[ Strona Główna ˇ Galeria ˇ SzukajPaździernik 28 2021 21:57:31 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Deklaracja dostępności
Dyrekcja
Nauczyciele
Historia
Patron
Podręczniki religia 2021/2022
Kontakt

_ _
{ Przedszkole }
Biedronki

Motylki

Krasnoludki

Misie

Leśne Duszki

_ _
{ NAUKA ZDALNA }

TEAMS

Kształcenie na odległość - poradnik

Ochrona danych osobowych a zdalne nauczanie - poradnik uodo

Poradnik - nauczyciele, dyrektorzy

_ _
{ Dla Uczniów }
e-nauczanie
Pasma edukacyjne
ZDALNE LEKCJE

Zadania dla klasy VIII

MEN
OKE Kraków

_ _
{ Dla Rodziców }
Infolinia

_ _
{ E-dziennik }
Regulamin
Instrukcje
Formularz
Zakładanie konta

E-dziennik
_ _
{ I O D }
Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pełni Agnieszka Goral, tel. 846857509 e-mail: iod@frampol.pl.

RODO-informacja-ogolna-SZS
_ _
{ Dokumenty }

Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy przedszkola

_ _
{ Doradztwo }
SZKOLNY KLUB
INFORMACJI
ZAWODOWEJ
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Oferty }
Zapytanie

Rozstrzygnięcie

_ _
{ Przetargi }
Listopad 2020

Październik 2019

Listopad 2018

Listopad 2017

Lipiec 2017

Grudzień 2016

Lipiec 2016

Grudzień 2015

Sierpień 2015

Grudzień 2014

Sierpień 2014

_ _
{ BIP }
_ _
{ ZEBRANIE Z RODZICAMI DZIECI PRZEDSZKOLNYCH }
| Szanowni Rodzice dzieci Przedszkola we Frampolu!
Serdecznie zapraszam na spotkanie informacyjno-organizacyjne u progu nowego roku szkolnego 2021/2022, które odbędzie się 24 sierpnia 2021 roku (wtorek) o godz. 16.30
w hali widowiskowo- sportowej Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu.
Proszę o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa (maseczki, dezynfekcja rąk) oraz zabranie ze sobą długopisów.

Wyprawka przedszkolaka

|
_ _
{ Wyprawka dla przedszkolaka }
| Wyprawka przedszkolaka
1. Teczka biurowa z gumką
2. Blok rysunkowy biały (A3, A4)
3. Blok techniczny biały (A4, A3)
4. Blok rysunkowy kolorowy (A4, A3)
5. Blok techniczny kolorowy (A4, A3)
6. Kredki ołówkowe "grube" np.: Bambino, temperówka
7. Piórnik na kredki
8. Ołówek, długopis, gumka do ścierania (dla 5-6 latków)
9. Kredki pastele olejne
10. Plastelina duże pudełko(na bieżąco)
11. Klej w sztyfcie (na bieżąco)
12. Nożyczki
13. Farby plakatowe i akwarele, pędzel, ściereczka, pojemniczek na wodę
14. Zeszyt w dwie linie, w kratkę (6-latki)
15. Zeszyt wycinankowy
16. Książeczki do kolorowania ( 3-4 latki)
17. Książeczki ze szlaczkami ( 5-6 latki)
18. Podkładka plastikowa
19. Pojemnik plastikowy lub kartonowy na przybory (w zależności od wyposażenia sali przedszkolnej)
20. Chusteczki higieniczne (mała paczka, duża paczka - pudełko)
21. Chusteczki nawilżane
22. Ciapy, worek
23. Ręcznik do rąk
24. Zapasowe ubranie

