[ Strona Główna ˇ NAUKA ZDALNA ˇ Zdalne przedszkoleMaj 25 2020 23:26:25 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki 2019/2020
Kontakt

_ _
{ NAUKA ZDALNA }
NAUKA ZDALNA

TEAMS

Kształcenie na odległość - poradnik

Ochrona danych osobowych a zdalne nauczanie - poradnik uodo

Poradnik - nauczyciele, dyrektorzy

_ _
{ Dla Uczniów }
e-nauczanie
Pasma edukacyjne
ZDALNE LEKCJE

Zadania dla klasy VIII

MEN
OKE Kraków

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ Konkursy }
Terminy
Regulamin
Wymagania
_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Agnieszka Goral, tel. 846857509 e-mail: iod@frampol.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }
STATUT

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Cyberprzemoc }
Ważne linki

Artykuł

_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 42
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Mrekiel
_ _
{ Przetargi }
Październik 2019

Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Pierwszy egzamin – sprawdzian 2010 }
| Wraz z ok. 400-tu tysiącami szóstoklasistów w Polsce, naszych 34 uczniów przystąpiło w dniu 8 kwietnia 2010 roku do sprawdzianu - pierwszego poważnego egzaminu w życiu.
Sprawdzian jest powszechny i obowiązkowy, a to oznacza, że musi do niego przystąpić każdy uczeń kończący szóstą klasę. Sprawdzian odbywa się w tym samym dniu i o tej samej godzinie we wszystkich szkołach podstawowych w całej Polsce. Przystąpienie do sprawdzianu jest jednym z warunków ukończenia szkoły.
Na sprawdzianie badany i oceniany jest poziom osiągnięć uczniów w zakresie pięciu obszarów umiejętności: czytania, pisania, rozumowania, korzystania z informacji oraz wykorzystywania wiedzy w praktyce. Umiejętności te określono w standardach wymagań egzaminacyjnych będących podstawą przeprowadzania sprawdzianu w klasie szóstej szkoły podstawowej. Mają charakter ponadprzedmiotowy, co oznacza, że np. czytanie obejmuje nie tylko umiejętności odczytywania tekstów literackich, ale także wykresów, map itp., a zadania są tak skonstruowane, że sprawdzają umiejętności kształcone w obrębie różnych przedmiotów. A te umiejętności w gimnazjum będą uczniom niezbędne.
Życzymy szóstoklasistom, aby osiągnęli sukces na miarę swoich możliwości.


|
_ _
{ Mistrzostwa szkoły w drużynowym tenisie stołowym }
| Tuż przed świętami zakończyliśmy zmagania o Mistrzostwo Szkoły w drużynowym tenisie stołowym. W zmaganiach wzięły udział dwuosobowe reprezentacje poszczególnych klas. Graliśmy systemem "każdy z każdym" do trzech wygranych pojedynków. Bezkonkurencyjni okazali się P. Stańczyk i B. Brytan z klasy VI b, którzy wygrali wszystkie mecze nie tracąc nawet punktu. II miejsce zajęła klasa V grupa I w składzie K. Wnuk, O. Furlepa, na III miejscu uplasowała się klasa V grupa II - drużynz P. Wójcik, M. Swatowski, IV miejsce przypadło w udziale klasie IV, która reprezentowali J. Gąbka i K. Saj, V miejsce zajęła klasa VI a M. Gmiterek i Ł. Wawszczak.
Serdeczne gratulacje dla zwycięzców.
|
_ _
{ Życzenia wielkanocne }
|
Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy,
aby ten czas wypełnił się szczęściem, serdecznością
oraz poczuciem bezpieczeństwa, harmonii i spokoju.
Niech świąteczne dni dodadzą sił
i zainspirują do dalszych działań,
a nadzieja napełni optymizmem dającym siłę
i moc na przyszłe dni.

Ksiądz Jan Twardowski mawiał:
„Święta Wielkiejnocy to cząstka Wieczności, promyk Zmartwychwstania w naszym niełatwym często życiu, przez które Stwórca pokazuje ludziom wielkość cierpienia i miłości. Dobro, choć niepozorne i wątłe, okazuje się mimo wszystko potężniejsze od Zła”.


Niech przesłanie Wielkiej Nocy trwa w nas jak najdłużej
i pozwala tą radością cieszyć się z innymi.Z Wielkanocnym Alleluja!
Dyrektor wraz z całą Społecznością Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu

|
_ _
{ Wielki Kiermasz Świąteczny }
| Tradycyjnie w okresie przedświątecznym organizowany jest w naszej szkole Wielki Kiermasz Świąteczny w ramach akcji "Pomóżmy dzieciom Afryki". W tym roku odbył się on 25 marca. W wyniku sprzedaży ozdób i stroików wielkanocnych wykonanych własnoręcznie przez uczniów uzyskano rekordową kwotę - 380.00 zł.
Suma ta zasili fundusz misyjny i w ten sposób nasza społeczność szkolna będzie miała swój mały udział w realizowanych dziełach misyjnych.
Organizatorzy akcji - Szkolne Koło PCK, Drużyna Harcerska oraz Drużyna Zuchowa dziękują wszystkim za udział i wsparcie tej inicjatywy.

