Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole

2024-04-30

Przed świętami majowymi uczciliśmy rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Akademia została przygotowana przez uczniów pod opieką nauczycieli: Iwony Wach, Anny Maciochy, Wioletty Magoch i Krzysztofa Jasińskiego. O dekorację tablic zadbała sekcja dekoracyjna Pań z przedszkola. Wydarzenia historyczne przypomnieli nam uczniowie z klasy VI b: Maja Zaremba, Mikołaj Bednarz, Jakub Ciupa, Damian Kwapisz, Miłosz Lipiński, Mateusz Mydlak, Bartłomiej Odrzywolski i Kamil Podymny. Wiersze wyrecytowali Filip Szczepanik z kl. III a i ósmoklasista Karol Tchórzewski. Spotkanie uświetniły tańce w wykonaniu dziewczynek z klasy III b i Gabrieli Grabowskiej z klasy V b, która wcieliła się w  rolę Chochlika. Uroczystość rozpoczął i zakończył piękny śpiew pieśni patriotycznych w wykonaniu naszych czwartoklasistów i piątoklasistów. Na zakończenie Pan Dyrektor podziękował za udział w akademii i jej przygotowanie. Zachęcił również do uczczenia Święta Flagi i do wzięcia udziału w środowiskowych obchodach święta narodowego.

 • Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole
 • Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole
 • Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole
 • Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole
 • Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole
 • Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole
 • Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole
 • Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole
 • Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole
 • Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole
 • Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole
 • Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole
 • Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole
 • Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole
 • Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole
 • Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole
 • Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole
 • Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole
 • Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole
 • Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole

« powrót