[ Strona Główna ˇ Galeria ˇ SzukajPaździernik 28 2021 23:33:01 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Deklaracja dostępności
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2021/2022
Kontakt

_ _
{ Przedszkole }
Biedronki

Motylki

Krasnoludki

Misie

Leśne Duszki

_ _
{ NAUKA ZDALNA }

TEAMS

Kształcenie na odległość - poradnik

Ochrona danych osobowych a zdalne nauczanie - poradnik uodo

Poradnik - nauczyciele, dyrektorzy

_ _
{ Dla Uczniów }
e-nauczanie
Pasma edukacyjne
ZDALNE LEKCJE

Zadania dla klasy VIII

MEN
OKE Kraków

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Agnieszka Goral, tel. 846857509 e-mail: iod@frampol.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Oferty }
Zapytanie

Rozstrzygnięcie

_ _
{ Przetargi }
Listopad 2020

Październik 2019

Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ SZPAK - etap szkolny }
| Wzorem lat poprzednich, również w tym roku szkolnym odbył się w naszej szkole Konkurs Matematyczny SZPAK organizowany pod patronatem Instytutu Matematyki UMCS w Lublinie. W środę 5 grudnia o godzinie 10:00 do konkursu przystąpiło 32 uczniów z klas IV-VI, którzy mieli do rozwiązania 5 zadań, za które mogli otrzymać 25 punktów. Tytuł Laureata etapu szkolnego Konkursu SZPAK otrzymuje uczeń, który uzyska 80% punktów za rozwiązane zadania.


W tym roku szkolnym Laureatami etapu szkolnego dla klas IV-VI zostali:


1. ANNA MAZUREK - kl.IV b
2. KAROLINA GRZYWNA - kl.IV a
3. ROBERT MAZUREK -kl. V a
4. RADOSŁAW LIPSKI - kl.V b

G R A T U L A C J E ! ! !

Życzymy sukcesów w następnym etapie - rejonowym, który odbędzie się 16 lutego 2008 r. w Biłgoraju

|
_ _
{ "Jak odmawiać" - impreza profilaktyczna. }
| Dnia 30.11.2007 roku w naszej szkole odbyła sie impreza profilaktyczna "Jak odmawiać". Uczniowie klas IV-VI wysłuchali informacji na temat szkodliwości palenia tytoniu, a następnie reprezentacje poszczególnych klas wzięły udział w konkursie wiedzy o nikotyniźmie. Również pozostali uczestnicy mogli wykazać sie znajomością wiedzy na temat szkodliwości palenia tytoniu i odpowiedzieć na pytania przeznaczone dla widzów. Dodatkowo każda klasa wykonała plakat dowolną techniką malarską na temat "Sport, a palenie papierosów". Na zakończenie imprezy mieliśmy zabawę na wesoło zatytułowaną "Chuch niepalącego", która wszystkim bardzo się podobała. Podsumowania imprezy oraz wręczenia nagród i słodyczy ufundowanych przez Urząd Miejski i Szkołę Podstawową we Frampolu dokonała Pani Dyrektor Elżbieta Chmiel. Imprezę przygotował i przeprowadził Lider Profilaktyki Zenon Tchórzewski przy współpracy wychowawców klas.


Zdjęcia z imprezyJak odmawiać
|
_ _
{ SUKCES BADMINTONISTÓW }
| Kolejne sukcesy sportowe zanotowała reprezentacja naszej szkoły. Drużyna badmintonistów w składzie Joanna Małyszek, Anna Tchórzewska, Anna Wańczyk, Jakub Karczmarzyk, Przemysław Serwański po zajęciu II miejsca w Igrzyskach Powiatowych awansowała na Igrzyska Rejonowe. Dnia 14.11.2007 roku w Bychawie odbyły się zawody rejonowe, w których nasze dziewczęta zajęły bardzo dobre III miejsce przegrywając decydujące o awansie spotkanie 2:3 z późniejszym mistrzem drużyną ze Szkoły Podstawowej z Tarnogrodu. Chłopcy zajęli V miejsce.