Wszystkie rzeczy dzieci muszą być podpisane.
|
_ _
{ Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021 }
| W życiu każdego przychodzi taki moment, w którym trzeba zostawić coś, aby móc pójść dalej... - te słowa trafnie oddają nastrój zakończenia roku szkolnego 2020/2021 w naszej szkole. 25 czerwca zakończył się trudny i nietypowy rok szkolny, a swoją pracę w szkole kończy Pani Dyrektor Elżbieta Chmiel.
Uroczystość zakończenia bieżącego roku szkolnego rozpoczęła się od pożegnania Pani Dyrektor. Uczestniczyły w niej władze gminy, nauczyciele, przedstawiciele rodziców i uczniowie. Pani Teresa Moskwa, wicedyrektor placówki, przedstawiła ścieżkę zawodową pani Elżbiety Chmiel, która w szkole przepracowała 36 lat, funkcję dyrektora szkoły we Frampolu pełniła od 2002 r. Później przedszkolaki i uczniowie klas I-VIII zaprezentowali się w tematycznej scence z humorem szukając wytłumaczenia słowa "emerytura". Refleksyjne recytacje w wykonaniu Klaudii Skrok, Katarzyny Wójcik i Kamili Kiełbasy oraz piosenki sześciolatków i Wiktorii Pawlos dostarczyły słuchaczom wielu wzruszeń i przypomniały, że dziś kończy się pewien etap w życiu każdego człowieka obecnego na hali widowiskowo sportowej. Życzenia Pani Dyrektor złożyli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, Burmistrz Frampola Pan Józef Rudy, który wręczył Pani dyrektor Elżbiecie Chmiel także medal okolicznościowy "Za Zasługi dla Miasta i Gminy Frampol", przewodniczący Rady Miejskiej we Frampolu Pan Lech Kaczor, Sekretarz Gminy Pani Anna Ruszczak, przedstawiciele Rady Rodziców i delegacja nauczycieli. Były słowa uznania, podziękowania i wdzięczności. Wszyscy mogli obejrzeć prezentację ukazującą ważne wydarzenia związane z pracą zawodową odchodzącej na emeryturę Pani Elżbiety Chmiel. W swoim wystąpieniu Pani Dyrektor ze wzruszeniem podziękowała zebranym.
Potem nastąpiło uroczyste pożegnanie ósmoklasistów. Po odśpiewaniu hymnu państwowego i przekazaniu sztandaru Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu młodszym kolegom, absolwenci złożyli uroczyste ślubowanie.
Później najlepsi uczniowie szkoły podstawowej odebrali z rąk Pani Dyrektor Elżbiety Chmiel świadectwa z wyróżnieniem, nagrody i dyplomy. Statuetkę dla Najlepszego Absolwenta Szkoły Podstawowej otrzymał Kacper Karwat z kl. VIII a. Docenieni zostali także uczniowie, którzy aktywnie działali w drużynie ZHP oraz mieli 100% frekwencję. Rodzice absolwentów o najwyższych średnich ocen otrzymali Listy Gratulacyjne. Pani Dyrektor podziękowała również tym rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w życie szkoły. Ostatnim punktem uroczystości była długo oczekiwana przez wszystkich uczniów chwila - spotkania w salach, gdzie wychowawcy wręczyli świadectwa. Moment ten był początkiem zasłużonego dla wszystkich wakacyjnego odpoczynku.
|
_ _
{ Zakończenie roku przedszkolnego }
| Pięknie ubrani, z uśmiechem na twarzach dzieci z Przedszkola we Frampolu 24 czerwca 2021 roku zakończyły rok szkolny 2020/2021. Uroczystości odbyły się w poszczególnych grupach pod okiem wychowawców. Po całym roku wytężonej pracy nadchodzi wreszcie czas wypoczynku.
Już prawie mamy upragnione wakacje! Nikt chyba nie zasłużył na nie tak bardzo jak nasi absolwenci z najstarszych grup przedszkolnych Misie i Leśne Duszki. Pożegnały przedszkole, aby po wakacjach rozpocząć kolejny etap edukacji. Zwieńczeniem pracy dzieci było rozdanie Dyplomów, a najstarsze przedszkolaki otrzymały Dyplomy Ukończenia Przedszkola. Gratulujemy naszym dzieciom, a szczególnie absolwentom i życzymy dalszych sukcesów w nauce.
Na nadchodzące wakacje życzymy dużo zdrowia, samych pogodnych chwil i niesamowitych przygód.
|
_ _
{ Dzień Kota }
| Nasza miłość i troska o zwierzęta była inspiracją do zorganizowania w szkole Dnia Kota. Światowy Dzień Kota obchodzony jest oficjalnie 17 lutego, natomiast u nas odbył się on 22 czerwca ze względu na wcześniejszą zdalną formę nauki. W tym dniu w strojach i wizerunkach uczniów nie brakowało kocich elementów w postaci nosków, wąsików, uszek czy ogonków. Uczniowie chętnie też zaangażowali się w zbiórkę karmy dla czworonogów, która zostanie przekazana do Biłgorajskiego Stowarzyszenia Opieki Nad Zwierzętami "Podaj Łapę". Serdecznie dziękujemy naszym darczyńcom za wrażliwość i hojne serce! |
_ _
{ Dzień Pustej Klasy }
| Dzień Pustej Klasy to globalny ruch mający na celu inspirowanie i celebrowanie zabaw i nauki na świeżym powietrzu w domu i szkole. Zazwyczaj obchodzony jest w trzeci piątek czerwca. W 2021 roku Dzień Pustej Klasy przypada na 18 czerwca. Tego dnia uczniowie klasy 3 b opuścili klasę i spędzili miło i przyjemnie czas na dworze. Zajęcia na świeżym powietrzu zaczęli od bieganego dyktanda. Uczniowie dobrali się w pary, jedna osoba pełniła funkcję "biegacza" (musiała podbiec do tekstu dyktanda jak najwięcej zapamiętać), a druga "pisarza"(zapisywała to, co usłyszała od kolegi). Tekst dyktanda najeżony był słowami z trudnościami ortograficznymi. Szybko okazało się, że nie jest łatwo zapamiętać zdanie, szczególnie gdy należy brać pod uwagę poprawną pisownię i interpunkcję. Następnie uczniowie odpoczęli w cieniu drzew i ruszyli na krótką wycieczkę. Wszyscy wrócili do domów zmęczeni, ale zadowoleni.
|
_ _
{ Kacper laureatem KWoBiK }
| Kacper Karwat, uczeń z kl. VIII a, został Laureatem XXVIII Konkursu Wiedzy o Biblii i Kościele. Finał konkursu odbył się 17 czerwca w Kurii Diecezjalnej w Zamościu. Wszystkich uczestników i ich opiekunów przywitał ks. biskup Mariusz Leszczyński. Podziękował im za trud włożony w przygotowanie, a także pobłogosławił na ostatni etap zmagań. Konkurs miał formę testu zawierającego pytania zamknięte i otwarte. Po sprawdzeniu testów przez komisję wyłoniono laureatów. Radość była wielka, ponieważ okazało się, że Kacper uzyskał najwyższą liczbę punktów i zajął I miejsce w kategorii klas VII-VIII. Dyplomy i nagrody laureatom i finalistom, a także ich opiekunom wręczali przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Lublinie Delegatura w Zamościu, a także Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz władze Wydziału Nauki i Wychowania Katolickiego w Zamościu. Kacpra do konkursu przygotowała p. Joanna Korgul.
Gratulujemy sukcesu!!!
|
_ _
{ "Góra Grosza" w naszej szkole }
|
Każdego roku nasza szkoła i przedszkole przyłącza się do ogólnopolskiej akcji "Góra Grosza", której głównym celem jest pomoc dzieciom wychowującym się poza swoją rodziną - w domach dziecka lub rodzinach zastępczych. Celem pośrednim jest pokazanie uczniom, jak wielką siłę stanowi niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących. W tym roku szkolnym akcja trwała dłużej niż zwykle, bo od końca października 2020 r. do maja 2021 r., a to z powodu pandemii i przedłużającego się nauczania zdalnego. Mimo utrudnień udało nam się zebrać ponad 23 kg monet i uzyskać sumę 529,61 zł. Szkolne Koło Wolontariatu, które było odpowiedzialne za przeprowadzenie zbiórki na terenie naszej szkoły, serdecznie dziękuje wszystkim za wielkie zaangażowanie i ofiarność!
|
_ _
{ Dzień Rodziny w przedszkolu }
| Na dobre i na złe jest rodzina,
Na dobre i na złe niech się trzyma!


