[ Strona Główna ˇ GaleriaCzerwiec 21 2018 06:45:19 ]
{ Inspektor Ochrony Danych }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Tomasz Nowakowski.
e-mail: iod@rodokontakt.pl

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki 2017/2018

Galeria
Projekt "Ćwiczyć każdy może"

_ _
{ Dokumenty }
STATUT

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ SZKIZ }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 31
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ElKa
_ _
{ Przetargi }
Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Ślubowanie uczniów klasy I }
| 12 października 2009 r. był wyjatkowym dniem dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. W tym dniu pierwszokolasiści złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowni na uczniów Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu. W obecnosci starszych kolegów i koleżanek oraz rodziców zaprezentowali program artystyczny. Przedstawili wiele wierszy i piosenek odnoszących się do szkolnego życia. Nastepnie każdy uczeń został pasowany wielkim ołówkiem przez Panią Dyrektor Elżbietę Chmiel, a z rąk wychowawczyni P. Grażyny Paprockiej otrzymał pamiątkowy dyplom i książkę. Również zuchy z drużyny "Polne kwiatki" przygotowały dla młodszych kolegów skromne upominki. Uroczystość zakończyła się wspólnym robieniem pamiątkowych zdjęć i poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

|
_ _
{ Dobry początek }
| Udanie rozpoczęliśmy sportowy rok szkolny zajmując punktowane miejsca w powiatowych indywidualnych biegach przełajowych zarówno w kategorii klas IV i młodsi jak i V i VI. Najlepszy wynik osiągnął Konrad Wnuk zajmując II miejsce na dystansie 800 metrów, przegrywając na finiszu złoty medal. Mimo wszystko to bardzo dobry wynik, bo startował z rywalami o rok starszymi od siebie. Liczymy na rewanż w sztafetowych biegach przełajowych

|
_ _
{ Sprzątanie Świata 2009 }
|
|
_ _
{ Rozpoczęcie roku szkolnego }
|
Program
Uroczystości Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2009/2010
w Samorządowym Zespole Szkolnym i Gimnazjum
we Frampolu


godz. 830 Zbiórka dzieci i młodzieży na dziedzińcu szkolnym:
  • raporty przewodniczących SU,
  • wprowadzenie Sztandaru Szkoły,
  • wciągnięcie flagi na maszt,
  • hymn państwowy,
  • wystąpienie okolicznościowe.
godz. 845 Przemarsz ulicami Frampola i złożenie wieńców przed Pomnikiem Niepodległości na Rynku.
godz. 900 Msza Święta w kościele parafialnym pw. Św. Jana Nepomucena.
godz. 1000
  • Spotkanie z dyrektorem szkoły na holu.
  • Spotkania uczniów z wychowawcami klas.
Plan dowozów
|
_ _
{ Zakończenie roku szkolnego 2008/2009 }
|

|
_ _
{ Poszli w ślady starszych kolegów }
| Nasi najmłodsi piłkarze z rocznika 98 i młodsi powtórzyli sukces z ubiegłego roku klas VI i znaleźli sie w finale wojewódzkim Turnieju im. M. Wielgusa pod patronatem Orange Cup. Po wygraniu eliminacji powiatowych w Czernięcinie oraz zajęciu III miejsca w Tomaszowie Lub. był upragniony awans do finału. Za nim do niego doszło stoczyli zacięty bój w finale okręgowym strzelając bramkę dającą awans równo z gwizdkiem sędziego kończącego mecz eliminacyjny. Finał odbył sie na pięknym obiekcie w Międzyrzeczu Podlaskim, gdzie byliśmy jedyną szkołą z tak małej miejscowości. W grupie walczyliśmy ze Świdnikiem(0:3), Białą Podlaską(2:2) i Chełmem(1:2) tracąc bramkę w otatnich sekundach meczu. Tym razem szczęście było po stronie przeciwników. W ostatecznym rozrachunku zajęliśmy IX miejsce na 16 drużyn. Na sukces zapracowali bramkarze: Mateusz Swatowski, Jakub Dyjach oraz zawodnicy z pola: Konrad Wnuk, Wojciech Branewski, Jakub i Wojciech Gąbka, Paweł Wójcik, Bartłomiej Jasielski, Mateusz Kubina, Karol Saj, Rafał Ruszczak, Patryk Wlizło. Gratulujemy!!!

