Świąteczny konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III
Dodane przez EwaBlicharz dnia Grudzień 17 2021 20:32:54
W piątek 17 grudnia 2021 roku w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na "Najpiękniejszą bombkę świąteczną". Akcja skierowana była do uczniów klas I-III, którzy w dużym stopniu zainteresowali się tematyką konkursu. Do wychowawców spłynęło bardzo dużo prac, a każda z nich zachwycała swoją wyjątkowością. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, aby ze wszystkich prac wybrać te, które zajmą miejsce na podium. Oceniając prace kierowano się głównie: estetyką wykonania, pomysłowością, wysiłkiem jaki został włożony w wykonanie bombki oraz tym, w jakim stopniu praca była wykonana samodzielnie przez uczniów. I w taki oto sposób nagrodzono następujących uczniów:
I miejsce: Hanna Małyszek z klasy I a oraz Wiktoria Łuczyn z klasy III a
II miejsce: Kornelia Wach z klasy II oraz Maja Nita z klasy III b
III miejsce: Anastazja Blicharz z klasy I b

Wyróżnienia przyznano:
Lenie Książek z klasy I a, Karolinie Maziarczyk z klasy II, Karolinie Kwiatkowskiej z klasy III a oraz Róży Dudek i Marii Zalewie z klasy III b
Uwieńczeniem całego spotkania wręczania nagród było symboliczne zawieszenie konkursowych bombek przez uczniów na choince, którą szkoła otrzymała w prezencie od Nadleśnictwa Biłgoraj w ramach akcji "Choinka dla szkół i przedszkoli".
Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz zachęcamy do udziału w dalszych konkursach!