[ Strona Główna ˇ Galeria ˇ SzukajMaj 21 2022 04:45:39 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Deklaracja dostępności
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2021/2022
Kontakt

_ _
{ Przedszkole }
Słoneczka

Tygryski

Biedronki

Motylki

Krasnoludki

_ _
{ NAUKA ZDALNA }

TEAMS

Kształcenie na odległość - poradnik

Ochrona danych osobowych a zdalne nauczanie - poradnik uodo

Poradnik - nauczyciele, dyrektorzy

_ _
{ Dla Uczniów }
e-nauczanie
Pasma edukacyjne
ZDALNE LEKCJE

Zadania dla klasy VIII

MEN
OKE Kraków

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Ewa Myszkowiak, tel. 604521364 e-mail: biuro@myszkowiak.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }

Statut

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 43
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: JustynaZ
_ _
{ BIP }
_ _
{ Piotruś Pan }
| W środę 27 kwietnia uczniowie klas I-III miały okazję obejrzeć w Biłgorajskim Centrum Kultury przedstawienie pt. "Piotruś Pan". Artyści z Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa wprowadzili widzów w baśniowy świat. Głównym bohaterem spektaklu był tytułowy Piotruś Pan, znakomity szermierz, chłopiec, który spędzał swoje dzieciństwo na wyspie Nibylandii oraz odwieczny wróg Kapitana Haka.
W przedstawieniu wykorzystano wiele efektów specjalnych, oryginalną scenografię, barwne stroje, ciekawe rozwiązania oprawy świetlnej, które w ciemnościach przybrały niezwykłe kształty i barwy, co znacznie podniosło atrakcyjność spektaklu. Podczas przedstawienia młodzi widzowie spontanicznie reagowali na przedstawione na scenie sytuacje, które pozwoliły choć na chwilę przenieść się do magicznej krainy marzeń i przeżywać niezwykłe przygody bohatera, który tym razem musiał przechytrzyć samego Kapitana Haka i uwolnić z jego rąk swoją przyjaciółkę Wendy.
|
_ _
{ 41. Mały Konkurs Recytatorski }
| Dnia 27 kwietnia 2022 roku w Centrum Integracji Społecznej we Frampolu odbyły się Gminne Eliminacje 41. Małego Konkursu Recytatorskiego.
Szkołę Podstawową im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu reprezentowali: Filip Szczepanik z kl. I a, Oliwia Zdunek z kl. II, Magdalena Iwanowicz z kl. III, Kacper Dudek z kl. IV a, Karol Tchórzewski z kl. VI.
Komisja konkursowa w kategorii klas I-III wyróżniła Filipa Szczepanika, który będzie reprezentował naszą szkołę oraz gminę Frampol w eliminacjach powiatowych. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe z dedykacją, ponadto Filip otrzymał dyplom i statuetkę laureata.
Wszystkim serdecznie gratulujemy, a Filipowi życzymy powodzenia w kolejnym etapie Małego Konkursu Recytatorskiego 2022.
|
_ _
{ Udanie po pandemii }
| Znakomicie zaprezentowali uczniowie naszej szkoły w Mistrzostwach Powiatu o Puchar Starosty Biłgorajskiego w pływaniu po dwuletniej przerwie pandemicznej. Pomimo okrojonych zajęć z pływania poziom zawodów był bardzo wysoki a o medalach decydowały setne części sekundy, ale po kolei. Na początek w kategorii klas I-III wszystkich zaskoczyła Gabriela Korniak z klasy II, która na 25 m stylem grzbietowym zajęła II miejsce po niespełna roku pływania. Do tego dołączyła jeszcze brązowy medal