[ Strona Główna ˇ Galeria ˇ SzukajWrzesień 24 2021 07:06:14 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Deklaracja dostępności
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2021/2022
Kontakt

_ _
{ Przedszkole }
Biedronki

Motylki

Krasnoludki

Misie

Leśne Duszki

_ _
{ NAUKA ZDALNA }

TEAMS

Kształcenie na odległość - poradnik

Ochrona danych osobowych a zdalne nauczanie - poradnik uodo

Poradnik - nauczyciele, dyrektorzy

_ _
{ Dla Uczniów }
e-nauczanie
Pasma edukacyjne
ZDALNE LEKCJE

Zadania dla klasy VIII

MEN
OKE Kraków

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Agnieszka Goral, tel. 846857509 e-mail: iod@frampol.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Oferty }
Zapytanie

Rozstrzygnięcie

_ _
{ Przetargi }
Listopad 2020

Październik 2019

Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Dzień Kota }
| Nasza miłość i troska o zwierzęta była inspiracją do zorganizowania w szkole Dnia Kota. Światowy Dzień Kota obchodzony jest oficjalnie 17 lutego, natomiast u nas odbył się on 22 czerwca ze względu na wcześniejszą zdalną formę nauki. W tym dniu w strojach i wizerunkach uczniów nie brakowało kocich elementów w postaci nosków, wąsików, uszek czy ogonków. Uczniowie chętnie też zaangażowali się w zbiórkę karmy dla czworonogów, która zostanie przekazana do Biłgorajskiego Stowarzyszenia Opieki Nad Zwierzętami "Podaj Łapę". Serdecznie dziękujemy naszym darczyńcom za wrażliwość i hojne serce! |
_ _
{ Dzień Pustej Klasy }
| Dzień Pustej Klasy to globalny ruch mający na celu inspirowanie i celebrowanie zabaw i nauki na świeżym powietrzu w domu i szkole. Zazwyczaj obchodzony jest w trzeci piątek czerwca. W 2021 roku Dzień Pustej Klasy przypada na 18 czerwca. Tego dnia uczniowie klasy 3 b opuścili klasę i spędzili miło i przyjemnie czas na dworze. Zajęcia na świeżym powietrzu zaczęli od bieganego dyktanda. Uczniowie dobrali się w pary, jedna osoba pełniła funkcję "biegacza" (musiała podbiec do tekstu dyktanda jak najwięcej zapamiętać), a druga "pisarza"(zapisywała to, co usłyszała od kolegi). Tekst dyktanda najeżony był słowami z trudnościami ortograficznymi. Szybko okazało się, że nie jest łatwo zapamiętać zdanie, szczególnie gdy należy brać pod uwagę poprawną pisownię i interpunkcję. Następnie uczniowie odpoczęli w cieniu drzew i ruszyli na krótką wycieczkę. Wszyscy wrócili do domów zmęczeni, ale zadowoleni.
|
_ _
{ Kacper laureatem KWoBiK }
| Kacper Karwat, uczeń z kl. VIII a, został Laureatem XXVIII Konkursu Wiedzy o Biblii i Kościele. Finał konkursu odbył się 17 czerwca w Kurii Diecezjalnej w Zamościu. Wszystkich uczestników i ich opiekunów przywitał ks. biskup Mariusz Leszczyński. Podziękował im za trud włożony w przygotowanie, a także pobłogosławił na ostatni etap zmagań. Konkurs miał formę testu zawierającego pytania zamknięte i otwarte. Po sprawdzeniu testów przez komisję wyłoniono laureatów. Radość była wielka, ponieważ okazało się, że Kacper uzyskał najwyższą liczbę punktów i zajął I miejsce w kategorii klas VII-VIII. Dyplomy i nagrody laureatom i finalistom, a także ich opiekunom wręczali przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Lublinie Delegatura w Zamościu, a także Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz władze Wydziału Nauki i Wychowania Katolickiego w Zamościu. Kacpra do konkursu przygotowała p. Joanna Korgul.
Gratulujemy sukcesu!!!
|
_ _
{ "Góra Grosza" w naszej szkole }
|
Każdego roku nasza szkoła i przedszkole przyłącza się do ogólnopolskiej akcji "Góra Grosza", której głównym celem jest pomoc dzieciom wychowującym się poza swoją rodziną - w domach dziecka lub rodzinach zastępczych. Celem pośrednim jest pokazanie uczniom, jak wielką siłę stanowi niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących. W tym roku szkolnym akcja trwała dłużej niż zwykle, bo od końca października 2020 r. do maja 2021 r., a to z powodu pandemii i przedłużającego się nauczania zdalnego. Mimo utrudnień udało nam się zebrać ponad 23 kg monet i uzyskać sumę 529,61 zł. Szkolne Koło Wolontariatu, które było odpowiedzialne za przeprowadzenie zbiórki na terenie naszej szkoły, serdecznie dziękuje wszystkim za wielkie zaangażowanie i ofiarność!
|
_ _
{ Dzień Rodziny w przedszkolu }
| Na dobre i na złe jest rodzina,
Na dobre i na złe niech się trzyma!


