[ Strona Główna ˇ GaleriaSierpień 21 2019 23:37:40 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki 2019/2020

Galeria
Projekt "Ćwiczyć każdy może"

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Agnieszka Korgul, tel. 846857509 e-mail: iod@frampol.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }
STATUT

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Cyberprzemoc }
Ważne linki

Artykuł

_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 37
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: IOleszek
_ _
{ Przetargi }
Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Konkurs plastyczny "Mój przyjaciel prąd" }
| Kornelia Podymna uczennica klasy IIIa zajęła II miejsce w Konkursie Plastycznym "Mój przyjaciel prąd" zorganizowanym przez Zamojską Korporację Energetyczną, a Aleksandra Stańczyk również z klasy IIIa otrzymała wyróżnienie.W konkursie brało udział około 2000 uczniów szkół podstawowych z terenu funkcjonowania ZKE. Dzięki odniesionym sukcesom uczennice w dniu 20 maja 2008 r. uczestniczyły w wycieczce do Zamościa, która rozpoczęła się od uroczystego spotkania w ZKE. Podczas spotkania zostały wręczone nagrody i wyróżnienia. Następnie uczestnicy konkursu zwiedzili najciekawsze i najpiękniejsze zakątki Zamościa.

|
_ _
{ UWAGA RODZICE! }
| Ważna informacja dla rodziców: ogólnopolska akcja strajkowa nauczycieli - 27 maja 2008 r.

W dniu 27 maja b.r. nauczyciele naszej placówki przystępują do ogólnopolskiej akcji strajkowej.

Placówka w tym dniu nie będzie prowadziła zajęć dydaktycznych, natomiast zagwarantuje wszystkim dzieciom pełne bezpieczeństwo oraz zapewni należytą opiekę w trakcie trwania akcji protestacyjnej.
|
_ _
{ Dzień Regionalny }
| 19 maja 2008 r. po raz czwarty odbył sie w naszej szkole Dzień Regionalny. Składał się z dwóch części. Na wstępie zaprezentował się zespół wokalny "Tańczące nutki", który przedstawił ludowe piosenki najbliższego regionu. Następnie młodzież szkolna podziwiała zmagania konkursowe uczniów klas I-III w Turnieju Wiedzy o Frampolu.Doskonałą znajomością historii i współczesności "małej Ojczyzny" wykazali się Kornelia Podymna z klasy IIIa i Mateusz Kubina z klasy III b, którzy zajęli exe quo I miejsce. II miejsce zajął Wojciech Grzywna z klasy II, a III Bartłomiej Jarosz z klasy IIIb.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!
|
_ _
{ Dzień Patrona Szkoły }
| 19 maja 2008 roku odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia uświetniająca obchody Dnia Patrona Szkoły - Józefa Piłsudskiego. Biografię i zasługi Marszałka zaprezentowały uczennice klas szóstych Klaudia Jasielska i Róża Małek. Montaż słowno-muzyczny pod hasłem "Dał Polsce wolność, granice, moc i szacunek" przygotowali uczniowie klas IV-VI. Uroczystą akademię uświetnił występ zespołu "Tańczące Nutki". |
_ _
{ Sukces Justynki }
| Justyna Branewska - uczennica klasy Va, zajęła II miejsce na XXVIII Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Biłgoraj 2008. Solistka pod kierunkiem p. Marty Hetman reprezentowała Szkołę Podstawową im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu i Miejsko Gminny Ośrodek Kultury. Festiwal miał miejsce w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju, dnia 16 maja 2008r.
G r a t u l u j e m y ! ! !|
_ _
{ Pielgrzymka dziękczynna kl. II do Krasnobrodu }
| Uczniowie kl. II wraz z Księdzem Proboszczem, paniami katechetkami oraz rodzicami udali się z dziękczynną pielgrzymkę do Sanktuarium Nawiedzenia NMP w Krasnobrodzie. Tam w swoich strojach komunijnych uczestniczyli we Mszy św. i wysłuchali historii cudownego obrazu opowiadzianej przez miejscowego kapłana. Następnie przeszli drogą krzyżową, zwiedzili muzeum przy sanktuarium, a także kapliczkę przy cudownym źródełku. Później podeszli do pieknie położonej kapliczki św. Rocha. W drodze powrotnej zwiedzili kościółek na wodzie w Zwierzyńcu i zaliczyli słynne lody. Pogoda dopisała, humory też - wszyscy chętnie śpiewali na chwałę Boga i w radosnym nastroju wrócili do domów.

