[ Strona Główna ˇ Galeria ˇ SzukajStyczeń 29 2022 05:28:24 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Deklaracja dostępności
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2021/2022
Kontakt

_ _
{ Przedszkole }
Słoneczka

Tygryski

Biedronki

Motylki

Krasnoludki

_ _
{ NAUKA ZDALNA }

TEAMS

Kształcenie na odległość - poradnik

Ochrona danych osobowych a zdalne nauczanie - poradnik uodo

Poradnik - nauczyciele, dyrektorzy

_ _
{ Dla Uczniów }
e-nauczanie
Pasma edukacyjne
ZDALNE LEKCJE

Zadania dla klasy VIII

MEN
OKE Kraków

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Agnieszka Goral, tel. 846857509 e-mail: iod@frampol.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }

Statut

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Oferty }
Zapytanie

Rozstrzygnięcie

_ _
{ Przetargi }
Listopad 2020

Październik 2019

Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ SUKCES BADMINTONISTÓW }
| Kolejne sukcesy sportowe zanotowała reprezentacja naszej szkoły. Drużyna badmintonistów w składzie Joanna Małyszek, Anna Tchórzewska, Anna Wańczyk, Jakub Karczmarzyk, Przemysław Serwański po zajęciu II miejsca w Igrzyskach Powiatowych awansowała na Igrzyska Rejonowe. Dnia 14.11.2007 roku w Bychawie odbyły się zawody rejonowe, w których nasze dziewczęta zajęły bardzo dobre III miejsce przegrywając decydujące o awansie spotkanie 2:3 z późniejszym mistrzem drużyną ze Szkoły Podstawowej z Tarnogrodu. Chłopcy zajęli V miejsce.

G r a t u l u j e m y ! ! !
|
_ _
{ Rocznica Odzyskania Niepodległości }
| 11 listopada o godzinie 11,30 przed budynkiem Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu rozpoczęły się uroczystości upamiętniające 89. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

W obecności władz samorządowych, uczniów i nauczycieli szkoły podstawowej i gimnazjum przedstawiciele Samorządów Uczniowskich złożyli raporty. Po tym nastąpiła uroczysta chwila wciągnięcia flagi państwowej na maszt przy dźwiękach hymnu państwowego.

Następnie głos zabrała dyrektor Samorządowego Zespołu Szkolnego Elżbieta Chmiel. W swoim przemówieniu nawiązała do wydarzeń 11 listopada 1918 roku, przywołała pamięć poległych, podkreśliła należny im hołd i szacunek.

Uczniowie szkoły podstawowej złożyli wiązankę kwiatów pod popiersiem bohatera tamtych wydarzeń i patrona szkoły – Józefa Piłsudskiego i pod Pomnikiem Niepodległości na Rynku miasta, gdzie harcerze zaciągnęli warty.

Następnie uczestnicy uroczystości wzięli udział we Mszy Świętej w intencji Ojczyzny.
Ostatnim punktem obchodów Święta Niepodległości był montaż słowno-muzyczny pt. „Do kraju tego, gdzie kruszynę chleba...” przygotowany przez uczniów szkoły podstawowej pod kierunkiem nauczycielek: Ewy Jaskuły, Wioletty Magoch, Grażyny Paprockiej, Krystyny Papierz. Oprawę muzyczną opracowała p.Marta Hetman. Dekorację wykonały panie: Anna Cieszewska, Elżbieta Karczmarzyk, Małgorzata Łapińska.
Uroczystość była dla wszystkich uczestników prawdziwą lekcją patriotyzmu.|
_ _
{ 11 listopada }
|
Narodowe Święto Niepodległości 2007 we Frampolu.

Program uroczystości:
 • godz. 11,30 - Rozpoczęcie uroczystości przed budynkiem Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu:
  - raporty młodzieży,
  - wciągnięcie flagi państwowej na maszt,
  - wystąpienie Dyrektora Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu.
 • godz. 11,45 - Przemarsz uczestników uroczystości ulicami miasta i złożenie wieńców przed Pomnikiem Niepodległości.
 • godz. 12,00 - Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny w Kościele Parafialnym p/w św. Jana Nepomucena we Frampolu.
 • godz. 13,10 - Okolicznościowy montaż słowno - muzyczny "Do kraju tego, gdzie kruszynę chleba..." w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury we Frampolu.
 • |
  _ _
  { Dzień Papieski w naszej szkole }
  | 16 października uroczyście obchodziliśmy w naszej szkole VII Dzień Papieski ph. Jan Paweł II - Obrońca Godności Człowieka. Uroczystość rozpoczęła się w kościele parafialnym Mszą św. w intencji rychłej beatyfikacji Sługi Bożego Jana Pawła II. Następnie w szkole został przedstawiony montaż słowno-muzyczny oraz przeprowadzony Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II. 12-tu uczniów z kl. IV-VI zmagało się z pytaniami konkursowymi. Najwyższą wiedzą wykazały się: Karolina Grzywna z kl. IVa - I miejsce, Gabriela Sarzyńska z kl. IVa - II miejsce i Anna Wańczyk z kl. VIa - III miejsce. Otrzymały one dyplomy i nagrody ufundowane przez Księdza Proboszcza A. Stefanka oraz szkołę. Pozostali uczestnicy otrzymali skromniejsze nagrody.
  Wszystkim dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy!!!
  Za przygotowanie obchodów odpowiedzialna była p. J. Korgul, a oprawę muzyczną opracowała p. M. Hetman.


