[ Strona Główna ˇ GaleriaMarzec 20 2019 12:55:38 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki 2018/2019

Galeria
Projekt "Ćwiczyć każdy może"

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Tomasz Nowakowski.
e-mail: iod@rodokontakt.pl

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }
STATUT

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 34
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Krystyna
_ _
{ Przetargi }
Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Najpiękniejsza ozdoba Bożonarodzeniowa }
| Tradycyjnie przed świętami uczniowie przygotowali ozdoby bożonarodzeniowe w ramach konkursu ogłoszonego przez Szkolne Koło Ekologiczne. Prace wykonane były tradycyjnie z naturalnych materiałów, takich jak: orzechy, suszone owoce, szyszki, kora, igliwie, ozdoby zrobione z bibuły, papieru, opłatka, nici, masy solnej, modeliny, słomy, siana, zboża, drewna i zasuszonych roślin. Komisja konkursowa oceniała oryginalność kompozycji, estetykę wykonania, wykorzystanie materiałów naturalnych. Najpiękniejsze prace wykonali: Natalia Sosnowa - klasa VI, Karolina Małyszek - klasa IVb, Amelia Kula - klasa IVb, Natalia Portka - klasa VI oraz Zofia Knapik - klasa IVb. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w kultywowanie tradycji. |
_ _
{ Sukces naszych uczniów }
| Uczniowie naszej szkoły 11 stycznia 2019 r. wzięli udział w VIII Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek Hej kolęda, kolęda... zorganizowanym w Szkole Podstawowej w Teodorówce. Konkurs rozgrywany był w trzech kategoriach wiekowych: klas I-III, klas IV- VI i klas VII- VIII i III gimnazjum. Występy wokalistów oceniało jury w składzie: p. Barbara Małek, p. Sławomir Wasil i p. Jacek Kwapisz. Naszą szkołę reprezentowało siedmiu uczniów. Każdy uczestnik włożył dużo serca w swój występ. Piękne słowa i melodie kolęd i pastorałek przeniosły wszystkich w atmosferę minionych świąt Bożego Narodzenia. Wzruszenie gościło na wielu twarzach występujących i słuchaczy. Po przerwie - pełnej rozluźnienia i oddechu dla uczestników konkursu -a pracy dla jury - zostały ogłoszone wyniki. Świetnie zaprezentowali się najmłodsi uczestnicy konkursu z naszej szkoły. Pierwsze miejsce zajął Michał Habza z kl. III, który wykonał pastorałkę pt. Zaśpiewaj mu kolędę. Drugie miejsce zajęła Zofia Garbacz także z kl. III, która wykonała pastorałkę Bosy pastuszek. Wyróżnienie zdobyła Martyna Małek z kl. II. W kategorii klas VII-VIII i gimnazjum wyróżnienie otrzymała Zuzanna Marczak. Uczniów przygotowywali: p. Iwona Czajkowska-Oleszek, p. Krzysztof Jasiński i p. Barbara Pyzik. GRATULUJEMY!!! |
_ _
{ Zebranie z Rodzicami }
| Zebranie Rodziców SP i GIM
KLASYFIKACJA ŚRÓDROCZNA w r. szk. 2018/2019
odbędzie się w dniu 30 stycznia 2019 r. (środa) – godz. 16.00.

