[ Strona Główna ˇ GaleriaStyczeń 17 2019 16:31:58 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki 2018/2019

Galeria
Projekt "Ćwiczyć każdy może"

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Tomasz Nowakowski.
e-mail: iod@rodokontakt.pl

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }
STATUT

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 33
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Krzysztof
_ _
{ Przetargi }
Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Przedszkolaki dla Niepodległej }
| 23 listopada w Biłgorajskim Centrum Kultury odbyły się Międzyprzedszkolne Spotkania Teatralne, których motywem przewodnim była setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Organizatorem tego przedsięwzięcia było, tym razem Przedszkole Samorządowe nr 1 w Biłgoraju. Tegoroczne spotkanie przyjęło formę "Koncertu dla Niepodległej", które było podsumowaniem całorocznych obchodów 100 - lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Po tak udanym, obfitującym w wiele działań, spotkań, imprez i uroczystości "Roku dla Niepodległej". nie mogło zabraknąć też naszych reprezentantów. Maja Nita i Maciej Kołodziej z grupy VI i Mikołaj Kusz z Amelką Markowicz z grupy V pod kierunkiem Elżbiety Karczmarzyk i Magdaleny Serockiej wykonali "Taniec z flagą", który nagrodzony został gromkimi brawami. Oprócz naszych przedszkolaków na scenie wystąpiło 10 przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z Biłgoraja i powiatu Biłgorajskiego. Na zakończenie koordynator pani Małgorzata Kozera podziękowała wszystkim dyrektorom, nauczycielom i przedszkolakom za aktywne włączenie się w całoroczną pracę i życzyła dalszych sukcesów. Uczestnicy natomiast otrzymali upominki i zasłużone dyplomy. Gratulujemy udanego występu! |
_ _
{ Zebranie z Rodzicami dzieci przedszkolnych }
| Zebranie Rodziców dzieci przedszkolnych odbędzie się

29 listopada 2018 r. (czwartek) o godz.15.30

- spotkania grupowe z wychowawczyniami w salach
Zapraszamy
|
_ _
{ Plan minimum wykonany }
| Miejsca na podium w rywalizacji sztafet, takie zadanie do wykonania mieli nasi najlepsi pływacy startujący w Powiatowych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży, które odbyły się w Biłgoraju 15 listopada. Na III miejscu podium stanęły nasze sztafety przegrywając tylko z biłgorajskimi szkołami. Sporo bardzo dobrych wyników uzyskaliśmy też indywidualnie. Najbliżej podium były: Zuzanna Kozioł i Alicja Różyńska, które zajęły IV miejsca w pływaniu stylem grzbietowym odpowiednio na 25 i 50 m. V miejsce zajęła nasza najmłodsza reprezentantka Natalia Budzyńska w grzbiecie. VI miejsca zajęli Kacper Sawa na 25 m stylem grzbietowym, Anna Tryka 25 stylem dowolnym. Julia Szczepanik i Jakub Stańczyk na dystansie 50 m. Sztafety uzupełniali: Wiktoria Węgierak, Maja Kozioł, Alessandra Pyda, Bartłomiej Kaczor, Hubert Marek, Karol Marek, Kacper Filipowicz, Jakub Budzyński, Magdalena Tryka, Karolina Pawlos, Roksana Pyda, Dominika Wójcik, Jakub Swatowski, Bartłomiej Oleszek, Kacper Białas, Marek Maciej, Kacper Ruszczak. Gratulujemy udanych zawodów!! |
_ _
{ "Tańcowała igła z nitką"- wizyta 6-latków u krawcowej }
|
W związku z realizacją tematyki tygodniowej 6-latki z grupy Motylków i Krasnoludków wybrały się z wizytą do pani krawcowej. Dowiedziały się po co potrzebna jest praca krawcowej i jakie są przybory potrzebne do szycia. Obejrzały pracę maszyn wykonujących różne czynności. Celem wycieczki było poznanie w jaki sposób powstają ubrania. Dziękujemy p. Wandzie Wawszczak za współpracę i zaangażowanie w życie przedszkola.
|
_ _
{ Sukces Maćka na Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym }
| Dnia 14 listopada do Frampola przyjechali najlepsi tenisiści stołowi powiatu. Wcześniej musieli walczyć w zawodach międzygminnych, z których awans uzyskało 4 najlepszych zawodników w kategoriach dziewcząt i chłopców . W naszej szkole, aby wyłonić reprezentację na zawody międzygminne, rozegrano Mistrzostwa Szkoły, w których uczestniczyło 26 uczniów z klas VII i VIII oraz gimnazjum. Wyniki Mistrzostw:
Dziewczęta: 1. Faustyna Socha - III a, 2. Julia Kapica - III b, 3. Izabela Łyp - III b.
Chłopcy: 1. Maciej Sosnowy - III b, 2. Damian Kosik III b, 3. Filip Chwiejda - III b.

