[ Strona Główna ˇ GaleriaLuty 22 2020 19:41:11 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki 2019/2020
Kontakt

Galeria
Projekt "Ćwiczyć każdy może"

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ Konkursy }
Terminy
Regulamin
Wymagania
_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Agnieszka Korgul, tel. 846857509 e-mail: iod@frampol.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }
STATUT

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Cyberprzemoc }
Ważne linki

Artykuł

_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 39
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: EwaBlicharz
_ _
{ Przetargi }
Październik 2019

Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Choinka 2007/2008 }
| Zdjęcia z zabawy choinkowej!!! |
_ _
{ "W karnawale same bale..." }
| 10 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal maskowy. Przebierańcy bawili się wesoło przy skocznej muzyce. Uczestniczyli także w wielu konkursach. Rodzice przygotowali pyszny poczęstunek. Wielką radość i niespodziankę sprawił specjalny gość św. Mikołaj, który obdarował dzieci prezentami.

Wszyscy zmęczeni ale z uśmiechem i zadowoleniem wrócili do domu.


|
_ _
{ Początek "białego szaleństwa". }
| W dniu 08.01.2008 w naszej szkole ruszyła szkółka narciarstwa zjazdowego. Dzięki pomocy Rady Rodziców, która zakupiła narty oraz buty i przychylności Pani Dyrektor, następcy I. Stenmarka podjęli pierwsze treningi. Zajęcia oswajające z nartami odbyły się na obiektach SP pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego , a już 10.01.08 r. na stoku w Chrzanowie pierwszych zjazdów uczył znany instruktor narciarstwa zjazdowego K. Litwiniuk oraz Z. Tchórzewski. Emocji i obaw było sporo, ale już po godzinie wytężonej pracy również ze strony rodziców tam obecnych cała grupa zjeżdżała z całej "oślej łączki". Kolejne zajęcia przewidziane są w czasie trwania ferii zimowych, w których pomagać będzie nam instruktor Jacek Korgul.

Sympatyków narciarstwa zapraszamy!!!


|
_ _
{ Frajda na lodzie ! ! ! }
| Miła niespodzianka czekała uczniów Szkoły Podstawowej we Frampolu po powrocie z przerwy Świąteczno - Noworocznej. Nauczyciel wychowania fizycznego wykorzystując dobre warunki atmosferyczne przygotował lodowisko na dziedzińcu szkolnym. Uczniowie mogą korzystać z niego nie tylko na zajęciach wychowania fizycznego, ale również po lekcjach do późnych godzin wieczornych, ponieważ lodowisko jest oświetlone.

Z a p r a s z a m y ! ! !

|
_ _
{ Życzenia }
|
|
_ _
{ Wspólne świętowanie }
|

21 grudnia w naszej szkole panował świąteczny nastrój. Zaproszeni Goście, Nauczyciele
i Uczniowie obejrzeli montaż "Kiedy serce kruszeje...". Pięknie odegrane role uczniów, recytacje, śpiew kolęd, wspaniała sceneria i stroje, wprowadziły wszystkich w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, skłoniły do zadumy nad Wcieloną Miłością, nad cudem, jaki wydarzył się w tę grudniową noc w Betlejem.


Uroczystość przygotowały panie: J. Korgul, E.Jaskuła - scenariusz; M. Hetman - oprawa muzyczna; M. Łapińska, A. Cieszewska, E. Karczmarzyk - dekoracja.
|
_ _
{ "KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ ŚW. MIKOŁAJEM" }
| Przedstawiciele naszej Drużyny Harcerskiej oraz Szkolnego Koła PCK odwiedzili podopiecznych Domu Dziecka Nr 2 w Zwierzyńcu. Złożyli im życzenia świąteczne i przekazali upominki, które zostały zakupione za pieniądze uzyskane z dyskoteki oraz przeprowadzonej w szkole loterii fantowej. Jak zwykle spotkanie odbyło się w miłej atmosferze, przy ciastku i herbatce. Dostarczyło wszystkim wiele radości i wzruszeń.
Dziękujemy tym, którzy przyłączyli się do naszej akcji!!!
|
_ _
{ Wigilia w Va }
|
Okres Świąt Bożego Narodzenia, to czas składania życzeń, serdeczności i kolędowania, wzorem ubiegłych lat klasowa Wigilia odbyła się również w tym roku. Przy wigilijnym stole uczniowie klasy Va złożyli życzenia Pani Dyrektor, wychowawcy oraz sobie. Niespodzianką tegorocznej Wigilii był koncert kolęd przygotowany przez uczennice: Justynę Branewską, Annę Tchórzewską i Dominikę Polak. Na stole wigilijnym znalazły sie tradycyjne potrawy przygotowane przez rodziców. Wszyscy czuli atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.


