[ Strona Główna ˇ NAUKA ZDALNA ˇ Zdalne przedszkoleCzerwiec 05 2020 05:17:13 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki 2019/2020
Kontakt

_ _
{ NAUKA ZDALNA }
NAUKA ZDALNA

TEAMS

Kształcenie na odległość - poradnik

Ochrona danych osobowych a zdalne nauczanie - poradnik uodo

Poradnik - nauczyciele, dyrektorzy

_ _
{ Dla Uczniów }
e-nauczanie
Pasma edukacyjne
ZDALNE LEKCJE

Zadania dla klasy VIII

MEN
OKE Kraków

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ Konkursy }
Terminy
Regulamin
Wymagania
_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Agnieszka Goral, tel. 846857509 e-mail: iod@frampol.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }
STATUT

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Cyberprzemoc }
Ważne linki

Artykuł

_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 42
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Mrekiel
_ _
{ Przetargi }
Październik 2019

Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Historyczny sukces lekkoatletów }
| Wspaniale spisali się nasi 4-boiści LA, którzy nie tylko powtórzyli sukces z ubiegłego roku, ale zrobili krok naprzód awansując po raz pierwszy w historii szkoły do finału wojewódzkiego. Nim do tego doszło wygrali zawody powiatowe oraz z największą liczbą punktów awansoowali z zawodów rejonowych. Finał odbył się w Lublinie na pierwszologowym stadionie LA przy pięknej pogodzie. Mimo osłabienia (Filip Korgul-wycieczka, Bartek Szabat-kontuzja) powtórzyliśmy wyniki z eliminacji to wystarczyło na zajęcie 12 miejsca. Reprezentacje oprócz w/w stanowili Robert Mazurek, Krystian Kiełbasa, Paweł Sirko, Bartłomiej Ozga i rezerwowi Mateusz Mydlak, Kamil Kubina.
GRATULACJE!!!

|
_ _
{ Pielgrzymka drugoklasistów }
| Dzieci, które w tym roku przyjęły I Komunię św.w naszej parafii, udały się tradycyjnie z dziękczynną pielgrzymką do sanktuarium w Krasnobrodzie. Uczestniczyły tam we Mszy św., do której przygotowały pięknie oprawę liturgiczną. Mszę św. odprawił nasz wikariusz ks. Mariusz Pastuszak. Następnie przeszły drogą krzyżową, zwiedziły miejscowe muzeum i odwiedziły kapliczkę na wodzie. Niestety z powodu chwilowego deszczu nie mogły dojść do kapliczki św. Rocha. Kolejnym punktem było zwiedzanie barokowego kościółka w Zwierzyńcu. Był czas na lody i pamiątki. Droga upłynęła ze śpiewem na ustach, a wszystko na chwałę Pana.

|
_ _
{ Nasi laureaci }
| W tym roku udało się powtórzyć sukces - znów mamy Laureatów Konkursu Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła. Po ostatnich diecezjalnych zmaganiach dwoje (z grupy 5 naszych finalistów, co już jest dużym osiągnięciem) uzyskało tytuł laureata konkursu. Są to uczniowie z klas VI: Anna Tchórzewska i Filip Korgul.
Główną nagrodą za ich wysiłek była 3-dniowa pielgrzymka śladami Jana Pawła II ufundowana przez Kurię Biskupią dla wszystkich laureatów ze szkół podstawowych i gimnazjów. Ania i Filip pojechali razem z p. Joanną Korgul, która przygotowywała ich do konkursu.
Wycieczka była bardzo miłą formą nagrody. Był czas na modlitwę, zabawę, obcowanie z piękną przyrodą - przygód nie brakowało!
Gratulujemy laureatom, a także finalistom! Życzymy dalszych sukcesów!

