwile w szkole, dziękowano nauczycielom, rodzicom i wszystkim innym pracownikom, a młodszym koleżankom i kolegom dawano dobre rady. Refleksyjne recytacje i piękne piosenki dostarczyły słuchaczom wielu wzruszeń i przypomniały absolwentom, że dziś kończy się pewien etap w ich życiu, które jest "bezustannym odkrywaniem samego siebie" i "stąd pójdą każdy w swoją stronę".
Po części artystycznej najlepsi uczniowie gimnazjum i szkoły podstawowej odebrali z rąk Pani Dyrektor Elżbiety Chmiel świadectwa z wyróżnieniem, nagrody i dyplomy. Burmistrz Frampola - Pan Józef Rudy wręczył Statuetkę Najlepszego Absolwenta Gimnazjum Małgorzacie Radomskiej z kl. III c, a Przewodniczący Rady Miejskiej - Pan Lech Kaczor Statuetkę dla Najlepszego Absolwenta Szkoły Podstawowej Kacprowi Skibie z kl. VIII a. Docenieni zostali także uczniowie, którzy aktywnie działali w drużynie ZHP, sklepiku szkolnym, mieli 100% frekwencję oraz największe osiągnięcia sportowe. Rodzice absolwentów o najwyższych średnich ocen otrzymali listy gratulacyjne. Pani Dyrektor podziękowała również tym rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w życie szkoły. Z kolei przedstawicielki Rady Rodziców: Pani Magdalena Boguszewska i Pani Małgorzata Dyl dziękowały za trud włożony w edukację i wychowanie dzieci. Na zakończenie Pani Dyrektor przypomniała o bezpieczeństwie w czasie wakacji i życzyła wszystkim udanego wypoczynku. Ostatnim punktem uroczystości była długo oczekiwana chwila przez wszystkich uczniów - spotkania w salach, gdzie wychowawcy wręczali świadectwa. Moment ten był początkiem zasłużonego dla wszystkich wakacyjnego odpoczynku.
|
_ _
{ Zakończenie roku w przedszkolu }
| We wtorek 18 czerwca 2019 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia roku w przedszkolu i pożegnanie 6-latków.
Był to dzień szczególny, pełen przeżyć dla przedszkolaków, rodziców i nauczycielek. Pod czujnym okiem Pań, dzieci przygotowały część artystyczną, a tym samym wzbogaciły ten dzień swoim występem.
Po powitaniu przez panią Dyrektor 6-latki zatańczyły polski taniec narodowy - Polonez. Młodsi koledzy i koleżanki zaśpiewali piosenki, wierszykami pożegnali starszych kolegów kończących przedszkole. Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy wspólnie myśleliśmy o naszych przedszkolakach.
|
_ _
{ Biedroneczki dekorują babeczki }
|
W ramach zajęć Poznajemy zawody naszych rodziców w poniedziałek 17 czerwca, grupę Biedronek odwiedziła mama Alana, aby wspólnie z dziećmi udekorować przygotowane przez siebie pyszne babeczki. Przedszkolaki z wielką ochotą i zaangażowaniem zabrały się do tego zadania. Każdy miał własny pomysł na udekorowanie swojej babeczki, dzieci do wyboru miały kilka rodzajów lukru, kolorowe cukierki i ozdoby w różnych kształtach. Kolorowe i pyszne babeczki szybko zniknęły z talerzy.
|
_ _
{ Historyczne zakończenie roku szkolnego }
| Dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie serdecznie zapraszają na zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Jego wyjątkowy charakter wynika z podwójnego rocznika absolwentów:
po raz pierwszy kończą szkołę ósmoklasiści i po raz ostatni żegnają szkołę gimnazjaliści.

Program zakończenia:
godz. 7.50 - zbiórka przed szkołą i wymarsz do kościoła ulicą Kościelną.
godz. 8.00 - Msza św.,
godz. 9.00 - powrót do szkoły,
Dalszy ciąg uroczystości zakończenia roku szkolnego 2018/2019 na hali.
