[ Strona Główna ˇ Galeria ˇ FacebookMarca 31 2023 02:14:27 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Deklaracja dostępności
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2022/2023
Kontakt

_ _
{ TEAMS }

TEAMS

_ _
{ Facebook }
Szkoła

Przedszkole

_ _
{ Dokumenty }

Statut

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ Stołówka }
Regulamin
Deklaracja
_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Ewa Myszkowiak, tel. 604521364 e-mail: biuro@myszkowiak.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 9
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 43
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: JustynaZ
_ _
{ Konkurs Plastyczny „Kolory Niepodległości” }
| Dzieci przedszkolne i uczniowie klas I - IV wzięli udział w Konkursie Plastycznym "Kolory Niepodległości", który został zorganizowany przez posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Tomasza Zielińskiego, a współorganizatorami byli: Kuratorium Oświaty w Lublinie Delegatura w Zamościu oraz Instytut Pamięci Narodowej w Warszawie. Tematyka konkursu dotyczyła drogi Polaków do niepodległości, postaci zaangażowanych w walkę o wolność Ojczyzny, polskich symboli narodowych. Na konkurs wpłynęło wiele ciekawych i pomysłowych prac ukazujących czym dla najmłodszego pokolenia jest niepodległość, jak ją rozumieją i jakie ma kolory.
Szkolna Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów na szczeblu szkolnym, których prace zostały przekazane do etapu powiatowego.
Laureaci konkursu w przedszkolu: Natalia Śliwińska, Damian Kapica, Karolina Hołyst.
Laureaci konkursu w szkole: Izabela Krajewska, Zuzanna Paluch, Milena Hołyst.
Gratulujemy!
|
_ _
{ Na pomoc Patrycji }
|
Tradycyjnie nasza szkoła wzięła udział w kolejnej edycji akcji charytatywnej "Szkoło Pomóż i Ty". W tym roku pomogliśmy 9-letniej Patrycji, która urodziła się z wieloma chorobami wrodzonymi. We wrześniu i październiku członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu rozprowadzali cegiełki. W wyniku tej sprzedaży zebrali 295,00 zł. Pieniądze zostały przesłane na konto Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych POMÓŻ I TY z przeznaczeniem na zakup niezbędnego sprzętu, ortez i gorsetu dla dziewczynki.
Dziękujemy za wsparcie i okazane serce! W ten sposób czynimy wiele dobrego dla innych.
|
_ _
{ #PRZERWANACZYTANIE w Samorządowym Zespole Szkolnym we Frampolu }
| Udział w III międzynarodowej edycji VII ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie, #przerwanaczytanie już za nami!
W tym roku biblioteka szkolna zorganizowała imprezę czytelniczą we współpracy z Samorządem Uczniowskim. Tym razem czytaliśmy i jednocześnie świętowaliśmy Dzień Postaci z Bajek. Na korytarzach i w salach lekcyjnych, w bibliotece szkolnej można było spotkać uczniów z różnych klas zatopionych w lekturze ulubionych książek. Czytano książki przyniesione z domu lub wypożyczone z biblioteki szkolnej. W "Przerwie na czytanie" brała udział cała społeczność szkoły: dyrekcja szkoły, uczniowie, przedszkolaki, nauczyciele, pracownicy administracji. Akcja przeprowadzona została w dniu 26.10. 2022r. Uczniowie klas IV-VIII czytali swoim młodszym kolegom z klas I-III oraz wybranym grupom przedszkolnym. Przedszkolakom czytał pan dyrektor Paweł Kołodziej i pani wicedyrektor Teresa Moskwa oraz pracownicy administracyjni. Akcja miała na celu: promocję czytelnictwa, integrację środowiska lokalnego oraz zachęcenie słuchaczy do sięgania po książkę w każdej sytuacji i każdym miejscu. Dziękujemy wszystkim bardzo gorąco za aktywny udział w tej ważnej i potrzebnej akcji. W naszej szkole czytało 320 osób. BRAWO dla wszystkich w biciu rekordu czytania na przerwie!
