Mamy Mistrzostwo Powiatu dziewcząt w piłce ręcznej!!!

2024-01-22

 

Uczennice naszej szkoły wywalczyły dzisiaj I miejsce w rozgrywkach mini piłki ręcznej w kategorii igrzysk dzieci. Tym samym stały się reprezentantkami powiatu biłgorajskiego na zawodach rejonowych, które odbędą się w Kraśniku.  Zawodniczkom gratulujemy sukcesu oraz dziękujemy za emocje i chwile radości♡♡♡. Składamy również podziękowania Panu staroście biłgorajskiemu Andrzejowi Szarlipowi oraz Dyrektorowi naszej szkoły Pawłowi Kołodziejowi za wręczenie pucharów i dyplomów. Zwycięskiej drużynie życzymy powodzenia na kolejnym etapie zmagań sportowych!!! Skład reprezentacji: Maja Omiotek, Natalia Myszak, Emilia Śliwińska, Karolina Małer, Julia Stachyra, Maja Zaremba, Aleksandra Maciurzyńska, Wiktoria Stańczyk, Aleksandra Dyjach. i Natalia Książek.

  • Mamy Mistrzostwo Powiatu dziewcząt w piłce ręcznej!!!
  • Mamy Mistrzostwo Powiatu dziewcząt w piłce ręcznej!!!
  • Mamy Mistrzostwo Powiatu dziewcząt w piłce ręcznej!!!
  • Mamy Mistrzostwo Powiatu dziewcząt w piłce ręcznej!!!
  • Mamy Mistrzostwo Powiatu dziewcząt w piłce ręcznej!!!

« powrót