[ Strona Główna ˇ GaleriaLipiec 22 2019 20:59:34 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki 2019/2020

Galeria
Projekt "Ćwiczyć każdy może"

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Agnieszka Korgul, tel. 846857509 e-mail: iod@frampol.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }
STATUT

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Cyberprzemoc }
Ważne linki

Artykuł

_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 37
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: IOleszek
_ _
{ Przetargi }
Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Z wizytą u "maluszków" }
| Dnia 28 kwietnia dzieci z grupy 6-latków pod kierunkiem swojej wychowawczyni p. Anny Cieszewskiej zawitały do "maluszków" z wielką niespodzianką. Tą niespodzianką było przedstawienie pt. "Powitanie Wiosny". Dzieci witały nową porę roku tańcem, wierszykami, piosenkami. Występowały różne postaci: ptaszki, żabki, boćki oraz pani Wiosna. Maluszki były zachwycone i dziękowały mocno bijąc brawo. |
_ _
{ WARKA 2008 }
| Zespół Wokalny Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu i Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury wraz z solistką Patrycją Skicą pod kierunkiem p. Marty Hetman już po raz drugi zajął I miejsce na VIII Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni – Piosenki Patriotycznej – Ludowej i Tańca Ludowego Warka 2008. Festiwal odbył się 26 kwietnia 2008 r. Ponadto 27 kwietnia zespół wystąpił na „Koncercie Galowym Laureatów I miejsc” oraz wykonał pieśń finałową festiwalu pt. "BARKA" do tekstu p. Alicji Konarskiej.

Serdecznie gratulujemy!


|
_ _
{ Dzień Ziemi 2008 }
| Dzień Ziemi w naszej szkole. 22 kwietnia roztrzygnięto międzyklasowy konkurs plastyczny. Uczniowie z klas IV- VI, podzieleni na zespoły, wykonali po trzy plakaty z każdej klasy. Prace przedstawiały skutki niewłaściwej działalności człowieka dla środowiska lub sposoby ratowania przyrody.
Komisja w składzie: p. M. Hetman
p. J. Serwańska
p. Z. Tchórzewski
przewodnicząca SU – K. Jasielska
biorąc pod uwagę zgodność treści plakatu z tematem, wkład pracy uczniów oraz pomysłowość i staranność wykonania przyznała następujące wyróżnienia:

I miejsce: DBANIE O ZIEMIĘ – BEZCENNE
wykonawcy: uczniowie kl.VI a
Chołota Sylwia
Korczak Aleksandra
Radomska Paulina
Swatowska Maria

II miejsce – ZIEMIA TO NASZ SKARB
wykonawcy: uczniowie kl. VI b

III miejsce – PRZYRODO – MOŻESZ NA MNIE LICZYĆ
wykonawcy: uczniowie kl. IV a
SZANUJ ZIEMIĘ
wykonawcy: uczniowie kl.V a

IV miejsce – SPRZĄTANIA NADSZEDŁ CZAS – ZWIERZETOM POMÓC MASZ.
Wykonawcy: uczniowie kl.IV b

V miejsce - MATKA ZIEMIA- PRAGNIE WOLNOŚCI
wykonawcy: uczniowie kl. V b

Ponadto w tym dniu odbył się konkurs wiedzy ekologicznej. Do konkursu przystąpiło 28 uczniów z klas IV – VI. Za prawidłowe udzielenie odpowiedzi można było uzyskać 25 punktów. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą
z zakresu przyrody. Najlepsze wyniki uzyskali:
1.Chołota Sylwia kl.VI a – 23 p.
2.Wańczyk Anna kl..VI a – 21 p.
3.Tchórzewska Anna kl. V a– 21 p.
4.Ozga Bartłomiej kl.V b – 19 p.
5.Małek Róża kl.VI a – 19 p.
6.Korczak Aleksandra kl. VI a – 19p.
7.Maciocha Katarzyna kl.VI b – 19p.
|
_ _
{ Finał VIII Powiatowego Konkursu Wielkanocnego }
| Bardzo ładnie zaprezentowali się nasi uczniowie: Karolina Grzywna, Sylwia Chołota, Korgul Filip i Anna Tchórzewska w finale VIII Konkursu Wielkanocnego, który odbył się 17.04.2008 r. w SP Nr 5 w Biłgoraju. Po eliminacjach pisemnych troje z nich weszło do ścisłej dziesiątki, która walczyła o pierwsze miejsca w eliminacjach ustnych. Towarzyszyły temu wielkie emocje i stres, ponieważ pytania były trudne, a poziom wiedzy uczestników bardzo wysoki. Ostatecznie Karolina Grzywna wywalczyła III miejsce, a Sylwia Chołota i Filip Korgul wyróżnienie. Otrzymali oni nagrody książkowe, a wszyscy uczestnicy dyplomy.
Gratulacje!!!