|
_ _
{ Dzień Dziecka w przedszkolu - "Dzień zabawy i radości" }
| 3 czerwca dla przedszkolaków z grupy 3, 4 latków był bardzo atrakcyjny. Maluszki po raz pierwszy miały okazję pojechać na wycieczkę autobusem szkolnym. Wraz ze swoimi wychowawczyniami (A. Cieszewską i M. Łapińską) oraz delegacjami rodziców odwiedziły salę zabaw "Fiku-Miku" w Biłgoraju. Dzieciaki miały okazję bezpiecznie "poszaleć" ruchowo. Było mnóstwo śmiechu i radości. Wyjazd ten dostarczył każdemu każdemu wielu niezapomnianych wrażeń.

|
_ _
{ Historyczny sukces lekkoatletów }
| Wspaniale spisali się nasi 4-boiści LA, którzy nie tylko powtórzyli sukces z ubiegłego roku, ale zrobili krok naprzód awansując po raz pierwszy w historii szkoły do finału wojewódzkiego. Nim do tego doszło wygrali zawody powiatowe oraz z największą liczbą punktów awansoowali z zawodów rejonowych. Finał odbył się w Lublinie na pierwszologowym stadionie LA przy pięknej pogodzie. Mimo osłabienia (Filip Korgul-wycieczka, Bartek Szabat-kontuzja) powtórzyliśmy wyniki z eliminacji to wystarczyło na zajęcie 12 miejsca. Reprezentacje oprócz w/w stanowili Robert Mazurek, Krystian Kiełbasa, Paweł Sirko, Bartłomiej Ozga i rezerwowi Mateusz Mydlak, Kamil Kubina.
GRATULACJE!!!

|
_ _
{ Pielgrzymka drugoklasistów }
| Dzieci, które w tym roku przyjęły I Komunię św.w naszej parafii, udały się tradycyjnie z dziękczynną pielgrzymką do sanktuarium w Krasnobrodzie. Uczestniczyły tam we Mszy św., do której przygotowały pięknie oprawę liturgiczną. Mszę św. odprawił nasz wikariusz ks. Mariusz Pastuszak. Następnie przeszły drogą krzyżową, zwiedziły miejscowe muzeum i odwiedziły kapliczkę na wodzie. Niestety z powodu chwilowego deszczu nie mogły dojść do kapliczki św. Rocha. Kolejnym punktem było zwiedzanie barokowego kościółka w Zwierzyńcu. Był czas na lody i pamiątki. Droga upłynęła ze śpiewem na ustach, a wszystko na chwałę Pana.

|
_ _
{ Nasi laureaci }
| W tym roku udało się powtórzyć sukces - znów mamy Laureatów Konkursu Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła. Po ostatnich diecezjalnych zmaganiach dwoje (z grupy 5 naszych finalistów, co już jest dużym osiągnięciem) uzyskało tytuł laureata konkursu. Są to uczniowie z klas VI: Anna Tchórzewska i Filip Korgul.
Główną nagrodą za ich wysiłek była 3-dniowa pielgrzymka śladami Jana Pawła II ufundowana przez Kurię Biskupią dla wszystkich laureatów ze szkół podstawowych i gimnazjów. Ania i Filip pojechali razem z p. Joanną Korgul, która przygotowywała ich do konkursu.
Wycieczka była bardzo miłą formą nagrody. Był czas na modlitwę, zabawę, obcowanie z piękną przyrodą - przygód nie brakowało!
Gratulujemy laureatom, a także finalistom! Życzymy dalszych sukcesów!

|
_ _
{ VIII Gminny Konkurs Ortograficzny }
| 29 maja 2009 r. w naszej szkole odbył się VIII Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III. Przygotowały go panie Janina Mydlak i Barbara Pyzik. W tym roku do konkursu przystąpiło 18 uczniów ze szkół w gminie Frampol. Uczestniczy musieli wykazać się umiejętnością bezbłędnego pisania dyktanda, znajomością zasad ortograficznych oraz wiadomościami z zakresu gramatyki języka polskiego. Laureatami tegorocznej edycji konkursu zostali: Agnieszka Małyszek, Kamila Rapa i Jacek Łoziński ze Szkoły Podstawowej w Woli Radzieckiej, Marzena Kubina ze Szkoły Podstawowej w Radzięcinie, Dominika Kość i Izabela Chwiejda ze Szkoły Podstawowej w Teodorówce oraz Aleksandra Mydlak, Piotr Wójcik i Anna Kubina z naszej szkoły.
G R A T U L U J E M Y ! ! !
|
_ _
Strona 149 z 161 << < 146 147 148 149 150 151 152 > >>