|
_ _
{ VIII Gminny Konkurs Ortograficzny }
| 29 maja 2009 r. w naszej szkole odbył się VIII Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III. Przygotowały go panie Janina Mydlak i Barbara Pyzik. W tym roku do konkursu przystąpiło 18 uczniów ze szkół w gminie Frampol. Uczestniczy musieli wykazać się umiejętnością bezbłędnego pisania dyktanda, znajomością zasad ortograficznych oraz wiadomościami z zakresu gramatyki języka polskiego. Laureatami tegorocznej edycji konkursu zostali: Agnieszka Małyszek, Kamila Rapa i Jacek Łoziński ze Szkoły Podstawowej w Woli Radzieckiej, Marzena Kubina ze Szkoły Podstawowej w Radzięcinie, Dominika Kość i Izabela Chwiejda ze Szkoły Podstawowej w Teodorówce oraz Aleksandra Mydlak, Piotr Wójcik i Anna Kubina z naszej szkoły.
G R A T U L U J E M Y ! ! !
|
_ _
{ "Kwiaty dla Mamy" }
| W tym roku Dzień Mamy obchodziliśmy w naszym przedszkolu 28 maja. Dzieci przygotowały dla swoich ukochanych Mam wspaniałe przedstawieni. Śpiewały piosenki, recytowały wierszyki i tańczyły. Każda z trzech grup przedszkolaków przygotowała osobne niespodzianki - własnoręcznie wykonane kwiaty.
Mamusie uczestnicząc w imprezie nie szczędziły braw. Były uśmiechnięte i wzruszone.

|
_ _
{ "Kocham Cię, Mamo" }
| Święto Matki jest dniem szczególnym dla każdego człowieka. Uczniowie klasy II uczcili je w szczególny sposób. 26 maja 2009 r. zaprosili do szkoły swoje mamy i zaprezentowali im przedstawienie pt. "Kocham Cię, Mamo" przygotowane pod okiem wychowawczyni Barbary Pyzik. Drugoklasiści recytowali wiersze, śpiewali piosenki, tańczyli oraz wcielili się w role swoich mam podczas występu w scenkach rodzajowych. Nie zabrakło też własnoręcznie wykonanych upominków - bukietów kwiatów i słoneczek. Po przedstawieniu rodzice spotkali się ze swoimi milusińskimi w sali, gdzie czekał na nich poczęstunek przygotowany przez dzieci.
Wzruszone mamy podziękowały słodyczami swoim pociechom za trud włożony w przygotowanie przedstawienia i pogratulowały wspaniałego występu.

|
_ _
{ Informacja o przetargu }
| Na podstawie art. 92 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. Nr 164 poz. 1163 z dnia 14 września 2006 r. z późn. zm.) informuję, że dokonano wyboru oferty na:

"Remont schodów wewnętrznych oraz wymiana podłóg w pomieszczeniach Szkoły Podstawowej"

Jest to oferta Firmy:
PHU Fox Jolanta Marcinowska
ul. Działkowa 8 Kicin, 62 – 004 Czerwonak

Cena brutto z w/w oferty: 125 200,89 zł (sł. sto dwadzieścia pięć tysięcy dwieście złotych 89/100) – (najniższa cena) zgodnie z kryterium w Siwz.

|
_ _
{ V Dzień Reginalny }
| Tradycją naszej szkoły stało się organizowanie Dnia Regionalnego, który w tym roku obchodziliśmy 15 maja. W czasie Dnia Regionalnego zaprezentowana została uczniom rodzima kultura poprzez słowo mówione, muzykę, pieśni i rysunek. Na wstępie młodzież szkolna mogła podziwiać zespół "Tańczące nutki", który przedstawił pieśni naszego regionu. Następnie rozpoczęła się drużynowa rywalizacja uczniów klas I - III w Konkursie Wiedzy o Frampolu i konkursie plastycznym. Zwyciężył zespół w składzie: Małgorzata Wawszczak kl. I, Anna Wojciechowska kl. I, Anna Kubina kl. II, Jacek Wójcik kl. II, Patrycja Kiełbasa kl. III, Wojciech Grzywna kl. III. Organizacja Dnia Regionalnego rozszerzyła wiedzę uczniów o małej Ojczyźnie, pomogła w integracji społeczności uczniowskiej, zmobilizowała do twórczego działania i myślenia. W radosnej atmosferze przy piosence "Piejo kury, piejo" zakończył się V Dzień Regionalny. Imprezę przygotowały: p. Marta Hetman, p.Grażyna Paprocka, p.Barbara Pyzik.

