[ Strona Główna ˇ GaleriaCzerwiec 16 2019 07:53:43 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki 2018/2019

Galeria
Projekt "Ćwiczyć każdy może"

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Tomasz Nowakowski.
e-mail: iod@rodokontakt.pl

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }
STATUT

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 37
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: IOleszek
_ _
{ Przetargi }
Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Dzień Dziecka 2008 }
|
|
_ _
{ Szkolenie drużyny sanitarnej }
| Spośród członków Szkolnego Koła PCK została wyłoniona drużyna sanitarna. Należą do niej członkowie z klas V. 3 czerwca zostali oni przeszkoleni przez higienistkę szkolną z zakresu udzielania pierwszej pomocy i bandażownictwa. Wszyscy z wielkim przejęciem uczyli się różnych sposobów bandażowania i udzielania pierwszej pomocy. Radzili sobie świetnie i na pewno zdobyte umiejętności będą im pomocne w życiu.

|
_ _
{ "Gorączka Złota 2008" }
| W maju w ramach akcji "Gorączka złota 2008" Szkolne Koło PCK przeprowadziło na terenie szkoły zbiórkę monet 1,2 i 5 groszowych . W tym roku zebraliśmy 7,5 kg "złotych" monet. Najwięcej, bo 1 kg zebrała Aneta Woźnica, II miejsce zajęła Iwona Leszczyńska, a III miejsce - Rafał Odrzywolski. Zabrane pieniądze zostały przekazane do Zarządu Powiatowego PCK w Biłgoraju z przeznaczeniem na dofinansowanie wypoczynku letniego dla dzieci z rodzin ubogich naszego rejonu. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji! |
_ _
{ Dzień Mamy w "zerówce" }
|
30 maja 2008 roku w "zerówce" odbyła się uroczystość Dnia Matki. Dzieci przygotowały pod kierunkiem p. A. Cieszewskiej bogaty program artystyczny. Dzieci pięknie recytowały wiersze i śpiewały okolicznościowe piosenki, prezentowały inscenizację słowno-muzyczną pt: "Wszystko dla Mamy". Na zakończenie uroczystości dzieci wręczyły swoim mamom własnoręcznie wykonane upominki "Obrazek z kwiatkiem". Był też słodki poczęstunek. Mamusie były wzruszone, uśmiechnięte, a występ swoich pociech nagrodziły gromkimi brawami.
|
_ _
{ Mistrz ortografii }
| 28.05.2088r. Gabriela Sitarz z klasy IVb zdobyła tytuł Międzyszkolnego Mistrza Ortografii klas czwartych w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym, który odbył się w Korytkowie Małym |
_ _
{ Konkurs plastyczny "Mój przyjaciel prąd" }
| Kornelia Podymna uczennica klasy IIIa zajęła II miejsce w Konkursie Plastycznym "Mój przyjaciel prąd" zorganizowanym przez Zamojską Korporację Energetyczną, a Aleksandra Stańczyk również z klasy IIIa otrzymała wyróżnienie.W konkursie brało udział około 2000 uczniów szkół podstawowych z terenu funkcjonowania ZKE. Dzięki odniesionym sukcesom uczennice w dniu 20 maja 2008 r. uczestniczyły w wycieczce do Zamościa, która rozpoczęła się od uroczystego spotkania w ZKE. Podczas spotkania zostały wręczone nagrody i wyróżnienia. Następnie uczestnicy konkursu zwiedzili najciekawsze i najpiękniejsze zakątki Zamościa.

|
_ _
{ UWAGA RODZICE! }
| Ważna informacja dla rodziców: ogólnopolska akcja strajkowa nauczycieli - 27 maja 2008 r.

W dniu 27 maja b.r. nauczyciele naszej placówki przystępują do ogólnopolskiej akcji strajkowej.

Placówka w tym dniu nie będzie prowadziła zajęć dydaktycznych, natomiast zagwarantuje wszystkim dzieciom pełne bezpieczeństwo oraz zapewni należytą opiekę w trakcie trwania akcji protestacyjnej.
|
_ _
{ Dzień Regionalny }
| 19 maja 2008 r. po raz czwarty odbył sie w naszej szkole Dzień Regionalny. Składał się z dwóch części. Na wstępie zaprezentował się zespół wokalny "Tańczące nutki", który przedstawił ludowe piosenki najbliższego regionu. Następnie młodzież szkolna podziwiała zmagania konkursowe uczniów klas I-III w Turnieju Wiedzy o Frampolu.Doskonałą znajomością historii i współczesności "małej Ojczyzny" wykazali się Kornelia Podymna z klasy IIIa i Mateusz Kubina z klasy III b, którzy zajęli exe quo I miejsce. II miejsce zajął Wojciech Grzywna z klasy II, a III Bartłomiej Jarosz z klasy IIIb.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!
|
_ _
{ Dzień Patrona Szkoły }
| 19 maja 2008 roku odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia uświetniająca obchody Dnia Patrona Szkoły - Józefa Piłsudskiego. Biografię i zasługi Marszałka zaprezentowały uczennice klas szóstych Klaudia Jasielska i Róża Małek. Montaż słowno-muzyczny pod hasłem "Dał Polsce wolność, granice, moc i szacunek" przygotowali uczniowie klas IV-VI. Uroczystą akademię uświetnił występ zespołu "Tańczące Nutki". |
_ _
{ Sukces Justynki }
| Justyna Branewska - uczennica klasy Va, zajęła II miejsce na XXVIII Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Biłgoraj 2008. Solistka pod kierunkiem p. Marty Hetman reprezentowała Szkołę Podstawową im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu i Miejsko Gminny Ośrodek Kultury. Festiwal miał miejsce w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju, dnia 16 maja 2008r.
G r a t u l u j e m y ! ! !|
_ _
{ Pielgrzymka dziękczynna kl. II do Krasnobrodu }
| Uczniowie kl. II wraz z Księdzem Proboszczem, paniami katechetkami oraz rodzicami udali się z dziękczynną pielgrzymkę do Sanktuarium Nawiedzenia NMP w Krasnobrodzie. Tam w swoich strojach komunijnych uczestniczyli we Mszy św. i wysłuchali historii cudownego obrazu opowiadzianej przez miejscowego kapłana. Następnie przeszli drogą krzyżową, zwiedzili muzeum przy sanktuarium, a także kapliczkę przy cudownym źródełku. Później podeszli do pieknie położonej kapliczki św. Rocha. W drodze powrotnej zwiedzili kościółek na wodzie w Zwierzyńcu i zaliczyli słynne lody. Pogoda dopisała, humory też - wszyscy chętnie śpiewali na chwałę Boga i w radosnym nastroju wrócili do domów.

|
_ _
Strona 174 z 179 << < 171 172 173 174 175 176 177 > >>