[ Strona Główna ˇ NAUKA ZDALNA ˇ Zdalne przedszkoleLipiec 02 2020 17:58:52 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2020/2021
Kontakt

_ _
{ NAUKA ZDALNA }
NAUKA ZDALNA

TEAMS

Kształcenie na odległość - poradnik

Ochrona danych osobowych a zdalne nauczanie - poradnik uodo

Poradnik - nauczyciele, dyrektorzy

_ _
{ Dla Uczniów }
e-nauczanie
Pasma edukacyjne
ZDALNE LEKCJE

Zadania dla klasy VIII

MEN
OKE Kraków

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ Konkursy }
Terminy
Regulamin
Wymagania
_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Agnieszka Goral, tel. 846857509 e-mail: iod@frampol.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }
STATUT

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Cyberprzemoc }
Ważne linki

Artykuł

_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 42
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Mrekiel
_ _
{ Przetargi }
Październik 2019

Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy }
| Chór naszej szkoły, pod kierunkiem p. Marty Hetman, wystąpił w Koncercie Świąteczno - Noworocznym w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Koncert odbył się dn.10 stycznia 2010r. w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury we Frampolu. Uczniowie zaśpiewali kolędy i pieśni o Bożym Narodzeniu.

|
_ _
{ Wystawa witraży }
| Od miesiąca grudnia, na tablicach korytarzy szkolnych, można oglądać wystawę prac plastycznych nt. "Witraże w stylu gotyckim", w wykonaniu uczniów klas VI. Uczniowie pracowali twórczo w grupach 2 lub 3 osobowych pod kierunkiem p. Marty Hetman.

|
_ _
{ Życzenia }
|
|
_ _
{ Wspólne świętowanie }
| 22 grudnia 2009 r. społeczność naszej szkoły oraz zaproszenii goście obejrzeli Misterium bożonarodzeniowe pt. "Cudowna noc". W świąteczny nastrój wprowadzili nas uczniowie przygotowani przez panie: E. Jaskułę i J. Korgul oraz chór pod kierunkiem p. Marty Hetman. Przypomnieli nam oni polskie zwyczaje związane z Wigilią i Świętami Bożego Narodzenia oraz zapoznali nas z najciekawszymi zwyczajami, jakie panują w innych krajach europejskich. Wszystko to przeplecione pięknymi kolędami i przedstawione we wspaniałej scenerii.

|
_ _
{ Spotkanie opłatkowe }
| 21 grudnia 2009 r. odbywały się w naszej szkole spotkania opłatkowe. Trzecioklasiści także przygotowali je w swojej klasie. Uczniowie składali sobie życzenia, dzielili się opłatkiem, śpiewali piękne, polskie kolędy. Nie zabrakło także wigilijnego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Wszystkim uczniom udzielił się nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

|
_ _
{ Szkółka Narciarska - Zakopane 2009 }
| W dniach 17-20.12.2009 r. 22 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w zajęciach szkółki narciarstwa zjazdowego w Zakopanem. W tym roku szczególnie dopisała nam pogoda, dzięki czemu wszystkie stoki były bardzo dobrze przygotowane zwłaszcza na Harendzie na trasie, którego rozgrywane są zawody Pucharu Europy. Nasi narciarze jeździli także w Białce Tatrzańskiej i Witowie. Nie straszne nam były wyjazdy na wyciągach krzesełkowych opraz zjazdy z wysokości ponad 1000 m. Zwiedziliśmy również popularne Krupówki oraz odpoczywaliśmy w Parku Wodnym. Wszyscy wrócili zadowoleni i wypoczęci. Serdecznie podziękowania dla nauczycieli w-f instruktorów narciarstw Panów: Krzysztofa Litwiniuka, Adama Paczwy, Zenona Tchórzewskiego oraz rodziców za zorganizowanie wyjazdu, naukę, opiekę i pomoc.

|
_ _
{ Projekt „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy” }
| 17 grudnia 2009 r. w naszej szkole odbył się pokaz efektów pracy uczniów klasy II, którzy realizowali I etap Projektu Edukacyjnego "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy". Na spotkanie zaproszono Panią Dyrektor Elżbietę Chmiel, rodziców, koleżanki i kolegów z kl. I i kl. III wraz z wychowawcami. W ramach podsumowania drugoklasiści pod kierunkiem swojej wychowawczyni P. Janiny Mydlak przygotowali przedstawienie pt. "Czerwony Kapturek w świecie baśni". Następnie uczniowie zaprezentowali zabawy ruchowe oraz ćwiczenia sprawnościowe. Pokaz podobał się zebranym. Na pamiątkę uczestnictwa w Projekcie każde dziecko otrzymało pacynkę - małą myszkę, którą wręczyła im Pani Dyrektor. Od kolejnego półrocza Projekt będą realizować uczniowie klasy pierwszej. Im również życzymy wspaniałych efektów pracy.