|
_ _
{ Konkurs matematyczny MiMaK }
| 24 marca 2010 r. 9 uczniów klasy trzeciej z naszej szkoły i 3 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Radzięcinie przystąpiło do drugiego etapu konkursu matematycznego MiMaK. Po sprawdzeniu wyników konkursu okazało się, że czterech trzecioklasistów z naszej szkoły Paweł Ożga, Aleksandra Nawrocka, Arkadiusz Białas i Aleksandra Wnuk oraz jeden uczeń z Radzięcina zakwalifikowali się do III etapu, który odbędzie się w kwietniu w Biłgoraju.
GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.


|
_ _
{ Powitanie wiosny }
| 22 marca 2010 r. uczniowie klas I-III uroczyście powitali wiosnę podczas imprezy profilaktycznej, którą przygotowały p. Janina Mydlak i p. Barbara Pyzik.
Podczas imprezy uczniowie musieli wykazać się znajomością zasad kulturalnego zachowania się w różnych sytuacjach życia szkolnego. Zastosowane zabawy i łamigłówki kształtowały umiejętność współpracy w zespole oraz rozwijały sprawność fizyczną. Powitanie wiosny było jednocześnie zabawą integrującą wszystkich uczniów kl. I-III.
Dzieci bardzo chętnie brały udział w konkursach i świetnie się przy tym bawiły. Nie było im żal odchodzącej zimy.

|
_ _
{ Już wiosna! }
| W tym roku zima trwała bardzo długo, ale wreszcie doczekaliśmy się wiosny. 22 marca, tradycyjnie jak co roku przedszkolaki maszerowały barwnym korowodem w okolicy szkoły z Marzanną - symbolem zimy i kolorowymi gałązkami - symbolem wiosny.
Wszyscy wołali - Marzanno weź śniegi i lody i zabierz je do wody.
Następnie witaliśmy wiosnę piosenką i wesołymi zabawami.

Żegnaj zimo! - Witaj wiosno!


|
_ _
{ Sukces Gabrysia Muzyki }
| Gabriel Muzyka - uczeń naszej szkoły, zajął III miejsce na Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Pogodna Nutka". Festiwal miał miejsce w Biłgorajskim Centrum Kultury, dnia 21 marca 2010r. Ucznia przygotowała p. Marta Hetman. W kategorii wiekowej Gabrysia wystąpiło 16 uczestników z całego powiatu.

Gratulujemy!!!


|
_ _
{ Galeria prac plastycznych Oli Stańczyk }
| W naszej szkole, na tablicy górnego korytarza, możemy podziwiać Galerię prac plastycznych uczennicy kl. V - Aleksandry Stańczyk. Prace pod kierunkiem nauczycielki p. Marty Hetman zostały wykonane różnymi technikami plastycznymi. Będą reprezentowały naszą szkołę w następujących konkursach plastycznych:
- "Śladami Fryderyka Chopina";
- w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem "Wiatr, wypadek, ogień, woda - strażak zawsze rękę poda";
- w Gminnym Konkursie Plastycznym "Tradycje i zwyczaje wielkanocne";
- "3, 2, 1 Mleczny Start. Na dobre działanie - mleczne śniadanie".
|
_ _
{ Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej }
| Dnia 15.03.2010 r. w Szkole Podstawowej im. J.Piłsudskiego we Frampolu odbyły się Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież Zapobiega Pożarom". Po eliminacjach szkolnych w turnieju finałowym wzięło udział trzech reprezentantów naszej szkoły, którzy zajęli odpowiednio miejsca: Rafał Ruszczak II miejsce, Iwona Leszczyńska IV miejsce, a Agnieszka Raduj VIII miejsce. Nagrody na turniej ufundował Urząd Miejski we Frampolu.

|
_ _
{ PASOWANIE NA CZYTELNIKA }
| 10 lutego 2010 r. w naszej szkolnej bibliotece odbyła się uroczystość pasowania uczniów klasy pierwszej na czytelników. Pierwszoklasiści obejrzeli przedstawienie "Witajcie w świecie książek" przygotowane przez drużynę zuchową Polne Kwiatki pod kierunkiem p. Janiny Mydlak. Następnie zostali zapoznani z regulaminem i zasadami wypożyczania książek oraz wysłuchali próśb Książki. Później wszyscy uczniowie klasy I złożyli uroczyste przyrzeczenie. Po wypowiedzeniu tekstu przyrzeczenia zostali pasowani przez bibliotekarkę p. Teresę Kuraś na czytelników. Na pamiątkę tego wydarzenia młodzi czytelnicy otrzymali dyplomy.

|
_ _
Strona 176 z 192 << < 173 174 175 176 177 178 179 > >>