[ Strona Główna ˇ NAUKA ZDALNA ˇ Zdalne przedszkoleWrzesień 30 2020 00:38:28 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2020/2021
Kontakt

_ _
{ NAUKA ZDALNA }
NAUKA ZDALNA

TEAMS

Kształcenie na odległość - poradnik

Ochrona danych osobowych a zdalne nauczanie - poradnik uodo

Poradnik - nauczyciele, dyrektorzy

_ _
{ Dla Uczniów }
e-nauczanie
Pasma edukacyjne
ZDALNE LEKCJE

Zadania dla klasy VIII

MEN
OKE Kraków

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ Konkursy }
Terminy
Regulamin
Wymagania
_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Agnieszka Goral, tel. 846857509 e-mail: iod@frampol.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Cyberprzemoc }
Ważne linki

Artykuł

_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 42
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Mrekiel
_ _
{ Przetargi }
Październik 2019

Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Biała Szkoła Zakopane 2008 }
| W dniach 11.12-14.12.2008 r. uczniowie naszej szkoły przebywali w Zakopanem, gdzie byli uczestnikami obozu narciarstwa zjazdowego. Chociaż dookoła było zielono i piękna słoneczna pogoda, to stok mieliśmy bardzo dobrze przygotowany dzięki sztucznemu naśnieżaniu. W ciągu tych kilku dni poprawiliśmy jazdę na nartach, a początkujący już po godzinie nauki zjeżdżali z całej "Harendy". W ciągu tych czterech dni pobytu było nie tylko "białe szaleństwo".Nasi opiekunowie L i K Litwiniukowie oraz Zenon Tchórzewski zadbali o nasze dobre samopoczucie, zabierając nas do Parku Wodnego, na skocznie narciarskie oraz na zakupy na Krupówki. Po wyjechaniu wyciągiem narciarskim rozprzestrzeniał się wspaniały widok na panoramę Tatr. To był niezapomniany wyjazd i w przyszłości liczymy na powtórkę.

Uczestnicy wyjazdu.

Po powrocie z Zakopanego, zima przyszła również do nas. Na bardzo dobrze przygotowanym stoku w Chrzanowie mogliśmy kontynuować naukę i doskonalenie jazdy na nartach. Tym razem w grupie dwa razy większej, gdyż dołączyli do nas Ci co nie mogli pojechać na Białą Szkołę oraz nowi adepci "białego szaleństwa", a wśród nich troje "sześciolatków" A. Ożga, P. Branewski i K. Gąbka. Zajęcia prowadzili nauczyciele znani nam z Zakopanego oraz gościnnie Panowie L. Kapica oraz A. Paczwa. Dziękujemy.


|
_ _
{ Sprawdzian próbny uczniów klas szóstych }
| 9 grudnia uczniowie klas szóstych przystąpili do próbnego sprawdzianu po szkole podstawowej. Była to pierwsza oficjalna tak ważna próba, zanim zmierzą się z właściwym, zaplanowanym na 2 kwietnia 2009 roku, sprawdzianem.
Test pisany w miniony wtorek pozwolił naszym wychowankom zapoznać się z przebiegiem i procedurami obowiązującymi na kwietniowym sprawdzianie. Poprzedzony był spotkaniami z wychowawcami i dokładnym omówieniem zarówno przepisów jak i sposobu wypełniania arkuszy.
Uczniowie klas szóstych mieli 60 minut na rozwiązanie sprawdzianu pt. ROWER przygotowany przez wydawnictwo WSiP. Galowe stroje i fakt, iż próbny sprawdzian odbywał z zachowaniem wszystkich procedur sprawiły, iż nastrój skupienia i powagi udzielił się wszystkim piszącym.
Mamy nadzieję, że osiągnięte wyniki będą równie dobre, jak humory dopisujące naszym podopiecznym i stanowić będą zapowiedź przyszłych sukcesów. Już dziś życzymy powodzenia!
|
_ _
{ Wiersze poetów ludowych wypowiedziane ustami najmłodszych }
| 10 grudnia 2008 r. po raz szósty w Szkole Podstawowej w Radzięcinie odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Ludowej Naszego Regionu. Jury konkursu doceniło umiejętności krasomówcze uczennic naszej szkoły, którym przyznało najwyższe oceny. W kategorii klas I - III I miejsce zajęła Aleksandra Mydlak z klasy III, a II miejsce przyznano Wiktorii Szczepanik również z klasy III. W kategorii klas I - VI; I miejsce zdobyła Ewa Blicharz z klasy VIa. Nad przygotowaniem uczennic do konkursu czuwały p. Grażyna Paprocka i p. Iwona Bryła.
G r a t u l u j e m y ! ! !


