[ Strona Główna ˇ GaleriaCzerwiec 16 2019 07:10:30 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki 2018/2019

Galeria
Projekt "Ćwiczyć każdy może"

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Tomasz Nowakowski.
e-mail: iod@rodokontakt.pl

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }
STATUT

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 37
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: IOleszek
_ _
{ Przetargi }
Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ SUKCES NA „DZIEŃ DOBRY” }
| Udanie zainaugurowali uczniowie naszej szkoły start w Igrzyskach Szkolnych w nowym roku szkolnym 2007/2008. Na rozegranych dnia 26.09.07 r. w Biłgoraju Igrzyskach Powiatowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych zajęliśmy pierwsze miejsce tocząc pasjonującą walkę ze szkołami z Tarnogrodu i Biłgoraja. Zwycięstwo to dało nam awans na zawody rejonowe, które odbyły się w Janowie Lubelskim. 09.10.2007 r. na terenach Ośrodka Rekreacyjnego rywalizowały sztafety z Powiatów: Janów, Kraśnik, Lublin i Biłgoraj.
Po emocjonującej walce zajęliśmy bardzo dobre czwarte miejsce ulegając tylko sztafetom Janowa i Kraśnika, a po raz kolejny wygrywając "wewnętrzną" rywalizację z Tarnogrodem.
Skład naszej sztafety:
Jakub Małyszek, Filip Korgul, Bartłomiej Ozga, Adrian Flis, Kamil Ruszczak, Arkadiusz Budzyński, Kamil Wawszczak, Robert Mazurek, Michał Wójcik, Daniel Rak, Jakub Kusz.

|
_ _
{ Grzyb "gigant" w "zerówce" }
| 25 września dzieci w klasie "0" omawiały temat "Las jesienią". Przyniosły ze soba różne dary lasu.
Jednak największym zaciekawieniem cieszył sie okaz prawdziwka przyniesiony przez Maciusia Zielińskiego. Był to grzyb "gigant" - ważył 70 dekagramów, znaleziony przez wujka Maćka.

A może by tak na grzyby?????


|
_ _
{ Sprzątanie Świata 2007 }
| 14 września 2007r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji "Sprzątanie Świata 2007". Celem tego przedsięwzięcia było uwrażliwienie młodych ludzi na piękno otaczającej nas przyrody i wyrobienie poczucia odpowiedzialności za stan środowiska przyrodniczego w najbliższej okolicy.
W ramach akcji uczniowie naucznia zintegrowanego (kl. I-III) posprzątali okolice szkoły, a uczniowie nauczania blokowego (kl. IV-VI) posprzątali ulice naszego miasteczka. Pod opieką swoich wychowawców zbierane śmieci były segregowane do oznaczonych worków (makulatura, szkło białe, szkło kolorowe, puszki, odpady komunalne).
W obecnym roku zebrano mniej odpadów niż w ubiegłym, co świadczy o stale wzrastającej świadomości mieszkańców Frampola. Ulice naszego miasta są czyste a posesje zadbane.

|
_ _
{ „Tańczące Nutki” w Głowaczowie }
| Solistka Patrycja Skica i Zespół Wokalny "Tańczące Nutki"; Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu i Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury wzięli udział w Wielkiej Gali Koncertu VII Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni - Piosenki Patriotycznej i Tańca Ludowego. Miało to miejsce 28 sierpnia 2007r. w Głowaczowie. Uczennice to Laureatki I miejsca w/w festiwalu, który odbył się 28 kwietnia 2007r. w Warce. Organizatorką festiwalu jest p. Alicja Konarska, a zespół i solistkę przygotowała p. Marta Hetman.

|
_ _
{ Rozpoczęcie roku szkolnego }
|
Program
Uroczystości Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2007/2008
w Samorządowym Zespole Szkolnym
oraz Gimnazjum we Frampolu

godz. 8.30
Zbiórka młodzieży w mundurkach szkolnych przed szkołą:
- raporty przewodniczących SU
- wprowadzenie Sztandaru Szkoły
- wciągnięcie flagi na maszt
- hymn państwowy
- wystąpienie okolicznościowe

godz. 9.00
Msza Święta w kościele parafialnym pw. Św. Jana Nepomucena

godz. 10.00
- Zapalenie zniczy na grobach byłych nauczycieli tutejszej szkoły oraz na mogiłach żołnierskich przez delegacje nauczycieli i uczniów
- Spotkania uczniów z wychowawcami klas w szkole.

|
_ _
{ Powrót strony }
| |
_ _
Strona 179 z 179 << < 176 177 178 179