[ Strona Główna ˇ GaleriaLuty 22 2020 20:44:42 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki 2019/2020
Kontakt

Galeria
Projekt "Ćwiczyć każdy może"

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ Konkursy }
Terminy
Regulamin
Wymagania
_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Agnieszka Korgul, tel. 846857509 e-mail: iod@frampol.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }
STATUT

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Cyberprzemoc }
Ważne linki

Artykuł

_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 39
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: EwaBlicharz
_ _
{ Przetargi }
Październik 2019

Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Warsztaty "Moja klasa" }
| 10 lutego br. czwartoklasiści wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez pedagoga z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Biłgoraju - Panią Martę Miazga. Celem warsztatów było umocnienie więzi łączących koleżanki i kolegów w jedną wspólnotę klasową, przybliżenie uczniom konsekwencji dokuczania oraz uświadomienie, że od nich zależy panująca w klasie atmosfera, a co za tym idzie dobre samopoczucie każdego z nich. Uczniowie byli aktywni i zaangażowani w wykonywanie różnorodnych zadań. |
_ _
{ Koncert DZIECI SENIOROM }
|
|
_ _
{ „CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki” – innowacja pedagogiczna }
| Czy lektury muszą być nudne? Wcale nie. Przekonali się o tym uczniowie klas I- III naszej szkoły. Aby rozbudzić ciekawość literacką oraz rozwijać aktywność czytelniczą, przystąpili do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego wspierającego rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III ,,CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki". Wszystkie klasy edukacji wczesnoszkolnej wykonały zadania i zakończyły I moduł projektu.
CELE PROJEKTU:
- rozbudzanie u uczniów ciekawości literackiej,
- rozwijanie aktywności czytelniczej,
- doskonalenie czytania ze zrozumieniem oraz aktywnego słuchania,
- zachęcanie rodziców do czytania dzieciom,
- integracja zespołu klasowego,
- współpraca placówek oświatowych z terenu całego kraju i zagranicznych szkół polonijnych.

