[ Strona Główna ˇ Galeria ˇ SzukajWrzesień 24 2021 07:07:32 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Deklaracja dostępności
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2021/2022
Kontakt

_ _
{ Przedszkole }
Biedronki

Motylki

Krasnoludki

Misie

Leśne Duszki

_ _
{ NAUKA ZDALNA }

TEAMS

Kształcenie na odległość - poradnik

Ochrona danych osobowych a zdalne nauczanie - poradnik uodo

Poradnik - nauczyciele, dyrektorzy

_ _
{ Dla Uczniów }
e-nauczanie
Pasma edukacyjne
ZDALNE LEKCJE

Zadania dla klasy VIII

MEN
OKE Kraków

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Agnieszka Goral, tel. 846857509 e-mail: iod@frampol.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Oferty }
Zapytanie

Rozstrzygnięcie

_ _
{ Przetargi }
Listopad 2020

Październik 2019

Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Wytyczne sanitarne MEiN, MZ i GIS, rekomendacje Wojewody Lubelskiego }
| Szanowni Rodzice i Opiekunowie! Drodzy Uczniowie!
W związku z ciągle występującym zagrożeniem epidemicznym na terenie kraju i dynamicznym wzrostem liczby zakażeń w naszym województwie, przypominam o konieczności przestrzeganie wytycznych sanitarnych MEiN, MZ i GIS dla przedszkoli i szkół oraz rekomendacji Wojewody Lubelskiego i służb mu podległych.
Pamiętajmy:
Do szkoły może uczęszczać uczeń bez objawów infekcji lub choroby zakaźnej,

Minimalna odległość pomiędzy osobami: 1,5 m.

Częste mycie rąk (lub dezynfekcja rąk), ochrona podczas kichania i kaszlu, unikanie dotykania oczu, nosa i ust.

Stosowanie maseczki w przestrzeniach wspólnych, gdy nie można zachować dystansu.

Z poważaniem
Teresa Moskwa - p.o. dyrektor Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu
|
_ _
{ Szóstoklasiści w Lublinie }
| Po wielu miesiącach zdalnego nauczania, izolacji od rówieśników nadszedł upragniony czas powrotu do szkoły, do kolegów, koleżanek i nauczycieli.
Dnia 23 września 2021 roku szóstoklasiści wraz z opiekunami udali się na wycieczkę do Lublina. Celem wyjazdu było kształtowanie wrażliwości estetycznej uczniów poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej, wyrabianie nawyku aktywnego spędzania czasu wolnego, dodatkowa, intensywna lekcja wychowania fizycznego, a w szczególności integracja dzieci i wzmocnienie więzi koleżeńskiej.

Eskapada rozpoczęła się od obejrzenia, w kinie Cinema City w Felicity, filmu przygodowego pt. Czarny młyn. Film został oparty na motywach powieści młodzieżowej Marcina Szczygielskiego o tym samym tytule. Czarny młyn to wzruszająca opowieść o tolerancji i akceptacji, do której dzieci muszą dojść własną drogą. Seans filmowy okazał się niesamowity i przypadł uczniom do gustu.

Kolejnym punktem wycieczki był park trampolin Strefa Wysokich Lotów. Przed zajęciami uczniowie zostali zaopatrzeni w specjalne antypoślizgowe skarpetki i zapoznali się z zasadami bezpieczeństwa. Pod okiem trenerów dzieci skakały i wykonywały akrobacje na trampolinach, korzystały ze wszystkich dostępnych tam atrakcji. Dużym zainteresowaniem cieszyły się skoki do basenu z gąbkami, tor przeszkód, ścianka wspinaczkowa. Wszystkie te atrakcje, dobry humor i wyjątkowa sprawność fizyczna uczestników przyczyniły się do tego, że pobyt w parku zagwarantował wiele pozytywnych emocji i wyładowanie energii oraz miłe wspomnienia.

W drodze powrotnej McDonald's pomógł nam zregenerować siły.

Do domu wróciliśmy zmęczeni ale szczęśliwi. Wyjazd ten pokazał, jak bardzo młodzież potrzebuje wspólnych rozmów, uśmiechu, beztroski.

