[ Strona Główna ˇ NAUKA ZDALNA ˇ Zdalne przedszkoleLipiec 15 2020 20:47:37 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2020/2021
Kontakt

_ _
{ NAUKA ZDALNA }
NAUKA ZDALNA

TEAMS

Kształcenie na odległość - poradnik

Ochrona danych osobowych a zdalne nauczanie - poradnik uodo

Poradnik - nauczyciele, dyrektorzy

_ _
{ Dla Uczniów }
e-nauczanie
Pasma edukacyjne
ZDALNE LEKCJE

Zadania dla klasy VIII

MEN
OKE Kraków

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ Konkursy }
Terminy
Regulamin
Wymagania
_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Agnieszka Goral, tel. 846857509 e-mail: iod@frampol.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }
STATUT

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Cyberprzemoc }
Ważne linki

Artykuł

_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 42
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Mrekiel
_ _
{ Przetargi }
Październik 2019

Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Frampol moje miasto }
| Frampol moje miasto - takie hasło przyświecało uczniom klas I-III podczas obchodów Dnia Regionalnego. Dzieci samodzielnie szukały informacji o Frampolu oraz poznawały swoje miasto podczas pogadanek z wychowawcami. Wszyscy odwiedzili też Izbę Pamiątek Regionalnych gdzie zobaczyli, jak żyli mieszkańcy Frampola i okolic w przeszłości. Na podstawie zdobytych wiadomości każdy uczeń klas I-III wykonał rysunek nt "Frampol moje miasto". Komisja z każdej klasy wybrała najciekawsze prace, a ich autorzy zostali nagrodzeni podczas spotkania na korytarzu szkolnym dn. 10 czerwca 2010r. Kolejne miejsca zajęli: z klasy I- Bartłomiej Dyjach, Alicja Ożga, Anna Knapik, z klasy II - Mikołaj Chudy, Małgorzata Wawszczak, Daniel Oleszek a z klasy III - Aleksandra Nawrocka, Justyna Rybak i Kacper Łapiński. Przyznano także wyróżnienia, które otrzymali: Julia Błazik, Gabriela Góra, Paweł Ożga, Arkadiusz Białas. Najlepsze prace można obejrzeć na gazetce szkolnej. Zapraszamy, a zwycięzcom gratulujemy.

|
_ _
{ Podsumowanie konkursu }
| Samorząd Uczniowski przy Szkole Podstawowej im. J. Piłsudskiego we Frampolu dokonał podsumowania konkursu na najlepsze gazetki okolicznościowe w poszczególnych klasach IV-VI oraz świetlicy szkolnej. Zmagania trwały przez cały rok szkolny, a ocenionych zostało osiem prac. Artyści w klasach popisywali się swoimi umiejętnościami zdobywając wiele maksymalnych ocen, a o zwycięstwie zadecydowało 0,5 pkt. !!! Pierwsze miejsce zajęli uczniowie uczęszczający na świetlicę szkolną zdobywając 189,5 pkt., wyprzedzając o te nieszczęsne 0,5 pkt klasę VI a. Trzecie miejsce zajęła klasa IV 181 pkt. IV miejsce klasa V, V miejsce klasa VI b. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

|
_ _
{ Spotkanie z Policjantem }
| 2 czerwca 2010 r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w prelekcji prowadzonej przez Policjanta ds. nieletnich z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju - p. Mirosława Jamroza. Tematem spotkania była odpowiedzialność prawna nieletnich za popełnione czyny. Uczniowie dowiedzieli się jakie kary mogą ich spotkać za niewłaściwe zachowanie w szkole i poza nią. Ponadto prowadzący opowiadał o szerzącej się agresji - przemocy fizycznej i psychicznej, o bezpieczeństwie podczas zbliżających się wakacji oraz jak zachować się wobec nieznajomych. Wszyscy uczniowie byli bardzo zainteresowani. Spotkanie było pouczające i ciekawe, a wiedza, którą dzieci uzyskały będzie wykorzystana.

|
_ _
{ Kocham Cię Mamo }
| "Są w kalendarzu wspaniałe daty, które świętują ludzie od lat. Jednak Dzień Mamy to dzień jedyny, to najpiękniejsza ze wszystkich dat".
Jak co roku, w maju przedszkolaki uroczyście obchodziły Dzień Mamy. Jako pierwsza swój program artystyczny prezentowała grupa 3-4-latków 26 maja, grupa 5-latków świętowała 27 maja a grupa 6-latków 28 maja. Montaż słowno-muzyczny oprócz tradycyjnych wierszy i piosenek zawierał inscenizacje-teatrzyki. Na koniec dzieciaki wręczyły swoim mamusiom własnoręcznie wykonane serduszka, laurki, kwiaty. Dzień upłynął w atmosferze wzruszeń i radości.

|
_ _
{ Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy }
| 28 maja 2010 r. zakończył się II etap realizcji Projektu Edukacyjnego wspólfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny i budżet państwa "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy". W projekcie uczestniczyli uczniowie klasy I korzystając z odpowiednio dobranych środków dydaktycznych. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajeciach, każdy mogł rozwijać swoje zdolności oraz zdobywać nowe doświadczenia. Podczas zajęć ujawniły sie talenty dzieci w zakresie różnych inteligencji.
W ramach pokazu efektów pracy dzieci przygotowały przedstawienie dla mam i kolegów z klasy II, III i przedszkola. Zaprezentowały przedstawienie teatralne"O królewnie Śnieżce i krasnoludkach", inscenizację pt. "Robot Bingo", wiersze i piosenki. Uczniowie pokazali także swoje umiejętności zręcznościowe w Wesołej Olimpiadzie. Pokazowi towarzyszyły wystawy: fotograficzna dokumentująca przebieg realizacji Projektu, wytworów prac uczniów i gazetka poświęcona inteligencjom wielorakim H. Gardnera, które cieszyły się dużym zainteresowaniem dorosłych. Na zakończenie wszyscy pierwszoklasiści otrzymali od wychowawczyni P. Grażyny Paprockiej Myszki - palcynki jako podziekowanie za udział w Projekcie.

