[ Strona Główna ˇ GaleriaCzerwiec 16 2019 07:45:25 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki 2018/2019

Galeria
Projekt "Ćwiczyć każdy może"

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Tomasz Nowakowski.
e-mail: iod@rodokontakt.pl

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }
STATUT

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 37
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: IOleszek
_ _
{ Przetargi }
Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Hafty gobelinowe Pani Aliny Flis }
|
|
_ _
{ Sukces w Turnieju Coca-Cola Cup }
| Bardzo dobrze spisali się reprezentanci naszej szkoły w składzie: Jakub Małyszek, Jakub Karczmarzyk, Kamil Ruszczak, Przemysław Serwański, Michał Wójcik, Filip Korgul, Bartłomiej Ozga, Arkadiusz Budzyński, Paweł Sirko, Jacek Koszarny, Robert Mazurek w turnieju o puchar Coca-Coli. Po zwycięstwie w dwóch pierwszych rundach ze szkołami podstawowymi z Radzięcina i Gorajca oraz Majdanu Starego i Biłgoraja nr 3 zakwalifikowaliśmy się pierwszy raz w historii tych rozgrywek do finału wojewódzkiego. Finał został rozegrany w Zamościu dnia 16.05.08 r., gdzie zajęliśmy 13 miejsce w gronie 18 zespołów z m in. takich miast jak Lublin, Łęczna, Puławy, Krasnystaw, Zamość. Nie mieliśmy również szczęscia w losowaniu, gdyż jak się okazało trafiliśmy do grupy z późniejszymi finalistami zespołami z Kraśnika i Zamościa. Oprawa zawodów, atmosfera oraz boiska z piękną murawą mobilizują nas do tego by wystąpić w finałach w przyszłym roku.

|
_ _
{ Wspaniali 4-boiści. }
| Kolejny sukces odnieśli lekkoatleci naszej szkoły, którzy wygrali zawody gminne i powiatowe w 4-boju LA (bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 1000 m) poprawiaja po drodze kilka rekordów szkoły indywidualnych i drużynowych. Najpierw Jakub Karczmarzyk poprawił 11 letni rekord W. Dysia na 60 m uzyskując 8,29 s, a następnie na 1000 m, który przetrwał tylko do nastepnej serii, w której to Jakub Małyszek uzyskał 3:23,28, aż o 10 sekund lepszy od dotychczasowego rekordu szkoły. Tak wspaniałe wyniki dały nam drużynowo wynik 1047 pkt i kolejny rekord szkoły. Naszą drużynę uzupełniali Kamil Ruszczak, Daniel Rak (ponad 200 pkt. każdy) oraz Arkadiusz Budzyński i Filip Korgul. Zawody rejonowe w Kraśniku, były również dla nas bardzo udane, gdzie zajęliśmy III miejsce przegrywając awans do zawodów wojewódzkich w głównej mierze nieobiektywnym sędziowaniem. W sporcie szkolnym również zdażają się nieuczciwi arbitrzy.


|
_ _
{ Wycieczka do Krakowa i Wieliczki }
| W dniach 6-7-8 maja 2008r. 51 uczniów w naszej szkoły uczestniczyło w wycieczce do Krakowa i Wieliczki. Celem wycieczki było poznanie zabytków Krakowa oraz kopalni soli w Wieliczce.
Pierwszego dnia uczniowie wędrowali Drogą Królewską zwiedzając Stare Miasto m.in. Kościół Mariacki, Barbakan, bramę Floriańską. Wieczorem zaś oglądali film pt ,"Morskie stwory" w kinie IMAX. Następnego dnia wypoczywali w Parku Wodnym, a po południu zwiedzali kopalnie soli w Wieliczce.
Ostatni dzień wycieczki przeznaczony został na poznanie Zamku Królewskiego na Wawelu. Uczniowie zobaczyli groby królewskie, dzwon Zygmunta, eksponaty w skarbcu, zbrojowni oraz w katedrze.
Z noclegów i całodziennego wyżywienia uczestnicy wycieczki korzystali w Schronisku Młodzieżowym "Oleandry"
Z wycieczki wszyscy uczniowie wrócili zadowoleni. Największe zainteresowanie wzbudziła kopalnia soli w Wieliczce, Zamek Królewski na Wawelu oraz atrakcje w Parku Wodnym.


|
_ _
{ Program obchodów 3 Maja }
|
1130 - Zbiórka przed budynkiem Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu (młodzież szkolna, poczty sztandarowe, delegacje wieńcowe instytucji i zakładów pracy, orkiestra, społeczność lokalna).

1135 - Rozpoczęcie uroczystości: raporty przewodniczących SU, wciągnięcie flagi państwowej na maszt, hymn państwowy, wystąpienie okolicznościowe.

1145 - Przemarsz uczestników uroczystości ulicami miasta oraz złożenie wieńców i kwiatów przed Pomnikiem Niepodległości.

1200 - Uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny w Kościele Parafialnym p/w Św. Jana Nepomucena we Frampolu.

1310 - Okolicznościowy montaż słowno – muzyczny „W ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA i MATKI BOŻEJ – KRÓLOWEJ POLSKI” w wykonaniu uczniów gimnazjum w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury we Frampolu.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!
|
_ _
{ Z wizytą u "maluszków" }
| Dnia 28 kwietnia dzieci z grupy 6-latków pod kierunkiem swojej wychowawczyni p. Anny Cieszewskiej zawitały do "maluszków" z wielką niespodzianką. Tą niespodzianką było przedstawienie pt. "Powitanie Wiosny". Dzieci witały nową porę roku tańcem, wierszykami, piosenkami. Występowały różne postaci: ptaszki, żabki, boćki oraz pani Wiosna. Maluszki były zachwycone i dziękowały mocno bijąc brawo. |
_ _
{ WARKA 2008 }
| Zespół Wokalny Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu i Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury wraz z solistką Patrycją Skicą pod kierunkiem p. Marty Hetman już po raz drugi zajął I miejsce na VIII Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni – Piosenki Patriotycznej – Ludowej i Tańca Ludowego Warka 2008. Festiwal odbył się 26 kwietnia 2008 r. Ponadto 27 kwietnia zespół wystąpił na „Koncercie Galowym Laureatów I miejsc” oraz wykonał pieśń finałową festiwalu pt. "BARKA" do tekstu p. Alicji Konarskiej.