Tradycją naszego przedszkola jest coroczne świętowanie Dnia Rodziny. To wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dla dzieci. To czas pełen wzruszeń, radości i uśmiechu. W tym roku dzieci przygotowały dla swoich Kochanych Rodziców niespodziankę w postaci filmowych występów. Przedszkolaki recytowały i śpiewały o swoich uczuciach do najbliższych im osób. Swoją wdzięczność i szacunek wyraziły również poprzez wręczenie rodzicom własnoręcznie wykonanych laurek i upominków.

|
_ _
{ Konkurs plastyczny „ZDROWY MLEKOLUDEK” }
| 17 czerwca 2021 r został rozstrzygnięty konkurs plastyczny, którego celem było wykonanie pracy przedstawiającej Mlekoludka zachęcającego do spożywania produktów mlecznych. Wszystkie klasy I-III z zaangażowaniem przystąpiły do konkursu wykonując piękne i pomysłowe plakaty. Uczniowie pracowali w kilkuosobowych zespołach. Każda klasa mogła zgłosić na konkurs tylko jedną pracę. Poziom wykonanych prac był bardzo wyrównany, ostatecznie komisja przyznała: I miejsce klasie IIIa i IIa, II miejsce klasie I, a III miejsce zajęła klasa IIIb i IIb.
W składzie zespołu klasy IIIa były: Natalia Myszak, Natalia Książek, Zuzanna Miazga i Paula Litwin. W zespole klasy IIa pracowały: Julia Oleszek, Nikola Kozyra, Karolina Kwiatkowska i Magdalena Iwanowicz.
Prace poszczególnych klas można oglądać na szkolnej wystawie.
|
_ _
{ Dzień Szalonych Fryzur }
|

Wyznaczamy nowe trendy w modzie! Dnia 17 czerwca 2021r. z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbył się w naszej szkole "Dzień Szalonych Fryzur". Uczniowie chętnie wzięli udział we wspólnej zabawie urozmaicającej czas przed zakończeniem roku szkolnego. Wykazali się twórczością i kreatywnością. Na korytarzach mogliśmy podziwiać ciekawe i oryginalne fryzury. Jak przewidują nasi projektanci mody, w tym sezonie królować będą fantazyjne upięcia muśnięte kolorem oraz dodatkowymi zdobieniami, a także skromne uczesania podkreślające naturalną urodę. Gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy wzięli udział we fryzjerskim szaleństwie!
|
_ _
Strona 5 z 209 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>