[ Strona Główna ˇ Galeria ˇ SzukajWrzesień 24 2021 08:04:51 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Deklaracja dostępności
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2021/2022
Kontakt

_ _
{ Przedszkole }
Biedronki

Motylki

Krasnoludki

Misie

Leśne Duszki

_ _
{ NAUKA ZDALNA }

TEAMS

Kształcenie na odległość - poradnik

Ochrona danych osobowych a zdalne nauczanie - poradnik uodo

Poradnik - nauczyciele, dyrektorzy

_ _
{ Dla Uczniów }
e-nauczanie
Pasma edukacyjne
ZDALNE LEKCJE

Zadania dla klasy VIII

MEN
OKE Kraków

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Agnieszka Goral, tel. 846857509 e-mail: iod@frampol.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Oferty }
Zapytanie

Rozstrzygnięcie

_ _
{ Przetargi }
Listopad 2020

Październik 2019

Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ SZCZEPIENIE UCZNIÓW - filmy i materiały edukacyjne }
| Szanowni Rodzice i Opiekunowie! Drodzy Uczniowie!
Zapraszam do zapoznania się z materiałami informacyjnymi dotyczącymi szczepień uczniów od 12. roku życia przygotowanymi przez Ośrodek Rozwoju Edukacji we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki oraz Głównym Inspektorem Sanitarnym. W pakiecie znajdują się filmy oraz dodatkowe materiały edukacyjne dla uczniów i ich rodziców.

|
_ _
{ DODATKOWE ZAJĘCIA WSPOMAGAJĄCE DLA UCZNIÓW }
| Szanowni Rodzice i Opiekunowie!
Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 r. poz. 493 ze zm.) w szkole organizowane są zajęcia wspomagające, o których mowa w § 10f ust. 1 wymienionego rozporządzenia, w okresie od dnia 2 września 2021 r. do dnia 22 grudnia 2021 r. z następujących przedmiotów: język polski, język angielski, język niemiecki, matematyka, historia, chemia, fizyka, geografia, biologia.
Zajęcia wspomagające uczniów w opanowaniu i utrwalaniu wiadomości i umiejętności przeznaczone są dla klas IV-VIII. Będą odbywały się wyłącznie w szkole, po lekcjach, dla grupy liczącej nie mniej niż 10 uczniów. Mogą w nich uczestniczyć chętni uczniowie.
Rodzice/opiekunowie zainteresowani udziałem dziecka w ww. zajęciach składają dyrektorowi szkoły pisemną deklarację uczestnictwa ucznia w organizowanych w szkole zajęciach wspomagających z danego przedmiotu lub przedmiotów (wzór deklaracji uczniowie otrzymują od wychowawców).
Z poważaniem
Teresa Moskwa
|
_ _
{ Jubileuszowa odsłona Narodowego Czytania }
| Już po raz dziesiąty nasza szkoła wzięła udział w akcji Narodowe Czytanie organizowanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę od 2012 roku. W piątek 3 września uczniowie klas III - VIII spotkali się na hali widowiskowo - sportowej, aby posłuchać dramatu Gabrieli Zapolskiej pt. Moralność pani Dulskiej. Najpierw prowadzący: Weronika Wach i Karol Tchórzewski przypomnieli tytuły dzieł prezentowanych w poprzednich latach. Zwrócili też uwagę na wyjątkowość czytanego w tym roku utworu, który pokazuje obłudę i zakłamanie, zawiera sceny komiczne, ale też i gorzką ironię oraz uniwersalne przesłanie moralne nakazujące w imię uczciwości i sprawiedliwości potępiać zło.
Następnie uczennice: Wiktoria Kaczor i Karolina Małyszek w formie prezentacji multimedialnej przedstawiły najważniejsze informacje o autorce dramatu i Pani Dyrektor Teresa Moskwa odczytała list Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy skierowany do Polaków.
Fragmenty tekstu zaprezentowali natomiast najstarsi uczniowie naszej szkoły. Ósmoklasiści: Karolina Bielak, Aleksandra Jasińska, Bartłomiej Kaczor, Eliza Krasnodębska, Maciej Oleszek, Katarzyna Wójcik i Zofia Wójcik ucharakteryzowani na bohaterów sztuki czytali dramat z podziałem na role. Taka forma prezentacji utworu wzbudziła duże zainteresowanie. Występujący zostali nagrodzeni oklaskami. Na zakończenie Pani Dyrektor Teresa Moskwa podziękowała uczniom i nauczycielkom języka polskiego za duże zaangażowanie w zorganizowanie uroczystości. Tegoroczna jubileuszowa odsłona Narodowego Czytania, której przygotowania zaczęły się jeszcze w wakacje, pozostanie na długo w pamięci.
|
_ _
{ Szczepienia uczniów w wieku od 12 do 15 roku życia. }
|
Szanowni Rodzice!