Serdecznie gratulujemy!


|
_ _
{ Dzień Ziemi 2008 }
| Dzień Ziemi w naszej szkole. 22 kwietnia roztrzygnięto międzyklasowy konkurs plastyczny. Uczniowie z klas IV- VI, podzieleni na zespoły, wykonali po trzy plakaty z każdej klasy. Prace przedstawiały skutki niewłaściwej działalności człowieka dla środowiska lub sposoby ratowania przyrody.
Komisja w składzie: p. M. Hetman
p. J. Serwańska
p. Z. Tchórzewski
przewodnicząca SU – K. Jasielska
biorąc pod uwagę zgodność treści plakatu z tematem, wkład pracy uczniów oraz pomysłowość i staranność wykonania przyznała następujące wyróżnienia:

I miejsce: DBANIE O ZIEMIĘ – BEZCENNE
wykonawcy: uczniowie kl.VI a
Chołota Sylwia
Korczak Aleksandra
Radomska Paulina
Swatowska Maria

II miejsce – ZIEMIA TO NASZ SKARB
wykonawcy: uczniowie kl. VI b

III miejsce – PRZYRODO – MOŻESZ NA MNIE LICZYĆ
wykonawcy: uczniowie kl. IV a
SZANUJ ZIEMIĘ
wykonawcy: uczniowie kl.V a

IV miejsce – SPRZĄTANIA NADSZEDŁ CZAS – ZWIERZETOM POMÓC MASZ.
Wykonawcy: uczniowie kl.IV b

V miejsce - MATKA ZIEMIA- PRAGNIE WOLNOŚCI
wykonawcy: uczniowie kl. V b

Ponadto w tym dniu odbył się konkurs wiedzy ekologicznej. Do konkursu przystąpiło 28 uczniów z klas IV – VI. Za prawidłowe udzielenie odpowiedzi można było uzyskać 25 punktów. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą
z zakresu przyrody. Najlepsze wyniki uzyskali:
1.Chołota Sylwia kl.VI a – 23 p.
2.Wańczyk Anna kl..VI a – 21 p.
3.Tchórzewska Anna kl. V a– 21 p.
4.Ozga Bartłomiej kl.V b – 19 p.
5.Małek Róża kl.VI a – 19 p.
6.Korczak Aleksandra kl. VI a – 19p.
7.Maciocha Katarzyna kl.VI b – 19p.
|
_ _
{ Finał VIII Powiatowego Konkursu Wielkanocnego }
| Bardzo ładnie zaprezentowali się nasi uczniowie: Karolina Grzywna, Sylwia Chołota, Korgul Filip i Anna Tchórzewska w finale VIII Konkursu Wielkanocnego, który odbył się 17.04.2008 r. w SP Nr 5 w Biłgoraju. Po eliminacjach pisemnych troje z nich weszło do ścisłej dziesiątki, która walczyła o pierwsze miejsca w eliminacjach ustnych. Towarzyszyły temu wielkie emocje i stres, ponieważ pytania były trudne, a poziom wiedzy uczestników bardzo wysoki. Ostatecznie Karolina Grzywna wywalczyła III miejsce, a Sylwia Chołota i Filip Korgul wyróżnienie. Otrzymali oni nagrody książkowe, a wszyscy uczestnicy dyplomy.
Gratulacje!!!

|
_ _
{ Sukces Róży Małek }
| Finał Konkursu Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła, który odbył się 11.04.2008 r. w Zamościu zaowocował sukcesem Róży Małek. Uzyskała ona tytuł LAUREATA i znalazła się w gronie ośmiu najlepszych uczniów. Po konkursie odbyło się uroczyste spotkanie z Ks. Biskupem Wacławem Depo, który osobiście gratulował uczestnikom. Obecny był również Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Zamościu p. Tomasz Zieliński oraz inni przedstawiciele oświaty. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, a dla laureatów nagrodą główną będzie wycieczka śladami Ojca Świętego.
Serdecznie gratulujemy Róży i życzymy dalszych sukcesów!|
_ _
{ Tydzień Zdrowia }
| Tydzień Zdrowia w naszej szkole nosił hasło "Żyjmy zdrowo i bezpiecznie". Impreza swym zasięgiem obejmowała dzieci klas IV-VI i trwała od 7.04. do 11.04.2008 r. W tym czasie przeprowadzona została pogadanka higienistki szkolnej z uczniami klas V i VI na temat higieny okresu dojrzewania oraz pogadanka przedstawiciela Zamojskiej Korporacji Energetycznej - "Bezpiecznie z prądem". Została zorganizowana wystawa prac plastycznych uczniów związanych z tematem imprezy. W klasie VI odbyły się warsztaty z p. psycholog. Finałowym punktem był Konkurs Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia przeznaczony dla chętnych uczniów z klas IV-VI. I miejsce zajęły w nim: Justyna Branewska i Sabina Rybak; II miejsce - Aleksandra Korczak i III miejsce - Anna Wańczyk, Filip Korgul i Jakub Kusz. Uczniowie ci otrzymali nagrody. Gratulujemy!!!|
_ _
Strona 175 z 179 << < 172 173 174 175 176 177 178 > >>