w sztafecie płynąc wspólnie z Maciejem Kołodziejem, Oliwią Dyl i Różą Dudek. Później kolej była na klasy IV-VI i tutaj błysnęła talentem Natalia Budzyńska, która zdecydowanie wygrała 25 m stylem dowolnym oraz zdobyła brąz w sztafecie wygrywając ze SP w Tarnogrodzie o właśnie wspomniane 0,02 setne sekundy. Skład uzupełniały Martyna Marek, Emilia Śliwińska oraz Filip Pyda. Jednak naszą gwiazdą na pływalni został Kacper Sawa, który wśród klas VII-VIII wygrał z dużą przewagą 50 m stylem dowolnym i zdominował rywalizację sztafet płynąc wspólnie z Bartłomiejem Kaczorem, Sebastianem Stańczykiem i Mikołajem Papierzem. W rywalizacji dziewcząt na tym samym dystansie super wynik osiągnęła Izabela Czajka zdobywając III miejsce. Na uwagę również zasługują IV miejsce Oliwii Dyl na 25 m stylem grzbietowym i Bartłomieja Kaczora na 50 m stylem dowolnym. Te wyniki zaowocowały II miejscem w klasyfikacji szkół wszystkich kategorii wiekowych w Powiecie Biłgorajskim. Na to miejsce zapracowali również oprócz wyżej wymienionych: Filip Szczepanik, Wiktoria Miazga, Aleksander Góra, Aleksander Siemczyk, Norbert Harasym, Szymon Bednarz, Maja Omiotek, Aleksandra Maciurzyńska, Miłosz Lipiński, Mikołaj Bednarz, Maciej Kiełbasa, Kinga Krajewska, Kacper Olszyński, Antoni Liwak, Zofia Grbacz, Karol Tchórzewski, Jakub Boguszewski, Karol Marek i Sebastian Książek.
Brawo i dziękujemy za piękne sukcesy!!!
|
_ _
{ Inwestujmy w naszą planetę - Dzień Ziemi 2022 }
| Dzień Ziemi jest ważnym wydarzeniem ekologicznym obchodzonym w naszej szkole od kilku lat w formie happeningu. Uczniowie z wcześniej przygotowanymi transparentami w barwnych przebraniach 25 kwietnia przeszli ulicami Frampola wzbudzając zainteresowanie przechodniów i podróżnych. W tym roku odbywa się pod hasłem Inwestujmy w nasza planetę, by zwrócić uwagę na gospodarcze zmiany, które pomogą zahamować kryzys klimatyczny. Uczniowie wdrażają poznane zasady ekologicznego zachowania w życie codzienne i wspólnie z rodzicami dbają o czystość w miejscowościach naszej gminy, segregują śmieci, oszczędzają wodę, energię i żywność, są świadomymi konsumentami. Dziękujemy rodzicom za okazane wsparcie i pomoc w przygotowaniu transparentów. |
_ _
{ V Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego „Vocab Bee” }
| Uczennice naszej szkoły wzięły udział w V Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego "Vocab Bee", który w tym roku objęty był honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty. Konkurs składał się z dwóch etapów i sprawdzał znajomość leksyki języka angielskiego. W eliminacjach szkolnych zwyciężyły Amelia Furlepa z kl. VII a oraz Weronika Blicharz z kl. VII b. Reprezentowały one naszą szkołę na etapie finałowym 22 kwietnia w Szkole Podstawowej im. Zofii Krawieckiej w Majdanie Starym. Dziewczyny otrzymały tytuł "Vocab Bee Master", zdobywając ponad 80% sumy punktów możliwych do zdobycia.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
|
_ _
{ Obchody Dnia Ziemi w naszym przedszkolu }
| Przyrzekamy:
Chronić przyrodę,
Oszczędzać wodę,
Dokarmiać ptaki,
Dbać o zwierzaki,
Kwiaty hodować,
Drzewa szanować,
Nigdy nie śmiecić,
Uczyć tego wszystkie dzieci!


