[ Strona Główna ˇ Galeria ˇ SzukajMaj 19 2021 01:44:51 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Deklaracja dostępności
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2020/2021
Kontakt

_ _
{ Przedszkole }
Biedronki

Motylki

Krasnoludki

Misie

Leśne Duszki

_ _
{ NAUKA ZDALNA }

TEAMS

Kształcenie na odległość - poradnik

Ochrona danych osobowych a zdalne nauczanie - poradnik uodo

Poradnik - nauczyciele, dyrektorzy

_ _
{ Dla Uczniów }
e-nauczanie
Pasma edukacyjne
ZDALNE LEKCJE

Zadania dla klasy VIII

MEN
OKE Kraków

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ Konkursy }
Terminy
Regulamin
Wymagania
_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Agnieszka Goral, tel. 846857509 e-mail: iod@frampol.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Cyberprzemoc }
Ważne linki

Artykuł

_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Użytkownicy }
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 42
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Mrekiel
_ _
{ Przetargi }
Listopad 2020

Październik 2019

Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ Szkolna Poczta Walentynkowa }
| Z okazji walentynek, podobnie jak w latach poprzednich, została zorganizowana przez bibliotekę szkolną i Samorząd Uczniowski Poczta Walentynowa. W zabawie mogli wziąć udział ci, którzy uczą się w trybie stacjonarnym, czyli uczniowie klas I - III szkoły podstawowej oraz grupy przedszkolne. Celem przedsięwzięcia była integracja społeczności szkolnej, umacnianie więzów przyjaźni, promowanie umiejętności okazywania pozytywnych uczuć oraz rozwijanie kreatywności uczniów. W bibliotece szkolnej od 3 lutego była ustawiona skrzynka walentynkowa, do której uczniowie mogli wrzucać kartki lub miłe liściki. Ważne, by serduszko było odpowiednio zaadresowane: podane imię i nazwisko oraz klasa. W poniedziałek 15 lutego 2021 roku na drugiej godzinie lekcyjnej skrzynkę otwarto, kartki zostały policzone i dostarczone adresatom do rąk własnych. Poczta cieszyła się dużym zainteresowaniem. Napisano 174 kartki adresowane do przedszkolaków, uczniów i nauczycieli. Najwięcej przesyłek otrzymali uczniowie z klasy II b - 46. Był to dla wszystkich bardzo emocjonujący moment.
Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie walentynkowej.
|
_ _
{ W karnawale same bale }
| W połowie lutego odbyły się bale karnawałowe uczniów klas I-III. W tym roku nietypowo, ponieważ każda klasa bawiła się w swoim gronie, nie zakłóciło to jednak wspaniałej zabawy. Własnoręcznie udekorowane kolorowymi balonami i serpentynami sale zachęcały do szampańskiej zabawy. Uczniowie zaprezentowali się w odświętnych strojach, chętni wcielili się w ulubione postaci z bajek. O cudowną atmosferę, muzykę i rozrywkę zadbały panie wychowawczynie. Jak przystało na prawdziwy bal wszyscy bawili się znakomicie przy skocznych rytmach. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce indywidualne. Nie zabrakło również zabaw i konkursów. Uwieńczeniem wspaniałej zabawy były paczki ze słodkościami przygotowane przez niezastąpionych Rodziców. |
_ _
{ Próbny Egzamin Ósmoklasisty z Operonem }
| W dniach 10 - 12 lutego 2021 r. uczniowie ósmych klas przystąpili do Próbnego Egzaminu Ósmoklasisty z Operonem. Przebiegał on zgodnie z obowiązującymi w czasie pandemii koronawirusa procedurami. Uczniowie, pracując z arkuszami, przez trzy kolejne dni zmagali się z zadaniami z zakresu języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Mieli możliwość przećwiczenia procedur egzaminacyjnych, sprawdzenia poziomu swojej wiedzy i umiejętności, zdiagnozowania mocnych i słabych stron przed zbliżającym się egzaminem na zakończenie szkoły podstawowej. |
_ _
{ Malarstwo i rzeźba u „Krasnoludków” - spotkanie z artystami }
| Pięciolatki z grupy III "Krasnoludki" odkrywały malarstwo i rzeźbę, na przykładach słynnych dzieł sztuki, w ramach zajęć z kręgu tematycznego "Jak powstają obrazy i rzeźby?". Dzieci poznawały techniki malarskie i rzeźbiarskie, a następnie stworzyły galerię portretów inspirowanych słynnym obrazem Leonarda da Vinci "Mona Lisa". Przedszkolaki były zauroczone uśmiechem i tajemniczością przedstawionej postaci oraz tym, że można na nią spoglądać z każdej strony, a mimo to ma się wrażenie, jakby jej spojrzenie "podążało" za nami. Dodatkową atrakcją była prezentacja twórczości pani Ewy Rzeźnik, pochodzącej z Frampola, artystki malarki, która na co dzień mieszka we Francji. Przedszkolaki obejrzały film przedstawiający panią Ewę podczas tworzenia przepięknego obrazu. Dzieci były zachwycone możliwością obserwacji procesu twórczego. Zainspirowały się nim, poczuły się małymi artystami i odważnie eksperymentowały z barwami, wykonując portrety. Pani Ewa była kiedyś uczennicą naszej szkoły, a jej pierwsze prace powstawały właśnie tu - na lekcjach plastyki. W szkole wielokrotnie odbywały się wernisaże jej obrazów. Zdjęcia prac Krasnoludków zostały przesłane pani Ewie, która oceniła je okiem profesjonalistki, stwierdzając: "Dzieci dały z siebie wszystko". Oprócz tego, przedszkolaki obejrzały także wystawę rzeźb pana Jana Malika - skrzypka instrumentalisty z Opery Krakowskiej. |
_ _
{ Konkurs Taneczny SOLODUO DANCE 2021 }
| Konkurs Taneczny SOLODUO DANCE 2021

