[ Strona Główna ˇ GaleriaLipiec 21 2018 05:29:02 ]
{ Inspektor Ochrony Danych }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Tomasz Nowakowski.
e-mail: iod@rodokontakt.pl

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki 2017/2018

Galeria
Projekt "Ćwiczyć każdy może"

_ _
{ Dokumenty }
STATUT

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ SZKIZ }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 31
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ElKa
_ _
{ Przetargi }
Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Dzień Babci i Dziadka }
| 20 stycznia 2010 r. trzecioklasiści uczcili święto swoich Babć i Dziadków. Z tej okazji przygotowali dla nich przedstawienie pt. "To dla Was kochani Dziadkowie". Wszyscy z wielkim zaangażowaniem uczyli się ról i pracowali nad przygotowaniem kolorowych strojów. Samodzielnie wykonali dla nich kanapki. Z niecierpliwością oczekiwali na pojawienie się Babć i Dziadków w szkole. Mimo mroźnej pogody przybyli wszyscy zaproszeni goście. Po powitaniu trzecioklasiści z wielkim zaangażowaniem odegrali swoje role.
Po zakończonym przedstawieniu wszyscy spotkali się w klasie na poczęstunku. Dziadkowie gratulowali wnukom pięknego występu. Poczęstowali swoje pociechy cukierkami.
Nad przygotowaniem przedstawienia i poczęstunku czuwała wychowawczyni klasy III Barbara Pyzik oraz rodzice.


|
_ _
{ Koncert w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej }
| 19 listopada 2010r. w naszej szkole odbył się niezwykły koncert. Mogliśmy wysłuchać prezentacji instrumentalnych uczniów z Państwowej Szkoły Muzycznej z Biłgoraja, w skład których wchodziły kolędy i utwory klasyczne. Podziwialiśmy również udane występy uczniów z naszej szkoły, kształcących się w szkole muzycznej. Zagrali dla nas: Gabriela Szczęch, Gabriel Muzyka, Wojciech i Karolina Grzywna oraz gościnnie Dominika Polak i Anna Tchórzewska. Była to wspaniała lekcja muzyki, dzięki której nasi uczniowie mieli okazję wysłuchać "na żywo", w wykonaniu bezpośrednim utworów, jak również poznać brzmienie instrumentów smyczkowych, dętych i klawiszowych i zapoznać się z pojęciami muzycznymi.

|
_ _
{ "Moje Boże Narodzenie" }
| 15 stycznia 2010r. został rozstrzygnięty Konkurs Plastyczny "Moje Boże Narodzenie". Do konkursu wpłynęło 20 najlepszych prac plastycznych uczniów z klas IV - VI. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców: I miejsce zajęła Aleksandra Stańczyk - kl. V i Magdalena Brytan - kl. VIa, II miejsce: Natalia Hetman - kl. IV i Jakub Dyjach - kl. V, III miejsce: Kornelia Podymna - kl. V i Joanna Oleszek - kl. IV, wyróżnienia otrzymali: Oskar Furlepa - kl. V i Karolina Maciocha - kl.V. Konkurs zorganizowała p. Marta Hetman.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!
Nagrodzone prace plastyczne możemy oglądać na wystawach w świetlicy szkolnej i tablicy Samorządu Uczniowskiego.

|
_ _
{ Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy }
| Chór naszej szkoły, pod kierunkiem p. Marty Hetman, wystąpił w Koncercie Świąteczno - Noworocznym w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Koncert odbył się dn.10 stycznia 2010r. w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury we Frampolu. Uczniowie zaśpiewali kolędy i pieśni o Bożym Narodzeniu.

|
_ _
{ Wystawa witraży }
| Od miesiąca grudnia, na tablicach korytarzy szkolnych, można oglądać wystawę prac plastycznych nt. "Witraże w stylu gotyckim", w wykonaniu uczniów klas VI. Uczniowie pracowali twórczo w grupach 2 lub 3 osobowych pod kierunkiem p. Marty Hetman.