Wycieczka była bardzo udana, za co dziękujemy również Rodzicom, którzy zorganizowali nasz wyjazd.
|
_ _
{ Wideokonferencja informacyjno-edukacyjna dla rodziców 22.09.2021 godz. 16:00 }
| Szanowni Rodzice!
Kontynuując działania informacyjno – edukacyjne dotyczące szczepień dzieci i młodzieży, Wojewoda Lubelski oraz Lubelski Kurator Oświaty serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne w formie on-line w dniu 22 września 2021 roku o godzinie 16.00.
W wydarzeniu weźmie udział Pani prof. dr hab. Agnieszka Szuster-Ciesielska z Katedry Wirusologii i Immunologii UMCS w Lublinie.
Link do spotkania

|
_ _
{ Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka }
| Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 września zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka.


20 września to wyjątkowa data w kalendarzu. W ten dzień obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to ma podkreślać wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci oraz popularyzować nowoczesne wychowanie przedszkolne. Dodatkowo dostarcza dzieciom okazję do świętowania, zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem.
I tak, w naszym przedszkolu, obchodzono ten dzień bardzo uroczyście. Panie wychowawczynie zorganizowały dzieciom zabawy integracyjne, konkursy, wykonywanie różnymi technikami prac plastycznych, czy też zabawy umuzykalniające z instrumentami perkusyjnymi. Przedszkolaki odwiedziła pani animatorka, która zadbała również o to, aby spędzić z dziećmi ten czas bardzo aktywnie. Odbyły się m.in. zabawy z balonikami, dzięki czemu dzieci tworzyły różne kształty zwierzątek, czy kwiatków.
Kulminacyjnym punktem uroczystości było wspólne odśpiewanie przez wszystkie grupy hymnu Jestem sobie przedszkolaczek.
Dzieci zostały obdarowane przez swoje wychowawczynie pamiątkowymi medalami, plakietkami, odznakami i dyplomami.
|
_ _
{ Sprzątanie świata 2021 }
| W piątek 17 września uczniowie naszej szkoły sprzątali ulice Frampola. To już kolejny rok, w którym dołączamy się do tej akcji, która w tym roku przebiega pod hasłem Myślę, więc nie śmiecę. Podczas tego wydarzenia przypominaliśmy o zasadach segregowania śmieci i upewnialiśmy się w przekonaniu ze jesteśmy odpowiedzialni za otaczający nas świat. Pamiętamy, że dbając o Małą Ojczyznę równocześnie dbamy o siebie nawzajem. Ograniczenie ilości odpadów jest możliwe poprzez wdrożenie przez każdego z nas choćby jednego sposobu: zrezygnuj z foliowych reklamówek zakupy pakuj w materiałową torbę, kanapkę do szkoły pakuj w serwetkę śniadaniową zapinaną na zaczep lub woskowijkę, zrezygnuj z używania plastikowych sztućców i słomek, nie zostawiaj plastikowych butelek w lesie. |
_ _
{ Międzynarodowy Dzień Kropki }
| 15 września obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy. Inspiracją do powstania tego święta była wydana w 2003 roku przez Peter'a H. Reynoldsa książka pt. "The Dot" czyli "Kropka". Jej bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej, mądrej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. W środę nasi uczniowie pojawili się w szkole z przypiętymi do odzieży kropkami, na których wypisane były ich mocne strony i talenty. Tego dnia na zajęciach wyświetlany był również krótki film na podstawie wyżej wspomnianej książki. W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Kropki zaplanowany został również konkurs plastyczny dla uczniów klas I - VIII pt. "Mam talent i kropka!" Prace należy złożyć do 24 września u opiekunów Samorządu Uczniowskiego i Małego Samorządu Uczniowskiego. Zachęcamy do udziału! |
_ _
{ UBEZPIECZENIE UCZNIÓW NNW }
| Rada Rodziców Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu dokonała wyboru oferty ubezpieczeniowej uczniów NNW. Poniżej oferta i link do strony.
Szanowny Rodzicu!
Po zapoznaniu się i zaakceptowaniu oferty zakresu ubezpieczenia opłać elektronicznie. Składka – 40 zł, drugie i kolejne dziecko – 50% kwoty.
Ubezpieczenie grupowe od następstw nieszczęśliwych wypadków dla uczniów jest dobrowolne.