|
_ _
{ Mikołajki w szkole }
| 5 grudnia 2008 r. Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole dzień bez pytania dla uczniów ubranych w czapki Mikołaja. Dla upamiętnienia tego dnia zostało zrobione wspólne zdjęcie wszystkich Mikołajów.

|
_ _
{ Wybierz życie wolne od nałogów }
| 2.12.2008r. odbyła się w naszej szkole impreza profilaktyczna pod hasłem: Wybierz życie wolne od nałogów. Celem spotkania było poszerzenie wiedzy uczniów na temat szkodliwego wpływu alkoholu i papierosów na zdrowie zwłaszcza dzieci i młodzieży. W uroczystości uczestniczyli uczniowie nauczania zintegrowanego( kl. I- III) oraz uczniowie nauczania blokowego ( kl. IV- VI). Na wstępie uczniowie zostali zapoznani z przyczynami, objawami i tragicznymi skutkami nadużywania alkoholu i nikotyny.

Następnie zespoły z klas IV- VI zaprezentowali wcześniej przygotowane prace:
- plakat o tematyce antyalkoholowej lub antynikotynowej
- hasło reklamowe o tematyce antyalkoholowej lub antynikotynowej
- recytacja ułożonego przez klasę wiersza
- wykonanie piosenki( słowa własne)
- scenka przedstawiająca skutki nadużywania alkoholu i nikotyny nie tylko dla alkoholika lub palacza, ale również dla najbliższej rodziny i społeczeństwa.

Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwała komisja w składzie:
- pani Marta Hetman
- pani Krystyna Papierz
- pan Grzegorz Przytuła

Członkowie komisji oceniając prace poszczególnych zespołów uwzględnili następujące kryteria:
- zgodność zaprezentowanej pracy z podanym tematem
- estetykę i samodzielność wykonania pracy
- pomysłowość i oryginalność pracy

Wykonawcy wykazali się bardzo dużą pomysłowością i starannością zeprezentowanych prac. Szczególne zainteresowanie komisji i uczniów wzbudziły ułożone przez uczniów wiersze, piosenki oraz przedstawione scenki.
Komisja po wnikliwej analizie wszystkich przedstawionych prac przyznała
następujące miejsca:
- I miejsce – klasa Vb – 24 pkt.
- II miejsce – klasa VI a- 22,5 pkt.
- III miejsce – klasa VIb- 22 pkt.
- IV miejsce – klasa Vb- 19,5 pkt.
- V miejsce – klasa IV – 19 pkt.


