[ Strona Główna ˇ GaleriaMarzec 18 2018 23:53:55 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki 2017/2018

Galeria
Projekt "Ćwiczyć każdy może"

_ _
{ Dokumenty }
STATUT

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ SZKIZ }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 31
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ElKa
_ _
{ Przetargi }
Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Dzień Babci i Dziadka }
| W piątek 19 stycznia hala widowiskowo-sportowa naszej szkoły licznie zapełniła się wyjątkową publicznością. W tym dniu uczniowie edukacji wczesnoszkolnej zaprosili swoje babcie i dziadków na wyjątkowy program artystyczny, który im dedykowali. Dzień Babci i Dziadka stał się okazją do występów i zaprezentowania umiejętności wnucząt. Dzieci pokazały się w różnych formach artystycznych: scenkach teatralnych, wierszach, piosenkach i tańcu. Goście byli poruszeni Koncertem Życzeń, w którym usłyszeli piosenki swojej młodości, różnorodnym tańcem, co wzruszał, bawił i rozweselał. Nie zabrakło też elementów humorystycznych, takich jak: zakupy dziadka, czy taniec babuszek. Występy dzieci były nagrodzone gromkimi brawami. Na koniec pani dyrektor Elżbieta Chmiel podziękowała zaproszonym gościom za udział w uroczystości, podkreślając rolę babć i dziadków w wychowaniu najmłodszego pokolenia.
Dzieci obdarowały przybyłe babcie i dziadków własnoręcznie zrobionymi upominkami i złożyły gorące życzenia.
|
_ _
{ WOŚP 2018 }
|
W dniach 15 i 16 stycznia Samorząd Uczniowski naszej szkoły przeprowadził zbiórkę pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W akcji wzięła udział cała społeczność naszej szkoły. Kwota jaką udało nam się zebrać to 236,26 zł. Wszystkim darczyńcom dziękujemy !


|
_ _
{ Bal w przedszkolu }
| Jak co roku w karnawale
Każdy bawi się wspaniale...

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to coś niezwykłego, oczekiwanego przez wiele tygodni. Tak też było u nas. 17 stycznia 2018 roku już od samego rana w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, policjantów, strażaków itp. Sale przedszkolne i sala balowa były pięknie udekorowane balonami, serpentynami i światełkami. W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęć w swoich wyjątkowych strojach. Następnie przeszły do sali balowej, gdzie pod okiem profesjonalnego wodzireja i swoich pań wspaniale się bawiły. Uśmiech gościł na twarzy każdego maluszka, pomimo chwilowego zmęczenia. Dopełnieniem balu był przygotowany przez rodziców poczęstunek i odwiedziny Mikołaja w salach. Ten dzień przyniósł naszym wychowankom wielu niezapomnianych przeżyć. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów i poczęstunku. Kolejny bal już za rok.
|
_ _
{ Zebranie z Rodzicami }
| Zebranie z Rodzicami SP i GIM

KLASYFIKACJA ŚRÓDROCZNA


odbędzie się w dniu 25 stycznia 2018 r. (czwartek) o godz. 16.00.

Plan spotkania:
1. Zebranie ogólne na HALI.
2. Spotkania z wychowawcami w klasach.
3. Indywidualne konsultacje dla rodziców - nauczyciele przedmiotów.

Serdecznie zapraszamy.
|
_ _
{ Najpiękniejszy wystrój świąteczny }
|
11 stycznia Samorząd Uczniowski podsumował konkurs na najpiękniej udekorowaną klasę. Komisja składająca się z gospodarzy klas oraz opiekunów SU oceniła pomysłowość, jakość oraz wkład własny w dekoracje bożonarodzeniowe. Po zliczeniu wszystkich punktów pierwsze miejsce zajęła klasa IV b, a na kolejnych uplasowały się klasy VI, IV a i V. Gratulujemy wyróżnionym, a wszyscy uczestnicy na ręce gospodarzy dostaną materiały dekoracyjne na zabawę noworoczną!

|
_ _
{ Hej kolęda, kolęda }
| Dnia 9 stycznia 2018 r. odbyła się w Szkole Podstawowej w Teodorówce siódma edycja Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda". Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych: klas 1-3 oraz klas 4-7. W kategorii klas 4-7, trzecie miejsce zajęła Klaudia Jargieło. Serdecznie gratulujemy!