Proszę o zapoznanie się z treścią listu Ministra Zdrowia do dyrektorów szkół, pedagogów, rodziców w sprawie wykonywania szczepienia przeciwko SARS-CoV-2 wśród nieletnich uczniów w wieku od 12 do 15 roku życia.
|
_ _
{ Nowy rok szkolny rozpoczęty! }
| Pierwszego września uczniowie Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu po dwóch miesiącach wypoczynku rozpoczęli nowy rok szkolny 2021/2022. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Katarzyna Wójcik odebrała meldunki od gospodarzy klas. Następnie w czasie trwania hymnu państwowego nastąpiło wciągnięcie flagi na maszt. Zebranych na dziedzińcu szkolnym powitała Pani Teresa Moskwa, która od września objęła stanowisko Dyrektora Szkoły. Uroczystość swoją obecnością uświetnili też Burmistrz Frampola Pan Józef Rudy oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Lech Kaczor. Delegacja uczniowska i przedstawiciele władz samorządowych złożyli wieńce pod Pomnikiem Niepodległości i udali się na Mszę Świętą. Ostatnim punktem było spotkanie z Panią Dyrektor, która przekazała informacje o organizacji pracy w nowym roku szkolnym, a także przedstawiła nową Wicedyrektor, Panią Barbarę Pyzik oraz grono pedagogiczne. Ponadto Pani Dyrektor odniosła się do zasad bezpieczeństwa obowiązujących w czasie pandemii COVID-19. Po życzeniach na nadchodzący rok szkolny, uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych. Jutro pełni zapału i chęci rozpoczną naukę zgodnie z nowym planem lekcji. |
_ _
{ Zmiany w dowozach uczniów }
| Od dnia 2 września następuje zmiana w zakresie dowozu uczniów na godz. 8.00 do Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu na trasach: Korytków Mały - Frampol, Pulczynów - Frampol oraz odwozu uczniów po zakończonych zajęciach na w/w trasach. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Gminy Frampol: frampol.pl
Pozostałe trasy dowozu i odwozu pozostają bez zmian.
|
_ _
{ Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/2022 }
|
Program
Uroczystości Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2021/2022
w Samorządowym Zespole Szkolnym we Frampolu
1 września 2021 r.godz. 830 Rozpoczęcie uroczystości na dziedzińcu szkolnym:
  • raporty przewodniczących SU
  • wciągnięcie flagi na maszt
  • hymn państwowy
  • wystąpienie okolicznościowe.
godz. 845 Przemarsz ulicami Frampola i złożenie wieńców przed Pomnikiem w Rynku.

godz. 900 Msza Święta w kościele parafialnym pw. Św. Jana Nepomucena i Matki Bożej Szkaplerznej.

godz. 1000
  • Spotkania uczniów z dyrekcją oraz wychowawcami klas w szkole.
  • Zapalenie zniczy na grobach byłych nauczycieli tutejszej szkoły oraz na mogiłach żołnierskich przez delegacje nauczycieli i uczniów.

Dowozy uczniów w dniu 1 września 2021 r.
|
_ _
{ ZEBRANIE Z RODZICAMI DZIECI PRZEDSZKOLNYCH }
| Szanowni Rodzice dzieci Przedszkola we Frampolu!
Serdecznie zapraszam na spotkanie informacyjno-organizacyjne u progu nowego roku szkolnego 2021/2022, które odbędzie się 24 sierpnia 2021 roku (wtorek) o godz. 16.30
w hali widowiskowo- sportowej Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu.
Proszę o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa (maseczki, dezynfekcja rąk) oraz zabranie ze sobą długopisów.

Wyprawka przedszkolaka

|
_ _
{ Wyprawka dla przedszkolaka }
| Wyprawka przedszkolaka
1. Teczka biurowa z gumką
2. Blok rysunkowy biały (A3, A4)
3. Blok techniczny biały (A4, A3)
4. Blok rysunkowy kolorowy (A4, A3)
5. Blok techniczny kolorowy (A4, A3)
6. Kredki ołówkowe "grube" np.: Bambino, temperówka
7. Piórnik na kredki
8. Ołówek, długopis, gumka do ścierania (dla 5-6 latków)
9. Kredki pastele olejne
10. Plastelina duże pudełko(na bieżąco)
11. Klej w sztyfcie (na bieżąco)
12. Nożyczki
13. Farby plakatowe i akwarele, pędzel, ściereczka, pojemniczek na wodę
14. Zeszyt w dwie linie, w kratkę (6-latki)
15. Zeszyt wycinankowy
16. Książeczki do kolorowania ( 3-4 latki)
17. Książeczki ze szlaczkami ( 5-6 latki)
18. Podkładka plastikowa
19. Pojemnik plastikowy lub kartonowy na przybory (w zależności od wyposażenia sali przedszkolnej)
20. Chusteczki higieniczne (mała paczka, duża paczka - pudełko)
21. Chusteczki nawilżane
22. Ciapy, worek
23. Ręcznik do rąk
24. Zapasowe ubranie

