[ Strona Główna ˇ GaleriaStyczeń 16 2018 12:32:01 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki 2017/2018

Galeria
Projekt "Ćwiczyć każdy może"

_ _
{ Dokumenty }
STATUT

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ SZKIZ }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 29
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: TomaszW
_ _
{ Przetargi }
Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Dzień Edukacji Narodowej }
| 15 października 2007 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Dzieci i młodzież słowem mówionym i śpiewanym podziękowały swoim nauczycielom za trud, serce i uśmiech. Nie zabrakło również elementów humorystycznych i wesołych. Akademię przygotowały dzieci z klas III i IV pod kierunkiem swoich wychowawców. Gorące podziękowania i życzenia złożył nauczycielom Przewodniczący Rady Miejskiej P. Jerzy Marczak i Przewodniczący Rady Rodziców P. Tomasz Jasiński. Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze.


|
_ _
{ „Tańczące Nutki” na Festynie Dobroczynnym }
| Zespół wokalno – taneczny „Tańczące Nutki” reprezentował naszą szkołę na festynie, który odbył się 14 października 2007 r. na placu przy Biłgorajskim Centrum Kultury. Imprezę zorganizowała fundacjaFundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej , dzięki której zespół pozyskał w ubiegłym roku szkolnym swoje piękne stroje. Uczennice pod kierunkiem nauczycielki Marty Hetman wykonały repertuar regionalny. Wszystkie wpływy z festynu przeznaczone będą na wypłatę stypendiów uzdolnionej młodzieży naszego powiatu.

|
_ _
{ Ślubowanie pierwszoklasistów }
| 9 października 2007 r. w naszej szkole odbyło się ślubowanie pierwszoklasistów. W uroczystości przygotowanej przez wychowawcę klasy p. Barbarę Pyzik uczestniczyli zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele oraz delegacje uczniów z poszczególnych klas. Aktu pasowania dokonała pani dyrektor mgr inż. Elżbieta Chmiel. Zanim nastąpił ten uroczysty moment, pierwszoklasiści wykazali się swoją wiedzą nt. Ojczyzny, ekologii, zasad właściwego zachowania się w szkole, zasad bezpiecznego poruszania się na jezdni oraz przedstawili swoja klasę. Wesoło też śpiewali piosenki. Delegacja uczniów złożyła wiązanki kwiatów pod popiersie patrona szkoły Józefa Piłsudskiego. Na pamiątkę tej podniosłej chwili otrzymali dyplomy a od drużyn zuchowych zakładki do książek i plany zajęć. Po uroczystości i zrobieniu pamiątkowych zdjęć udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Później bawili sie na swojej pierwszej szkolnej dyskotece.
|
_ _
{ SUKCES NA „DZIEŃ DOBRY” }
| Udanie zainaugurowali uczniowie naszej szkoły start w Igrzyskach Szkolnych w nowym roku szkolnym 2007/2008. Na rozegranych dnia 26.09.07 r. w Biłgoraju Igrzyskach Powiatowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych zajęliśmy pierwsze miejsce tocząc pasjonującą walkę ze szkołami z Tarnogrodu i Biłgoraja. Zwycięstwo to dało nam awans na zawody rejonowe, które odbyły się w Janowie Lubelskim. 09.10.2007 r. na terenach Ośrodka Rekreacyjnego rywalizowały sztafety z Powiatów: Janów, Kraśnik, Lublin i Biłgoraj.
Po emocjonującej walce zajęliśmy bardzo dobre czwarte miejsce ulegając tylko sztafetom Janowa i Kraśnika, a po raz kolejny wygrywając "wewnętrzną" rywalizację z Tarnogrodem.
Skład naszej sztafety:
Jakub Małyszek, Filip Korgul, Bartłomiej Ozga, Adrian Flis, Kamil Ruszczak, Arkadiusz Budzyński, Kamil Wawszczak, Robert Mazurek, Michał Wójcik, Daniel Rak, Jakub Kusz.

|
_ _
{ Grzyb "gigant" w "zerówce" }
| 25 września dzieci w klasie "0" omawiały temat "Las jesienią". Przyniosły ze soba różne dary lasu.
Jednak największym zaciekawieniem cieszył sie okaz prawdziwka przyniesiony przez Maciusia Zielińskiego. Był to grzyb "gigant" - ważył 70 dekagramów, znaleziony przez wujka Maćka.

A może by tak na grzyby?????


|
_ _
{ Sprzątanie Świata 2007 }
| 14 września 2007r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji "Sprzątanie Świata 2007". Celem tego przedsięwzięcia było uwrażliwienie młodych ludzi na piękno otaczającej nas przyrody i wyrobienie poczucia odpowiedzialności za stan środowiska przyrodniczego w najbliższej okolicy.
W ramach akcji uczniowie naucznia zintegrowanego (kl. I-III) posprzątali okolice szkoły, a uczniowie nauczania blokowego (kl. IV-VI) posprzątali ulice naszego miasteczka. Pod opieką swoich wychowawców zbierane śmieci były segregowane do oznaczonych worków (makulatura, szkło białe, szkło kolorowe, puszki, odpady komunalne).
W obecnym roku zebrano mniej odpadów niż w ubiegłym, co świadczy o stale wzrastającej świadomości mieszkańców Frampola. Ulice naszego miasta są czyste a posesje zadbane.

|
_ _
{ „Tańczące Nutki” w Głowaczowie }
| Solistka Patrycja Skica i Zespół Wokalny "Tańczące Nutki"; Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu i Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury wzięli udział w Wielkiej Gali Koncertu VII Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni - Piosenki Patriotycznej i Tańca Ludowego. Miało to miejsce 28 sierpnia 2007r. w Głowaczowie. Uczennice to Laureatki I miejsca w/w festiwalu, który odbył się 28 kwietnia 2007r. w Warce. Organizatorką festiwalu jest p. Alicja Konarska, a zespół i solistkę przygotowała p. Marta Hetman.

|
_ _
{ Rozpoczęcie roku szkolnego }
|
Program
Uroczystości Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2007/2008
w Samorządowym Zespole Szkolnym
oraz Gimnazjum we Frampolu

godz. 8.30
Zbiórka młodzieży w mundurkach szkolnych przed szkołą:
- raporty przewodniczących SU
- wprowadzenie Sztandaru Szkoły
- wciągnięcie flagi na maszt
- hymn państwowy
- wystąpienie okolicznościowe

godz. 9.00
Msza Święta w kościele parafialnym pw. Św. Jana Nepomucena

godz. 10.00
- Zapalenie zniczy na grobach byłych nauczycieli tutejszej szkoły oraz na mogiłach żołnierskich przez delegacje nauczycieli i uczniów
- Spotkania uczniów z wychowawcami klas w szkole.

|
_ _
{ Powrót strony }
| Witam !!!

W miesiącu czerwcu strona została poważnie uszkodzona. Obecnie trwają prace nad przywróceniem jej funkcjonalności, co okazuje sie bardzo czasochłonne. Najprawdopodobniej nie uda się przywrócić newsów oraz użytkowników, natomiast galeria zdjęć będzie przywracana stopniowo.
Wkrótce zostanie zaktualizowany panel nawigacji.

Rejestracja nowych użytkowników będzie niemożliwa z poziomu strony tylko w porozumieniu z administratorem.

Pozdrawiam
|
_ _
Strona 149 z 149 << < 146 147 148 149