Konkurs kierowany do wychowanków wszystkich grup działających w MGOK Frampol, ich rodziców i osób chętnych z Gminy Frampol.
Więcej informacji na stronie MGOK we Frampolu - MGOK Frampol


Osoba odpowiedzialna: Anna Oleszczak, tel. 502 134 942
|
_ _
{ Bal karnawałowy w przedszkolu }
| 4 lutego 2021 r. w naszym przedszkolu miało miejsce wydarzenie, na które wszyscy od dawna czekali - Bal karnawałowy. W naszej placówce bal był i jest atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza im wielu przeżyć i radości. W tym roku z powodu pandemii, każda grupa bawiła się w swojej sali. Dzieci przyniosły prześliczne stroje i na kilka godzin zamieniły się w wybraną przez siebie postać. Tuż po śniadaniu w sali pojawiły się księżniczki, kotki, żołnierze, smok, Batman, a nawet kosmonauta i pirat. Wszyscy świetnie się bawili, biorąc udział w tańcach - łamańcach, zakręconych korowodach i przeróżnych zabawach. Było mnóstwo śmiechu, tańców i pozytywnej energii. W dni poprzedzające bal, dzieci pomagały w dekorowaniu sali - dmuchały balony i tworzyły piękne maski karnawałowe.
Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów, smacznego poczęstunku oraz miłej niespodzianki - prezentów. Szkoda, że bal już za nami, następny dopiero za rok !!!
|
_ _
{ WPŁATY NA RADĘ RODZICÓW }
| Szanowni Rodzice,
Przewodnicząca Rady Rodziców Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu zwraca się z prośbą o wsparcie działalności Rady Rodziców.

Składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2020-2021 pozostaje bez zmian w stosunku do ubiegłych lat.
W zależności od liczby dzieci uczęszczających do naszej szkoły i przedszkola wynosi:
50 zł - w przypadku 1. dziecka
30 zł - w przypadku 2. dziecka
kolejne dzieci - bez wpłat.

