Rok Świętego Jana Pawła II
Dodane przez Joanna dnia Grudzień 14 2020 08:38:34
W Roku Świętego Jana Pawła II, w którym przeżywaliśmy 100-lecie jego urodzin, uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w katechezach poświeconych pamięci naszego wielkiego rodaka i roli jaką odegrał w historii Polski, Europy i świata.
Szczególnym sposobem upamiętnienia tego jubileuszu był ogłoszony w listopadzie konkurs na prezentację multimedialną o św. Janie Pawle II. Wzięło w nim udział 15 chętnych uczniów z kl. V-VIII. Wszyscy wykazali się dużą inwencją w sposobie przekazu treści, doborze zdjęć i grafiki. Przygotowane przez nich prezentacje w ciekawy sposób ukazują najważniejsze wydarzenia z życia naszego papieża i zostaną przedstawione w klasach dla jeszcze lepszego przybliżenia postaci św. Jana Pawła II. Komisja w składzie: ks. Paweł Zubrzycki, p. Wioletta Magoch i p. Joanna Korgul oceniała prace biorąc pod uwagę dobór treści, sposób przekazu, pomysłowość, wkład pracy, umiejętność stosowania technologii komputerowej. Oto wyniki:
I miejsce - Katarzyna Wójcik z kl. VII a
II miejsce - Olga Futyma z kl. VII a
III miejsce - Weronika Wach a kl. VI b.

Dodatkowo wyróżnieni zostali: Eliza Krasnodębska z kl. VII a i Kacper Karwat z kl. VIII a. Wszystkim serdecznie gratulujemy! Pamiątkowe dyplomy i nagrody zostaną wręczone, gdy spotkamy się w szkole.