|
_ _
{ Dzień Kundelka }
| 25 października to obchodzone corocznie nieformalne polskie święto kundelka, czyli wszystkich wielorasowych psów. Skąd się wzięła ta data? Jest to dzień po rocznicy wejścia w życie polskiej ustawy o ochronie zwierząt, która zaczęła obowiązywać od 24 października 1997r. Październik jest w Polsce miesiącem poświęconym dobroci wobec zwierząt. Nasza szkoła z okazji Dnia Kundelka zorganizowała zbiórkę karmy na rzecz Biłgorajskiego Stowarzyszenia Ochrony Nad Zwierzętami "Podaj Łapę". Wszystkim darczyńcom gorąco dziękujemy! |
_ _
{ Jabłka czerwone, smażone, pieczone czyli Dzień Jabłka }
| W dniu 21 października 2022 r. w klasach I - III został zorganizowany Dzień Jabłka, wydarzenie, które miało na celu zachęcenie dzieci do spożywania owoców, a w szczególności jabłek pod różnymi postaciami z powodu ich walorów zdrowotnych i odżywczych. Świętowanie rozpoczęło się od wspólnego spotkania w salce gimnastycznej. Wszystkie dzieci oraz panie wychowawczynie zaprezentowały się w strojach w kolorach jabłek i z opaskami na głowie z wizerunkiem jabłka. Najpierw uczniowie zapoznali się z informacjami dotyczącymi uprawy jabłek w naszym kraju, z ich odmianami, a także z właściwościami zdrowotnymi. Dzieci poznały rodzaje potraw i przetworów jakie można przygotować z jabłek. Po zaprezentowaniu krótkich wierszy o jabłkach przez uczniów klasy III odbyły się konkurencje sprawnościowe: bieg z jabłkiem na talerzyku, jedzenie jabłka bez użycia rąk, "zrywanie jabłek" oraz konkurs wiedzy "Co wiemy o jabłkach?" Po wielkich emocjach związanych z rywalizacją przyszedł czas na konsumpcję tych smacznych owoców. Reprezentanci poszczególnych klas częstowali wszystkich jabłkami, które z apetytem były zjadane.
Dalsza część świętowania odbyła się w klasach. Dzieci oglądały filmy edukacyjne o jabłkach, delektowały się samodzielnie wyciskanymi sokami z jabłek, pysznymi szarlotkami i racuchami upieczonymi przez mamy. Posmakowały również chipsów jabłkowych i musów.
Aby zachęcić całą społeczność szkolną do jedzenia owoców częstowały jabłkami dyrekcję szkoły, nauczycieli, panie woźne i starszych kolegów.
|
_ _
{ Szkolny Konkurs Wiedzy o Świętym Janie Pawle II }
| 21 października 2022 r. miało miejsce uroczyste podsumowanie Szkolnego Konkursu Wiedzy o Świętym Janie Pawle II. Konkurs odbył się 12 października pod hasłem "Blask Prawdy", a jego głównym celem było przybliżenie postaci naszego Wielkiego Rodaka. Wzięło w nim udział 16 chętnych uczniów z klas IV-VIII. Ci, którzy wykazali się największą wiedzą otrzymali dyplomy i nagrody z rąk Pana Dyrektora Pawła Kołodzieja, a pozostali słodkie upominki.
Oto wyniki konkursu:
- w kategorii klas IV-VI
I miejsce - Zuzanna Miazga,
II miejsce - Zuzanna Jasińska,
III miejsce - Aleksandra Kurasiewicz,