|
_ _
{ Sukces piłkarzy }
| Dnia 07.05.09 r. w Biłgoraju na boisku "Orlika" przy SP nr 5 odbył się powiatowy finał w mini piłce nożnej chłopców, w którym to uczestniczyła reprezentacja naszej szkoły w składzie: M. Swatowski, B. Szabat - bramkarze i zawodnicy z pola F. Korgul, B. Ozga, R. Mazurek, P. Sirko, W. Branewski, K. Wnuk. Chłopcy spisali się wyśmienicie zajmując II miejsce po wielu emocjach, ale po kolei. Zaczęło się wszystko od porażki w pierwszym meczu z Tereszpolem, który górował nad nami ograniem na takich boiskach, ponieważ od roku takie posiadają przy swojej szkole. Po porażce Tereszpola z Rakówką otworzyła się przed nami szansa awansu do finału, tylko należało zwyciężyć właśnie rakowian różnicą 3 bramek. Cel osiągnęliśmy w dramatycznych okolicznościach strzelając dającą awans bramkę na 5:2 kilka minut przed końcem meczu. W finale zmęczeni meczem i emocjami półfinału ulegliśmy faworytom SP nr 1 Biłgoraj. Jeszcze raz serdeczne gratulacje!

|
_ _
{ Dzień Patrona szkoły }
| Dnia 12.05.2009 roku nasza szkoła obchodziła Dzień Patrona. Główną częścią tych obchodów była uroczysta akademia pod hasłem „Marszałek Piłsudski”, którą przygotowały p. W. Magoch i p. I. Bryła. W akademii wzięli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły.
Wiersze i piosenki poświęcone pamięci Józefa Piłsudskiego zostały wzbogacone o fragmenty biografii i przemówień Marszałka. Uczniowie poznali również zasługi naszego Patrona w odzyskaniu niepodległości przez Polskę oraz przypomniane zostały im pełnione przez niego funkcje.
Oprawę muzyczną przygotowała pani Marta Hetman, piosenki wykonał zespół muzyczny naszej szkoły.

|
_ _
{ Wycieczka do Lublina }
| 23 kwietnia 60 uczniów klas I -IV wybrało się na wycieczkę do Lublina. Na początku wszyscy udali się do hali Globus, aby obejrzeć niezwykły spektakl na lodzie. Moskiewscy artyści przedstawili Rewię na lodzie opowiadającą historię Calineczki. Wykonawcy zachwycali kunsztowną jazdą na łyżwach i barwnymi, olśniewającymi przepychem kostiumami. Fantazyjnie opracowana choreografia nie pozwoliła młodym widzom odwrócić uwagi od wydarzeń rozgrywających się na lodowej tafli.
Następnie uczniowie rozpoczęli wędrówkę po mieście. Zwiedzili Stare Miasto wraz z Katedrą. Kolejnym punktem wycieczki był pobyt w Centrum Rozrywki dla Dzieci "Plaza". Godzinna zabawa na zjeżdżalniach, torach i w basenach z piłeczkami okazała sie niezwykłą przygodą podczas tego wyjazdu. Dzieciaki pełne wrażeń opuściły Centrum Handlowe. Zmęczone, ale bardzo zadowolone wróciły do autokaru, aby przybyć do Frampola. Szkoda było wracać, bo wycieczki są przecież takie przyjemne.

|
_ _
Strona 181 z 192 << < 178 179 180 181 182 183 184 > >>