[ Strona Główna ˇ Galeria ˇ SzukajPaździernika 05 2022 13:04:14 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Deklaracja dostępności
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2022/2023
Kontakt

_ _
{ Dokumenty }

Statut

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ Stołówka }
Regulamin
Deklaracja
_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Ewa Myszkowiak, tel. 604521364 e-mail: biuro@myszkowiak.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 43
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: JustynaZ
_ _
{ Konkurs Wielkanocny }
| 13 lutego odbyły się szkolne eliminacje do VIII Powiatowego Konkursu Wielkanocnego organizowanego przez SP Nr 5 w Biłgoraju. Celem konkursu jest zainteresowanie dzieci zwyczajami i tradycjami okresu Wielkiego Postu i Wielkanocy. Spośród 19 uczestników z kl. IV-VI największą wiedzą wykazali się: Sylwia Chołota, Filip Korgul, Anna Tchórzewska i Karolina Grzywna. Ci uczniowie zakwalifikowali się do finału, który odbędzie się 17 kwietnia 2008 r. w Biłgoraju.

Powodzenia!!!


|
_ _
{ Sukcesy siatkarzy. }
| Bardzo dobre wyniki osiągnęli reprezentanci naszej szkoły na zawodach powiatowych w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców "2", które odbyły się 10.03.2008 r. w Tarnogrodzie. Chłopcy zajęli II miejsce, a dziewczęta IV przegrywając w finałach ze SP w Aleksandrowie. Wcześniej nasi uczniowie zdobyli kwalifikacje powiatowe wygrywając zawody międzygminne z Turobinem i Gorajem. Szkołę reprezentowali: Filip Korgul, Bartłomiej Ozga, Paweł Sirko, Robert Mazurek, Marek Knapik, Mateusz Mydlak, Rafał Jarosz, Przemysław Gabryszewski. Agnieszka Dziwura, Maria Brytan, Anieszka Szpakowska, Magdalena Brytan, Agata Woźnica, Katarzyna Futyma.
Nieźle również walczyły klasy VI w "4" zajmując w eliminacjach międzygminnych po zaciętych pojedynkach II miejsce za SP w Goraju, a przed SP z Turobina.

G R A T U L A C J E ! ! !

|
_ _
{ Konkurs Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła }
|
Za nami powiatowy etap KONKURSU WIEDZY O BIBLII I HISTORII KOŚCIOLA, do którego zakwalifikowały się dwie uczennice z kl. VI a - Sylwia Chołota i Róża Małek. Dziewczęta wykazały się ogromną wiedzą religijną. Róża Małek uzyskała tytuł finalisty i już przygotowuje się do diecezjalnego etapu konkursu. Czy uda jej się powtórzyć sukces swoich starszych kolegów sprzed roku i osiągnąć tytuł laureata?

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA W FINALE!!!
|
_ _
{ Witraże w stylu gotyckim }
| 13 lutego 2008r. w naszej szkole została zorganizowana wystawa prac plastycznych nt. "Witraże w stylu gotyckim". Wystawę tworzyły najładniejsze a zarazem najefektowniejsze prace uczennic z klasy VIa i VIb.

|
_ _
{ Spektakl profilaktyczny }
| 19 lutego naszą szkołę odwiedziła Scena Teatralna "Kurtyna" z Krakowa.
Dzieci mogły obejrzeć jedną z form przedstawień profilaktycznych pt. "Nasza szkoła", sponsorowaną przez Urząd Miejski we Frampolu.
Przedstawienie opowiadało o przemocy i tym, jak jej nie ulegać, jak pomagać dzieciom "dotkniętym" przemocą. Aktorzy w każdej odsłonie prezentowali nowych bohaterów w tym literackich np. Anię z Zielonego Wzgórza.
Przedstawienie na pewno wiele nauczyło młodą widownię i bardzo się podobało.

|
_ _
{ Sukcesy tenisistów stołowych }
| Udanie zainaugurowali sportowy 2008 rok tenisiści naszej szkoły. Reprezentacja w składzie Przemysław Serwański i Jakub Karczmarzyk zajmując II miejsce w eliminacjach gminnych i międzygminnych awansowała do zawodów powiatowych, gdzie zajęła V miejsce na 10 drużyn. Indywidualnie Przemek wywalczył II miejsce w Eliminacjach Powiatowych do VII Wojewódzkiej Olimpiady o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego, które odbyły sie 2 lutego 2008 r. w Biłgoraju jednocześnie uzyskując awans do finałów wojewódzkich.
Gratulacje i powodzenia!!!
|
_ _
{ Szkółka narciarska }
| Na stoku!!! |
_ _
{ Choinka 2007/2008 }
| Zdjęcia z zabawy choinkowej!!! |
_ _
{ "W karnawale same bale..." }
| 10 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal maskowy. Przebierańcy bawili się wesoło przy skocznej muzyce. Uczestniczyli także w wielu konkursach. Rodzice przygotowali pyszny poczęstunek. Wielką radość i niespodziankę sprawił specjalny gość św. Mikołaj, który obdarował dzieci prezentami.

Wszyscy zmęczeni ale z uśmiechem i zadowoleniem wrócili do domu.


|
_ _
{ Początek "białego szaleństwa". }
| W dniu 08.01.2008 w naszej szkole ruszyła szkółka narciarstwa zjazdowego. Dzięki pomocy Rady Rodziców, która zakupiła narty oraz buty i przychylności Pani Dyrektor, następcy I. Stenmarka podjęli pierwsze treningi. Zajęcia oswajające z nartami odbyły się na obiektach SP pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego , a już 10.01.08 r. na stoku w Chrzanowie pierwszych zjazdów uczył znany instruktor narciarstwa zjazdowego K. Litwiniuk oraz Z. Tchórzewski. Emocji i obaw było sporo, ale już po godzinie wytężonej pracy również ze strony rodziców tam obecnych cała grupa zjeżdżała z całej "oślej łączki". Kolejne zajęcia przewidziane są w czasie trwania ferii zimowych, w których pomagać będzie nam instruktor Jacek Korgul.

Sympatyków narciarstwa zapraszamy!!!


|
_ _
{ Frajda na lodzie ! ! ! }
| Miła niespodzianka czekała uczniów Szkoły Podstawowej we Frampolu po powrocie z przerwy Świąteczno - Noworocznej. Nauczyciel wychowania fizycznego wykorzystując dobre warunki atmosferyczne przygotował lodowisko na dziedzińcu szkolnym. Uczniowie mogą korzystać z niego nie tylko na zajęciach wychowania fizycznego, ale również po lekcjach do późnych godzin wieczornych, ponieważ lodowisko jest oświetlone.

Z a p r a s z a m y ! ! !

|
_ _
Strona 224 z 226 << < 221 222 223 224 225 226 >