[ Strona Główna ˇ GaleriaPaździernik 19 2018 11:31:35 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki 2018/2019

Galeria
Projekt "Ćwiczyć każdy może"

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Tomasz Nowakowski.
e-mail: iod@rodokontakt.pl

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }
STATUT

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 31
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ElKa
_ _
{ Przetargi }
Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Narodowe Czytanie 2018 }
| W Samorządowym Zespole Szkolnym we Frampolu Narodowe Czytanie 2018 zostanie zainaugurowane 7 września. Fragmenty powieści "Przedwiośnie" Stefana Żeromskiego czytać będą uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum wraz z nauczycielami od godziny 9:50 do godziny 11:30 w hali widowiskowo-sportowej. W przedsięwzięciu wezmą udział starsze grupy przedszkolne. Poprzedzi je odczytanie listu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i krótka prelekcja przybliżająca sylwetkę Stefana Żeromskiego. Akcji towarzyszyć będzie ekspozycja bibliofilska wydawnictw książkowych prozaika, dramaturga i publicysty.
Zapraszamy Burmistrza Frampola, rodziców i wszystkich mieszkańców.
8 września dyrekcja, nauczyciele i uczniowie, tradycyjnie już, będą czytać powieść w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury we Frampolu wraz z całą społecznością Gminy Frampol.
|
_ _
{ Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019 }
|
Program
Uroczystości Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2018/2019
w Samorządowym Zespole Szkolnym we Frampolu
3 września 2018 r.


godz. 830 Rozpoczęcie uroczystości na dziedzińcu szkolnym:
  •  raporty przewodniczących SU
  •  wciągnięcie flagi na maszt
  •  hymn państwowy
  •  wystąpienie okolicznościowe.
godz. 845 Przemarsz ulicami Frampola i złożenie wieńców przed Pomnikiem w Rynku.

godz. 900 Msza Święta w kościele parafialnym pw. Św. Jana Nepomucena i Matki Bożej Szkaplerznej.

godz. 1000
  •  Spotkania uczniów z dyrekcją oraz wychowawcami klas w szkole.
  •  Zapalenie zniczy na grobach byłych nauczycieli tutejszej szkoły oraz na mogiłach żołnierskich przez delegacje nauczycieli i uczniów.

Dowozy uczniów w dniu 3 września 2018 r.
Dowozy uczniów od 4 września 2018 r.

|
_ _
{ Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2018/2019 }
|
Szkolny zestaw podręczników obowiązujący w roku szkolnym 2018/2019
w Samorządowym Zespole Szkolnym we Frampolu


Przedszkole we Frampolu

Pomoce---------Wyprawka przedszkolaka


Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu

Religia----Klasa I----Klasa II----Klasa III----Klasa IV----Klasa V----Klasa VI----Klasa VII----Klasa VIII


Gimnazjum we Frampolu

Religia----Klasa III

|
_ _
{ Radość, która przemienia się w dziękuję jest największą wdzięcznością }
| Zakończył się rok szkolny 2017/2018. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą, w której uczestniczyli burmistrz pan Tadeusz Niedźwiecki, nauczyciele, uczniowie i rodzice. Następnie w hali widowiskowo-sportowej po odśpiewaniu hymnu państwowego i ślubowaniu absolwentów Gimnazjum we Frampolu odbyła się część artystyczna, podczas której uczniowie kończący szkołę zatańczyli poloneza, Aneta Borsuk i Brajan Alterman w imieniu trzecioklasistów podziękowali dyrekcji, nauczycielom i rodzicom za wychowanie, pracę, troskę i pomoc, na które zawsze mogli liczyć. Uroczystość została uświetniona przez wiersze w wykonaniu Julii Błazik i Alicji Dziwury, piosenki z akompaniamentem perkusyjnym i gitarowym, prezentowane przez Julię Liwak i Dominika Piętaka oraz przygotowane przez uczniów wspomnienia w postaci filmu. Następnie głos zabrali szanowni goście: Burmistrz Miasta i Gminy Frampol pan Tadeusz Niedźwiecki i przewodnicząca Rady Rodziców pani Agnieszka Szczęch. Pani Dyrektor Elżbieta Chmiel wręczyła uczniom nagrody książkowe i świadectwa z wyróżnieniem oraz podziękowania rodzicom za współpracę i zaangażowanie w życie szkoły. Statuetkę Najlepszego Absolwenta Gimnazjum otrzymał Mikołaj Dubiel z kl. III b. Rodzice uczniów o najwyższych średnich ocen otrzymali listy gratulacyjne. Na zakończenie Pani Dyrektor przypomniała o bezpieczeństwie w czasie wakacji i życzyła wszystkim udanego wypoczynku. |
_ _
{ Pożegnanie przedszkola }
| Żegnamy się z przedszkolem,
z lalkami, z zabawkami
A z największym żalem, z naszymi paniami.
Zaraz po wakacjach będziemy już w szkole
A w myślach nam zostanie przedszkole wesołe.