Odwóz uczniów ok. godz.11.00
|
_ _
{ W Łążku i Janowie }
| We wtorek 11 czerwca 2019 roku pięciolatki i sześciolatki wraz z wychowawczyniami z okazji Dnia Dziecka jeździły na całodniową wycieczkę do Janowa Lubelskiego i Łążka Garncarskiego. Wycieczka rozpoczęła się od zwiedzania jednego z laboratoriów i zabawy w Parku Kreatywnym w Janowie Lubelskim. Po zakupieniu pamiątek i chwilowym odpoczynku, pod kierunkiem pilota wycieczki przedszkolaki pojechały do Łążka Garncarskiego. Tam spotkały się z lokalnym gawędziarzem, który po wstępnej rozmowie z dziećmi zaprosił ich na potańcówkę z zespołem "Wiocha". Taka forma zabawy bardzo się dzieciom podobała, gdyż mogły się przebierać wykorzystując różne dostępne tam akcesoria. Mogły również wystąpić na scenie tego zespołu, grając na wybranym przez siebie instrumencie lub zaśpiewać z zespołem piosenkę. W zagrodzie było jeszcze dużo innych atrakcji tj.: dzieci mogły pobawić się na sprzętach tam dostępnych, połowić ryby i przejechać się na koniu. Tam również zjadły obiad. Następnie dzieci udały się do innej zagrody w Łążku na warsztaty lepienia garnków. Każdy z uczestników warsztatów na pamiątkę otrzymał własnoręcznie ulepiony garnek. Na koniec była przejażdżka ze śpiewem Leśno Wsiową Kolejką Wąskotorową przez las. Mimo gorącej aury była to bardzo udana i pełna wrażeń wycieczka. Dzieci zmęczone ale bardzo zadowolone wróciły do swoich domów. Dziękujemy mamom, które z nami jeździły za pomoc w opiece nad dziećmi. Kolejny Dzień Dziecka już za rok! |
_ _
{ Koktajl owocowy w grupie Motylków i Krasnoludków }
| Dnia 6 i 10 czerwca grupę Motylków i Krasnoludków odwiedziły mamy naszych koleżanek p. Patrycja Nita i p. Anna Kwiatkowska, które zapoznały nas z techniką robienia pysznych koktajli owocowych. Dzieci doskonale wiedzą, że aby być zdrowym należy się prawidłowo odżywiać i chętnie uczestniczyły w przygotowaniach, a potem z apetytem kosztowały smaczny napój. Nawet największe niejadki z grupy wypiły go ze smakiem. |
_ _
{ Ostatni Bal Gimnazjalny... }
| Wtorkowy wieczór 11 czerwca był wyjątkowy dla uczniów klas trzecich naszego Gimnazjum.
Gimnazjaliści tradycyjnym balem rozpoczęli pożegnanie ze szkołą, w której murach spędzili ostatnie 3 lata. Uczestnicy balu dali się ponieść dobrej zabawie i pozytywnej energii, której nie było końca. Bal Gimnazjalny, przygotowany przez uczniów i rodziców, przy wsparciu wychowawców był wydarzeniem, który na długo zapadnie w naszej pamięci.
Zapraszamy od obejrzenia fotogalerii.
|
_ _
{ Biedroneczki na wycieczce }
| W czwartek 6 czerwca, dzieci z najmłodszej grup w naszym przedszkolu Biedronki, wybrały się na wycieczkę do Powerlandu w Biłgoraju. Wyjazd został zorganizowany przez wychowawczynię grupy oraz rodziców z okazji Dnia Dziecka. Na początku Biedroneczki wzięły udział w pokazie baniek mydlanych, ogromne wrażenie wywarły na dziecięcej publiczności bańki dymne, które pękając zamieniały się w chmurę dymu, płonące bańki oraz zamykanie we wnętrzu mydlanego tunelu. . Na zakończenie pokazu, każdy miał okazję zrobić własną bańkę. Następnie dzieci miały możliwość skorzystać z atrakcji, które znajdowały się na terenie parku min.: farma XXL, zjazdy pontonami i dmuchańce. To był naprawdę wspaniały dzień, pogoda dopisała a my wróciliśmy do przedszkola zadowoleni i pełni wrażeń. |
_ _
{ XV Sejmik Samorządów }
| Uczennice Roksana Pyda, Gabriela Swatowska i Marta Kapica reprezentowały naszą szkołę na XV Sejmiku Samorządów Uczniowskich Gimnazjów i Szkół Podstawowych Powiatu Biłgorajskiego im. Celiny Ćwikły. Tegoroczny sejmik odbył się pod hasłem Patron-autorytet czy idol?. Aby zgłębić wiedzę na temat pojęcia "patron" uczniowie udali się w odwiedziny do biłgorajskich instytucji takich jak Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju, Parafii pw. św. Jerzego, Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju oraz Cechu Rzemiosł Różnych i Drobnej Przedsiębiorczości w Biłgoraju. Młodzież wzięła udział w warsztatach tematycznych oraz obejrzała część artystyczną przygotowaną przez gospodarzy sejmiku. Zwieńczeniem obrad było przyjęcie uchwały, na mocy której przyszłoroczny sejmik odbędzie się pod patronatem Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju. |
_ _
{ Radość czytania 2019 }
|
Katarzyna Wójcik z klasy Va reprezentowała naszą szkołę 07 czerwca 2019 r. w finale konkursu czytelniczego "Radość czytania 2019 - XVIII edycja. Organizatorem konkursu była w Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Biłgoraju. W finale konkursu wzięło udział 24 uczniów ze szkół podstawowych powiatu biłgorajskiego. Uczestnicy czytali fragment z książki dla dzieci i młodzieży. Promowana była twórczość wybitnych pisarzy.
Gratulujemy i zachęcamy do dalszego rozwijania zainteresowań czytelniczych.
|
_ _
Strona 1 z 180 1 2 3 4 > >>