[ Strona Główna ˇ Galeria ˇ SzukajStyczeń 29 2022 04:29:14 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Deklaracja dostępności
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2021/2022
Kontakt

_ _
{ Przedszkole }
Słoneczka

Tygryski

Biedronki

Motylki

Krasnoludki

_ _
{ NAUKA ZDALNA }

TEAMS

Kształcenie na odległość - poradnik

Ochrona danych osobowych a zdalne nauczanie - poradnik uodo

Poradnik - nauczyciele, dyrektorzy

_ _
{ Dla Uczniów }
e-nauczanie
Pasma edukacyjne
ZDALNE LEKCJE

Zadania dla klasy VIII

MEN
OKE Kraków

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Agnieszka Goral, tel. 846857509 e-mail: iod@frampol.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }

Statut

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Oferty }
Zapytanie

Rozstrzygnięcie

_ _
{ Przetargi }
Listopad 2020

Październik 2019

Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ NAUKA ZDALNA - KLASY V - VIII, TRADYCYJNA - KLASY I - IV I PRZEDSZKOLE }
| SZANOWNI RODZICE I OPIEKUNOWIE
DRODZY UCZNIOWIE
Od 27 stycznia 2022 r. do 11 lutego 2022 r. uczniowie klas V-VIII przechodzą na naukę zdalną. Uczniowie z klas I-IV i przedszkolaki kontynuują naukę w trybie stacjonarnym.
Zajęcia zdalne będą się odbywały zgodnie z obowiązującym planem lekcji i w tym samym rozkładzie czasowym. Prowadzone będą z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość za pomocą Platformy Microsoft Office 365 – aplikacja Microsoft Teams oraz przy pomocy dziennika elektronicznego.
Bez zmian pozostaje termin ferii zimowych: 14 – 27 lutego 2022 r.

TERESA MOSKWA - p.o. dyrektor Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu
|
_ _
{ ZAWIESZENIE ZAJĘĆ - KLASA III B }
| Zawieszenie zajęć: klasa III b – 26 – 27 stycznia 2022 r. (włącznie). W tych dniach zajęcia realizowane będą z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość - aplikacja Teams na platformie Office 365.
Teresa Moskwa - p.o. dyrektor
|
_ _
{ ZAWIESZENIE ZAJĘĆ - KLASA I A }
| Zawieszenie zajęć:
klasa I a 25 – 27 stycznia 2022 r. (włącznie).
W tych dniach zajęcia realizowane będą z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość - aplikacja Teams na platformie Office 365.
TERESA MOSKWA
|
_ _
{ O tolerancji słów kilka... }
| We wtorek 25 stycznia 2022 roku klasa III b uczestniczyła w warsztatach - "Inny nie znaczy gorszy". Zajęcia prowadziła pani Marta Miazga, pedagog z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Biłgoraju. Na warsztatach poruszono tematykę tolerancji, wzajemnej akceptacji, współpracy rówieśniczej i empatii wobec innych. Uczniowie w grupach rozwiązywali zadania, dokonywali charakterystyki osoby tolerancyjnej i nietolerancyjnej, analizowali jakie zachowania dzieci przeważają w ich klasie, a na koniec wspólnie stworzyli definicję "człowieka empatycznego". Warsztaty bardzo pomogły dzieciom zrozumieć czym jest tolerancja i jak się stać tolerancyjnym wobec innych. |
_ _
{ ZAWIESZENIE ZAJĘĆ - 5-latki i klasa II }
| W związku z objęciem dzieci 5-letnich i uczniów klasy II kwarantanną zostają zawieszone zajęcia:
- w oddziale 5-latków Przedszkola we Frampolu w dniu 24 stycznia 2022 roku (poniedziałek),
- w klasie II Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu od 24 do 28 stycznia 2022 r. (włącznie)
W tym okresie zajęcia realizowane będą z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
Materiały do zajęć w przedszkolu będą umieszczane na stronie szkoły w panelu "Przedszkole" MOTYLKI.
Uczniowie klasy II będą uczyć się zdalnie w aplikacji Teams na platformie Office 365.
Dzieci, które nie zostały objęte kwarantanną mogą uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych w grupie mieszanej 3-, 4-, 6- latki.
Jednocześnie apeluję do wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły o przestrzeganie przyjętych w szkole zasad reżimu sanitarnego: zachowanie dystansu, szczególnie w miejscach wspólnych, obowiązkowego noszenia maseczek w przestrzeniach wspólnych, gdy nie ma możliwości zachowania dystansu oraz częstego mycia i dezynfekcji rąk.
Proszę rodziców o zapoznanie się z materiałami informacyjnymi na temat szczepień dostępnymi na stronie MEiN i Kuratorium Oświaty w Lublinie.
Teresa Moskwa – p.o. dyrektor Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu
|
_ _
{ Co należy jeść, aby być zdrowym? }
| Uczniowie klasy III a zakończyli pierwszy etap projektu "Zdrowo jem, więcej wiem!", którego głównym celem jest wykształcenie u dzieci postaw prozdrowotnych poprzez uczenie zasad zdrowego odżywiania oraz przekazywanie wiedzy na temat produktów służących zdrowiu i produktów dla zdrowia szkodliwych. Projekt "Zdrowo jem, więcej wiem!" jest skierowany do uczniów i nauczycieli z zerówek (przedszkolnych i szkolnych) i klas I-III ze szkół podstawowych. Trwa cały rok szkolny i jest podzielony na dwa etapy (jesienno-zimowy, wiosenny). Podczas realizacji pierwszego etapu uczniowie wykonali sześć zadań:
- Lekcję: co należy jeść, aby być zdrowym?
- Konkurs: plakat "Dbam o zdrowie"
- Lekcję: w białej krainie - ostrożnie z cukrem i solą
- Konkurs: najlepszy rysunek zdrowych słodyczy
- Forum zdrowia dla rodziców: jak skutecznie zmienić złe nawyki żywieniowe?
- Promocję: Dzielimy się wiedzą!

