[ Strona Główna ˇ NAUKA ZDALNA ˇ Zdalne przedszkoleListopad 24 2020 10:41:22 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2020/2021
Kontakt

_ _
{ NAUKA ZDALNA }
NAUKA ZDALNA

TEAMS

Kształcenie na odległość - poradnik

Ochrona danych osobowych a zdalne nauczanie - poradnik uodo

Poradnik - nauczyciele, dyrektorzy

_ _
{ Dla Uczniów }
e-nauczanie
Pasma edukacyjne
ZDALNE LEKCJE

Zadania dla klasy VIII

MEN
OKE Kraków

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ Konkursy }
Terminy
Regulamin
Wymagania
_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Agnieszka Goral, tel. 846857509 e-mail: iod@frampol.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Cyberprzemoc }
Ważne linki

Artykuł

_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 42
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Mrekiel
_ _
{ Przetargi }
Październik 2019

Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Ślubowanie klasy pierwszej }
| Dnia 13 października 2020 roku w obecności Dyrekcji Szkoły, Przewodniczącej Rady Rodziców, nauczycieli, rodziców i rodzeństwa odbyło się w naszej szkole ślubowanie klasy pierwszej. Pierwszoklasiści przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, językowe i recytatorskie. Wykazali się również wiedzą dotyczącą naszej ojczyzny i znajomością zasad, które ułatwiają prawidłowe funkcjonowanie w grupie rówieśniczej. Pokazali, że są gotowi do złożenia uroczystego ślubowania i przyjęcia do grona braci uczniowskiej Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu. Po odśpiewaniu hymnu państwowego nastąpiła część oficjalna uroczystości. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym 24 Pierwszoklasistów złożyło przysięgę. Symbolicznego pasowania na uczniów szkoły dokonała Pani Dyrektor Elżbiety Chmiel poprzez dotknięcie ramienia każdego dziecka dużym ołówkiem. Po otrzymaniu okolicznościowych dyplomów pasowania na ucznia, słodkich upominków od rodziców, ołówków od Rady Rodziców i zakładek do książek od zarządu MSU, Pierwszoklasiści stanęli do pamiątkowego zdjęcia.
Dzień ten na długo zostanie Pierwszakom w pamięci.
|
_ _
{ Powszechny Spis Rolny }
|


Powszechny Spis Rolny 2020 - czytaj więcej


REGULAMIN KONKURSU (QUIZU) dla uczniów
|
_ _
{ Dzień Chłopaka 2020 }
|
Dzień Chłopaka
obchodzony jest od dawna 30 września. W tym roku szkolnym Samorząd Uczniowski ogłosił ten dzień dniem krawata / muchy. Chłopcy chętnie wzięli udział we wspólnej zabawie, dodając elegancji własnym strojom. Ten niecodzienny ubiór zwalniał w tym dniu ucznia z odpowiedzi ustnej.
Wszystkim chłopakom, tym dużym i tym małym, Samorząd Uczniowski złożył najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, optymizmu i uśmiechu na twarzy! Niech każdy dzień dostarcza Wam wiele radości!
|
_ _
{ POWALCZYŁY ! }
| Dziewczęta z naszej szkoły bardzo dzielnie walczyły w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się 29 września w Majdanie Starym. Uczennice zajęły IV miejsce (niestety, tuż za strefą medalową ) na 9 startujących drużyn. Zespół wystąpił w składzie: Olga Sobstyl, Katarzyna Wójcik, Zofia Wójcik, Natalia Budzyńska, Martyna Alterman i najlepsza nasza biegaczka w tej kategorii wiekowej - Karolina Małyszek. W rezerwie znalazły się: Izabela Czajka, Malwina Białas i Wiktoria Kaczor. Opiekunem drużyny był pan Tomasz Wójcik. Pomimo zmęczenia zawodniczki były zadowolone z osiągniętego wyniku i już ćwiczą formę, aby zająć wyższe miejsce w następnych zawodach. |
_ _
{ Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania 2020 w naszej szkole }
| Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania został ogłoszony przez Polską Izbę Książki i jest obchodzony 29 września. To świetna okazja, by uświadomić dzieciom, tym starszym i tym młodszym, jakie korzyści przynosi głośne czytanie i dlaczego warto czytać. Wśród zalet głośnego czytania należy wspomnieć choćby kilka: rozwijanie wyobraźni, wzbogacanie słownictwa, poprawianie pamięci i koncentracji, a przede wszystkim wprowadzanie w ciekawy świat literatury. Z tej okazji w naszej szkole w grupach przedszkolnych odbyły się zajęcia czytelnicze, podczas których najmłodsze dzieci - trzylatki śledziły dzieje przyjaźni tytułowego bohatera z książeczki Miś Bari, zaś starsze - zapoznały się z opowieścią o życiu i przemijaniu ukazaną w utworze Jesień liścia Jasia. Dzieci chętnie słuchały ciekawych historii i głośno wymieniały się swoimi spostrzeżeniami. Musimy pamiętać, że czytanie jest proste, ciekawe a dzieci to uwielbiają. |
_ _
{ Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka }
| Moi drodzy rzecz jest taka, mamy dziś Dzień Przedszkolaka!
Najlepszego przedszkolaki i dziewczyny i chłopaki.
Zdrowia, szczęścia Wam życzymy, "sto lat, sto lat" zanucimy.
Niech Wam zawsze słońce świeci, CUDOWNOŚCI nasze dzieci!