Plan spotkania

Zebranie ogólne na HALI:
- Prelekcja dla Rodziców nt. „Wpływ oddziaływań wychowawczych i życia rodzinnego na zachowanie dzieci i młodzieży” – P. Marta Dołomisiewicz-Misiura, psycholog Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Biłgoraju,
- Omówienie wyników klasyfikacji śródrocznej, podsumowanie pracy szkoły.
Spotkania z wychowawcami w klasach.
Indywidualne konsultacje rodziców z nauczycielami przedmiotów.
|
_ _
{ Wizyta Mistrzyni }
| W okresie przedświątecznym do naszej szkoły zawitał nadzwyczajny gość - Sportowiec, dla którego mozolna i ciężka praca, przynosząca efekty to codzienność. Nasz gość spotkał się na hali ze starszymi uczniami Szkoły Podstawowej i Gimnazjum a następnie z uczniami edukacji wczesnoszkolnej.
Weronika Pyzik - Mistrzyni Europy w Biegach Górskich, Glendalough (Irlandia 2012); wielokrotna medalistka mistrzostw Polski, w tym złote medale na dystansach 2km - bieg z przeszkodami, 3km i 5km; wielokrotna medalistka przełajowych mistrzostw Polski; 10 miejsce w Przełajowych Mistrzostwach Europy Juniorów w Samokovie (Słowacja 2014); 14 miejsce w meczu miedzy Europą a USA i Wielką Brytanią w Edynburgu 2015 - rywalizowała w drużynie Europy; 5 miejsce w Przełajowych Mistrzostwach Stanów Zjednoczonych (w pierwszej lidze - Louisville 2017); 10 miejsce na 10 km w Mistrzostwach Stanów Zjednoczonych (Eugene 2018); 3 miejsce w Przełajowych Mistrzostwach Europy U23 (Tilburg 2018); Rekordzistka Polski U23 z roku 2018 na 10km.
Weronika to córka pani Barbary Pyzik wychowawczyni klasy III w naszej szkole . Obecnie jest studentką Uniwersytetu Oregon w Stanach Zjednoczonych. Dziękujemy za czas poświęcony dla nas, gratulujemy sukcesów sportowych, życzymy zdrowia, wytrwałości w dążeniu do celu i MEDALU OLIMPIJSKIEGO!!!
|
_ _
{ Od grosika do złotówki }
| W grudniu 2018r. w klasie III szkoły podstawowej odbyły się ostatnie zajęcia programu Od grosika do złotówki realizowanego od grudnia 2017 r. Tematyka projektu koncentrowała się wokół podstawowych pojęć dotyczących finansów i przedsiębiorczości (pieniądze, zarabianie, racjonalne wydawanie pieniędzy, oszczędzanie, inwestowanie). Dotyczyła także szeroko pojętego bezpieczeństwa, trafnego przewidywania i sposobów unikania różnych ryzyk. Podczas podróży z Grosikiem trzecioklasiści nabyli umiejętność gospodarowania pieniędzmi, ustalania priorytetów przy ich wydawaniu lub oszczędzaniu, dowiedzieli się o finansowych aspektach niebezpiecznych zdarzeń. Zajęcia rozwijały także współpracę z rodzicami. Pełnili oni funkcję konsultantów oraz aktywnie włączali się na każdym etapie projektu w pracę swoich dzieci poprzez wykonywanie wspólnie z nimi zadań domowych, polegających na rozmowie na temat realizowanych w danym dniu treści, a także wypełnianiu Karty oszczędzania. Zajęcia z Grosikiem pozwoliły uczniom na naukę poprzez zabawę, rozwijały umiejętność pracy grupowej, integrowały i uczyły odpowiedzialności.
|
_ _
{ ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE 2018 }
|
|
_ _
{ Szkolne jasełka }
| "Do Betlejem pełni radości" to hasło tegorocznych jasełek wystawionych w naszej szkole 21 grudnia. W pięknej scenerii i specjalnie przygotowanych strojach nasi młodzi aktorzy przedstawili tradycyjne jasełka, które przypomniały wydarzenia związane z narodzeniem Pana Jezusa, pozwoliły przeżyć Tajemnicę Wcielenia i wprowadziły wszystkich zebranych w świąteczny nastrój. Uczniowie świetnie odegrali role: Maryi, Józefa, aniołów, pasterzy i królów. Wrażenia potęgowały kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne w pięknym wykonaniu solistek i grupy wokalnej oraz wzruszająca gra na skrzypcach. Wszyscy zostali nagrodzeni gromkimi brawami widowni, czyli całej społeczności szkolnej oraz szanownych gości. A swoją obecnością zaszczycili nas: Józef Rudy - Burmistrz Frampola, Lech Kaczor - Przewodniczący Rady Miejskiej, Irena Batorska - prezes Zarządu Banku Spółdzielczego we Frampolu i wiceprezes - Andrzej Zalewa, Barbara Małek - kierownik SOO we Frampolu, Agnieszka Szczęch - przewodnicząca Rady Rodziców i jej z-ca - Magdalena Boguszewska i Ryszard Papierz - Radny Powiatowy, kierownik ZGK we Frampolu. Na zakończenie p. dyr. Elżbieta Chmiel podziękowała zaangażowanym w przygotowanie jasełek oraz złożyła wszystkim życzenia świąteczne i noworoczne. |