Do następnego etapu awansowali uczniowie zajmujący dwa pierwsze miejsca. W międzygminnych zmaganiach w Turobinie najlepiej spisał się Maciej Sosnowy, który wygrał zawody, natomiast Faustyna Socha wywalczyła II miejsce. Damian Kosik zajął V, a Julia Kapica VII miejsce i odpadli z dalszej rywalizacji. Faustyna i Maciej mieli prawo startu w turnieju powiatowym.
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym były bardzo zacięte. Każdy walczył o jak najwyższe miejsce. Niepokonanym w kategorii chłopców okazał się uczeń naszego gimnazjum Maciej Sosnowy i to jemu przypadł tytuł MISTRZA POWIATU. Faustyna walcząc bardzo dzielnie, musiała uznać wyższość koleżanek z innych szkół. Tym samym Maciej uzyskał prawo startu w Igrzyskach Rejonowych.
|
_ _
{ Przedszkolaki uczciły 100-lecie Odzyskania Niepodległości }
|

Korzystając z pięknej listopadowej pogody 13.11. 2918 r. przedszkolaki wraz z wychowawczyniami wybrały się spacerkiem pod Pomnik Odzyskania Niepodległości znajdujący się na Rynku Frampola. W ten sposób przedłużyły obchody 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości i bliżej poznały historię tego miejsca.
|
_ _
{ Zebranie z Rodzicami }
| Zebranie z Rodzicami SP i GIM

odbędzie się w dniu 21 listopada 2018 r. (środa) o godz. 16.00


Plan zebrania:

1. Spotkania z wychowawcami w klasach.
2. Indywidualne konsultacje dla rodziców - nauczyciele przedmiotów.

Zapraszamy
|
_ _
{ Obchody Narodowego Święta Odzyskania Niepodległosci. }
| Uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły aktywnie włączyli się w uroczystości środowiskowe obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uczestnicy uroczystości przeszli ulicami miasta, wzięli udział we Mszy Świętej w intencji Ojczyzny, wspólnie odśpiewali o godz. 12.00 (podobnie jak w całej Polsce) Hymn Polski. Po Mszy Świętej zostały złożone wieńce i kwiaty przed pomnikiem Odzyskania Niepodległości, przy którym harcerze tradycyjnie pełnili honorowe warty. Dalsza część uroczystości odbyła się w hali widowiskowo - sportowej, gdzie uczniowie naszej szkoły zaprezentowali patriotyczny montaż słowno - muzyczny Dla Niepodległej, a biłgorajski zespół Tanew - polskie tańce narodowe i ludowe. |
_ _
{ Otrzymaliśmy Certyfikat Bicia Rekordów }
| Wojewoda Lubelski Pan Przemysław Czarnek oraz Lubelski Kurator Oświaty Pani Teresa Misiuk byli organizatorami gali podsumowującej projekt SZKOŁY DLA NIEPODLEGŁEJ, która odbyła się 9 listopada w Zamościu. Naszą szkołę reprezentowali Pan Stefan Pindor wraz z przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego Roksaną Pydą. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 11.11 wspólnym odśpiewaniem hymnu narodowego. Po przemówieniach okolicznościowych zaprezentowane zostały przedsięwzięcia zrealizowane przez szkoły i placówki oświatowe z obszaru działania Kuratorium Oświaty w Lublinie w ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Imprezę uatrakcyjniły występy Zespołu Tańca Ludowego Zwierzyniacy oraz uczniów zamojskich szkół ponadgimnazjalnych, którzy przygotowali koncert pieśni patriotycznych. Nasza szkoła, podobnie jak wszystkie biorące udział w projekcie Rekordowy Polonez na 100-lecie Niepodległości została uhonorowana Certyfikatem Bicia Rekordów. |
_ _
{ MOJA OJCZYZNA MOJA DUMA. 11 listopada wywieś polską flagę! }
|

Dnia 9 listopada 2018 r. drużyna harcerska przeprowadziła akcję skierowaną do mieszkańców Frampola zachęcającą do wywieszenia flagi państwowej na swoich posesjach w dniu 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
|
_ _
{ Kokardy narodowe na 100-lecie Odzyskania Niepodległości }
|
Rok 2018 jest rokiem szczególnym dla wszystkich Polaków - świętujemy setną rocznicę Odzyskania Niepodległości. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły wykonali kokardy narodowe, które z dumą nosiliśmy podczas Szkolnego Święta Niepodległości oraz będziemy nosili w dniu 11 listopada.
W rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę harcerze będą rozdawali kokardy uczestnikom uroczystości środowiskowych.
|
_ _
Strona 4 z 169 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>