UBEZPIECZENIE


|
_ _
{ Wyjście integracyjne klas siódmych }
| Aby urozmaicić pierwsze tygodnie nauki, we wtorek 14 września klasy siódme wraz ze swoimi wychowawcami zaplanowały wyjście integracyjne nad zalew we Frampolu. Wspólna wycieczka rozpoczęła się po trzech pierwszych lekcjach, gdy już na dworze się ociepliło. Uczestnicy wykazali się dobrą kondycją, pokonując szybkim marszem malowniczą trasę wśród zieleni i lasu. Podziwiali też piękne krajobrazy terenu nad zalewem, odpoczywając na kocyku i ławeczkach. Tematów do rozmów i wspólnych gier nie brakowało. Uczniowie piekli też na ognisku ulubione przysmaki. Chłopcy i dziewczyny wykazali się świetną sprawnością podczas gry w piłkę nożną, zostawiając jeszcze energię na spacer powrotny do szkoły. Podczas wyjścia dopisała zarówno pogoda, jak i humory. Możliwość spędzenia ze sobą czasu była dla wszystkich ogromną przyjemnością. |
_ _
{ „By pamięć od śmierci uchronić” }
| W poniedziałek 13 września obchodziliśmy 82. rocznicę bombardowania Frampola. Wydarzenie to planowaliśmy upamiętnić przy Pomniku Odzyskania Niepodległości i tablicy informacyjnej umieszczonej na Rynku podczas wizyty Pana Premiera Mateusza Morawieckiego. Jednak ze względu na niesprzyjającą pogodę musieliśmy zmienić plany i uroczystość odbyła się na hali w budynku naszej szkoły. Uczniowie uczestniczyli w lekcji historii, która była powtarzana dla poszczególnych klas.

Na wstępie prowadzące z klas VIII: Eliza Krasnodębska, Daria Lipińska, Vanessa Wojciechowska i Aleksandra Zaremba przedstawiły krótki rys historyczny o bombardowaniu Frampola w 1939 roku, zachęcając wszystkich słuchaczy do aktywności. Uczniowie poznając fakty, próbowali odpowiadać na pytania związane z tym tragicznym wydarzeniem. Dzięki takiej lekcji z pewnością zapamiętali najistotniejsze informacje.

Następnie wysłuchano wiersza w wykonaniu Natalii Budzyńskiej z kl. VII b ukazującego atmosferę tamtych czasów. Kolejnym punktem spotkania było śpiewanie piosenek patriotycznych z okresu II wojny światowej. Każdy miał także okazję obejrzeć wystawę zdjęć ukazujących obraz zniszczeń po nalocie niemieckich bombowców.

Po południu, o symbolicznej godzinie 15.30, przy wtórze syreny strażackiej, miało miejsce uroczyste złożenie wieńców przed Pomnikiem Odzyskania Niepodległości we Frampolu. Oprócz władz miasta wiązankę złożyła także delegacja uczniów naszej szkoły wraz z Panią Dyrektor Teresą Moskwą i Panią Wicedyrektor Barbarą Pyzik. Zarówno w szkole jak i na Rynku w uroczystości wzięła udział nasza drużyna harcerska.

Ponadto w najbliższym czasie poszczególne zespoły klasowe pod opieką wychowawców odwiedzą miejsca upamiętniające to wydarzenie. Mottem wszystkich dzisiejszych działań były słowa umieszczone na pamiątkowej tablicy w szkole: "By pamięć od śmierci uchronić".
|
_ _
{ ZEBRANIE Z RODZICAMI }
| ZEBRANIE Z RODZICAMI UCZNIÓW klas I – VIII
odbędzie się 16 września 2021 r. (czwartek) o godz. 16.30
Porządek spotkania:
16.30 – zebranie ogólne – hala widowiskowo – sportowa
17.00 – zebranie z wychowawcami w salach
17.45 – spotkanie RADY RODZICÓW – sala nr 9 – segment główny
Serdecznie zapraszam
Teresa Moskwa
p.o. dyrektor Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu
|
_ _
{ Psycholog w szkole }
| W każdy poniedziałek w godz. 9.00-12.00 w naszej szkole można skorzystać z porady psychologa p. Moniki Kukiełki. Gabinet znajduje się na parterze segmentu północnego. Termin wizyty z panią psycholog prosimy uzgadniać dzwoniąc pod nr 509 696 814 |
_ _
Strona 1 z 207 1 2 3 4 > >>