[ Strona Główna ˇ Galeria ˇ SzukajCzerwiec 21 2021 14:13:03 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Deklaracja dostępności
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2020/2021
Kontakt

_ _
{ Przedszkole }
Biedronki

Motylki

Krasnoludki

Misie

Leśne Duszki

_ _
{ NAUKA ZDALNA }

TEAMS

Kształcenie na odległość - poradnik

Ochrona danych osobowych a zdalne nauczanie - poradnik uodo

Poradnik - nauczyciele, dyrektorzy

_ _
{ Dla Uczniów }
e-nauczanie
Pasma edukacyjne
ZDALNE LEKCJE

Zadania dla klasy VIII

MEN
OKE Kraków

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ Konkursy }
Terminy
Regulamin
Wymagania
_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Agnieszka Goral, tel. 846857509 e-mail: iod@frampol.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Cyberprzemoc }
Ważne linki

Artykuł

_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 42
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Mrekiel
_ _
{ Przetargi }
Listopad 2020

Październik 2019

Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ TERMINY REKRUTACJI DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH }
| TERMINY REKRUTACJI, O KTÓRYCH WARTO PAMIĘTAĆ:

od 17 maja 2021 r. do 21 czerwca 2021 r. do godz. 15.00
Składanie wniosku do szkoły ponadpodstawowej wraz z dokumentami.

od 25 czerwca 2021 r. do 14 lipca 2021 r. do godz. 15.00
Uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

22 lipca 2021 r.
Ogłoszenie listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów
niezakwalifikowanych do szkoły.

2 sierpnia 2021 r.
Ogłoszenie listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

od 23 lipca 2021 r. do 30 lipca 2021 r.
Potwierdzenie woli przyjęcia w postaci przedłożenia oryginału świadectwa ukończenia szkoły i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu zewnętrznego.

Informator oświatowy - oferta edukacyjna szkół i placówek powiatu biłgorajskiego na rok szkolny 2021/2022.

Po więcej informacji zapraszamy do zakładki: "Doradztwo"
|
_ _
{ Kacper laureatem KWoBiK }
| Kacper Karwat, uczeń z kl. VIII a, został Laureatem XXVIII Konkursu Wiedzy o Biblii i Kościele. Finał konkursu odbył się 17 czerwca w Kurii Diecezjalnej w Zamościu. Wszystkich uczestników i ich opiekunów przywitał ks. biskup Mariusz Leszczyński. Podziękował im za trud włożony w przygotowanie, a także pobłogosławił na ostatni etap zmagań. Konkurs miał formę testu zawierającego pytania zamknięte i otwarte. Po sprawdzeniu testów przez komisję wyłoniono laureatów. Radość była wielka, ponieważ okazało się, że Kacper uzyskał najwyższą liczbę punktów i zajął I miejsce w kategorii klas VII-VIII. Dyplomy i nagrody laureatom i finalistom, a także ich opiekunom wręczali przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Lublinie Delegatura w Zamościu, a także Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz władze Wydziału Nauki i Wychowania Katolickiego w Zamościu. Kacpra do konkursu przygotowała p. Joanna Korgul.
Gratulujemy sukcesu!!!
|
_ _
{ "Góra Grosza" w naszej szkole }
|
Każdego roku nasza szkoła i przedszkole przyłącza się do ogólnopolskiej akcji "Góra Grosza", której głównym celem jest pomoc dzieciom wychowującym się poza swoją rodziną - w domach dziecka lub rodzinach zastępczych. Celem pośrednim jest pokazanie uczniom, jak wielką siłę stanowi niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących. W tym roku szkolnym akcja trwała dłużej niż zwykle, bo od końca października 2020 r. do maja 2021 r., a to z powodu pandemii i przedłużającego się nauczania zdalnego. Mimo utrudnień udało nam się zebrać ponad 23 kg monet i uzyskać sumę 529,61 zł. Szkolne Koło Wolontariatu, które było odpowiedzialne za przeprowadzenie zbiórki na terenie naszej szkoły, serdecznie dziękuje wszystkim za wielkie zaangażowanie i ofiarność!
|
_ _
{ Dzień Rodziny w przedszkolu }
| Na dobre i na złe jest rodzina,
Na dobre i na złe niech się trzyma!