- kategorii klas VII-VIII
I miejsce - Wiktoria Kaczor,
II miejsce - Malwina Białas,
III miejsce - Maria Kaczor.

Serdecznie gratulujemy!!!
|
_ _
{ Wspomagamy Fundację "Dzieło Nowego Tysiąclecia" }
|
16 października 2022 r. obchodziliśmy XXII Dzień Papieski. Z tej okazji członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy w naszej parafii na rzecz Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia". Fundacja ta powołana została jako wyraz wdzięczności za pontyfikat Jana Pawła II. Jej celem jest wspieranie zdolnej i niezamożnej młodzieży z małych miejscowości poprzez finansowanie im stypendiów. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, a także naszej młodzieży za poświęcony czas.
|
_ _
{ Dzień Edukacji Narodowej 2022 }
| W czwartek 13 października odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Słowa pełne wdzięczności popłynęły w kierunku dyrekcji, nauczycieli i pracowników szkoły. Uczniowie docenili ich pracę i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, cierpliwość i troskę. Akademia była też okazją do obejrzenia humorystycznych scenek odzwierciedlających życie szkoły. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty poprzez recytację, śpiew, taniec i grę aktorską. Na zakończenie Samorząd Uczniowski podziękował za wysiłek włożony w nauczanie i wychowanie wręczając drobne upominki. Do podziękowań uczniów przyłączyła się też Rada Rodziców i Sekretarz Gminy, Pani Anna Ruszczak. |
_ _
{ Konkurs "Dobry Obywatel" }
| Wystartowała II edycja konkursu "Dobry Obywatel". Przedsięwzięcie jest skierowane do uczniów wszystkich klas szkoły podstawowej. Celem inicjatywy jest promowanie postaw patriotycznych oraz kształtowanie zaangażowania w sprawy społeczne i obywatelskie.
Organizatorem konkursu jest Instytut Badań Edukacyjnych, a patronat nad przedsięwzięciem objął Minister Edukacji i Nauki. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 13 listopada.
Regulamin konkursu oraz dodatkowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/ii-edycja-konkursu-dobry-obywatel--zachecamy-do-udzialu.
|
_ _
{ Wyprawa klasy III do jesiennego lasu }
| W ostatnim czasie uczniowie klasy lll realizowali tematykę dotyczącą życia lasu. Poznawali jego mieszkańców i roślinność. W dniu 12 października mogli zdobyte wiadomości przełożyć na działania praktyczne podczas wyprawy do lasu w okolicy zalewu. Na polanie pod rozłożystym bukiem odbyła się lekcja przyrody. Dzieci rozpoznawały drzewa, zbierały szyszki, żołędzie, kasztany, utrwalały znajomość warstw lasu, a wspólny posiłek na świeżym powietrzu dodał im energii do ćwiczeń zręcznościowych i zabaw.
W tym dniu złota polska jesień obdarowała wszystkich piękna pogoda i kolorowymi liśćmi, nie poskąpiła też dorodnych grzybów i ciepłych promieni słonecznych.
Pomimo pieszego pokonania prawie 7 km trasy nikt nie marudził, a szerokie uśmiechy na twarzach dzieci świadczyły, że warto łączyć naukę i zabawę poza ławką szkolną.
|
_ _
{ Regionalny konkurs czytelniczy klas VII – VIII "Czy znasz…?” rozstrzygnięty }
| Regionalny konkurs czytelniczy "Czy znasz...?"; przeznaczony był dla uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych powiatu zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego. W konkursie wzięło udział 39 uczniów z 20 szkół podstawowych. Etap powiatowy konkursu odbył się 4 października 2022 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu filia w Biłgoraju. Naszą szkołę reprezentowało 4 uczestników: Malwina Białas z klasy VIIIa, Izabela Czajka z klasy VIIIa, Weronika Wach z klasy VIIIb oraz Jakub Zdunek z klasy VII.
Finał regionalnego konkursu czytelniczego odbył się 11 października 2022 r. W zmaganiach powiatowych i regionalnych uczestnicy mieli samodzielne rozwiązać test wiedzy złożony z 60 pytań. Pytania konkursowe zostały przygotowane w oparciu o następujące utwory literackie: John Flanagan "Ruiny Gorlanu", Katarzyna Rygiel "Strażnik klejnotu", Roksana Jędrzejewska-Wróbel "Stan splątania".
Szkołę w finale konkursu w Zamościu w Bibliotece Pedagogicznej reprezentowali: Malwina Białas, Weronika Wach oraz Jakub Zdunek. Nasi uczestnicy wykazali się wysokim poziomem wiedzy i zajęli odpowiednio: drugie miejsce uzyskała Weronika Wach, zaś trzecie miejsce zajęła Malwina Białas.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom. Gratulujemy osiągnięcia wysokich wyników w konkursie!
|
_ _
Strona 4 z 231 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>