Wigilia w klasie Va
|
_ _
{ SZPAK - etap szkolny }
| Wzorem lat poprzednich, również w tym roku szkolnym odbył się w naszej szkole Konkurs Matematyczny SZPAK organizowany pod patronatem Instytutu Matematyki UMCS w Lublinie. W środę 5 grudnia o godzinie 10:00 do konkursu przystąpiło 32 uczniów z klas IV-VI, którzy mieli do rozwiązania 5 zadań, za które mogli otrzymać 25 punktów. Tytuł Laureata etapu szkolnego Konkursu SZPAK otrzymuje uczeń, który uzyska 80% punktów za rozwiązane zadania.


W tym roku szkolnym Laureatami etapu szkolnego dla klas IV-VI zostali:


1. ANNA MAZUREK - kl.IV b
2. KAROLINA GRZYWNA - kl.IV a
3. ROBERT MAZUREK -kl. V a
4. RADOSŁAW LIPSKI - kl.V b

G R A T U L A C J E ! ! !

Życzymy sukcesów w następnym etapie - rejonowym, który odbędzie się 16 lutego 2008 r. w Biłgoraju

|
_ _
{ "Jak odmawiać" - impreza profilaktyczna. }
| Dnia 30.11.2007 roku w naszej szkole odbyła sie impreza profilaktyczna "Jak odmawiać". Uczniowie klas IV-VI wysłuchali informacji na temat szkodliwości palenia tytoniu, a następnie reprezentacje poszczególnych klas wzięły udział w konkursie wiedzy o nikotyniźmie. Również pozostali uczestnicy mogli wykazać sie znajomością wiedzy na temat szkodliwości palenia tytoniu i odpowiedzieć na pytania przeznaczone dla widzów. Dodatkowo każda klasa wykonała plakat dowolną techniką malarską na temat "Sport, a palenie papierosów". Na zakończenie imprezy mieliśmy zabawę na wesoło zatytułowaną "Chuch niepalącego", która wszystkim bardzo się podobała. Podsumowania imprezy oraz wręczenia nagród i słodyczy ufundowanych przez Urząd Miejski i Szkołę Podstawową we Frampolu dokonała Pani Dyrektor Elżbieta Chmiel. Imprezę przygotował i przeprowadził Lider Profilaktyki Zenon Tchórzewski przy współpracy wychowawców klas.


Zdjęcia z imprezyJak odmawiać
|
_ _
{ SUKCES BADMINTONISTÓW }
| Kolejne sukcesy sportowe zanotowała reprezentacja naszej szkoły. Drużyna badmintonistów w składzie Joanna Małyszek, Anna Tchórzewska, Anna Wańczyk, Jakub Karczmarzyk, Przemysław Serwański po zajęciu II miejsca w Igrzyskach Powiatowych awansowała na Igrzyska Rejonowe. Dnia 14.11.2007 roku w Bychawie odbyły się zawody rejonowe, w których nasze dziewczęta zajęły bardzo dobre III miejsce przegrywając decydujące o awansie spotkanie 2:3 z późniejszym mistrzem drużyną ze Szkoły Podstawowej z Tarnogrodu. Chłopcy zajęli V miejsce.

G r a t u l u j e m y ! ! !
|
_ _
Strona 187 z 189 << < 184 185 186 187 188 189 >