[ Strona Główna ˇ Galeria ˇ SzukajCzerwiec 21 2021 14:19:51 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Deklaracja dostępności
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2020/2021
Kontakt

_ _
{ Przedszkole }
Biedronki

Motylki

Krasnoludki

Misie

Leśne Duszki

_ _
{ NAUKA ZDALNA }

TEAMS

Kształcenie na odległość - poradnik

Ochrona danych osobowych a zdalne nauczanie - poradnik uodo

Poradnik - nauczyciele, dyrektorzy

_ _
{ Dla Uczniów }
e-nauczanie
Pasma edukacyjne
ZDALNE LEKCJE

Zadania dla klasy VIII

MEN
OKE Kraków

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ Konkursy }
Terminy
Regulamin
Wymagania
_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Agnieszka Goral, tel. 846857509 e-mail: iod@frampol.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Cyberprzemoc }
Ważne linki

Artykuł

_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 9
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 42
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Mrekiel
_ _
{ Przetargi }
Listopad 2020

Październik 2019

Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Dzień Dziecka 2021 }
| Tradycyjnie 1 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka, pełen atrakcji i niespodzianek. Tego dnia uczniowie nie zabrali do szkoły książek i zeszytów, a dobre humory i wygodny strój.

Klasy I-III skorzystały z pięknej pogody i część dnia spędziły na dworze. Pierwszoklasiści wzięli udział w konkursach z nagrodami (m.in.: plastycznym, wokalnym, sprawnościowym) oraz licznych zabawach integracyjnych, udali się na lody do pobliskiej lodziarni, a później na długi spacer. Uczniowie klasy II a swój Dzień Dziecka rozpoczęli na placu szkolnym. Animatorki grupy KLAUNY przygotowały dla nich ciekawe konkurencje: bieg z jajkiem, przesypywanie mąki, skoki na linie i przechodzenie pod nią oraz przeciąganie, szukanie ukrytych skarbów itp. Niespodzianką była dla nich pinata - dzielnie walczyły o odkrycie ukrytego skarbu. Potem uczniowie wrócili do klasy na słodką niespodziankę przygotowaną przez rodziców. Malowali plakat, oglądali film Pani Kredki pt. Dzień Dziecka. W klasie II b odbyły się warsztaty kulinarne, na których uczniowie zrobili pyszne kanapki oraz sałatkę owocową. Uczestniczyli też w pikniku w pobliżu szkoły, aby na świeżym powietrzu zjeść wszystkie przygotowane specjały, zostawiając jeszcze miejsce na lody. Piknikiem z pizzą niespodzianką oraz wycieczką krajoznawczą po najbliższej okolicy cieszyli się uczniowie klasy III a. Podczas wyprawy wzięli udział w wielu zabawach integracyjnych, a największą atrakcją były podchody połączone z rozwiązywaniem zagadek oraz szukanie skarbu. Klasa III b spędziła ten dzień tworząc kompozycje szaszłykowe z owoców, które stały się dodatkiem do deseru lodowego. Spróbowali swoich sił w zawodach na "Kwaśną minkę" po zjedzeniu cytryny. Następnie udali się na boisko szkolne, aby wspólnie rozegrać mecz piłki nożnej.

Rekreacyjno-integracyjna forma świętowania Dnia Dziecka na świeżym powietrzu bardzo też spodobała się uczniom klas starszych. Była pożądaną odskocznią po bardzo długim okresie nauki zdalnej. Uczniowie mogli wspólnie spędzić czas odświeżając swoje relacje koleżeńskie. Klasa IV oraz klasa VII a wybrały się na wycieczki, które są opisane w odrębnych postach. Pozostali przebywali na terenie szkoły i Frampola. Piątoklasiści swoje święto spędzili na pikniku przygotowanym przez rodziców na placu szkolnym, zaś szósto- i ósmoklasiści odpoczywali na urokliwych terenach przy zalewie. Natomiast klasa VII b udała się na pieszą wędrówkę po okolicach Frampola. Uczniowie wspólnie rozwiązywali zadania i zagadki logiczne, wykazując się przy tym dużą kreatywnością. Dzielili się też pasjami i talentami. Nie zabrakło aktywności fizycznej, pogadanek, rozmów i wspólnych gier na kocyku. Spacery, ruch oraz przebywanie na świeżym powietrzu wzmaga apetyt toteż wszyscy chętnie w towarzystwie swoich rówieśników konsumowali ulubione przysmaki - pizzę lub lody. Poczęstunki były finansowane ze środków Rady Rodziców.

W Dniu Dziecka pogoda dopisała, zaś uczniowie powrócili "z wypraw" i zabaw bezpiecznie, pełni radości i z uśmiechami na twarzach.
Mimo fizycznego zmęczenia, Dzień Dziecka uznajemy za udany :D

Wszystkim Dzieciom, tym młodszym i starszym, jeszcze raz życzymy spełnienia marzeń, rozwijania talentów i pasji, prawdziwych przyjaciół. Niech każdy dzień będzie dla Was fascynującą przygodą pełną inspirujących wydarzeń!
|
_ _
{ Komentarze }
| Brak komentarzy. |
_ _
{ Dodaj komentarz }
| Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze. |
_ _
{ Oceny }
|
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
|
_ _