Wpłaty na Radę Rodziców proszę dokonywać na konto bankowe:
Banku Spółdzielczy we Frampolu
Nr rachunku: 82 9604 0005 0000 1498 2000 0010
W tytule przelewu należy podać: imię, nazwisko i klasę dziecka/dzieci.

Dziękujemy za wsparcie działalności Rady Rodziców.
|
_ _
{ "Najpiękniejsze są kolędy polskie" }
| W dzisiejszych czasach pośpiechu i globalizacji, warto zatrzymać się na moment, by na nowo odkryć piękno, głębię i dostojeństwo polskich pieśni bożonarodzeniowych. To właśnie między innymi poprzez kontakt ze sztuką, w tym zwłaszcza z muzyką, dzieci poznają polską kulturę i tradycję, rozwijając jedną z kompetencji kluczowych - świadomość i ekspresję kulturalną.
W tym duchu, we wtorek, 26.01.2021 r. w grupie Krasnoludków odbył się specjalny koncert pod tytułem "Najpiękniejsze są kolędy polskie".
Już po raz drugi naszym gościem była mama Fabiana - pani Edyta Frelas, której tak jak poprzednio, akompaniowała wychowawczyni grupy - p. Marta Hetman.
Przedszkolaki utrwaliły wiadomości dotyczące wyglądu skrzypiec, brzmienia oraz sposobu wydobywania dźwięku na instrumencie strunowym - smyczkowym i keyboardzie.
Następnie zaśpiewały następujące kolędy i pastorałki: "Mali kolędnicy idą do stajenki", "Lulajże, Jezuniu", "Gore gwiazda Jezusowi", "Przybieżeli do Betlejem" oraz "Dzisiaj w Betlejem".
Dziękujemy pani Edycie Frelas za udział w przedsięwzięciu, za wspólne kolędowanie.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Z powodu panującej pandemii koncert został nagrany, w związku z tym obejrzą go dzieci z pozostałych grup przedszkolnych oraz uczniowie z klas I-III.
|
_ _
{ Koncert kolęd w przedszkolu }
|
|
_ _
{ Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu }
| Choć babcia z dziadkiem lubią przesadzać,
próbując wnukom swoim dogadzać,
to kocham ich za to ogromnie
i za to, że zawsze są koło mnie,
wtedy, gdy ich potrzebuję.
Babciu i Dziadku, dziękuję!


W mroźne styczniowe dni przypadają niezwykle ciepłe święta - Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. W tym roku, ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, dzieci nie mogły zaprosić do przedszkola swoich babć i dziadków na wspólne świętowanie. Nie oznacza to, że przedszkolaki zapomniały o swoich kochanych dziadkach. Dzieci w swoich grupach przedszkolnych miały zorganizowane zajęcia, na których opowiadały o swoich bliskich, mogły wysłuchać utworów literackich związanych z tymi świętami, uczyły się piosenek i wierszyków oraz wykonywały portrety babci i dziadka. Aby wyrazić swoją wdzięczność przedszkolaki przygotowały prezenciki z okazji ich święta. Bardzo żałujemy, że nie mogliśmy, tym razem wspólnie świętować tych niezwykłych dni.
|
_ _
{ Dzień Babci i Dziadka }
| 21 stycznia swoje święto mają Kochane Babcie, a 22 stycznia Dziadkowie. Drugoklasiści z naszej szkoły z tej okazji przygotowali upominki. Wykonując sercowe kwiatki opowiadali o wesołych i szczęśliwych chwilach spędzonych ze swoją Babcią i Dziadziem, mówili o ich zainteresowaniach, wspólnych wyprawach i zajęciach. Do swoich Babć dziś kierują takie słowa:
W dniu tak uroczystym, w dniu Twojego święta,
składam Ci życzenia, o Tobie pamiętam.
By życie Twe było kwiatami usłane,
tak piękne i czyste jak letni poranek.


A swoim Dziadkom życzą:
Tobie, mój Kochany Dziadku,
życzę szczęścia i dostatku.
Uśmiechaj się zawsze, bo kocham Cię szczerze
w domu, w kinie i na spacerze!
|
_ _
Strona 4 z 202 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>