We czwartek 21 czerwca 2018 r. w naszym przedszkolu miała miejsce piękna uroczystość; zakończenia roku dla grup młodszych i pożegnanie sześciolatków, którzy od września rozpoczną naukę w I klasie Szkoły Podstawowej. Spotkanie rozpoczęło się uroczystym polonezem w wykonaniu sześciolatków. Następnie dzieci zaprezentowały program słowno - muzyczny, który z wielkim zainteresowaniem obejrzeli rodzice, panie Dyrektorki oraz goście. Występom towarzyszyły radość, oklaski, wzruszenie a nawet łzy. Po zakończeniu występów, głos zabrała pani dyrektor Elżbieta Chmiel, dziękując dzieciom za występ, życząc im dalszych sukcesów w szkole. Dzieci na pamiątkę ukończenia przedszkola otrzymały z rąk pani Dyrektor dyplomy. Młodszym dzieciom dyplomy wręczyły panie wychowawczynie. Po uroczystościach przyszedł czas na niespodziankę. Niektóre grupy wybrały się na pizzę lub lody.
|
_ _
{ Sport przez duże S }
| Dnia 20 czerwca 2018 r. uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum uczestniczyli w spotkaniu z Panem Michałem Zdunkiem - lekkoatletą amatorem. Jego hobby , to biegi długodystansowe, głównie maratony i półmaratony. Gość bardzo ciekawie opowiadał nam o swoich pasjach, ciężkich treningach oraz kulisach takich biegów. Zaprezentował stój biegacza, filmiki z maratonów oraz puchary zdobyte na różnych imprezach w kraju i za granicą. Dzieci i młodzież miała możliwość zadawania pytań dotyczących pasji Pana Michała. Uczniowie podziękowali za przybycie i udzielenie interesujących informacji. Mamy nadzieję, że po jego wystąpieniu przybędzie kolejnych pasjonatów biegów długich i powiększy się krótka lista maratończyków z terenu Gminy Frampol.
|
_ _
{ Docenieni w powiecie }
| 16 czerwca w LO im. ONZ w Biłgoraju odbyło się coroczne podsumowanie sportowego roku szkolnego 2017/2018. Po tak udanym obfitującym w wiele sukcesów roku nie mogło zabraknąć tam naszych reprezentantów. Na II stopniu podium - najwyższym w historii uplasowała się nasza Szkoła Podstawowa, a jej uczniowie Paweł Góra był II, Sebastian Pyda IX w klasyfikacji indywidualnej. Również wysokie VI miejsce w klasyfikacji drużynowej zdobyło nasze Gimnazjum. Julia Szczepanik została wyróżniona jako zawodniczka klubu piłkarskiego "Sparta". Gratulujemy wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów!! |
_ _
{ Warsztaty kulinarne }
|
14 czerwca na godzinie wychowawczej uczniowie klasy VI wspólnie z rodzicami zorganizowali warsztaty kulinarne na temat zdrowego odżywiania. Wychowankowie sami przygotowali kanapki, wykorzystując zdrową żywność głównie w postaci warzyw. Rodzice dzieląc się swoimi umiejętnościami przygotowali wspólnie z dziećmi desery ze świeżych owoców. Takie zajęcia nie tylko rozwinęły wiedzę na temat zdrowego odżywiania, ale również umożliwiły degustację samodzielnie przygotowanych potraw. Wszyscy byli zachwyceni i chcemy takie zajęcia powtórzyć po wakacjach.
|
_ _
{ Projekty z języka polskiego }
| W ciągu roku szkolnego uczniowie oprócz realizacji obowiązkowych projektów edukacyjnych pracowali metodą projektu na innych lekcjach, m. in. na języku polskim. W ten sposób mogli porządkować wiedzę na temat świata przedstawionego w czytanych lekturach, np. Tajemniczym ogrodzie F. H. Burnett, Panu Tadeuszu A. Mickiewicza i dramacie W. Szekspira pt. Romeo i Julia. Czwartoklasiści włożyli bardzo dużo pracy, aby przedstawić swoje wyobrażenie powieściowego ogrodu. Wytwory ich działań można było oglądać na wystawce Nasz tajemniczy ogród…
Siódmoklasiści wykonywali rekwizyty, które mogłyby się znaleźć w Szkolnym Muzeum Pana Tadeusza. Natomiast uczniowie klas II gimnazjum przetworzyli ukazane w tragedii Szekspira zdarzenia na ciąg informacji prasowych, redagując różne Gazety Werońskie.
Chociaż praca metodą projektu wymagała od uczniów dużo wysiłku i poświęcenia więcej czasu niż na inne zadania, pracę w grupach wspominają bardzo dobrze i są zadowoleni z jej efektów.
|
_ _
{ Program "Przyjaciele Zippiego" }
| W bieżącym roku szkolnym uczniowie klasy II i III b realizowali program profilaktyczny "Przyjaciele Zippiego", w którym dzieci uczyły się sposobów radzenia sobie z trudnościami i wykorzystywania nabytych umiejętności w codziennym życiu. To, czego dzieci nauczyły się na zajęciach, na bazie opowiadań, których słuchały, będą przenosić do relacji koleżeńskich. Dzięki temu będą lepiej radzić sobie z trudnościami życiowymi i lepiej współpracować z innymi. W trakcie realizacji programu dzieciom towarzyszył Zippi - sympatyczny patyczak maskotka, wokół którego zbudowane były wszystkie scenariusze kolejnych spotkań. Uczniowie utożsamiali się z przygodami głównych bohaterów, opiekunów Zippiego. Zajęcia były lubiane przez trzecioklasistów, którzy chętnie w nich uczestniczyli. Na zakończenie realizacji programu dzieci odebrały specjalne dyplomy. |
_ _
{ Spotkanie ze strażakami }
|
15 czerwca 2018 r. dzieci z naszego przedszkola, dzięki życzliwości panów strażaków z OSP z Frampola, mogły dokładnie obejrzeć samochód strażacki i jego wyposażenie. Pan Michał Jasiński zademonstrował użycie specjalistycznego sprzętu ratowniczego, który wykorzystują strażacy w swojej pracy. Wyjaśnił dzieciom w jakich sytuacjach jest on używany. Niektóre dzieci próbowały posługiwać się nożycami i wężem strażackim. Każdy przedszkolak siedział w samochodzie i posłuchał z bliska wycia syreny strażackiej.
|
_ _
Strona 3 z 163 < 1 2 3 4 5 6 > >>