|
_ _
{ Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym }
| W miesiącach listopadzie i grudniu rozegraliśmy indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. Najpierw na lekcjach wychowania fizycznego rozegraliśmy finały klasowe, z których czterech najlepszych uczniów zakwalifikowało się do turnieju głównego. Tam po emocjonujących meczach ustaliliśmy ostateczną kolejnośc. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Katarzyna Futyma z Klasy VI b przed Dominiką Błaszczak z klsay VIa, III miejsce zajęła Anna Mazurek klas VIb.
Najlepszy w kategorii chłopców okazał się Przemysław Stańczyk, który w finale pokonał Bartłomieja Brytana obaj klasa VIb, a III był Łukasz Wawszczak VIa.
Finaliści reprezentowali naszą szkołę na zawodach gminnych, gdzie zajęli: dziewczęta V miejsce a chłopcy III przegrywając jednym punktem mecz o awans do dalszych rozgrywek.

|
_ _
{ PALENIE SZKODZI ZDROWIU }
| 4.12.2009r. odbyła się w naszej szkole impreza profilaktyczna pod hasłem PALENIE SZKODZI ZDROWIU. Celem imprezy było poszerzenie wiedzy uczniów na temat szkodliwego wpływu nikotyny na organizm człowieka.

Spotkanie składało się z dwóch części:

I – przedstawienie teatralne w wykonaniu uczniów klas IV- VI pt. Sąd nad papierosem.

II – zespoły klas IV- VI zaprezentowały przygotowane przez całą klasę plakat, piosenkę i scenkę tematyce antynikotynowej.

Do oceny prac została powołana komisja w składzie:
1. pani Ewa Jaskuła
2. pani Krystyna Papierz
3. pani Jolanta Serwańska

Wszystkie prace były bardzo ciekawe. Najbardziej pomysłowy okazał się plakat kl. V, natomiast najbardziej oryginalna scenkę zaprezentowała kl. VI a.
Przy ocenie prac członkowie komisji brali pod uwagę zgodność prac z tematem, pomysłowość wykonania, estetykę. Po podliczeniu głosów uzyskano następujące wyniki:
I - miejsce kl. V i kl. VI a
II - miejsce kl. IV
III - miejsce kl. VI b


Nagrody dla uczniów ufundował Urząd Miejski we Frampolu.

|
_ _
{ Konkurs Recytatorski Poezji Ludowej }
| 9 grudnia 2009 r. w Szkole Podstawowej w Radzięcinie odbył się VII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Twórców Ludowych naszego regionu. W kategorii klas 0-III wzięło w nim udział dwóch uczniów naszej szkoły - Adrian Malec i Agata Stańczyk z kl. III. Jury konkursu w skład którego wchodzili przedstawiciele MGOK i UM we Frampolu, dyrektor szkoły w Radzięcinie oraz p. Florianna Kiszczak, p. Janina Radomska i p. Emilia Karwat, wyłoniło zwycięzców. W kategorii klas młodszych miejsce I zajął Adrian Malec zaś III Agata Stańczyk z naszej szkoły. Do konkursu przygotowywali się oni pod okiem wychowawczyni kl. III Barbary Pyzik.
GRATULUJEMY !!!
|
_ _
{ Mikołaj u pierwszaków }
| 4 grudnia do klasy I przyszedł Mikołaj. Sprawił dzieciom ogromną niespodziankę. Niektórzy uczniowie byli wyraźnie zaniepokojeni, kiedy Mikołaj pytał ich "czy są grzeczni?".Wszyscy jednak otrzymali słodkie prezenty. Dzieci zaśpiewały Mikołajowi piosenkę i zrobiły z nim zdjęcie. Wizyta Mikołaja sprawiła uczniom wiele radości i dostarczyła przyjemnych wrażeń.

|
_ _
Strona 179 z 193 << < 176 177 178 179 180 181 182 > >>