|
_ _
{ Życzenia }
|
|
_ _
{ Wspólne świętowanie }
| 22 grudnia 2009 r. społeczność naszej szkoły oraz zaproszenii goście obejrzeli Misterium bożonarodzeniowe pt. "Cudowna noc". W świąteczny nastrój wprowadzili nas uczniowie przygotowani przez panie: E. Jaskułę i J. Korgul oraz chór pod kierunkiem p. Marty Hetman. Przypomnieli nam oni polskie zwyczaje związane z Wigilią i Świętami Bożego Narodzenia oraz zapoznali nas z najciekawszymi zwyczajami, jakie panują w innych krajach europejskich. Wszystko to przeplecione pięknymi kolędami i przedstawione we wspaniałej scenerii.

|
_ _
{ Spotkanie opłatkowe }
| 21 grudnia 2009 r. odbywały się w naszej szkole spotkania opłatkowe. Trzecioklasiści także przygotowali je w swojej klasie. Uczniowie składali sobie życzenia, dzielili się opłatkiem, śpiewali piękne, polskie kolędy. Nie zabrakło także wigilijnego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Wszystkim uczniom udzielił się nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

|
_ _
{ Szkółka Narciarska - Zakopane 2009 }
| W dniach 17-20.12.2009 r. 22 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w zajęciach szkółki narciarstwa zjazdowego w Zakopanem. W tym roku szczególnie dopisała nam pogoda, dzięki czemu wszystkie stoki były bardzo dobrze przygotowane zwłaszcza na Harendzie na trasie, którego rozgrywane są zawody Pucharu Europy. Nasi narciarze jeździli także w Białce Tatrzańskiej i Witowie. Nie straszne nam były wyjazdy na wyciągach krzesełkowych opraz zjazdy z wysokości ponad 1000 m. Zwiedziliśmy również popularne Krupówki oraz odpoczywaliśmy w Parku Wodnym. Wszyscy wrócili zadowoleni i wypoczęci. Serdecznie podziękowania dla nauczycieli w-f instruktorów narciarstw Panów: Krzysztofa Litwiniuka, Adama Paczwy, Zenona Tchórzewskiego oraz rodziców za zorganizowanie wyjazdu, naukę, opiekę i pomoc.

|
_ _
{ Projekt „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy” }
| 17 grudnia 2009 r. w naszej szkole odbył się pokaz efektów pracy uczniów klasy II, którzy realizowali I etap Projektu Edukacyjnego "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy". Na spotkanie zaproszono Panią Dyrektor Elżbietę Chmiel, rodziców, koleżanki i kolegów z kl. I i kl. III wraz z wychowawcami. W ramach podsumowania drugoklasiści pod kierunkiem swojej wychowawczyni P. Janiny Mydlak przygotowali przedstawienie pt. "Czerwony Kapturek w świecie baśni". Następnie uczniowie zaprezentowali zabawy ruchowe oraz ćwiczenia sprawnościowe. Pokaz podobał się zebranym. Na pamiątkę uczestnictwa w Projekcie każde dziecko otrzymało pacynkę - małą myszkę, którą wręczyła im Pani Dyrektor. Od kolejnego półrocza Projekt będą realizować uczniowie klasy pierwszej. Im również życzymy wspaniałych efektów pracy.


|
_ _
{ Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym }
| W miesiącach listopadzie i grudniu rozegraliśmy indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. Najpierw na lekcjach wychowania fizycznego rozegraliśmy finały klasowe, z których czterech najlepszych uczniów zakwalifikowało się do turnieju głównego. Tam po emocjonujących meczach ustaliliśmy ostateczną kolejnośc. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Katarzyna Futyma z Klasy VI b przed Dominiką Błaszczak z klsay VIa, III miejsce zajęła Anna Mazurek klas VIb.
Najlepszy w kategorii chłopców okazał się Przemysław Stańczyk, który w finale pokonał Bartłomieja Brytana obaj klasa VIb, a III był Łukasz Wawszczak VIa.
Finaliści reprezentowali naszą szkołę na zawodach gminnych, gdzie zajęli: dziewczęta V miejsce a chłopcy III przegrywając jednym punktem mecz o awans do dalszych rozgrywek.

|
_ _
Strona 147 z 161 << < 144 145 146 147 148 149 150 > >>