|
_ _
{ Hafty gobelinowe Pani Aliny Flis }
|
|
_ _
{ Sukces w Turnieju Coca-Cola Cup }
| Bardzo dobrze spisali się reprezentanci naszej szkoły w składzie: Jakub Małyszek, Jakub Karczmarzyk, Kamil Ruszczak, Przemysław Serwański, Michał Wójcik, Filip Korgul, Bartłomiej Ozga, Arkadiusz Budzyński, Paweł Sirko, Jacek Koszarny, Robert Mazurek w turnieju o puchar Coca-Coli. Po zwycięstwie w dwóch pierwszych rundach ze szkołami podstawowymi z Radzięcina i Gorajca oraz Majdanu Starego i Biłgoraja nr 3 zakwalifikowaliśmy się pierwszy raz w historii tych rozgrywek do finału wojewódzkiego. Finał został rozegrany w Zamościu dnia 16.05.08 r., gdzie zajęliśmy 13 miejsce w gronie 18 zespołów z m in. takich miast jak Lublin, Łęczna, Puławy, Krasnystaw, Zamość. Nie mieliśmy również szczęscia w losowaniu, gdyż jak się okazało trafiliśmy do grupy z późniejszymi finalistami zespołami z Kraśnika i Zamościa. Oprawa zawodów, atmosfera oraz boiska z piękną murawą mobilizują nas do tego by wystąpić w finałach w przyszłym roku.

|
_ _
{ Wspaniali 4-boiści. }
| Kolejny sukces odnieśli lekkoatleci naszej szkoły, którzy wygrali zawody gminne i powiatowe w 4-boju LA (bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 1000 m) poprawiaja po drodze kilka rekordów szkoły indywidualnych i drużynowych. Najpierw Jakub Karczmarzyk poprawił 11 letni rekord W. Dysia na 60 m uzyskując 8,29 s, a następnie na 1000 m, który przetrwał tylko do nastepnej serii, w której to Jakub Małyszek uzyskał 3:23,28, aż o 10 sekund lepszy od dotychczasowego rekordu szkoły. Tak wspaniałe wyniki dały nam drużynowo wynik 1047 pkt i kolejny rekord szkoły. Naszą drużynę uzupełniali Kamil Ruszczak, Daniel Rak (ponad 200 pkt. każdy) oraz Arkadiusz Budzyński i Filip Korgul. Zawody rejonowe w Kraśniku, były również dla nas bardzo udane, gdzie zajęliśmy III miejsce przegrywając awans do zawodów wojewódzkich w głównej mierze nieobiektywnym sędziowaniem. W sporcie szkolnym również zdażają się nieuczciwi arbitrzy.


|
_ _
{ Wycieczka do Krakowa i Wieliczki }
| W dniach 6-7-8 maja 2008r. 51 uczniów w naszej szkoły uczestniczyło w wycieczce do Krakowa i Wieliczki. Celem wycieczki było poznanie zabytków Krakowa oraz kopalni soli w Wieliczce.
Pierwszego dnia uczniowie wędrowali Drogą Królewską zwiedzając Stare Miasto m.in. Kościół Mariacki, Barbakan, bramę Floriańską. Wieczorem zaś oglądali film pt ,"Morskie stwory" w kinie IMAX. Następnego dnia wypoczywali w Parku Wodnym, a po południu zwiedzali kopalnie soli w Wieliczce.
Ostatni dzień wycieczki przeznaczony został na poznanie Zamku Królewskiego na Wawelu. Uczniowie zobaczyli groby królewskie, dzwon Zygmunta, eksponaty w skarbcu, zbrojowni oraz w katedrze.
Z noclegów i całodziennego wyżywienia uczestnicy wycieczki korzystali w Schronisku Młodzieżowym "Oleandry"
Z wycieczki wszyscy uczniowie wrócili zadowoleni. Największe zainteresowanie wzbudziła kopalnia soli w Wieliczce, Zamek Królewski na Wawelu oraz atrakcje w Parku Wodnym.


|
_ _
{ Program obchodów 3 Maja }
|
1130 - Zbiórka przed budynkiem Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu (młodzież szkolna, poczty sztandarowe, delegacje wieńcowe instytucji i zakładów pracy, orkiestra, społeczność lokalna).

1135 - Rozpoczęcie uroczystości: raporty przewodniczących SU, wciągnięcie flagi państwowej na maszt, hymn państwowy, wystąpienie okolicznościowe.

1145 - Przemarsz uczestników uroczystości ulicami miasta oraz złożenie wieńców i kwiatów przed Pomnikiem Niepodległości.

1200 - Uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny w Kościele Parafialnym p/w Św. Jana Nepomucena we Frampolu.

1310 - Okolicznościowy montaż słowno – muzyczny „W ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA i MATKI BOŻEJ – KRÓLOWEJ POLSKI” w wykonaniu uczniów gimnazjum w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury we Frampolu.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!
|
_ _
Strona 175 z 180 << < 172 173 174 175 176 177 178 > >>