|
_ _
{ Sukces Róży Małek }
| Finał Konkursu Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła, który odbył się 11.04.2008 r. w Zamościu zaowocował sukcesem Róży Małek. Uzyskała ona tytuł LAUREATA i znalazła się w gronie ośmiu najlepszych uczniów. Po konkursie odbyło się uroczyste spotkanie z Ks. Biskupem Wacławem Depo, który osobiście gratulował uczestnikom. Obecny był również Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Zamościu p. Tomasz Zieliński oraz inni przedstawiciele oświaty. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, a dla laureatów nagrodą główną będzie wycieczka śladami Ojca Świętego.
Serdecznie gratulujemy Róży i życzymy dalszych sukcesów!|
_ _
{ Tydzień Zdrowia }
| Tydzień Zdrowia w naszej szkole nosił hasło "Żyjmy zdrowo i bezpiecznie". Impreza swym zasięgiem obejmowała dzieci klas IV-VI i trwała od 7.04. do 11.04.2008 r. W tym czasie przeprowadzona została pogadanka higienistki szkolnej z uczniami klas V i VI na temat higieny okresu dojrzewania oraz pogadanka przedstawiciela Zamojskiej Korporacji Energetycznej - "Bezpiecznie z prądem". Została zorganizowana wystawa prac plastycznych uczniów związanych z tematem imprezy. W klasie VI odbyły się warsztaty z p. psycholog. Finałowym punktem był Konkurs Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia przeznaczony dla chętnych uczniów z klas IV-VI. I miejsce zajęły w nim: Justyna Branewska i Sabina Rybak; II miejsce - Aleksandra Korczak i III miejsce - Anna Wańczyk, Filip Korgul i Jakub Kusz. Uczniowie ci otrzymali nagrody. Gratulujemy!!!|
_ _
{ "W klasie z Jasiem" }
| Uczniowie klasy pierwszej 18 kwietnia 2008 r. zaprezentowali sześciolatkom, uczniom klas II i III oraz rodzicom przedstawienie pt. "W klasie z Jasiem", którego bohaterem był chłopiec chory na astmę oskrzelową. Pierwszoklasiści w ten sposób podsumowali zajęcia podczas których poznawali objawy choroby i sposoby zapobiegania jej nasileniom oraz uczyli się tolerancji w stosunku do chorych dzieci i dorosłych. Wszystkie podejmowane działania odbywały się w ramach programu "Wolność oddechu. Zapobiegaj Astmie".

|
_ _
{ Galeria Gabrysi Sitarz }
|
|
_ _
{ Sprawdzian szóstoklasistów }
| "Jasne jak słońce" - taki tytuł nosi zestaw zadań rozwiązywanych we wtorek podczas sprawdzianu przez uczniów szóstych klas szkół podstawowych w całej Polsce.

W zestawie było 25 zadań. 20 z nich to zadania zamknięte - należało wskazać prawidłową odpowiedź spośród kilku podanych. Zadania odnosiły się m.in. do cytowanych tekstów: popularnonaukowego i wiersza Joanny Kulmowej "Słońce i sosny". Piszący sprawdzian musieli się wykazać także np. umiejętnościami odczytywania danych z tabeli, porównywania liczb, obliczania wielokrotności liczb i dokonywania działań na ułamkach.

W zestawie były również zadania otwarte - uczeń musiał sam napisać odpowiedź na zadane pytanie, np. obliczyć długość rzucanego cienia. Szóstoklasiści musieli też napisać dwa teksy własne: na podstawie mapy pogody napisać notatkę o przewidywalnej pogodzie oraz wypracowanie o miejscu, które uważają za wyjątkowe.

Sprawdzian, zwany kompetencyjnym lub ponadprzedmiotowym, ma kontrolować nie tylko wiedzę ucznia, ale i jego umiejętności. Ma ocenić, w jakim stopniu opanował on czytanie, pisanie, rozumowanie, korzystanie z informacji i wykorzystywanie wiedzy w praktyce, w tym liczenie.

Informacje o wynikach tegorocznego sprawdzianu uczniowie otrzymają pod koniec maja. Umieszczone będą one także na specjalnych zaświadczeniach wydawanych przez CKE, które szóstoklasiści otrzymają na koniec roku szkolnego wraz ze świadectwami.

Arkusz testu rozwiązywanego przez szóstoklasistów wraz z odpowiedziami jest dostępny na stronie internetowej Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie.

|
_ _
{ Wolność Oddechu - Zapobiegaj Astmie }
| Wolność Oddechu - Zapobiegaj Astmie to tytuł programu edukacyjnego realizowanego w naszej szkole. Jego inicjatorem jest Państwowa Inspekcja Sanitarna we współpracy z Polskim Towarzystwem Alergologicznym i Polskim Towarzystwem Oświaty Zdrowotnej. W ramach realizacji programu pierwszoklasiści poznawali podstawowe pojęcia związane astmą, jej objawy i sposoby łagodzenia nasilających się duszności. W marcu poznali ciekawą przygodę chłopca opisaną w książeczce pt. "W klasie z Jasiem" Małgorzaty Strzałkowskiej, przystąpili także do konkursu plastycznego ilustrującego chłopca chorego na astmę. Najciekawsze prace wykonali: Arkadiusz Białas, Aleksandra Wnuk, Aneta Woźnica i Maja Mydlak. Uczniowie ci otrzymali nagrody - mydełka- ufundowane przez autorów programu. Teraz pierwszoklasiści przygotowują inscenizację na podstawie książeczki. Wkrótce zaprezentują ją swoim koleżankom i kolegom.

|
_ _
{ ROCZNICA }
| To już 3 lata minęły od śmierci naszego kochanego Ojca Świętego Jana Pawła II.
2 kwietnia wszyscy jednoczyliśmy się we wspólnej modlitwie dziękując Bogu za dar Jego osoby i prosząc o rychłą beatyfikację. Wyrazem naszej pamięci była również okolicznościowa gazetka, kwiaty i zapalony symboliczny znicz.


|
_ _
Strona 176 z 180 << < 173 174 175 176 177 178 179 > >>