Jak co roku i tym razem 22 kwietnia wszystkie grupy przedszkolne świętowały Dzień Ziemi. W tym dniu dzieci przyszły do przedszkola ubrane na zielono na znak tego, że chcemy, aby nasza planeta była zielona, czysta.
Przedszkolaki obejrzały prezentacje multimedialne, śpiewały piosenki oraz wykonywały szereg prac plastycznych i technicznych związanych z tematem. Chętnie wykonywały zadania i rozwiązywały zagadki by zdobyć odznakę Przyjaciela Przyrody. Na zakończenie układały hasła ekologiczne i złożyły przyrzeczenie.
Dzieciaki wykazały się niebywałą wiedzą, świetnie się przy tym bawiąc.
|
_ _
{ ZEBRANIA Z RODZICAMI }
| Szanowni Rodzice i Opiekunowie!
Zapraszam na spotkania z wychowawcami poświęcone śródokresowej analizie wyników nauczania i zachowania uczniów w roku szkolnym 2021/2022.
Zebrania odbędą się 28 kwietnia 2022 r. (czwartek) według poniższego harmonogramu.
Klasy I – III – godz. 16.00
Klasy IV – VI – godz. 16.30
Klasy VII – VIII – godz. 17.00
Teresa Moskwa
p.o. dyrektor Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu
|
_ _
{ Teatr Edukacji i Profilaktyki w naszej szkole }
| 13 kwietnia gościliśmy w naszej szkole aktorów Teatru Edukacji i Profilaktyki Maska, którzy zaprezentowali nam swój nowy program profilaktyczno - edukacyjny. Przedszkolaki mieli zaszczyt obejrzeć spektakl pt. Złośliwości jej królewskiej mości, w którym poznali zasady dobrego wychowania. Dowiedzieli się, że empatia i współczucie są nam coraz bardziej obce, przez co ulice stają się smutne, a place zabaw puste. Dobre wychowanie to styl życia, pewnych zasad można się uczyć od najmłodszych lat. Przestrzeganie ich nie powinno być wówczas problemem, czy przykrą powinnością. Klasy I - III obejrzały spektakl pt. Na misiowych urodzinach - najważniejsza jest rodzina. Ten spektakl uczy, że rodzinę tworzą osoby, które łączą więzy krwi, ale również bliska relacja. Rodzina to emocje i uczucia nie do powtórzenia. Członkowie rodziny powinni chcieć siebie nawzajem słuchać i rozumieć, wspierać i pomagać w trudnych chwilach. Spektakl pt. Pępek świata, przeznaczony dla klas IV - VI, poruszył problem egoizmu, a także braku szacunku. Uczniowie dowiedzieli się, że każdy młody człowiek powinien walczyć o siebie i realizować życiowe cele. Kolejny spektakl adresowany był do uczniów klas VII - VIII. Aktorzy przedstawili sztukę pt. Zaplątany w sieci, poruszającą problem uzależnienia od Internetu i nośników informacji. Uzależnienie to, stanowi poważny problem XXI wieku. Dzieci i młodzież nie wyobrażają sobie dnia bez smartfonu, tabletu czy komputera. Technika idzie do przodu, nie wyeliminujemy urządzeń elektronicznych z naszego życia. Teatr Maska tworząc ten pełen humoru spektakl edukacyjny, uczy jak mądrze z nich korzystać, a jednocześnie nie zatracić się w wirtualnym świecie. Profesjonalna gra aktorska, kostiumy i poruszana tematyka sprawiają, że przedstawienia Teatru Maska są godne polecenia. |
_ _
{ Kiermasz Świąteczny – "Na pomoc Ukrainie!" }
| Przed Wielkanocą Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało Kiermasz Świąteczny. W tym roku, ze względu na toczące się walki za naszą wschodnią granicą, dochód z akcji przeznaczony został na pomoc Ukrainie. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów zebraliśmy dużą ilość ozdób wielkanocnych: stroików, pisanek, baranków, palm itp. Zainteresowanie akcją było bardzo duże, dlatego wszystko rozeszło się jak przysłowiowe świeże bułeczki. W wyniku sprzedaży udało nam się zebrać aż 1205 zł. Pieniądze zostały przelane na konto Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej z dopiskiem: Leki na Ukrainę.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli naszą akcję!
|
_ _
{ WIELKANOC 2022 }
| |
_ _
{ Dzień Czekolady }
| 13 kwietnia Przedszkolaki z grupy Motylków świętowały Dzień Czekolady. Zaprosiliśmy do naszej sali mamę Maksia Łuczyna - panią Agatę, która zrobiła z pomocą dzieci pyszne, czekoladowe babeczki. Na początku zajęć dzieci rozpoznawały i nazywały przygotowane produkty, omawiały przybory wykorzystywane w przygotowywaniu ciasta, aż w końcu zabrały się za robienie babeczek. Degustacja upieczonych babeczek odbyła się po obiedzie, wszystkim bardzo smakowały. Dziękujemy pani Agacie za poświęcony czas i zapraszamy ponownie. |
_ _
Strona 2 z 220 < 1 2 3 4 5 > >>