[ Strona Główna ˇ Galeria ˇ SzukajStyczeń 29 2022 04:27:15 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Deklaracja dostępności
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2021/2022
Kontakt

_ _
{ Przedszkole }
Słoneczka

Tygryski

Biedronki

Motylki

Krasnoludki

_ _
{ NAUKA ZDALNA }

TEAMS

Kształcenie na odległość - poradnik

Ochrona danych osobowych a zdalne nauczanie - poradnik uodo

Poradnik - nauczyciele, dyrektorzy

_ _
{ Dla Uczniów }
e-nauczanie
Pasma edukacyjne
ZDALNE LEKCJE

Zadania dla klasy VIII

MEN
OKE Kraków

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Agnieszka Goral, tel. 846857509 e-mail: iod@frampol.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }

Statut

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Oferty }
Zapytanie

Rozstrzygnięcie

_ _
{ Przetargi }
Listopad 2020

Październik 2019

Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Piękny uśmiech nie tylko na święta }
| Uczniów klasy drugiej 14 grudnia 2021 roku odwiedziła pani stomatolog Agnieszka Śliwińska. Podczas spotkania Pani doktor poruszyła bardzo ważny temat dotyczący urazów zębów. Dzieci dowiedziały się, w jaki sposób można uratować złamanego zęba. Otrzymały też ulotki opisujące i ilustrujące zasady postępowania w takiej sytuacji. Pani Agnieszka na specjalnych obrazkach pokazała, także z czego składa się ząb i co dzieje się z nim, gdy zaczyna chorować. Wyjaśniła, co robić, aby zęby jak najdłużej pozostały zdrowe. Zachęciła również do wizyt w gabinecie stomatologicznym i regularnych kontroli zębów. Uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy podczas rozwiązywania specjalnej krzyżówki przygotowanej przez gościa, a w nagrodę za dobrze wykonanie zadań dostali kolorowe szczoteczki do zębów. Odbyła się też sesja pytań zadawanych przez dzieci, podczas której uzyskały wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące je problemy. Dzieci podziękowały mamusi Jasia za cenne wiadomości i miłe spotkanie. |
_ _
{ SZCZEPIENIA DZIECI W WIEKU 5-11 lat }
| Szanowni Rodzice i Opiekunowie!
Zachęcam do zapoznania się z treścią Listu Ministra Edukacji i Nauki oraz Ministra Zdrowia w sprawie szczepień dzieci w wieku 5-11 lat oraz Komunikatem nr 15 Ministra Zdrowia w sprawie szczepień przeciw COVID-19 dzieci 5-11 lat.

Teresa Moskwa - p.o. dyrektor Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu

|
_ _
{ Próbny Egzamin Ósmoklasisty }
| W dniach 6-8 grudnia 2021 r. najstarsi uczniowie naszej szkoły przystąpili do Ogólnopolskiego Próbnego Egzaminu Ósmoklasisty z Operonem. Wychowankowie mogli sprawdzić, w jakim stopniu opanowali wymagania określone w podstawie programowej z przedmiotów: język polski, matematyka i język angielski. Po raz pierwszy mieli możliwość zapoznania się z formułą i zasadami obowiązującymi na egzaminie państwowym i porównać swoje wyniki z rówieśnikami całej Polski. |
_ _
{ Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie }
| 7 grudnia br. w zimowej aurze, klasy I a i I b odwiedziły Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie. Pierwszoklasiści mogli podziwiać dawne i współczesne bombki świąteczne, style dekorowania choinki na świecie, oraz poznać proces powstawania bombki, począwszy od szklanej rurki do mieniącej się w kolorach pięknej ozdoby choinkowej. Uczniowie z zaciekawieniem przyglądali się w jaki sposób powstają dekoracje o różnych kształtach i wzorach. Na zorganizowanych warsztatach dzieci same mogły udekorować bombkę, którą zabrały do domu. Każdy z uczestników wycieczki dostał również na pamiątkę pobytu w muzeum piękną bombkę ze swoim imieniem. Wizyta w tym magicznym miejscu sprawiła, że dzieci wraz z wychowawczyniami poczuły już atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. |
_ _
{ Pierniczki w grupie Motylków }
|
Dnia 8 grudnia grupę Motylków odwiedziła mama Zuzi Kuny pani Iwona, która wprowadziła nas w przedświąteczny nastrój. W całej sali roznosił się piękny korzenny zapach Przedszkolaki z pomocą pani Iwony wycinały różne kształty z ciasta i w ten sposób powstały pyszne pierniczki. Po upieczeniu, wszystkie dzieci piękne dekorowały zrobione przez siebie ciasteczka, a następnie przystąpiły do degustacji.Za poświecony czas dziękujemy!!!
|
_ _
{ Krasnoludki wysyłają świąteczne życzenia }
| W czasach wszechobecnej cyfryzacji - komputerów, smartfonów, wiele osób nie pamięta już, jak wielką radość może sprawić napisana przez kogoś bliskiego kartka świąteczna.
Dzieci z grupy 6-latków, pod opieką swojej wychowawczyni, wybrały się z wizytą do urzędu pocztowego we Frampolu, gdzie po raz pierwszy w życiu wysłały do swoich najbliższych własnoręcznie podpisane kartki z życzeniami, z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.
Przedszkolaki poznały jak należy adresować kopertę, dowiedziały się też, co dzieje się z przesyłką po wrzuceniu do skrzynki, w tym na czym polega praca listonosza.
Mamy nadzieję, że wysłane przez dzieci życzenia sprawią ich najbliższym wiele radości.
|
_ _
{ Mikołajki 2021 }
| Tradycyjnie 6 grudnia był bardzo miłym dniem w naszej szkole. Wszystkie dzieci, te młodsze i starsze, z utęsknieniem czekały na mikołajki 2021. Samorząd Uczniowski ogłosił dzień mikołajkowego nakrycia głowy, a także zachęcił do czerwonych akcentów w ubiorze. Zarówno w przedszkolu jak i szkole podstawowej nie brakowało świąteczno-mikołajkowych gadżetów, bluzek i strojów. Wszystkim było przyjemnie i wesoło w związku z otrzymanymi upominkami, prezentami i słodkościami.
Przedszkolaków i uczniów klas I-III Święty Mikołaj odwiedził osobiście. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach dzieci i był przez nie witany wierszami i piosenkami. Spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz rozpakowywanie prezentów. Dzieci z ogromną radością zaprosiły Świętego Mikołaja za rok, obiecując, że będą bardzo grzeczne.
A więc do następnego roku Drogi Mikołaju! :)
|
_ _
{ Ulubieńcy zamojskiego ZOO }
| To, że dużo uczniów z naszej klasy I b kocha zwierzęta i często odwiedza ZOO w Zamościu można uznać za oczywistość, gdyż sześcioro dzieci wzięło udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ULUBIEŃCY Z ZAMOJSKIEGO ZOO i godnie zaprezentowało Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu.
16 listopada 2021 r. Komisja Konkursowa spośród 1401 prac nadesłanych ze 130 placówek i przez osoby indywidualne wyróżniła i nagrodziła pracę Anastazji Blicharz. Pracę możemy zobaczyć na dyplomie, który otrzymała.
Jednocześnie pragnę nadmienić, że dziewczynka zawsze chętnie bierze udział w różnych konkursach plastycznych organizowanych na terenie szkoły i poza nią i zajmuje czołowe miejsca. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
|
_ _
{ Kartka dla Obrońców Granic }
| Nasza szkoła wzięła udział w akcji Fundacji Niepodległości "Kartka dla obrońców granic", której patronuje także Lubelskie Kuratorium Oświaty oraz Radio Lublin. Dając wyraz swoich podziękowań nasi uczniowie przygotowali pamiątkowe kartki z pozdrowieniami i wyrazami wsparcia dla żołnierzy Sił Zbrojnych RP, żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej oraz funkcjonariuszy Straży Granicznej i Policji, pełniących służbę w zagrożonych miejscach polskiej granicy. Przygotowanie prac nie tylko było okazją do rozwijania umiejętności plastycznych dzieci, ale także stało się lekcją historii i umacniania wartości patriotycznych. Przedszkolaki oraz uczniowie klas I-VIII wykonali łącznie 128 prac. Wykazali się pomysłowością i twórczością, przelewając na kartkę to, co dyktowało im serce. |
_ _
{ Przedszkolaki w Muzeum Bombki Choinkowej }
| Dnia 3 grudnia tuż przed dniem św. Mikołaja, grupy przedszkolne Motylki i Tygryski wybrały się do Nowej Dęby do Muzeum Bombki Choinkowej. Przy wejściu zostaliśmy powitani przez Panią, która była naszym przewodnikiem po muzeum. Wystawa obejmuje kilka tysięcy eksponatów, umieszczonych na choinkach. Część choinek jest ubrana tematycznie, m.in. w stylu amerykańskim, francuskim, norweskim, wiktoriańskim czy nawiązującym do Halloween. Przedszkolakom został zaprezentowany proces powstawania i zdobienia bombek. Dzieci też mogły zamienić się w małych artystów i każdy mógł ozdobić swoją bombkę na specjalnych warsztatach, gdzie było mnóstwo kolorowego brokatu. Na pamiątkę wyjazdu każdy dostał również bombkę ze swoim imieniem, na pewno będzie to piękna ozdoba na choinkę. |
_ _
{ Każdy z nas może być „inny” – lekcja tolerancji }
|
3 grudnia br. szóstoklasiści uczestniczyli w warsztatach Każdy z nas może być „inny” – lekcja tolerancji prowadzonych przez Panią Martę Miazgę pedagoga z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Biłgoraju. Zajęcia miały na celu kształtowanie u uczniów postaw akceptacji i tolerancji oraz poszanowania praw innych. Wzmacnianie więzi emocjonalnych, wzajemnego zrozumienia, życzliwości.
|
_ _
Strona 3 z 214 < 1 2 3 4 5 6 > >>