Jak co roku, we wrześniu, w całej Polsce obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym roku świętowaliśmy wyjątkowo 21 września i tylko w swoich grupach.
Dzień Przedszkolaka to święto ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.
Wspólne gry, zabawy, konkursy, zajęcia plastyczne i wiele innych atrakcji przygotowanych przez wychowawczynie grup, dostarczyły mnóstwo emocji i uśmiechu. Nie zabrakło także energicznej muzyki, która porywała wszystkich do tańca. Każdy dzielny przedszkolak otrzymał dyplom lub został odznaczony medalem. To był wyjątkowy dzień! Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
|
_ _
{ Dzień Kropki }
| 15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki - święto kreatywności, odwagi i współpracy. Również i w naszej szkole w tym dniu kropki, groszki, grochy, kółka i kółeczka ukryły się na ubraniach, przedmiotach, w zadaniach matematycznych. Zainspirowani historią małej Vashti tworzyliśmy własne prace z kropką w roli głównej. Powstałe „dzieła” pokazały, że każdy z nas ma bogatą wyobraźnię i mnóstwo pomysłów. Okazało się przy tym, że bardzo wiele rzeczy potrafimy zrobić. Wystarczy tylko uwierzyć w siebie …. A wszystko zaczęło się od zwykłej kropki. |
_ _
{ 81. rocznica bombardowania Frampola }
| Każdego roku 13 września przeżywamy rocznicę bombardowania naszego miasta. Od tragicznego wydarzenia w 1939 roku minęło 81 lat. Tegoroczna uroczystość odbyła się, ze względu na pandemię, zgodnie z zaleceniami GIS. Harcerze z drużyny działającej w naszej szkole zaciągnęli warty przy Pomniku Niepodległości. Zapalili także znicze przy tablicy upamiętniającej ofiary, a władze miasta na czele z burmistrzem Panem Józefem Rudym złożyły wiązankę kwiatów. W ten sposób wyraziliśmy pamięć i oddali cześć tym, co zginęli podczas tego tragicznego w historii naszej miejscowości wydarzenia. |
_ _
{ Oferta ubezpieczenia uczniów NNW }
| Przewodnicząca Rady Rodziców informuje, że została wybrana oferta ubezpieczenia uczniów NNW. Poniżej oferta ubezpieczenia i link do strony. Prosimy rodziców o zapoznanie się ze szczegółami oferty. Polisa płatna jest elektronicznie, rodzic wypełnia formularz internetowy.

Drogi Rodzicu!
Wejdź na stronę, zapoznaj się z ofertą zakresu ubezpieczenia i po akceptacji opłać elektronicznie.
Przystąpienie do ubezpieczenia grupowego od następstw nieszczęśliwych wypadków dla uczniów jest dobrowolne.

https://sprzedaz.wiener.pl/ubezpieczenieoswiata/g/10067

Oferta ubezpieczenia uczniów SZS

Na Państwa pytania chętnie odpowie Doradca ds. Ubezpieczeń
Pani Elżbieta Proń
Niezależny Doradca ds. Ubezpieczeń i Finansów
Tel. 696421832
e-mail: elapron25@gmail.com
|
_ _
{ Pierwsze zebranie SU w bieżącym roku szkolnym }
| W piątek 11 września 2020 odbyło się zebranie Samorządu Uczniowskiego. Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele samorządów klasowych, przewodnicząca i opiekunowie SU oraz Pani Dyrektor Elżbieta Chmiel i Pani Wicedyrektor Teresa Moskwa. Po powitaniu i przedstawieniu porządku zebrania podano do wiadomości, iż w nowym roku szkolnym 2020/2021 funkcję przewodniczącej SU będzie pełniła Kamila Kiełbasa z kl. VIII a, zaś opiekunkami, zgodnie z wynikami wyborów, zostały Pani Sylwia Larwa i Pani Maria Małyszek. Następnie zaopiniowano dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w bieżącym roku szkolnym. Istotnym punktem porządku zebrania było przypomnienie najważniejszych zasad bezpieczeństwa obowiązujących w szkole w związku z pandemią COVID-19. Uczniowie ustosunkowali się do zaistniałego problemu, uznając go za bardzo ważny. Gospodarze klas zobowiązali się do przypominania kolegom o konieczności zachowania dystansu i dbania o higienę rąk. Na koniec tradycyjnie zebrano również pomysły oraz wnioski do działalności Samorządu Uczniowskiego w bieżącym roku.

Zachęcamy wszystkich do aktywnego angażowania się w pracach SU, kreatywnych działań oraz wzajemnej współpracy.
|
_ _
{ Kurs e-learningowy dla dzieci }
|
|
_ _
Strona 3 z 197 < 1 2 3 4 5 6 > >>