G r a t u l u j e m y ! ! !
|
_ _
{ Rocznica Odzyskania Niepodległości }
| 11 listopada o godzinie 11,30 przed budynkiem Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu rozpoczęły się uroczystości upamiętniające 89. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

W obecności władz samorządowych, uczniów i nauczycieli szkoły podstawowej i gimnazjum przedstawiciele Samorządów Uczniowskich złożyli raporty. Po tym nastąpiła uroczysta chwila wciągnięcia flagi państwowej na maszt przy dźwiękach hymnu państwowego.

Następnie głos zabrała dyrektor Samorządowego Zespołu Szkolnego Elżbieta Chmiel. W swoim przemówieniu nawiązała do wydarzeń 11 listopada 1918 roku, przywołała pamięć poległych, podkreśliła należny im hołd i szacunek.

Uczniowie szkoły podstawowej złożyli wiązankę kwiatów pod popiersiem bohatera tamtych wydarzeń i patrona szkoły – Józefa Piłsudskiego i pod Pomnikiem Niepodległości na Rynku miasta, gdzie harcerze zaciągnęli warty.

Następnie uczestnicy uroczystości wzięli udział we Mszy Świętej w intencji Ojczyzny.
Ostatnim punktem obchodów Święta Niepodległości był montaż słowno-muzyczny pt. „Do kraju tego, gdzie kruszynę chleba...” przygotowany przez uczniów szkoły podstawowej pod kierunkiem nauczycielek: Ewy Jaskuły, Wioletty Magoch, Grażyny Paprockiej, Krystyny Papierz. Oprawę muzyczną opracowała p.Marta Hetman. Dekorację wykonały panie: Anna Cieszewska, Elżbieta Karczmarzyk, Małgorzata Łapińska.
Uroczystość była dla wszystkich uczestników prawdziwą lekcją patriotyzmu.|
_ _
{ 11 listopada }
|
Narodowe Święto Niepodległości 2007 we Frampolu.

Program uroczystości:
 • godz. 11,30 - Rozpoczęcie uroczystości przed budynkiem Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu:
  - raporty młodzieży,
  - wciągnięcie flagi państwowej na maszt,
  - wystąpienie Dyrektora Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu.
 • godz. 11,45 - Przemarsz uczestników uroczystości ulicami miasta i złożenie wieńców przed Pomnikiem Niepodległości.
 • godz. 12,00 - Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny w Kościele Parafialnym p/w św. Jana Nepomucena we Frampolu.
 • godz. 13,10 - Okolicznościowy montaż słowno - muzyczny "Do kraju tego, gdzie kruszynę chleba..." w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury we Frampolu.
 • |
  _ _
  { Dzień Papieski w naszej szkole }
  | 16 października uroczyście obchodziliśmy w naszej szkole VII Dzień Papieski ph. Jan Paweł II - Obrońca Godności Człowieka. Uroczystość rozpoczęła się w kościele parafialnym Mszą św. w intencji rychłej beatyfikacji Sługi Bożego Jana Pawła II. Następnie w szkole został przedstawiony montaż słowno-muzyczny oraz przeprowadzony Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II. 12-tu uczniów z kl. IV-VI zmagało się z pytaniami konkursowymi. Najwyższą wiedzą wykazały się: Karolina Grzywna z kl. IVa - I miejsce, Gabriela Sarzyńska z kl. IVa - II miejsce i Anna Wańczyk z kl. VIa - III miejsce. Otrzymały one dyplomy i nagrody ufundowane przez Księdza Proboszcza A. Stefanka oraz szkołę. Pozostali uczestnicy otrzymali skromniejsze nagrody.
  Wszystkim dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy!!!
  Za przygotowanie obchodów odpowiedzialna była p. J. Korgul, a oprawę muzyczną opracowała p. M. Hetman.