|
_ _
{ Sukces Gabrysia Muzyki w Warce }
| Gabriel Muzyka - uczeń klasy III, zaprezentował godnie naszą szkołę na X Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni – Piosenki Patriotycznej i Ludowej i Tańca Ludowego w Warce, zajmując tam II miejsce. Festiwal odbył się 29 maja 2010 r., a solistę przygotowała p. Marta Hetman. Gabryś otrzymał wysoką punktację od Jury, w którym zasiadali muzykolodzy i krytycy muzyczni.
Gratulujemy!!!

|
_ _
{ Dla kochanej Mamy }
| 25 maja 2010 r. uczniowie klasy II zaprosili do szkoły swoje mamy na uroczystość z okazji Dnia Matki. Dzieci pod kierunkiem wychowawczyni J. Mydlak przygotowały dla swoich mam przedstawienie. Śpiewały piosenki, recytowały wiersze. Mamy ze wzruszeniem oglądały występy w wykonaniu swoich pociech. Każda mamusia otrzymała od swojego dziecka życzenia i pięknie wykonaną laurkę. Po części artystycznej wszyscy spędzili czas przy poczęstunku przygotowanym przez dzieci. Mamy były zadowolone ze spotkania, które dostarczyło im wiele niezapomnianych chwil.

|
_ _
{ IX Gminny Konkurs Ortograficzny klas III }
| 20 maja 2010 r. po raz dziewiąty odbył się w naszej szkole Gminny Konkurs Ortograficzny klas III. Do konkursu przystąpiło 14 uczniów z terenu gminy. Uczniowie pisali dyktando i rozwiązywali test ortograficzno - gramatyczny. Lauretami konkursu zostało trzech uczniów: Anna Kubina, Gabriel Muzyka ze Szkoły Podstawowej we Frampolu i Monika Gąbka ze Szkoły Podstawowej w Teodorówce. Uczniów do konkursu przygotowały P.P. Barbara Pyzik i Zofia Kot. Zwycięzcom i ich nauczycielom gorąco gratulujemy.

|
_ _
{ Dzień Patrona }
| 14 maja 2010 r. nasza szkoła obchodziła Dzień Patrona. Głównym punktem tych uroczystości była akademia pod hasłem "Józef Piłsudski - Umiłowanym Wodzem Naszym". Na montaż słowno-muzyczny przygotowany pod kierunkiem p. E. Jaskuły i W. Magoch złożyły się piosenki i wiersze poświęcone pamięci tego wybitnego Polaka, patrioty walczącego o wolność naszej Ojczyzny. Biografię Marszałka zaprezentowały uczennice kl. VI a Karolina Grzywna i Gabriela Sarzyńska, wiersze okolicznościowe recytowali uczniowie klas IV-VI, a pieśni patriotyczne śpiewał chór szkolny wraz z solistą Gabrielem Muzyką. Oprawą muzyczną uroczystości zajęła się pani M. Hetman, natomiast plastyczną p. E. Karczmarzyk, I. Czajkowska-Oleszek, M. Łapińska i A. Cieszewska.

|
_ _
{ Teatrzyk profilaktyczny }
| 13 maja 2010 r. gościliśmy w naszej szkole aktorów Teatru Kurtyna z Krakowa. Zaprezentowali oni uczniom klas I-VI przedstawienie pt. "W szkolnej ławce". W sztuce został poruszony problem codziennego życia szkoły, ze szczególnym zwróceniem uwagi na zachowania uczniów. Bohaterowie spektaklu zetknęli się z groźbami, kradzieżą, wyśmiewaniem, przemocą fizyczną i psychiczną. Wszyscy szukali różnych rozwiązań powstałych problemów. W drugiej części spotkania aktorzy przeprowadzili pogadankę z naszymi uczniami. Uświadomili im, jak ważne jest wspólne działanie i szukanie rozwiązań. Wskazali osoby, u których dzieci mogą szukać pomocy. Rozmawiali też o zagrożeniach płynących z Internetu, głównie o tzw. cyberprzemocy.
Uczniowie naszej szkoły z zainteresowaniem obejrzeli przedstawienie i zapamiętali, że wspólne przeciwstawianie się problemom przynosi pozytywny rezultat.


|
_ _
{ Wycieczka pierwszoklasistów }
| 7 maja 2010 r. uczniowie klasy I wyjechali na wycieczkę w okolice Janowa Lubelskiego. Pod okiem przyrodnika - leśnika zwiedzili wystawę przyrodniczą znajdującą się w Nadleśnictwie Janowskim. Poznali wiele ciekawostek z życia leśnych zwierząt. Bardzo ciekawym doświadczeniem okazała się wizyta u garncarza w Łążku Garncarskim, gdzie każdy mógł ulepić dowolne naczynie na kole garncarskim. Następnie dzieci zwiedziły zabytkowy kościółek w Momotach i miejsce największej bitwy partyzanckiej II wojny światowej - Porytowe Wzgórze. Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w Szklarni, w ostoi konika biłgorajskiego. Tam, wśród zieleni, wszyscy zjedli kiełbaski i przystąpili do wesołej olimpiady. Wiele emocji dostarczyły zmagania na nartach 5 - osobowych, skoki w workach i przeciąganie liny. Trochę zmoknięci, ale weseli i pełni pozytywnych wrażeń, wrócili do Frampola.

|
_ _
Strona 175 z 193 << < 172 173 174 175 176 177 178 > >>