Tradycją naszego przedszkola jest coroczne świętowanie Dnia Rodziny. To wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dla dzieci. To czas pełen wzruszeń, radości i uśmiechu. W tym roku dzieci przygotowały dla swoich Kochanych Rodziców niespodziankę w postaci filmowych występów. Przedszkolaki recytowały i śpiewały o swoich uczuciach do najbliższych im osób. Swoją wdzięczność i szacunek wyraziły również poprzez wręczenie rodzicom własnoręcznie wykonanych laurek i upominków.

|
_ _
{ Konkurs plastyczny „ZDROWY MLEKOLUDEK” }
| 17 czerwca 2021 r został rozstrzygnięty konkurs plastyczny, którego celem było wykonanie pracy przedstawiającej Mlekoludka zachęcającego do spożywania produktów mlecznych. Wszystkie klasy I-III z zaangażowaniem przystąpiły do konkursu wykonując piękne i pomysłowe plakaty. Uczniowie pracowali w kilkuosobowych zespołach. Każda klasa mogła zgłosić na konkurs tylko jedną pracę. Poziom wykonanych prac był bardzo wyrównany, ostatecznie komisja przyznała: I miejsce klasie IIIa i IIa, II miejsce klasie I, a III miejsce zajęła klasa IIIb i IIb.
W składzie zespołu klasy IIIa były: Natalia Myszak, Natalia Książek, Zuzanna Miazga i Paula Litwin. W zespole klasy IIa pracowały: Julia Oleszek, Nikola Kozyra, Karolina Kwiatkowska i Magdalena Iwanowicz.
Prace poszczególnych klas można oglądać na szkolnej wystawie.
|
_ _
{ Dzień Szalonych Fryzur }
|

Wyznaczamy nowe trendy w modzie! Dnia 17 czerwca 2021r. z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbył się w naszej szkole "Dzień Szalonych Fryzur". Uczniowie chętnie wzięli udział we wspólnej zabawie urozmaicającej czas przed zakończeniem roku szkolnego. Wykazali się twórczością i kreatywnością. Na korytarzach mogliśmy podziwiać ciekawe i oryginalne fryzury. Jak przewidują nasi projektanci mody, w tym sezonie królować będą fantazyjne upięcia muśnięte kolorem oraz dodatkowymi zdobieniami, a także skromne uczesania podkreślające naturalną urodę. Gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy wzięli udział we fryzjerskim szaleństwie!
|
_ _
{ KLASOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY }
|

W dniu 16 czerwca 2021 r. w klasach trzecich został rozstrzygnięty Klasowy Konkurs Ortograficzny. Ze względu na ograniczenia covidowe nie mógł się odbyć etap gminny, tak jak to było w latach poprzednich. Trzecioklasiści zmierzyli się z dyktandem i ćwiczeniami ortograficznymi, w których musieli się wykazać znajomością zasad pisowni i zastosowaniem ich w praktyce. Największymi umiejętnościami w tej dziedzinie mogą się pochwalić: Zuzanna Miazga i Filip Pyda z klasy III a oraz Miłosz Lipiński z klasy III b, którzy uzyskali tytuł "Mistrza Ortografii". Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
|
_ _
{ Tydzień Ochrony Środowiska }
|
Ubiegły tydzień minął w edukacji wczesnoszkolnej pod hasłem: "Tydzień Ochrony Środowiska". W każdej klasie przeprowadzono cykl rozmów dotyczących troski o stan swojego otoczenia, świadomości prowadzenia zdrowego stylu życia i dbania o jakość żywności, którą spożywamy. Uczniowie przypomnieli sobie również zasady segregacji śmieci. Podsumowaniem akcji było wyjście każdej klasy do "Serca miasteczka", gdzie mogli wrzucić zebrane przez siebie plastikowe korki.
|
_ _
{ Nasze pasje }
| W czerwcu Mały Samorząd Uczniowski zorganizował prezentację pt. "Nasze pasje", która ma na celu promocję pasji, zainteresowań oraz hobby uczniów klas I-III. Chętni uczniowie przygotowali krótkie notatki na temat swoich zainteresowań oraz przynieśli rzeczy związane ze swoimi pasjami. Na ręce opiekunów wpłynęło mnóstwo ciekawych prac, do których dołączone były między innymi: medale, trofea, prace plastyczne i techniczne, zdjęcia, dyplomy oraz części kolekcji naszych pasjonatów. Wszystkie opowiadania zostały zaprezentowane na wystawce, którą można podziwiać na górnym korytarzu szkoły podstawowej. Wśród uczniów klas I- III znaleźli się pasjonaci min.: piłki nożnej, tańca, malarstwa, śpiewu, recytacji, jazdy na nartach, muzyki, astronomii i pływania. Wystawka cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród uczniów oraz nauczycieli. Mamy nadzieję że prezentacja przybliży innym uczniom czym interesują się ich koleżanki i koledzy. |
_ _
{ Lista dzieci przyjętych w rekrutacji uzupełniającej do Przedszkola we Frampolu w roku szkolnym 2021/2022 }
| Lista dzieci przyjętych w rekrutacji uzupełniającej do Przedszkola we Frampolu w roku szkolnym 2021/2022

|
_ _
{ Lista dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia w rekrutacji uzupełniającej do Przedszkola w roku szkolnym 2021/2022 }
| Lista dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia w rekrutacji uzupełniającej do Przedszkola we Frampolu w roku szkolnym 2021/2022

|
_ _
Strona 1 z 204 1 2 3 4 > >>