  |
  _ _
  { Pomagamy potrzebującym }
  | W październiku Szkolne Koło PCK po raz kolejny dołączyło się do akcji „Szkoło Pomóż i Ty” organizowanej przez FUNDACJĘ NA RZECZ OSÓB NIEWIDOMYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH ”POMÓŻ I TY”. W ramach akcji rozprowadzono wśród uczniów 84 cegiełki. Uzyskana kwota w wysokości 84 zł zostanie przeznaczona na zakup protez dla Tomasza Skowronka, który stracił obie nogi w wypadku komunikacyjnym. W ten sposób pomożemy przywrócić mu sprawność fizyczną i możliwość samodzielnego życia.
  Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji!
  |
  _ _
  { Dzień Edukacji Narodowej }
  | 15 października 2007 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Dzieci i młodzież słowem mówionym i śpiewanym podziękowały swoim nauczycielom za trud, serce i uśmiech. Nie zabrakło również elementów humorystycznych i wesołych. Akademię przygotowały dzieci z klas III i IV pod kierunkiem swoich wychowawców. Gorące podziękowania i życzenia złożył nauczycielom Przewodniczący Rady Miejskiej P. Jerzy Marczak i Przewodniczący Rady Rodziców P. Tomasz Jasiński. Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze.


  |
  _ _
  { „Tańczące Nutki” na Festynie Dobroczynnym }
  | Zespół wokalno – taneczny „Tańczące Nutki” reprezentował naszą szkołę na festynie, który odbył się 14 października 2007 r. na placu przy Biłgorajskim Centrum Kultury. Imprezę zorganizowała fundacjaFundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej , dzięki której zespół pozyskał w ubiegłym roku szkolnym swoje piękne stroje. Uczennice pod kierunkiem nauczycielki Marty Hetman wykonały repertuar regionalny. Wszystkie wpływy z festynu przeznaczone będą na wypłatę stypendiów uzdolnionej młodzieży naszego powiatu.

  |
  _ _
  { Ślubowanie pierwszoklasistów }
  | 9 października 2007 r. w naszej szkole odbyło się ślubowanie pierwszoklasistów. W uroczystości przygotowanej przez wychowawcę klasy p. Barbarę Pyzik uczestniczyli zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele oraz delegacje uczniów z poszczególnych klas. Aktu pasowania dokonała pani dyrektor mgr inż. Elżbieta Chmiel. Zanim nastąpił ten uroczysty moment, pierwszoklasiści wykazali się swoją wiedzą nt. Ojczyzny, ekologii, zasad właściwego zachowania się w szkole, zasad bezpiecznego poruszania się na jezdni oraz przedstawili swoja klasę. Wesoło też śpiewali piosenki. Delegacja uczniów złożyła wiązanki kwiatów pod popiersie patrona szkoły Józefa Piłsudskiego. Na pamiątkę tej podniosłej chwili otrzymali dyplomy a od drużyn zuchowych zakładki do książek i plany zajęć. Po uroczystości i zrobieniu pamiątkowych zdjęć udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Później bawili sie na swojej pierwszej szkolnej dyskotece.
  |
  _ _
  { SUKCES NA „DZIEŃ DOBRY” }
  | Udanie zainaugurowali uczniowie naszej szkoły start w Igrzyskach Szkolnych w nowym roku szkolnym 2007/2008. Na rozegranych dnia 26.09.07 r. w Biłgoraju Igrzyskach Powiatowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych zajęliśmy pierwsze miejsce tocząc pasjonującą walkę ze szkołami z Tarnogrodu i Biłgoraja. Zwycięstwo to dało nam awans na zawody rejonowe, które odbyły się w Janowie Lubelskim. 09.10.2007 r. na terenach Ośrodka Rekreacyjnego rywalizowały sztafety z Powiatów: Janów, Kraśnik, Lublin i Biłgoraj.
  Po emocjonującej walce zajęliśmy bardzo dobre czwarte miejsce ulegając tylko sztafetom Janowa i Kraśnika, a po raz kolejny wygrywając "wewnętrzną" rywalizację z Tarnogrodem.
  Skład naszej sztafety:
  Jakub Małyszek, Filip Korgul, Bartłomiej Ozga, Adrian Flis, Kamil Ruszczak, Arkadiusz Budzyński, Kamil Wawszczak, Robert Mazurek, Michał Wójcik, Daniel Rak, Jakub Kusz.

  |
  _ _
  Strona 208 z 209 << < 205 206 207 208 209 >