_ _
{ Betlejemskie Światło Pokoju }
| W tym roku przesłaniu Ognia Betlejemskiego towarzyszy hasło "Światło, które łączy". Światełko to niesie ze sobą pokój, pogłębia wiarę, mówi o radości z narodzin Jezusa Chrystusa. Przypomina, że mamy być lepsi, życzliwsi, bardziej pomocni dla drugiego człowieka.
Dlatego dnia 20 grudnia 2018 r. harcerze działający przy SZS we Frampolu, tradycyjnie udali się do miejscowych instytucji, urzędów i kościoła przekazując Ogień Betlejemski wraz z życzeniami pokoju w swoich sercach, pokoju dla drugiego człowieka, obfitych łask płynących z betlejemskiego żłóbka, a także wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.
|
_ _
{ Wigilie w grupach przedszkolnych }
| Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy...
Wigilijne spotkania, które w naszym przedszkolu były organizowane w poszczególnych grupach w ostatnim tygodniu przed świętami. Przyniosły one dzieciom dużo radości. Staraliśmy się dużo rozmawiać o świętach i związanych z nimi tradycjami, by także najmłodsi odkryli, że Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, w którym ludzie starają się być dla siebie lepsi. Wspólnie śpiewaliśmy kolędy, słuchaliśmy świątecznych opowiadań, dzieliliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie nawzajem życzenia. Pyszny poczęstunek zjedliśmy przy wspólnym stole, za który dziękujemy naszym mamom.
|
_ _
{ Otwieramy nasze serca }
| Okres przedświąteczny to czas, w którym stajemy się szczególnie wrażliwi na potrzeby innych i otwieramy dla nich swe serca. Szkolne Koło Wolontariatu w ramach akcji "Szkoło Pomóż i Ty" zebrało 105 zł za pakiet karnetów świątecznych. Pieniądze zostały przesłane na konto Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych "POMÓŻ I TY" z przeznaczeniem na siedzisko terapeutyczne dla chłopca cierpiącego na dziecięce porażenie mózgowe. Wcześniej, w ramach tej samej akcji, rozprowadzaliśmy cegiełki i w ten sposób pomogliśmy innemu chłopcu przesyłając 200 zł na zakup specjalistycznego roweru typu Orbitek.
W grudniu wraz ze Szkolnym Kołem PCK prowadziliśmy akcję polegającą na sprzedaży długopisów na rzecz Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach Pierwszych koło Zamościa. W ten sposób pozyskaliśmy 372 zł i zasililiśmy konto hospicjum.
Również w grudniu wraz z Drużyną Harcerską prowadziliśmy akcję Góra Grosza. Ma ona na celu pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. Akcja kończy się 2 stycznia. O jej wynikach poinformujemy po podliczeniu zebranych monet groszowych.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączają się do naszych akcji!
|
_ _
{ Świąteczne wypieki w grupie Motylków }
| 19 grudnia dzieci z grupy Motyli zamieniły się w małych cukierników i upiekły pyszne świąteczne ciasteczka. Odpowiednio się przygotowały do pracy i poznały również składniki i sposób wykonania ciasta.Przedszkolaki z ogromnym zapałem zabrały się za wycinanie kształtów i już za chwilę blachy były pełne serduszek,choinek i gwiazdeczek i gotowe do pieczenia. Po przedszkolu zaczął unosić się wspaniały zapach pieczonych pierniczków, który wprawił wszystkich w świąteczny nastrój. Kiedy pierniczki zostały już upieczone, dzieci z dużym zaangażowaniem uczyły się lukrować i je ozdabiać.
Zabawa przy dekorowaniu była wspaniała i na pewno powtórzymy ją za rok.
|
_ _
Strona 4 z 172 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>