Uczniowie swoją przygodę z projektem rozpoczęli od obejrzenia krótkiego, animowanego filmu, który zachęcał do wzięcia udziału w przygodzie z czytaniem, a także wykonali Czytusie z plasteliny. Każda klasa przygotowała swoje kąciki czytelnicze, uzupełniła lekturniki oraz wykonała plakaty zachęcające do przeczytania wybranej lektury.
Uczniowie klasy III z dbałością o szczegóły narysowali i opisali postacie z książki Astrid Lindgren "Dzieci z Bullerbyn". Wykonali piękną wystawkę na temat tytułowej wioski Bullerbyn.
Uczniowie klasy II b odwiedzili Bibliotekę Publiczną we Frampolu, gdzie wysłuchali baśni H. Ch. Andersena pt.: "Choinka" czytanej przez bibliotekarkę, panią Marię. Na korytarzu zorganizowali wystawkę na temat czytanej lektury.
W klasie II a uczniowie w grupach przygotowali sylwetki głównej postaci jednej z baśni H. Ch. Andersena "Calineczka", ponadto wysłuchali fragmentu baśni czytanego przez panią Marię Małyszek, bibliotekarkę z naszej szkoły.
Klasy I a i I b przygotowały zakładki do książek związane tematycznie z baśniami, które omawiały (Ia "Calineczka", I b "Brzydkie kaczątko").
Wszyscy z niecierpliwością czekamy na kolejne zadania w II module projektu.
|
_ _
{ Apel podsumowujący naszą pracę w I półroczu }
| We wtorek 28 stycznia odbył się apel podsumowujący pracę uczniów w I półroczu nauki. Pani wicedyrektor Barbara Pyzik przedstawiła wyniki klasyfikacji śródrocznej. Najwyższą średnią ocen uzyskała klasa VIa - 4,53, po raz kolejny otrzymując puchar przechodni. Najwyższą frekwencję w edukacji wczesnoszkolnej miała klasa IIb - 96,14% , zaś w II etapie edukacyjnym klasa Vb - 96,39%. Imiennie zostali także wyczytani uczniowie wyróżniający się pod względem wyników dydaktycznych, a także osoby z najwyższą frekwencją.
Podczas apelu opiekun SU, pani Sylwia Larwa, podsumowała międzyklasowy konkurs na zbiórkę korków plastikowych. Wyniki prezentują się następująco:
I miejsce: kl. IV - 51 kg korków (3 kg na osobę)
II miejsce: kl. Ia - 40,05 kg korków (2,67 kg na osobę)
III miejsce: kl. IIb - 32,40 kg korków (2,16 kg na osobę)
IV miejsce: kl. Vb - 29,70 kg korków (2,12 kg na osobę).
Łącznie w ramach akcji zebrano 292,11 kg korków. Klasom na ręce gospodarzy wręczono nagrody - elementy dekoracyjne do wykorzystania na choinkę szkolną. Pozostałe klasy za udział w akcji odebrały nagrody pocieszenia.
Konkurs na zbiórkę korków będzie tradycyjnie wznowiony w II półroczu nauki. Zachęcamy do zbierania korków, a tym samym do pomocy podopiecznym Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach Pierwszych. Wykorzystajmy także okres II półrocza na pogłębianie naszej wiedzy, by uzyskać satysfakcjonujące wyniki na koniec roku szkolnego.
|
_ _
{ Ferie na nartach }
|
W drugim tygodniu ferii grupa 27 uczniów naszej szkoły doskonaliła swoje umiejętności na obozie narciarstwa zjazdowego i snowboardu w Zakopanem. Mimo, że to był styczeń pogoda nam dopisała. Dobre warunki śniegowe, piękne słoneczne dni i wiele atrakcji. Jeździliśmy na stokach Białki Tatrzańskiej oraz Słowacji. Po nartach odpoczywaliśmy w Parku Wodnym, kinie i kręgielni. Nie mogło zabraknąć też słynnych Krupówek, na których można było zakupić pamiątki. Czas minął bardzo szybko, ale wróciliśmy wypoczęci. Do zobaczenia za rok!!
|
_ _
{ Hej kolęda, kolęda... }
| Uczniowie naszej szkoły 10 stycznia 2020 r. wzięli udział w IX Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek Hej kolęda, kolęda... zorganizowanym przez Szkolę Podstawową w Teodorówce. Konkurs rozgrywany był w trzech kategoriach wiekowych: klasy 0-II, klasy III-V i klasy VI-VIII. Naszą szkołę reprezentowało dziewięcioro uczniów: Gabriela Korniak, Gabriela Grabowska, Maria Zalewa, Malwina Białas, Martyna Alterman, Zuzanna Futyma, Aleksandra Jasińska, Wiktoria Pawlos i Alessandra Pyda. Pierwsze miejsce w kategorii klas III-V zajęła Martyna Alterman z kl. V, zaś drugie w tej samej kategorii Zuzanna Futyma z klasy V. Wyróżnienie w najmłodszej kategorii otrzymała Gabriela Grabowska. GRATULUJEMY!!!
|
_ _
{ Bezpieczne ferie }
| W ostatnim dniu nauki, przed zimowym wypoczynkiem, odbył się apel poświęcony bezpieczeństwu podczas ferii zimowych. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego podkreślili wagę prezentowanych informacji zapoznając wszystkich z podstawowymi zasadami postępowania w różnych sytuacjach. Uczniowie chętnie wysłuchali przestróg, uwag oraz informacji o tym jak zachować się podczas ferii aby wypocząć i w pełnym zdrowiu wrócić do szkoły. Dodatkowo wyświetlany był film instruktażowy o zagrożeniach podczas zabawy na lodzie na odkrytych awenach.
Mamy nadzieję, że te ostrzeżenia wszyscy uczniowie wezmą sobie do serca i będą dbali o własne bezpieczeństwo.
W tym dniu również miała miejsce uroczystość, podczas której Pani Dyrektor wręczyła legitymacje szkolne uczniom klas pierwszych.
W zdrowym ciele, zdrowy duch - tym hasłem żegnamy się na dwa tygodnie ze szkołą.
|
_ _
{ Zebranie z Rodzicami }
| Zebranie z Rodzicami SP - KLASYFIKACJA ŚRÓDROCZNA w r. szk. 2019/2020

odbędzie się w dniu 10 stycznia 2020 r. (piątek) o godz. 16.00.

Plan spotkania:

- Zebranie ogólne na Hali
- Spotkania z wychowawcami w klasach.
- Indywidualne konsultacje rodziców z nauczycielami przedmiotów.
|
_ _
{ W świątecznym klimacie }
|
30 grudnia 2019 r. odbyło się spotkanie opłatkowe Rady Miejskiej we Frampolu, na którym nasi uczniowie zaprezentowali montaż bożonarodzeniowy. Poprzez piękny śpiew kolęd i pastorałek oraz recytację wzruszających wierszy wprowadzili podniosły, świąteczny nastrój. Skłonili wszystkich zgromadzonych do zatrzymania się i refleksji nad tajemnicą narodzin Bożego Syna.
Uczniów przygotowali: p. Joanna Korgul i p. Krzysztof Jasiński.
|
_ _
{ Wesołych Świąt! }
|

Niech Święta Bożego Narodzenia przyniosą wiele radosnych przeżyć, wewnętrzny spokój, przebaczenie i miłość,

a wiara doda otuchy i sił w zmaganiu się z codziennością.

Życzę błogosławieństwa Bożej Dzieciny w każdym dniu Nowego 2020 Roku.

Moc Bożego Narodzenia: Moc miłości, Moc życzliwości, Moc przebaczenia, Moc pokoju niech trwają w nas jak najdłużej.

Dyrekcja Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu

|
_ _
{ Spotkania Opłatkowe w grupach przedszkolnych }
|
Tradycyjnie ostatniego dnia zajęć przed Świętami Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu odbyły się Spotkania Opłatkowe w grupach. Była wspólna modlitwa, życzenia, dzielenie się opłatkiem, wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek oraz poczęstunek przygotowany przez rodziców, którym serdecznie dziękujemy. Wrażeń i radości nie da się opisać.
|
_ _
Strona 2 z 189 < 1 2 3 4 5 > >>