Tradycją naszego przedszkola jest coroczne świętowanie Dnia Rodziny. To wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dla dzieci. To czas pełen wzruszeń, radości i uśmiechu. W tym roku dzieci przygotowały dla swoich Kochanych Rodziców niespodziankę w postaci filmowych występów. Przedszkolaki recytowały i śpiewały o swoich uczuciach do najbliższych im osób. Swoją wdzięczność i szacunek wyraziły również poprzez wręczenie rodzicom własnoręcznie wykonanych laurek i upominków.

|
_ _
{ Konkurs plastyczny „ZDROWY MLEKOLUDEK” }
| 17 czerwca 2021 r został rozstrzygnięty konkurs plastyczny, którego celem było wykonanie pracy przedstawiającej Mlekoludka zachęcającego do spożywania produktów mlecznych. Wszystkie klasy I-III z zaangażowaniem przystąpiły do konkursu wykonując piękne i pomysłowe plakaty. Uczniowie pracowali w kilkuosobowych zespołach. Każda klasa mogła zgłosić na konkurs tylko jedną pracę. Poziom wykonanych prac był bardzo wyrównany, ostatecznie komisja przyznała: I miejsce klasie IIIa i IIa, II miejsce klasie I, a III miejsce zajęła klasa IIIb i IIb.
W składzie zespołu klasy IIIa były: Natalia Myszak, Natalia Książek, Zuzanna Miazga i Paula Litwin. W zespole klasy IIa pracowały: Julia Oleszek, Nikola Kozyra, Karolina Kwiatkowska i Magdalena Iwanowicz.
Prace poszczególnych klas można oglądać na szkolnej wystawie.
|
_ _
{ Dzień Szalonych Fryzur }
|

Wyznaczamy nowe trendy w modzie! Dnia 17 czerwca 2021r. z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbył się w naszej szkole "Dzień Szalonych Fryzur". Uczniowie chętnie wzięli udział we wspólnej zabawie urozmaicającej czas przed zakończeniem roku szkolnego. Wykazali się twórczością i kreatywnością. Na korytarzach mogliśmy podziwiać ciekawe i oryginalne fryzury. Jak przewidują nasi projektanci mody, w tym sezonie królować będą fantazyjne upięcia muśnięte kolorem oraz dodatkowymi zdobieniami, a także skromne uczesania podkreślające naturalną urodę. Gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy wzięli udział we fryzjerskim szaleństwie!
|
_ _
{ KLASOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY }
|

W dniu 16 czerwca 2021 r. w klasach trzecich został rozstrzygnięty Klasowy Konkurs Ortograficzny. Ze względu na ograniczenia covidowe nie mógł się odbyć etap gminny, tak jak to było w latach poprzednich. Trzecioklasiści zmierzyli się z dyktandem i ćwiczeniami ortograficznymi, w których musieli się wykazać znajomością zasad pisowni i zastosowaniem ich w praktyce. Największymi umiejętnościami w tej dziedzinie mogą się pochwalić: Zuzanna Miazga i Filip Pyda z klasy III a oraz Miłosz Lipiński z klasy III b, którzy uzyskali tytuł "Mistrza Ortografii". Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
|
_ _
{ Tydzień Ochrony Środowiska }
|
Ubiegły tydzień minął w edukacji wczesnoszkolnej pod hasłem: "Tydzień Ochrony Środowiska". W każdej klasie przeprowadzono cykl rozmów dotyczących troski o stan swojego otoczenia, świadomości prowadzenia zdrowego stylu życia i dbania o jakość żywności, którą spożywamy. Uczniowie przypomnieli sobie również zasady segregacji śmieci. Podsumowaniem akcji było wyjście każdej klasy do "Serca miasteczka", gdzie mogli wrzucić zebrane przez siebie plastikowe korki.
|
_ _
{ Nasze pasje }
| W czerwcu Mały Samorząd Uczniowski zorganizował prezentację pt. "Nasze pasje", która ma na celu promocję pasji, zainteresowań oraz hobby uczniów klas I-III. Chętni uczniowie przygotowali krótkie notatki na temat swoich zainteresowań oraz przynieśli rzeczy związane ze swoimi pasjami. Na ręce opiekunów wpłynęło mnóstwo ciekawych prac, do których dołączone były między innymi: medale, trofea, prace plastyczne i techniczne, zdjęcia, dyplomy oraz części kolekcji naszych pasjonatów. Wszystkie opowiadania zostały zaprezentowane na wystawce, którą można podziwiać na górnym korytarzu szkoły podstawowej. Wśród uczniów klas I- III znaleźli się pasjonaci min.: piłki nożnej, tańca, malarstwa, śpiewu, recytacji, jazdy na nartach, muzyki, astronomii i pływania. Wystawka cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród uczniów oraz nauczycieli. Mamy nadzieję że prezentacja przybliży innym uczniom czym interesują się ich koleżanki i koledzy. |
_ _
{ Lista dzieci przyjętych w rekrutacji uzupełniającej do Przedszkola we Frampolu w roku szkolnym 2021/2022 }
| Lista dzieci przyjętych w rekrutacji uzupełniającej do Przedszkola we Frampolu w roku szkolnym 2021/2022

|
_ _
Strona 3 z 207 < 1 2 3 4 5 6 > >>