Nagrody w postaci ozdób świątecznych ufundował Urząd Miejski we Frampolu

|
_ _
{ Trzy razy na podium. }
| Bardzo dobrze rozpoczęli nowy sportowy rok szkolny uczniowie naszej szkoły. Na początku reprezentacja chłopców w biegach przełajowych po wygraniu zawodów gminnych zajęła III miejscew Igrzyskach Powiatowych rozegranych dnia 29.09.2008 r w Biłgoraju przegrywając lepsze miejsce i awans na ostatnich metrach ze szkołami a Biłgoraja, a pozostawiając w pokonanym polu siedem drużyn. Skład drużyny: Przemysław Sitarczyk, Filip Korgul, Robert Mazurek, Wojciech Branewski, Konrad Wnuk, Paweł Wójcik, Rafał Jarosz, Marek Knapik, Kamil Wyroślak, Paweł Sirko. Dziewczęta wygrywając wygrywając zawody gminne zajęły V miejsce.
Kolejne dwa miejsca na pudle dołożyły nasze reprezentacje w badmintonie drużynowym dziewcząt i chłopców zajmując III miejsca w Igrzyskach Powiatowychw Biłgoraju. Składy drużyn: Anna Tchórzewska i Anna Mazurek oraz Bartłomiej Ozga i Filip Korgul.
Gratulujemy.


|
_ _
{ Andrzejki 2008 }
| W czwartkowy wieczór rozbrzmiewała w naszej szkole głośna muzyka. Uczniowie bawili się bowiem na zabawie andrzejkowej. Uśmiechnięci, w dobrych nastrojach, wszyscy popisywali się swoimi umiejętnościami tanecznymi w rytm dyskotekowych przebojów. Jak na andrzejki przystało można była poznać tajemnicę swojej przyszłości, korzystając z przygotowanych przez Samorząd Uczniowski różnorodnych wróżb i przepowiedni.

|
_ _
{ Teatrzyk ekologiczny }
| Uczniowie klasy III od października 2008 r. uczęszczają na zajęcia koła teatralnego dzięki funduszom pozyskanym z Programu Wsparcia Obszarów Wiejskich. W ramach pracy koła dzieci pod kierunkiem p. Grażyny Paprockiej przygotowały przedstawienie o tematyce ekologicznej pt. "Goście z Marsa". 21 listopada 2008 r.młodzi aktorzy zaprezentowali go kolegom i koleżankom z naszej szkoły. Przybliżyli wszystkim treści ekologiczne dotyczące przyszłości naszej planety.

|
_ _
{ WARKA 2008 }
| Justyna Branewska ucz. kl. VI zajęła I miejsce w eliminacjach do Finału IX Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni – Piosenki Patriotycznej – Ludowej i Tańca Ludowego Warka 2009, które odbyły się 22 listopada 2008 r. w Muzeum Kazimierza Pułaskiego w Warce. Jury Festiwalu zakwalifikowało Justynę do Finału, który odbędzie się 25 kwietnia 2009 r. w Warce. Uczennica pod kierunkiem p. Marty Hetman wykonała 2 pieśni: „Jeszcze jeden mazur dzisiaj” i „Pytasz mnie…o Polskę”, a wzruszyła publiczność festiwalową, wykonawców i jury pieśnią „Nie lękajcie się” – tak mocno związaną z Ojcem Świętym Janem Pawłem II.

|
_ _
{ Jak tu prawdę o Polsce powiedzieć... }
|
|
_ _
{ 90 Rocznica Odzyskania Niepodległości }
|
Program gminnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości
we Frampolu w dniu 11 listopada 2008 r.
 • godz. 1130 - Rozpoczęcie uroczystości na dziedzińcu szkolnym:

   - meldunki uczniów,

   - odegranie hymnu narodowego i uroczyste podniesienie flagi państwowej na maszt,

   - wystąpienie Dyrektora Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu.

 • godz. 1145 - Przemarsz uczestników uroczystości ulicami miasta, zaciągnięcie przez harcerzy wart przy Pomniku Niepodległości na Rynku, złożenie wieńców przez delegacje miejscowych szkół, instytucji, stowarzyszeń.

 • godz. 1200 - Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny w Kościele Parafialnym p/w św. Jana Nepomucena we Frampolu.


 • godz. 1310 - Okolicznościowy montaż słowno – muzyczny pt. „Jak tu prawdę o Polsce powiedzieć..” w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu (sala Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury).


 • |
  _ _
  Strona 187 z 195 << < 184 185 186 187 188 189 190 > >>