Wszystkie rzeczy dzieci muszą być podpisane.
|
_ _
{ Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021 }
| W życiu każdego przychodzi taki moment, w którym trzeba zostawić coś, aby móc pójść dalej... - te słowa trafnie oddają nastrój zakończenia roku szkolnego 2020/2021 w naszej szkole. 25 czerwca zakończył się trudny i nietypowy rok szkolny, a swoją pracę w szkole kończy Pani Dyrektor Elżbieta Chmiel.
Uroczystość zakończenia bieżącego roku szkolnego rozpoczęła się od pożegnania Pani Dyrektor. Uczestniczyły w niej władze gminy, nauczyciele, przedstawiciele rodziców i uczniowie. Pani Teresa Moskwa, wicedyrektor placówki, przedstawiła ścieżkę zawodową pani Elżbiety Chmiel, która w szkole przepracowała 36 lat, funkcję dyrektora szkoły we Frampolu pełniła od 2002 r. Później przedszkolaki i uczniowie klas I-VIII zaprezentowali się w tematycznej scence z humorem szukając wytłumaczenia słowa "emerytura". Refleksyjne recytacje w wykonaniu Klaudii Skrok, Katarzyny Wójcik i Kamili Kiełbasy oraz piosenki sześciolatków i Wiktorii Pawlos dostarczyły słuchaczom wielu wzruszeń i przypomniały, że dziś kończy się pewien etap w życiu każdego człowieka obecnego na hali widowiskowo sportowej. Życzenia Pani Dyrektor złożyli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, Burmistrz Frampola Pan Józef Rudy, który wręczył Pani dyrektor Elżbiecie Chmiel także medal okolicznościowy "Za Zasługi dla Miasta i Gminy Frampol", przewodniczący Rady Miejskiej we Frampolu Pan Lech Kaczor, Sekretarz Gminy Pani Anna Ruszczak, przedstawiciele Rady Rodziców i delegacja nauczycieli. Były słowa uznania, podziękowania i wdzięczności. Wszyscy mogli obejrzeć prezentację ukazującą ważne wydarzenia związane z pracą zawodową odchodzącej na emeryturę Pani Elżbiety Chmiel. W swoim wystąpieniu Pani Dyrektor ze wzruszeniem podziękowała zebranym.
Potem nastąpiło uroczyste pożegnanie ósmoklasistów. Po odśpiewaniu hymnu państwowego i przekazaniu sztandaru Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu młodszym kolegom, absolwenci złożyli uroczyste ślubowanie.
Później najlepsi uczniowie szkoły podstawowej odebrali z rąk Pani Dyrektor Elżbiety Chmiel świadectwa z wyróżnieniem, nagrody i dyplomy. Statuetkę dla Najlepszego Absolwenta Szkoły Podstawowej otrzymał Kacper Karwat z kl. VIII a. Docenieni zostali także uczniowie, którzy aktywnie działali w drużynie ZHP oraz mieli 100% frekwencję. Rodzice absolwentów o najwyższych średnich ocen otrzymali Listy Gratulacyjne. Pani Dyrektor podziękowała również tym rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w życie szkoły. Ostatnim punktem uroczystości była długo oczekiwana przez wszystkich uczniów chwila - spotkania w salach, gdzie wychowawcy wręczyli świadectwa. Moment ten był początkiem zasłużonego dla wszystkich wakacyjnego odpoczynku.
|
_ _
{ Zakończenie roku przedszkolnego }
| Pięknie ubrani, z uśmiechem na twarzach dzieci z Przedszkola we Frampolu 24 czerwca 2021 roku zakończyły rok szkolny 2020/2021. Uroczystości odbyły się w poszczególnych grupach pod okiem wychowawców. Po całym roku wytężonej pracy nadchodzi wreszcie czas wypoczynku.
Już prawie mamy upragnione wakacje! Nikt chyba nie zasłużył na nie tak bardzo jak nasi absolwenci z najstarszych grup przedszkolnych Misie i Leśne Duszki. Pożegnały przedszkole, aby po wakacjach rozpocząć kolejny etap edukacji. Zwieńczeniem pracy dzieci było rozdanie Dyplomów, a najstarsze przedszkolaki otrzymały Dyplomy Ukończenia Przedszkola. Gratulujemy naszym dzieciom, a szczególnie absolwentom i życzymy dalszych sukcesów w nauce.
Na nadchodzące wakacje życzymy dużo zdrowia, samych pogodnych chwil i niesamowitych przygód.
|
_ _
Strona 2 z 207 < 1 2 3 4 5 > >>