  |
  _ _
  { Pomagamy potrzebującym }
  | W październiku Szkolne Koło PCK po raz kolejny dołączyło się do akcji „Szkoło Pomóż i Ty” organizowanej przez FUNDACJĘ NA RZECZ OSÓB NIEWIDOMYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH ”POMÓŻ I TY”. W ramach akcji rozprowadzono wśród uczniów 84 cegiełki. Uzyskana kwota w wysokości 84 zł zostanie przeznaczona na zakup protez dla Tomasza Skowronka, który stracił obie nogi w wypadku komunikacyjnym. W ten sposób pomożemy przywrócić mu sprawność fizyczną i możliwość samodzielnego życia.
  Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji!
  |
  _ _
  { Dzień Edukacji Narodowej }
  | 15 października 2007 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Dzieci i młodzież słowem mówionym i śpiewanym podziękowały swoim nauczycielom za trud, serce i uśmiech. Nie zabrakło również elementów humorystycznych i wesołych. Akademię przygotowały dzieci z klas III i IV pod kierunkiem swoich wychowawców. Gorące podziękowania i życzenia złożył nauczycielom Przewodniczący Rady Miejskiej P. Jerzy Marczak i Przewodniczący Rady Rodziców P. Tomasz Jasiński. Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze.


  |
  _ _
  { „Tańczące Nutki” na Festynie Dobroczynnym }
  | Zespół wokalno – taneczny „Tańczące Nutki” reprezentował naszą szkołę na festynie, który odbył się 14 października 2007 r. na placu przy Biłgorajskim Centrum Kultury. Imprezę zorganizowała fundacjaFundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej , dzięki której zespół pozyskał w ubiegłym roku szkolnym swoje piękne stroje. Uczennice pod kierunkiem nauczycielki Marty Hetman wykonały repertuar regionalny. Wszystkie wpływy z festynu przeznaczone będą na wypłatę stypendiów uzdolnionej młodzieży naszego powiatu.

  |
  _ _
  { Ślubowanie pierwszoklasistów }
  | 9 października 2007 r. w naszej szkole odbyło się ślubowanie pierwszoklasistów. W uroczystości przygotowanej przez wychowawcę klasy p. Barbarę Pyzik uczestniczyli zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele oraz delegacje uczniów z poszczególnych klas. Aktu pasowania dokonała pani dyrektor mgr inż. Elżbieta Chmiel. Zanim nastąpił ten uroczysty moment, pierwszoklasiści wykazali się swoją wiedzą nt. Ojczyzny, ekologii, zasad właściwego zachowania się w szkole, zasad bezpiecznego poruszania się na jezdni oraz przedstawili swoja klasę. Wesoło też śpiewali piosenki. Delegacja uczniów złożyła wiązanki kwiatów pod popiersie patrona szkoły Józefa Piłsudskiego. Na pamiątkę tej podniosłej chwili otrzymali dyplomy a od drużyn zuchowych zakładki do książek i plany zajęć. Po uroczystości i zrobieniu pamiątkowych zdjęć udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Później bawili sie na swojej pierwszej szkolnej dyskotece.
  |
  _ _
  { SUKCES NA „DZIEŃ DOBRY” }
  | Udanie zainaugurowali uczniowie naszej szkoły start w Igrzyskach Szkolnych w nowym roku szkolnym 2007/2008. Na rozegranych dnia 26.09.07 r. w Biłgoraju Igrzyskach Powiatowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych zajęliśmy pierwsze miejsce tocząc pasjonującą walkę ze szkołami z Tarnogrodu i Biłgoraja. Zwycięstwo to dało nam awans na zawody rejonowe, które odbyły się w Janowie Lubelskim. 09.10.2007 r. na terenach Ośrodka Rekreacyjnego rywalizowały sztafety z Powiatów: Janów, Kraśnik, Lublin i Biłgoraj.
  Po emocjonującej walce zajęliśmy bardzo dobre czwarte miejsce ulegając tylko sztafetom Janowa i Kraśnika, a po raz kolejny wygrywając "wewnętrzną" rywalizację z Tarnogrodem.
  Skład naszej sztafety:
  Jakub Małyszek, Filip Korgul, Bartłomiej Ozga, Adrian Flis, Kamil Ruszczak, Arkadiusz Budzyński, Kamil Wawszczak, Robert Mazurek, Michał Wójcik, Daniel Rak, Jakub Kusz.

  |
  _ _
  { Grzyb "gigant" w "zerówce" }
  | 25 września dzieci w klasie "0" omawiały temat "Las jesienią". Przyniosły ze soba różne dary lasu.
  Jednak największym zaciekawieniem cieszył sie okaz prawdziwka przyniesiony przez Maciusia Zielińskiego. Był to grzyb "gigant" - ważył 70 dekagramów, znaleziony przez wujka Maćka.

  A może by tak na grzyby?????


  |
  _ _
  { Sprzątanie Świata 2007 }
  | 14 września 2007r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji "Sprzątanie Świata 2007". Celem tego przedsięwzięcia było uwrażliwienie młodych ludzi na piękno otaczającej nas przyrody i wyrobienie poczucia odpowiedzialności za stan środowiska przyrodniczego w najbliższej okolicy.
  W ramach akcji uczniowie naucznia zintegrowanego (kl. I-III) posprzątali okolice szkoły, a uczniowie nauczania blokowego (kl. IV-VI) posprzątali ulice naszego miasteczka. Pod opieką swoich wychowawców zbierane śmieci były segregowane do oznaczonych worków (makulatura, szkło białe, szkło kolorowe, puszki, odpady komunalne).
  W obecnym roku zebrano mniej odpadów niż w ubiegłym, co świadczy o stale wzrastającej świadomości mieszkańców Frampola. Ulice naszego miasta są czyste a posesje zadbane.

  |
  _ _
  Strona 213 z 214 << < 210 211 212 213 214 >