|
_ _
{ Konkurs "Ekologiczna ozdoba świąteczna" rozstrzygnięty }
|
Szkolne koło ekologiczne zorganizowało konkurs na ekologiczną ozdobę świąteczną, adresowany do uczniów kas IV-VI szkoły podstawowej. Wykonane prace były ciekawe, pomysłowe, wyróżniały się estetyką i dużym nakładem pracy. Nagrody otrzymali: Natalia Sosnowa, Karolina Kubina i Maja Kozioł - uczennice kl. V oraz Nikola Podymna z klasy VI. Wyróżniono również Julię Komornik - kl. V i Marcela Obszyńskiego kl. IV b. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przygotowanie pięknych ozdób, które dekorowały szkołę w okresie świątecznym.
|
_ _
{ Noc Biologów }
|
Wiele wrażeń oraz emocji dostarczył uczniom naszej szkoły udział w VII edycji Nocy Biologów, która odbyła się na Wydziale Biologii i Biotechnologii UMCS w Lublinie. 12 stycznia 2018 r. otwarte zostały laboratoria i sale wykładowe uczelni, przeprowadzone wykłady i warsztaty, udowadniające, że biologia i biotechnologia to nie tylko ważna część świata nauki, ale także życia każdego człowieka. Zaangażowanie naszych gimnazjalistów w nauczaniu poprzez doświadczenia najlepiej obrazują zdjęcia zamieszczone w fotogalerii.
|
_ _
{ Nasi górą }
| Mikołaj Dubiel, Jakub Krajewski, Kacper Kiełbasa i Wiktoria Sędzin reprezentowali nasza szkołę w ogólnopolskim konkursie Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski. III etap - eliminacje rejonowe, odbyły się dnia 11.01.2018 r. w siedzibie Zespołu Lubelskich Parków Krajobrazowych w Zamościu. Nasi uczniowie zajęli drużynowo I miejsce, jednocześnie uzyskując kwalifikacje do finału wojewódzkiego konkursu , który odbędzie się w marcu 2018 r. Dodatkowo wyróżnienie oraz nagrodę otrzymał Mikołaj Dubiel, za uzyskanie największej ilości punktów ze wszystkich uczestników konkursu. Drużynie składamy gratulacje i życzymy powodzenie podczas zmagań na etapie wojewódzkim. Opiekun drużyny M. Tchórzewska
|
_ _
{ Próbny egzamin gimnazjalny }
| Nasi gimnazjaliści przystąpili do próbnych egzaminów gimnazjalnych w ciągu trzech kolejnych dni stycznia. Pierwszego dnia pisali część humanistyczną obejmującą zakres materiału z historii i języka polskiego. Następnie uczniowie zmierzyli się z zadaniami z przedmiotów matematyczno - przyrodniczych, a trzeciego dnia z języka obcego nowożytnego. W naszej szkole uczniowie mają do wyboru język angielski lub język rosyjski.
Trzecioklasiści przystępując do egzaminu próbnego mieli szansę nie tylko na oswojenie z formą egzaminu, ale również na sprawdzenie swojej wiedzy i umiejętności w realiach prawdziwego egzaminu. Wyniki uzyskane przez uczniów pozwolą im ocenić poziom swojej wiedzy i popracować nad zaległościami, dzięki czemu będą mogli jeszcze lepiej przygotować się do zmagań z testami końcowymi.
Wszystkim trzecioklasistom życzymy, aby na egzaminie w kwietniu osiągnęli jak najlepsze wyniki.
|
_ _
{ Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej }
| Książka to mędrzec łagodny i pełen słodyczy,
Który puste życie napełnia światłem,
A puste serca wzruszeniem.
/Kornel Makuszyński/

9 stycznia 2018 roku odbyło się pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej uczniów klasy I. Głównym celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki szkolnej, wypożyczania książek oraz nieustannego rozwijania umiejętności czytania. Pasowanie na czytelnika to oficjalne przyjęcie uczniów do grona czytelników biblioteki. Zanim jednak uczniowie złożyli przyrzeczenie, obejrzeli przedstawienie, przygotowane przez uczniów klasy II pt. "Baśniowy ambaras". Uczniowie dowiedzieli się jak ważne jest czytanie bajek. Bajeczki mogą być bardzo dobrymi przyjaciółkami dzieci. Uczniowie zapoznali się z prośbami książki. Po takim wprowadzeniu przyszli czytelnicy złożyli uroczyste przyrzeczenie, że zawsze będą szanować książki. Pani bibliotekarka ogromnym piórem dokonała pasowania na czytelnika każdego ucznia. Nasi nowi czytelnicy otrzymali z rąk p. dyrektor Elżbiety Chmiel pamiątkowe dyplomy. Imprezę przygotowały: Barbara Pyzik i Maria Małyszek. Życzymy wszystkim wspaniałych przygód w świecie książek i zapraszamy serdecznie do biblioteki szkolnej.
|
_ _
Strona 4 z 153 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>