Podczas zajęć lekcyjnych realizowane były zagadnienia dotyczące zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Lekcje były realizowane w formie krótkich pogadanek i dyskusji, doświadczeń i zabaw, które w prosty sposób przekazują i utrwalają wiedzę i podobają się uczniom. Konkursy klasowe były tematycznie powiązane z zajęciami lekcyjnymi i ich celem było m.in. utrwalenie wiadomości, pogłębianie zainteresowania uczniów zdrowym odżywianiem i stylem życia oraz rozwijanie kreatywności. Celem konkursów jest też promowanie wiedzy o zdrowym stylu życia wśród pozostałych uczniów w szkole, dlatego prace były eksponowane na korytarzu szkolnym. Ostatnie dwa zadania miały na celu przekazanie zdobytej wiedzy rodzicom oraz całej społeczności szkolnej i przedszkolnej. Dla rodziców zostało utworzone forum na platformie Teams, gdzie mogli zapoznać się z materiałami proponowanymi przez twórców projektu oraz zdjęciami z realizacji poszczególnych zadań.
|
_ _
{ Dzień Babci i Dziadka }
| Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, to 21 i 22 każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto wszystkich babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i serdeczności. Uczniowie klas I-III postanowili uczcić ten dzień w szczególny sposób, przygotowali z tej okazji występy i drobne upominki dla swoich ukochanych dziadków.
W prezentacjach poniżej, uczniowie naszej szkoły składają życzenia wszystkim Babciom oraz Dziadkom.
|
_ _
{ Niezwykły koncert dla Babci i Dziadka }
|
"Dziś podaruję serce Babci i kochanemu Dziadziusiowi,
niech będą zawsze uśmiechnięci,
co dzień szczęśliwi oraz zdrowi.
Wiedz Babciu, że bardzo kocham Cię,
wiedz Dziadku, że bardzo kocham Cię.
Za wszystkie chwile z Wami,
za to, że w tym świecie nie jesteśmy sami."

Kolejna fala pandemii uniemożliwiła obchodzenie "Dnia Babci i Dziadka" w przedszkolu, w tradycyjnej formie.
Ale to nie znaczy, że przedszkolaki zapomniały o tym święcie. Każda z grup przedszkolnych przygotowała wideo występ - program artystyczny, który ich bliscy będą mogli bezpiecznie obejrzeć w domu. Dzieci zadedykowały swoim Babciom i Dziadziom wiersze, piosenki i tańce, a także wykonały prezenty w formie laurek.
Zapraszamy do oglądania koncertu i życzymy wszystkim Babciom i Dziadziom wszystkiego, co najlepsze!!!
|
_ _
{ Warsztaty sznurkowe }
| Uczniowie klasy II w dniu 18 stycznia 2022 r. uczestniczyli w warsztatach plastycznych, podczas których wykonali prezenty dla babci i dziadka z okazji zbliżającego się ich święta. Uczniowie z dużym zaangażowaniem wykonali ozdobne obrazki. Czas upłynął w miłej atmosferze, a sznurek i wełna okazały się wdzięcznym materiałem z którego można wyczarować mnóstwo wyjątkowych upominków. Kreatywność dzieci z pewnością zaskoczy babcie i dziadków i będzie powodem dumy z wnucząt. Zajęcia przygotowała i poprowadziła Pani Dorota Marczak
Dziękujemy mamusi Wiktorii za pomoc i zaangażowanie.
|
_ _
{ "Hej Kolęda, kolęda..." }
| We wtorek 18 stycznia 2022 roku w Centrum Integracji Społecznej w Teodorówce odbył Jubileuszowy X Konkurs Kolęd i Pastorałek "Hej Kolęda, kolęda...". Jak co roku jury, uczestnicy, opiekunowie i zaproszeni goście, mieli okazję wysłuchać pięknych wykonań utworów przez młodych artystów ze szkół Gminy Frampol. W tym roku naszą szkołę reprezentowało aż siedmiu uczniów z poszczególnych grup wiekowych i byli to:
"klasy 0-II" - Łucja Wasilik z klasy 0 i Gabriela Korniak z klasy II
"klasy III - V" - Gabriela Grabowska i Maciej Kołodziej z klasy III b
"klasy VI - VIII" - Weronika Wach z klasy VII b oraz Alessandra Pyda i Eliza Krasnodębska z klasy VIII a.

Nasi uczniowie w sposób wyjątkowy zaprezentowali swoje talenty widowni konkursu i zdobyli dzięki temu następujące nagrody w swoich grupach wiekowych:
Łucja Wasilik - II miejsce
Maciej Kołodziej - I miejsce
Weronika Wach - wyróżnienie.

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz gratulujemy, dziękujemy za udział i zaangażowanie oraz życzymy dalszych sukcesów.
|
_ _
{ Zawieszenie zajęć w grupie trzylatków }
| W związku z objęciem dzieci Przedszkola we Frampolu kwarantanną, zostały zawieszone zajęcia w grupie 3-latków w dniach 11.01 – 14.01. 2022 r. W tym okresie zajęcia będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Na stronie szkoły w panelu Przedszkole grupa Biedronki zostaną umieszczone materiały do zajęć.
Dzieci, które nie zostały objęte kwarantanną mogą uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych w grupach 3-4, 4-, 5-, 6 latków.
Barbara Pyzik, wicedyrektor
|
_ _
Strona 1 z 214 1 2 3 4 > >>